Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

04 gru 2008, 15:32

cześć dziewczyny. Mnie połamała grypa, padło tez na uszy- jestem przygłucha i w ogóle przygłupia. Czytałam Was, ale jakoś nie mogę się skoncentrować :ico_wstydzioch:
Mróweczka
, no to powodzonka w szukaniu. Oby jak najładniejsze Wam się trafiło.
Eryk nienasladuje pinkiponga tylko pontypiny
możecie troszkę jasniej?? Co to jest to pierwsze i drugie? :ico_noniewiem: :-) hektorka, cieszę się, że jesteś zadowolona z pracy. Chyba dobrze Wam się poukładało z opieką nad Kamilem?
Agi Mayutek szybko urósł! Już mała panienka z niej a nie dziecko. I te korale :-D
kasowałam foty z nk i fotosika, bo to co się wyprawia to :ico_olaboga:
Ale o co chodzi?? Co się wyprawia? No to masz rwanie kobieto! Pomyśl nad powrotem do ubezpieczeń- już masz jednego pewnego klienta :-D No i dobrze, że Oli bioderkami jest super. My też powinniśmy się wybrać, ale jakoś zapominam :ico_wstydzioch: :ico_puknij:
resztę napisze potem bo Jula mi płacze strasznie. papa

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

04 gru 2008, 18:04

kolka na nk jest porobionych mnóstwo profili z dziećmi, profil pod nazwą szukam mamusi, kto mnie pokocha. kopiują zdjęcia dzieci z różnych profili i z różnych stron. podobno jedna matka przypadkiem znalazła swoje dziecko w takim profilu, a pod zdjęciem opis, kto mnie pokocha :ico_szoking: i tak rozpętała się afera :ico_olaboga: nk nic sobie z tego nie robi, nie wiem czy to pedofile, jedno jest pewne PSYCHOLE!!!

[ Dodano: 2008-12-04, 17:10 ]
hektorka no to super, że ci się podoba w pracy :ico_brawa_01:

kamelek zdrówka dla was
katrin ja też uważam, że narkoza tylko w ostateczności

kari, no to super, ze mały taki samodzielny. Moja Olcia też próbuje, ale zanim doniesie do buźki z talerza, to połowa jej spadnie :-D a Mikołaj, no na pewno dzieciaki będą zachwycone :ico_haha_02:

[ Dodano: 2008-12-04, 17:11 ]
właśnie przed chwilką była kupa :ico_placzek: z płaczem :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

04 gru 2008, 20:56

delcija ta afera to była juz dawno temu...ja mam od zawsze zablokowany profil...zablokowac musze tez bloga bo zapominam...haslo Wam podam jak zablokuje!!!

biedna Olcia z tymi kooopkami :ico_placzek:

katrin a jestescie pewni ze to dodatkowy a nie jedyneczka?? Tesciowa to masz smieszna hehe

kolka pontypiny to takie małe czerwone ludziki z dobranocnego ogrodu!!!

a Koleczko i zostałam gościówą :-D kupilam PERKUSJE!!!!!!!!! tzn Mikolaj kupil...a ja sie ciesze ze na forach sie czyta a nie slucha bo ja niedlugo ten zmysł strace dokońca!!!

A Wy Laski pokupione mikołajki dla dzieciakow?? Eryk dostanie ta perkusje i puzzelki z 12czesci z iglem piglem i reszta!!! Tablica ta co chcialamniezdarzylaby dojsc...zamowie pod choinke :-)

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

05 gru 2008, 15:10

Mróweczka, dobry haker pokona każde zabezpieczenie :ico_oczko:

a prezent my już kupiliśmy i daliśmy, zresztą pisałam wcześniej. Jeszcze podobno coś czeka na Olcię u dziadków. U moich rodziców oczywiście, bo o tych to szkoda gadac, podobno za mała :ico_puknij: a może oni w ten sposób to interpretują, za mała, bo nie będzie pamiętać za kilka lat jakiż to wspaniały prezent kupiła "babcia" :ico_puknij: i tak Olcia jej nie lubi :-D w nonono mam od nich prezent, byle gównem się nie wkupi

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

05 gru 2008, 16:05

hej
Ja coraz bardziej chora, nic mi nie pomaga, gardło boli jak na anginę, Jula coraz bardziej niegrzeczna i też częściej pokasłuje. I tyle u nas.
Odezwała się do nas Caro: jeszcze ciągle w ciąży, ale ledwo już chodzi. Telefon w domu już jej podłączyli a internet maja podłączyć za ok 3 dni. I oczywiście pozdrawia nas :-)
katrin
, Twoja teściowa niech lepiej o rozumek dla siebie się pomodli... Szalona kobieta, słowo daję.
Mróweczka, dawaj na wrzutę filmik jak Eryk gra na tych bębnach. Strasznie jestem ciekawa jak sobie radzi :-)
Co do prezentów Mikołajkowych to u nas skromnie i symbolicznie- kredki i kolorowy blok rysunkowy. I starczy. Tzn musi. :-D A co na gwiazdkę to dalej nie wiem. Widziałam w sklepie ten domek teletubisiów.. Cała zabawka jest mniejsza niż głowa mojego dziecka a te tubisie jak pchełki wyglądają. Na fotce w allegro tylko to piękne. Całe szczęście, że oblukałam w sklepie bo bym teraz kasy umoczyła.
Delicja w nosie ich miej. Chociaż po części zgadzam się z Twoimi teściami, że nasze maleństwa mało co rozumieją z tych prezentów, ale chodzi o rzecz, o sam fakt. Ale co zrobisz...
Jula jeszcze sama nie je. teraz jest taki niejadek, że nie je ani sama, ani karmiona. Chuda już, blada, wory pod oczami, ale siły do walki ze mną jej nie opuszczają...:ico_olaboga: Zdrzemnęła się 5 minut i wypoczęta :ico_olaboga: Idę... już nie daję rady- gorączka+ Ona tak wredna a pomocy znikąd... Echhh

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

05 gru 2008, 22:49

oznakowanie dla Mikolaja zostawione przed dzwiami coby nieprzeoczył ...w domu Eryczek naszykowal ciastko i mleczko dla zmeczonego Świetego no i zobaczymy rano co bedzie hihihi

delicja moze i tak, ale lepiej pozabezpieczac...niema tylu hakerow co zboczków :ico_oczko:

kolka ten domek niejest az taki malusienki...Eryk sie tym bawil u takiej dziewczynki i taki malusi niebyl a teletubisie takie akurat jak reka dziecka :-)
a na bebnach jeszcze niegral bo dzis je dopiero Mikolaj w nocy przyniesie :-D




ps. dla mnie Mikołajki to smutna data...14 lat temu 6 grudnia zmarła moja Mama...

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

05 gru 2008, 23:00

Mróweczka, mówisz o tym?
http://www.allegro.pl/item484154624_tel ... it_tv.html dla mnie to szkoda kasy... nawet ekspedientka powiedziała, że od X czasu nic tego nie sprzedali... poszukam co innego, za taka kasę nie będę ryzykować :ico_noniewiem:
Domyślam się, że masz teraz smutne wspomnienia związane z tą datą... Przykro mi... Nie wiem co więcej napisać...
a ja nie mam siły na mleczka dla Mikołaja itd... czekam tylko jak R wróci z roboty i do łózka już chcę!! Zresztą Jula przykukała już wcześniej prezent i musiałam jej dać. Wie nawet cwaniara, że w "Topazie" kupiony :-D Naściemniałam jej, że to Mikołaj kazał jej dać i jakoś przełknęła... :-D :-D Teraz mówi, że "Mikołaj kredki w Topazie kupił" :-D

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

05 gru 2008, 23:23

kolka o tym...niesprzedali x czasu bo to juz niejest nowosc i chyba dlatego...moim zdaniem z teletubisia nic wiecej niewyczarujesz jak te domki i te tanczace itp...a jak dziecko lubi to sie cieszyc bedzie :-) tak jak igglepigle...taki stworek z krzywa glowa...ni to ladny ni nijaki ale mlody sie cieszy nawet z ksiazeczek z nim...
to jak Ty chowasz prezenty ze dziecko przykukało?? :ico_oczko:

kolka zdrowka zycze!!!

a pod choinke kupie ta tablice...musze zamowic coby mnie swieta niezastaly bo w sklepie niemaja tej coja chce...

a no i na bloga haslo kto chce dam na priv :-)


ale pustooooooooooo

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

05 gru 2008, 23:38

a mój M przyniósł dziś z pracy taką wielką terenówę sterowaną radiem, ale miało dziecko radochy :ico_haha_02: oczywiście stary stwierdził, żeby schować, bo za mała :ico_puknij: co z tego, że mała, to popatrzeć nie może???

kolka bidulo zdrowiej. Zdrówka Ci życzę.
a co do prezentów to są dla małych i dużych. takie zabawki bardzo rozwijają. No ale cóż tu gadać jak oni 20 letni samochód żałowali :ico_puknij: a gest też bardzo miły.ale to takie tępaki, że szkoda gadać :ico_puknij: ona mi tylko się chwali jak to jej dobrze no i po co mi to mówi :ico_puknij: i tylko się stroi, a metki rzuca na wierzch, chyba żebym ja widziała :ico_puknij: ale małpa ubrana w jedwabie zawsze pozostanie małpą :ico_nienie:
a ja szukam bodów po całym Lublinie i ni ma i chyba będę musiała kupić na allegro. Tzn body w lublinie są ale małe :-D a my potrzebujemy takie na 110

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

05 gru 2008, 23:47

delicja 110?? to ile Ola ma wzrostu????????????????? czy takie na wyrost kupujecie...i uwazaj bo kazda firma ma inna numeracje...na Eryka z niektorcyh firm na 18 miesiecy sa przyduze a z niektorych na 2 lata sa za male...

terenowka dla Olci czy taty?? :ico_oczko:
Ostatnio zmieniony 05 gru 2008, 23:56 przez Mróweczka, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość