Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

05 gru 2008, 18:08

Wszyscy mówią że drugi poród jest krótszy ale bardziej bolesny.
Ja Ci dam :ico_nienie: ,nie strasz mnie-ja myslalam ze drugi to pojdzie juz gladko :-D

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

05 gru 2008, 18:25

magda83, spoko damy radę. jak już raz to przeżyłyśmy to przeżyjemy i drugi :ico_oczko:

Nie no poddałam się. Jak wyciągnęłam tą szufladę i zobaczyła co tam się dzieje :ico_szoking: wsadziłam ją z powrotem :ico_wstydzioch: zrobię to kiedy indziej :ico_oczko: biorę się za prasowanie. To jest na pewno przyjemniejsze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

05 gru 2008, 20:15

Co do sił i energii to ja mam tak że jakiekolwiek działanie mobilizuje mnie i nakręca. Tak więc jak wstanę rano i wezmę sie do roboty to tak jak mówi Anka do wieczora mam powera. Ale jak pozwolę sobie pognic i nie wymyślę sobie roboty to chodzę jak struta cały dzień, przewalam się z boku na bok a koniec końców jestem bardziej zmęczona niż jakbym tyrała cały dzień.
Weroniczka Anusi prześliczna ale faktycznie widać że się dzieciątko namęczyło :ico_olaboga: Kto wie czy dla dzieci nie jest to jeszcze bardziej męczące niż dla nas.

[ Dodano: 2008-12-05, 19:16 ]
Anka- kusisz tymi naleśnikami, kusisz :ico_nienie: Potuptam do kuchni i też zrobię takie pyszności bo chodzą za mną cały dzień.

[ Dodano: 2008-12-05, 20:27 ]
No a co tu tak pusto?
:ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

05 gru 2008, 21:58

No ja tez tutaj caly czas zagladam i nikogo niem ma....
Sprzatacie czy rodzicie? :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

05 gru 2008, 22:30

Sprzatacie czy rodzicie? :-D :-D :-D
:-) dobre, dobre :-)

my byliśmy na zakupkach cotygodniowych.. ledwo się przetoczyłam przez cały ten suprrmarket :ico_olaboga: łapska i nogi mi spuchły :ico_olaboga: ja juz się chyba nie nadaję na takie wojaże :ico_sorki: także Chłop za tydzień juz sam z synem pojadą, ja będę stykać w tym czasie na forum :-D

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

05 gru 2008, 22:34

czescccccccccc
kurka, ania juz urodzila :ico_brawa_01: , a mi az mi ciarki przeszly jak pomyslalam, ze ja tez mam... JEDYNECZKE :ico_szoking: jedna, jedyna :ico_szoking: :ico_olaboga:
boje sie jak diabli... nie porodu, to po prostu sie stanie (tak czy inaczej musi sie stac) ale boje sie tego co bedzie potem.. wiecie, taki zonk mi sie wlaczyl :ico_oczko:
tym bardziej ze dzis tak baaaaaardzo mnie brzuch bolal... i krzyz. zero skurczy. a bolalo tak ze chodzic nie moglam :ico_szoking: jakby przyciaganie ziemskie bylo z 10 razy wieksze :ico_haha_01: wzielam kapiel i przeszlo, w kazdym badz razie na tyle, ze mi to nie przeszkadza :-D
karola, matko nasza, ustepuje ci miejsca, wrednoto :ico_haha_01: wiesz, ze starszym sie ustepuje a ja czasem kulturna jestem :-D zakladaj watek bo juz 3 laseczki maja swoje dzieciaczki przy cycusiu i trzeba to uczcic!!!
evik, a ja wole sprzatac papiery niz prasowac :ico_noniewiem: zreszta, mam mniej wiecej posegregowane nawet, tyle ze u mnie zamiast jednej szuflady jest ich... 4 :ico_olaboga: moj mezu trzyma takie bzdety ktore sa NIEZBEDNE ze scyzoryk sie w kieszeni otwiera... :ico_zly: chocby np wyciagi bankowe z konta jego rodzicow sprzed... ilustamNASTUlat :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:
wiecie, troche poprzestawialam w sypialni naszej (nie sama, zeby nie bylo :ico_oczko: ) i mam kolo lozka troszku wiecej miejsca na lozeczko i pierdolki juniora. ale nie mam lampki i musze jakas sobie skombinowac... bo mialam taka na stolik nocny a teraz zamiast stolika - regal z ksiazkami stoi :ico_noniewiem:
dzisiaj moj pan maz i moj pan tatus zabrali ksiezniczke i zrobili zakupy :-D nie bylo ich kilka godzin, mala wrocila taaaaaaka szczesliwa :-D czasami dobrze robi facetom sam na sam z mala ksiezniczka, a jak mi to dobrze zrobilo - w tym czasie sie w wannie moczylam :-D a babcia seriale ogladala :ico_haha_01: :ico_oczko:
a! u nas jutro swieto, w pon tez, tak wiec jak mnie nie bedzie - to od razu mowie, ze to z powodu pana domu co kompa bedzie okupowal :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

05 gru 2008, 22:36

Ananke a masz juz 35 tydzien,mialas lezec a nie po marketach :-D

Wciełam kolacje ale znow zjadlabym cos....

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

05 gru 2008, 22:36

zjadłam dwa naleśniczki, miseczkę zupki i pół paczki tofefe którą Mikołaj już u mamci mojej zostawił dla nas (:-)) i zaraz chyba :587:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

05 gru 2008, 22:38

Ananke a masz juz 35 tydzien,mialas lezec a nie po marketach :-D
noo, nawet skończony 35 tydz :ico_sorki: także najgorszy czas, którego się bałam minął, ale teraz to też juz może być w każdej chwili :-D także leżeć będę i niech Pestka dojrzewa :-D

osita, ale Ci fajnie tak z rodzicami :ico_sorki: moja mama była 3 dni i jeszcze się z żalu nie mogę otrząsnąć, że już jej nie ma...
JEDYNECZKE :ico_szoking: jedna, jedyna :ico_szoking: :ico_olaboga:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: czekamy, czekamy :-)

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

05 gru 2008, 22:45

[center]Obrazek


CZEKAJA NA DZIDZIUSIA

Osita - 6 grudnia Obrazek osita@onet.eu
Obrazek
Obrazek

Caro - 20 grudnia Obrazek czeka na Filipa raksa25@wp.pl
Obrazek
Obrazek ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Evik.kp - 20 grudnia Obrazek ewunia.kp@wp.pl
Obrazek
Obrazek

Tosia - 21 grudnia Obrazek czeka na Jakuba czarosia@wp.pl
Obrazek
Obrazek ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Aniafs - 24 grudnia Obrazek czeka na Bartłomieja
Obrazek
Obrazek ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Karolina2411 - 25 grudnia (planowane cc 10 grudnia :-D Obrazek czeka na Konstantego karolina.porwit@wp.pl
Obrazek
Obrazek ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Magda83 - 27 grudnia Obrazek czeka na Laurę
Obrazek
Obrazek ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Siasia - 30 grudnia Obrazek
Obrazek
Obrazek


SZCZESLIWE MAMUSIE


Kasiulek247 - 13 grudnia Obrazek 2 grudnia urodzila Helenkę :ico_brawa_01:
Obrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Blumek - 2 grudnia Obrazek urodzila Filipka :ico_brawa_01:
Obrazek ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Ania1980 - 6 grudnia Obrazek 4 grudnia urodzila Weronikę Annę :ico_brawa_01:
Obrazek
Obrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Kasia1983 - 17 grudnia Obrazek 6 grudnia urodzila Piotra :ico_brawa_01:
Obrazek
Obrazek ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

[/center]
Ostatnio zmieniony 06 gru 2008, 23:25 przez osita, łącznie zmieniany 8 razy.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], maximllCeap i 1 gość