Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

14 mar 2008, 10:12

To tak w ramach prezentu dla Karolka :-D poproszę o klik :-D

http://sikorkowa.posadzdrzewo.pl/

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

14 mar 2008, 12:49

Maya wlasnie poszla spac..mam chwilke na necik ....i pokaze Wam co mamy w planie kupic malej na lato do zabawy na ogrodek
http://www.mothercare.com/gp/product/B0 ... 1&mcb=core
podejzewam ze bedzie jeszcze na etapie wkladania wszystkiego do buzi wiec wypelnimy tylko wodą :ico_oczko:

Ewcik..dzieki wielkie :-D

Awatar użytkownika
mama_Dominika
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 545
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:04

14 mar 2008, 14:33

Dla Iguni i Karolka BUZIAKI WIELKIE od Kingulki i ciotki :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_tort:

Zbora kochana trzymam kciuki, żeby te wyniki błędne jednak były, wiem co przeżywasz, bo to samo miałam z Dominikiem, jak miał niecały rok trafilismy na dzienny oddział do szpitala, przez kilka dni zrobili pimpkowi badania na wszystkie możliwe choroby, i też podejrzewali celakie, właśnie z powodu częstych kup, w efekcie zdiagnozowali "tylko" alergie. :ico_oczko:

Daria fajny ten stoliczek, ja szukam czegoś podobnego ale do użytku domowego, bo ogródka u nas brak :ico_oczko: :ico_oczko:

Nareczka

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

14 mar 2008, 14:35

Witam - matko jak ja cierpię przez to, że dopiero w tych godzinach mogę zaglądać :ico_haha_01: Wpadłabym wcześniej ale moje dziecko jest absorbujące, a nie chcę nadwyrężać teściowej :ico_oczko:

Dla Igusi i Karolka sto lat

Obrazek

zborra moim skromnym zdaniem teraz będzie tylko lepiej :ico_sorki: :ico_sorki: Znaleźliście kompetentnego lekarza, który właściwie pokieruje diagnozą i ewentualnym leczeniem Hani. Informuj nas - jakby co pisz sms :ico_sorki:

Glizdunia fajowy stolik - kurcze ja nie mam ogrodu, a nasze osiedlowe place zabaw to zbiorowiska psich odchodów :ico_zly: :ico_zly:

I fotka mojego dziecka - żebyście nie zapomniały, jak wygląda :ico_oczko:

Obrazek

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

14 mar 2008, 15:08

Kamizela Wikus swietny...a co ma na nowym zdjeciu w podpisie w raczkach???bo sie zastanawiam i nie moge wymyslic :ico_puknij:

Mamo Dominika...wiesz co, my w domu mamy dla malej taki stoliczek grajacy i uwielbia go...mamy go od niedawna a kupilam w uzywanym za 2f :ico_haha_01: ...chyba przy nim najlatwiej nauczyc sie chodzic...bo ona taka zajeta jest przelaczaniem melodyjek i innych pierdolek ze zapomina sie trzymac i juz widac tego efekty :-D

mam dzis znow niejadka...na obiadek zjadla...3 lyzeczki....wiec teraz ja glodze az do kolejnej proby za jakies 2h....wtedy powinna zjesc i isc na druga drzemke....

Awatar użytkownika
mama_Dominika
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 545
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:04

14 mar 2008, 15:22

Mówisz o takim komisie z rzeczami używanymi, fajnie macie że możesz coś fajnego tam wybrzebać, u nas w komisach to chyba nie ma wyboru, w sumie nigdy w takowym nie byłam ale raczej ludzie wolą sprzedawać na allegro a tam trzeba czasem zapłacić za używane rzeczy prawie jak za nowe :ico_haha_02:

Wikuś fajniutki :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-03-14, 14:23 ]
i podobny do mamy, tak mi się zdaje :ico_haha_02:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

14 mar 2008, 15:49

hejka

kurcze wczoraj kompletnie czasu nie miałam zeby zajrzec..jak wyjechałam o 8 z domu tak wrociłam o 18:30 padnieta po prostu, byłam a Katowicach w bibliotece zeby znalezc wiecej ksiazek do pracy, kupy kasy udałam na ksero :ico_olaboga: a teraz trzeba znow cos napisac..
wieczorem myslałam ze wejde ale powadziłam sie z A. o jajecznice ktorej nie chcialam mu zrobic i o " gotowe na wszystko" ktorych on w rewanzu nie chciał mi puscic..normalnie smiech na sali, ale obrazeni do teraz...

dzis z samego rana zrobiłysmy sobie z Milu i moja mama wycieczke do miasta, kupiłam sobie kurtko-płaszczyk na wiosne i materiały na zakiet spodnie i sukienke na wesele...w sumie zakupy udane..
a Mila to sie chyba wyspała za wszystkie czasy :-)

co do spotkanka, to w sumie Lodz nie jest najgorsza, jak widac na mapie massumi posrodku...tylko ten maj..kurcze ja w sumie mam w dwa weekendy szkołe i dwa urodziny.. :ico_noniewiem:

massumi a ten twoj kolega to musi byc inteligent :ico_puknij: no chyba wiadomo po co jest pedagog w szkole, nie?!?!jakby kazdy wygadywał sprawy uczniow to byłby w szkole nie potrzebny.. :ico_noniewiem:

zborra trzymaj sie mocno..na pewno bedzie wszystko ok :ico_pocieszyciel:

glizdunia mi sie tez podoba ta zabawka.. :-)

Jagodka jak zawsze urocza i Wiktorek z pieknymi oczetami :ico_brawa_01: beda dziewczyny sie uganiac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

14 mar 2008, 16:24

Lady...fajnie ze znalazlas dla nas chwilke....bedziesz szyla sukienke na wesele?a pomysl juz masz??pochwal sie!
no a ja znalazlam Mayi zeba w buzi przypadkiem....gorna lewa dwojka....czyli bedziemy mieli wampirka...juz dosc spory i dobrze widoczny a my przegapilismy kiedy sie przebil :ico_puknij: :-) ciekawe czy drugi zab na gorze to tez bedzie dwojka bo smieszna bedzie bez jedynek :ico_haha_01:
bylysmy na spacerku....w chuscie bo u nas ciagle pada a i tak zapomnialam parasolki :ico_puknij: ale chwilowo nie lalo wiec spoko....spacerek byl do sklepu po ziemniaki...bo oczywiscie zabraklo :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-03-14, 15:26 ]
Irminko...ja kupilam te zabawke w zwyklym sklepie z uzywanymi ciuchami...bo u nas jest tu wszystko w takich sklepach...lacznie z meblami i za symboliczne grosze bo to idzie na cele charytatywne :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

14 mar 2008, 16:28

Ello

No jestem... po pracy...
za oknem siąpi deszcz brzydko, nic tylko czekoladę gorącą zrobić i do łóżka z dobrą książką się położyć... ale to jak dzieci podrosną.... za jakieś 10 lat :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

14 mar 2008, 16:41

Dzień dobry, a raczej popołudnie :)
Zbora kochana trzymaj się. Pamiętaj że jesteśmy z Tobą i zobaczysz że będzie dobrze.

Glizdunia ślicznie chodzi Mayeczka i :ico_brawa_01: także dla karolka.

Karol i Iga :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Reszty niestety nie pamiętam bo dużo czytania było :)

Co do spotkania. To ja bym się bardzo chciała spotkać z Wami. I Mi tez lepiej Wawka by pasowała. doris jak cos to nawet razem mogłybśmy pojechać autkiem. Bo ja to chyba mężula nie będę brała ze sobą.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość