Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

04 gru 2008, 16:26

Rosman to fajny sklep ja tam kupuję pieluchy chusteczki kaszki itp zawsze jest jakaś fajan promocja

a co do czkawki to moje maleństwo ma ją często brzuszek tak fajnie wtedy podskakuje :-D

[ Dodano: 2008-12-04, 15:26 ]
a tak wogóle to ktora teraz w kolejce do rodzenia?

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

04 gru 2008, 16:29

Melduję się i ja popołudniowo. Zapomniałam Wam wczoraj napisać że wybieram się dziś do mojej starej pracy. Jeżdze tam regularnie co miesiąć bo uwielbiam tamten klimat, ludzi, miejsce itd i mimo że nie pracuje tam już od 1,5 roku troszkę się udzielam. Tak więc zawiozłam M. do pracy i zaraz jechałam na moje stare śmieci. Wracając zahaczyłam o miasto bo miałam parę spraw do załatwienia. Załatwiłam i owszem- nasz samochód- złapałam gume :ico_zly: Cholera jasna podjechałam jakoś tak bokiem do krawężnka no i kapeć gotowy. Zamknęłam autko i grzecznie pokorniutko wróciłam na nóżkach do domu. Jak Maruś wróci z pracy to podejdzie zmienić koło i wróci autkiem do domku.
Co do samopoczucia to mam wrażenie że ostatnimi czasy trochę lepiej sie czuje. Może miałam jakiś kryzys albo "cuś" bobyło nie fajnie a teraz tak mi jakoś lżej :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

04 gru 2008, 16:29

muszę jeszcze koniecznie napisać o nowym dylemacie co do imienia niby juz stanęło ze bedzie Piotruś ale mi dzis do głowy wpadl FILIP ja źle wymawiam r i dlatego chcialąm imie bez tej litery zobaczymy co mężus powie na ta propozycje

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

04 gru 2008, 16:39

Kaśka wiesz mnie też jakoś ostatnio wątpliwości naszy na Kubusia- bardzo mi sie podoba to imię ale sama nie wiem. A M. już w ogóle odwidział się Kuba. Tyle że innego pomysłu nie mamy, bo jak mi sie podoba to M. nie, a jak dla M. jest fajne to znów mi jest nie takie.

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

04 gru 2008, 17:08

czesc! melduje sie i spadam :-D :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: musze malej kupic buty i tata pojedzie z nami, super!!!
odnosnie skurczy - czasem mnie jakis bolesniak mnie zlapie pojedynczy i tyle. ale ogolnie, od ostatniego epizodu ponad 2 tyg temu gdzie cholery byly regularne przez kilka godzin i pozniej ustaly, to cisza :ico_noniewiem:
ananke dzieki :-D a wiesz, mam cos dla ciebie (dla reszty tez), pewnie sie ucieszysz :ico_oczko:
http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopic.php?t=5969
link aktywny :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a teraz z naszej listy to ania i ja w kolejce, nie? ale ja sie przestawiam z terminem wiec nie liczcie na szybkie wiesci :-D :ico_oczko: musze liste uaktualnic, ale ... no, nie wiem kiedy :ico_wstydzioch:
dobra, lecimy na zakupki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

04 gru 2008, 17:17

ananke dzieki :-D a wiesz, mam cos dla ciebie (dla reszty tez), pewnie sie ucieszysz :ico_oczko:
http://www.naobcasach.pl/...opic.php?t=5969
link aktywny :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
suprrr ::-) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

04 gru 2008, 17:21

link aktywny
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Tosia, chwała Bogu, że miałaś blisko do domku od miejsca złapania flaka. Mąż się pewnie ucieszył...co?
Odnosnie zmiany imienia....przypomniało mi się zabawne zdarzenie z zycia moich dziadków. Gdy babcia była w ciązy z moją mamą to ustalili wspólnie i zgodnie, że bedzie Jadzia (w razie dziewczynki). Mama się urodziła, dziadek poszedł do urzędu zarejestrować dziecko i tak po drodze sobie wydumał Tereskę. I została Tereska....
Ale wiecie, ja też się często nad imieniem zastanawiam, oboje z mężem cały czas zwracamy się do brzuszka Bartuś ale niekiedy myślę sobie jakby to było gdyby miał się nazywać Olek, tak dla przykładu...

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

04 gru 2008, 17:22

Obrazek to moja piłeczka :-D mąż mnie tak nazywa :ico_noniewiem:

Obrazek a to ja 20 kg wiecej szkoda ze jakos nie widac tych kolczyków :-) pyza sie zrobilam na twarzy :-D

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

04 gru 2008, 18:09

Eh Milutka co Ty gadasz? Na drugim zdjęciu kolczyczek błyszczy się jak psu jajka przy blasku księżyca- :ico_brawa_01: dla męża. A brzusio - sliczny

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

04 gru 2008, 18:51

a drugim zdjęciu kolczyczek błyszczy się jak psu jajka przy blasku księżyca- :ico_brawa_01:
SIIIIIIIIKAAAAAAAM!!!!!!!!!!!!!!! Nie, no, Ty zdecydowanie bijesz mnie na głowę :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Mamcia dopiero ode mnie wyszła... :-D Normalnie tak długo nie siedzi, ale coś ją dzisiaj napadło i wyjść nie mogła :-D A jak zaczęłam robić obiad, naleśniki z bananami, to już w ogóle o wyjściu nie było mowy... :-D
Taaaak... Po jej wizycie okazało się, że...: 1. Łóżeczko już jest ubrane, bo w godzinę uszyła pościel... 2. Szafki świecą równiutko poukładanymi wg wzrostu ubrankami... 3. Mam spakowaną do końca torbę :ico_olaboga: , została tylko na bieżąco kosmetyczka... 4. To już za 7 dni... :ico_olaboga: :-D

A z imieniem, dziewczęta, nie jesteście same... Ja też do klubu niezdecydowanych dołączam... Nazwijmy to ZDECYDOWANE INACZEJ :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość