Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

14 mar 2008, 14:19

mały znowu wymiotował, chyba do lekarza pójde z nim bo mi szkoda Frania :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
FITTNEY
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 maja 2007, 15:45

14 mar 2008, 14:40

martuchafrost pisze:mały znowu wymiotował, chyba do lekarza pójde z nim bo mi szkoda Frania :ico_olaboga:

hmm to niedobrze,może to wirusówka,trzymam kciuki za wizyte u lekarza,i buziaki małemu przesyłam aby szybciej mu przeszło :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

14 mar 2008, 14:52

No ja juz po spotkaniu
Ala ze szkoly odebrana :ico_haha_01: Nat narazie drzemie :ico_oczko:
A ja mam chwile czasu :ico_haha_01: z tym ze nie moge przestac myslec o Franku :ico_placzek: ze sie tak meczy bidulek :ico_olaboga: mam nadzieje ze szybko mu przejdzie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

14 mar 2008, 22:28

martucha a wiesz tez dlaczego tak jest z tym papierem w Grecji lub bardziej na Cyprze gdzie mieszkaja muzlumanie bo oni nie uzywaja papieru toaletowego tylko podcieraja sobie tylek palcem :587:


Mam nadzieje ze Franiowi jak najszybciej przejdzie bo taki biedniutki

madziorka a my znow tak samo tez 10 lecimy do polski i tez mam komunie (11maja)tylko mojej chrzesnicy i mamy dwa wesela hihihi

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

15 mar 2008, 00:44

martucha to jednak wstretny wirus dopadl frania.. cholera a moze jakas grypa zoladkowa czy jakies takie cholerstwo. w polsce teraz duzo osob na to choruje.. zeby tylko franiowi szybko przeszlo.. boze taki maluszek musi strasznie cierpiec :ico_olaboga:

i jeszcze luska tez to przechodzi.. masakra :ico_olaboga:

fittney to ty jestes krawcowa?

marta, beatka slyszalam o tym ze nie uzwyaja papieru toaletowego ale nie sadzilam ze ze akurat w grecji maja takie zwyczaje.. no i myslalam ze tylko oni w swojej kulturze a tu cala kanalizacja nie przystosowana do papieru? :ico_olaboga:

marta my dlatego my jezdzimy na takie wakacje w jesieni, bo w lecie po pierwsze mamy lato tutaj a po drugie w takich miejsah temperatura jest nie do zniesienia
co prawda zwykle planujemy wakacje pazdz/listopad ale w tym roku moze szybciej
jesli w ogole cos wypali

a ja wpadlam na chwile.. bo dopiero przed 21 dotarlam do domu.

w poludnie pojechalam do cetrum., mialo byc na 2 godz a zrobilo sie ok 5, i to jeszcze nie zafrzylam zaliczyc sklepow na ktorych mi zalezalo.. tak mi czas szybko zlecial hehe
po porstu caly tydzien mnie tam nie bylo hehe za dluga przerwa hehe

jutro mamy urodzinowe party blizniakow.. i kupilam kilka gadzetow , adas bedzie claunem a ja kroliczkiem;; ale tylko mam uszy
do tego farby do twarzy i moze uda sie cos zmalowac hehe
lelkowi chcialabym strasznie tygryska na buzce namalowac. ale czy on na to pozwoli? :ico_puknij:

potem jeszcze zakupy spozywcze z adasiem.. i tak dzien zlecial hehe
dopiero obiad zjedlismy hehe
i zaraz jaki drin na dobranoc

jutro chyba nie wpadne. bo musze rano wyjsc na solke
potem musze zrobic koreczki i sernik na zimno (z torebki) na te urodzinki hehe
i do tego mamy dyzur sprzatania
takze beddzie trzeba sie sprezac na maxa

zmykam i zycze spokojnej nocki
a chorowitkom duuuzo zdrowka
papa

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

15 mar 2008, 06:27

no hej dziewczyny!!!!
witam Was dziwna porą bo wymiotować juz nie mam sił przez co również nie mogę spac :ico_olaboga:
chyba jakaś grypa żołądkowa, jak mi sie wczoraj zaczęło to szok :ico_szoking:
piłam herbatki miętowe ale to tylko potęgowało wymioty :ico_olaboga: a tak mi sie pić chciało :ico_olaboga: wiec pije tylko wode niegazowana i teraz juz wiem dlaczego misiek nie mógł spać w nocy tylko sie kręcił :ico_olaboga: brzuch strasznie przy tym boli :ico_olaboga:

mój Franio bez zmian, znaczy sie od popołudnia nie wymiotował, ale zobaczymy dzisiaj :ico_olaboga: ale jest marudny czyli pewnie ten brzuszek go boli :ico_olaboga:
jak dziś bedzie miał srakę to jedziemy na pogotowie

Awatar użytkownika
FITTNEY
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 maja 2007, 15:45

15 mar 2008, 18:04

madziorka hihi pisze:
fittney to ty jestes krawcowa?


nie,taka złota rączka ze mnie :ico_oczko: z zawodu jestem technologiem żywności,specjalność przetwórstwo mięsne(tzw rozbieranie świniaka np.) i specjalista d/s reklamy,no i jeszcze kurs robienia żeli i akryli mam :ico_oczko: :-D wychodzę z założenia że nie ma rzeczy niemozliwych i jakoś wszystkiego po trochu umiem :ico_oczko: pewnie dlatego nie potrafie sobie normalnej pracy znaleźć,bo jak ktoś jest od wszystkiego to jest :-D do niczego hihihih

MARTUCHAFROST
a jednak,bardzo wam współczuję,najważniejsze żebyście dużo pili,bo łatwo się odwodnić,zrób marchwiankę na ryżu,ty możesz zjeść czekolade gorzką,jagody też sa dobre,z lekó polecam smecte i nifuroksazyd

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

15 mar 2008, 23:04

przeczytalam o wrozbach :-D

mi na obraczce wychodzi zawsze chlopak, chlopak, dziewczynka i tyle a chcialam szostke :ico_noniewiem: Mojej bratowej zawsze wychodzi dziewczynka tylko i ma corke i na wiecej sie niezanosi :-) a tak apropo to u nas nietrzeba na wlosie tylko na nitce :-)

zdrowka dla Waszych Robaczkow bo czytam ze jakies wirusy :ico_olaboga:

fittney gratuluje maleństwa :-)

ps. moze kiedys sie wdraze w ten watek wreszcie :-D

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

16 mar 2008, 01:23

ja tylko stawiam :ico_tort: na tydzien mojej zuzi

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

16 mar 2008, 02:15

moniu dla zuzi.. :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: pokaz foteczke malutkiej. plisssss

marta zal mi was strasznie... zycze wam byscie szybko doszli do siebie.. napisz jak sie czujecie? choc troche lepiej???????????

mroweczka wpadaj czesciej. sliczna fotka w podpisie

felicity no rzeczywiscie nie nudzisz sie... hehe podziwam. zwlaszcza za tego swiniaka :ico_szoking:

hejka
mialo mnie dzis nie byc ale siora ma pijacki humor i zachcialo jej sie gadac na skypaa.. u nas to rodzinne w tym stanie wiec dotrzymujemy jej towarzystwa hehe

imprezka urodzinowa udana.. bylo super wesolo i odjazdowo
my nie mielismy pomyslu ani gadetow na przebranie ale wczoraj na szybko znalazlaam kilka rekwizytow hehe adamowi kupilam okulary, krawat clauna. w domu mielismy peruke... dla siebie tylko uszy krolika hehe i do tego farby do twrazy ktore dodaly charakteru
tak naprawde same farby zrobily najwieksza furrore
hehe wpada,may tam z niespodzianka. a tam kazdy wygladal normalnie a my jak zeswirowana rodzinka hehe
i od razu rzucili sie na farby hehe i kazdy juz mial swoj malunek na twarzy hehe
moje kochanie (malarz dekorator mieszkan) odnalazl sie dzis w nowej roli -malowal nasze twarze i swoja
naprawde swietnie mu wyszlo.. ja nie mam do tego cierpliwosci hehe
najtrudniej bylo z lelkiem... takie male dzieci pomalowac to niemala sztuka
probowalismy na spaniu ale maly co chwile raczka pocieral buzie.. masakra
nie wyszlo perfekcyjnie ale wygladal slodko
zaraz wam pokaze

[ Dodano: 2008-03-16, 01:18 ]
Obrazek

Obrazek

cala ekipa
Obrazek

dziela adasia. kroliczek i tygrysek hehe
Obrazek

Obrazek

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości