Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

05 gru 2008, 14:05

A zrobie sobie kawusie i poczytam cos.....

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

05 gru 2008, 14:28

Ale fajnie, że Ania ma już córcię przy sobie. Śliczna niunia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Kurczę, ja zawsze myslałam, że krzyczeć przy porodzie to nie będę ale coś czuję, że w takiej sytuacji to się żadnych odruchów nie kontroluje chyba.
Madzia, ja z okazji jedyneczki z przodu stawiam nalesniki, do wyboru z twarogiem lub nutellą (własnie dzisiaj odkryłam jakie pyszne są nalesniki z nutellą).
Karolina, złaź z tych okien, już wszystko lśni. Chodź na naleśnika.
Tosia, a jak u Ciebie. Wygoniłaś już serwisanta od pieca??
Milutka, ja juz wcześniej widziałam ten reportaz o wędlinach :ico_olaboga: :ico_olaboga: . My wędlin wogóle nie kupujemy, zawsze zamawiamy od znajomego masaża. Często pieczemy sami boczuś lub schabik. W sklepie kupuję tylko salami i parówki. Ostatecznie wędlinkę z indyka, ale ze sprawdzonego sklepu przy zakładach drobiarskich.

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

05 gru 2008, 15:07

nie mam polskiej czcionki :ico_noniewiem: wogle cos mi sie z kompem dzieje :ico_noniewiem:

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

05 gru 2008, 15:20

:ico_szoking: Ale jestescie pracowite :ico_szoking: Kolejny bobas, gratulacje Aniu !!!!!!!!!! Ale córunia wymęczona na fotkach, kurcze,że te dzieci muszę tak się rodzić a nie np przez jakaś otwieraną klapkę na brzuchu :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

05 gru 2008, 15:40

Kurczę, ja zawsze myslałam, że krzyczeć przy porodzie to nie będę ale coś czuję, że w takiej sytuacji to się żadnych odruchów nie kontroluje chyba.
Zapomnisz na tę chwilę co to dobre wychowanie i będziesz sie darła, ile wlezie... :-D A tyle naszego co sie podrzemy :-D I to faktycznie pomaga... Przynajmniej psychicznie :-D
Karolina, złaź z tych okien, już wszystko lśni. Chodź na naleśnika.
Zlazłam, kochana... :-D I jak swoje obrobiłam, poszłam jeszcze na drugie pięterko do ciotki, bo wiekowa kobitka już jest, strasznie samotna i jej też porządeczek w chałupce, razem z oknami zrobiłam :-D Nie położę się popołudniu, choć na morkę padam, za to w nocy mam nadzieję jak niemowlę spać... A ponieważ jutro sobota, dzieci wolne mają od szkoły, to będę leżała do oporu... :-D Taaaaaa, ja wiem, jak to leżenie będzie wyglądać, ale pomarzyć można, no nie...? :-D A teraz dawaj naleśnika... :ico_brawa_01: Ja wcześnie rano pizzę zrobiłam, teraz tylko do odgrzania jest, ale coś nie mam na nią ochoty... :ico_puknij: :-D

Kasiu, co się dzieje z kompem, może pomogę...?

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

05 gru 2008, 15:49

że te dzieci muszę tak się rodzić a nie np przez jakaś otwieraną klapkę na brzuchu
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D to by było chyba zbyt piękne
jej też porządeczek w chałupce, razem z oknami zrobiłam
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
Karolina, a jeszcze wczoraj strofowałaś żeby ignorować wszelkie paprochy. Paprochy widać mozna zignorować ale okna, nawet sąsiadki to juz nie. Masz wielkie serce kobieto.

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

05 gru 2008, 15:52

Paproch paprochem :-D :-D :-D A co ona biedna sama by zrobiła...? Klamkę od okna pewnie zdołałaby tylko musnąć... :ico_noniewiem: Wiesz, ja zawsze sobie mówię, że nawet z brzuchem, jak po swojej chacie latam i daję radę, to i innemu mogę pomóc... :-D Ot, taki mam dziwny charakterek :-D

[ Dodano: 2008-12-05, 14:56 ]
a jeszcze wczoraj strofowałaś żeby ignorować wszelkie paprochy
Pamiętam :-D Tylko ja poza tym, że brzuch mi się wala między nogami prawie, czuję się doskonale :-D A nie każda taki komforcik ma, dlatego paprochy każę Wam omijać szerokim łukiem :-D

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

05 gru 2008, 15:59

Oj Karola skad Ty masz tyle sily???
Ja tam wogole jestem niezdatna do zycia :-D

Ania ja tez prosze nalesnika :-D

No a z tymi porodami to jest roznie-niektore kobietki krzycza a niektore nie...niektore kolezanki jak opwoiadaly mi to darly sie ile wlezie a niektore wogole...Ja tez nie krzyczalam bo nie czulam takiej potrzeby ale za to wyzywalam wszystkich :-D -polozne i lekarzy typu co mam przec jak mnie to boli,sami sobie rodzcie :-D .Az maz nie wiedzial czy mi zwrocic uwage czy co.ha ha,ciekawe co teraz bede robic...

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

05 gru 2008, 16:01

Ot, taki mam dziwny charakterek
wspaniały charakter, a nie jakiś tam charakterek
U mnie w domu zaraz aferę robią jak próbuję się jakiejś większej roboty "uczepić". Tłumaczę babci, że gdybym była sama, i jeszcze z dwójką lub trójką małych dzieci, nikt by mi nie pomógł i wszystko musiałabym robić sama.
A prawdą jest, że jak się człowiek z rana zmobilizuje do pracy to juz ten power do wieczora działa. Aby sie tylko nie położyć, bo wtedy się już wszystkiego odechciewa.

[ Dodano: 2008-12-05, 15:03 ]
ale za to wyzywalam wszystkich
:ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: nie wiadomo co gorsze, czy dziki krzyk czy wyzywanie :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

05 gru 2008, 16:09

magda83, obawiam sie ze ja mam cos podobnego do ciebie nie dre sie a wyzywam po kolei jak leci ..dlatego az sie wstydze isc rodzic bo nie wiem co tam bedzie sie dzialo....

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość