Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

05 gru 2008, 22:41

Na całe szczęście mi jeszcze nogi nie puchną i łazić mogę do woli, ale za to moje nerwy tego nie wytrzymują - pozabijałabym wszystkich, a ostatnio doszłam do wniosku, że emerytów trzeba w gettach zamknąć, albo co najmniej osobne sklepy dla nich zrobić

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

05 gru 2008, 22:43

gaga22, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: noo, różnie kobiety reagują w tych ostatnich tygodniach.. ja jestem zmęczona, jakbym co noc hektar buraków wypieliła :ico_sorki: a teraz to juz w ogóle... mi tak ręce lekko puchły czasami, ale dzis to juz porażka po prostu :ico_olaboga:

oki, zmykam na filnik :ico_sorki: potem jeszcze zajrzę :-D

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

05 gru 2008, 22:44

Z tymi body i koszulkami od koleżanki to też wezmę do szpitala, bo później to chyba się za bardzo nie przydadzą.

Za tydzień idę do gina, to zobaczymy ile młody waży. Ja cały czas liczę na to, że poszedł po tatusiu i przestał tak rosnąć. Ostatnio dowiedziałam się od Bogdana mamy, że jej chłopaki oba niewiele ponad trzy kilo ważyli i ja cały czas na to liczę :-D

[ Dodano: 2008-12-05, 21:45 ]
aga22, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: noo, różnie kobiety reagują w tych ostatnich tygodniach.. ja jestem zmęczona, jakbym co noc hektar buraków wypieliła :ico_sorki: a teraz to juz w ogóle... mi tak ręce lekko puchły czasami, ale dzis to juz porażka po prostu :ico_olaboga:
no to ja wybitną agresją do społeczeństwa :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

05 gru 2008, 23:53

Za tydzień idę do gina, to zobaczymy ile młody waży. Ja cały czas liczę na to, że poszedł po tatusiu i przestał tak rosnąć. Ostatnio dowiedziałam się od Bogdana mamy, że jej chłopaki oba niewiele ponad trzy kilo ważyli i ja cały czas na to liczę :-D
będzie dobrze... ja obstawiam, że łatwy będziesz miała poród :ico_sorki:
no to ja wybitną agresją do społeczeństwa :-D :-D :-D
widzisz..a za mnie się flaki w oleju zrobiły... w życiu taka miękka nie byłam :ico_puknij: :ico_sorki:

ja spadam do spanka zaraz, także będę jurtro od rana :-) dobranoc Panie i Brzuszki :-D

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

06 gru 2008, 07:41

Witam z rana, dziś o 5.20 synuś uznał, że mamie spania wystarczy i do 6.00 uskuteczniał swoje występy. Po czym okazało się, że już nie zasnę, bo mnie całkiem rozbudził. Średnio wyspana jestem, bo wczoraj wieczorem około 23 wzięło mnie na zabiegi kosmetyczne i zaczęłam zabawę z peelingiem i maseczką do twarzy, której kilka miesięcy nie robiłam. Po czym jeszcze odstawiłam gimnastykę z obcinaniem i piłowaniem paznokci u nóg, także położyłam się po północy. Mam nadzieję, że dośpię w ciągu dnia, ale raczej marne szanse, bo dzisiaj Olę bierzemy - Mikołajki. Poza ty mamy zakupy spożywcze w planach.
widzisz..a za mnie się flaki w oleju zrobiły... w życiu taka miękka nie byłam :ico_puknij: :ico_sorki:
jeszcze miesiąc i wigor Tobie powróci :-)

Dziewczyny a u Was jakie plany na dziś ?

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

06 gru 2008, 08:50

Witam witam i o zdrowie pytam :)??

ja dzis nie mialam az tak nocy tragicznej o dziwo :ico_szoking:

ja dzis plany jak zwykle lezec ale obiecalam sobie ze dzis wyjde na spacer bo jopla dostaje i lenia totalnego

mam zamiar zrobic na obiad kotlety z ziemniakow ale nie pamietam przepisu zaraz znajde :-D
a ostatnio doszłam do wniosku, że emerytów trzeba w gettach zamknąć, albo co najmniej osobne sklepy dla nich zrobić
zebys ty wiedziala ale nie wszyscy są tacy ...ale wredni i tyle nie licza sie z niczym... chociaz mnie emeryt ustapil miejsca w autobusie i to bylo milo z jego strony a drugi nie kazal placic na parkingu oby wiecej takich ludzi...

ananke, co do ubran z newborn :-D mam ich sporo..jesssiu co ja w Anglii mieszkam ? :-D nie ale tak serio mam ich sporo bo lazilam po ciuchlandzie a oni ciuchu maja z Anglii no i rzeczywiscie sa maluscie ale mam takie tez na 3-6 m-c i mi sie wydaje ze one od razu po urodzeniu beda dobre :-D ale są sliczne :-)

a zgaga to spac mi nie daje czasem

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

06 gru 2008, 10:45

witajcie :-) , ja się w miarę wyspałam, nad ranem Mały miał czkawkę, ale potem zasnęłam dalej. Teraz zrobię śniadanko, umyję głowę, a potem ......... ??? u nas od rano słoneczko :-)
Miłego dnia! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

06 gru 2008, 10:57

hej hej :-)

ja się melduję na stanowisku :-)

noc do bani, ale zaczynam się przyzwyczajać :ico_olaboga: jeszcze trochę zresztą....
jeszcze miesiąc i wigor Tobie powróci :-)
no mam nadzieję, że do tego wigoru to mi jeszcze język w gębie się znajdzie, bo normalnie czasami to mi się zbiera, ale jakoś (chyba tego wigoru właśnie) brakuje, bo jestem cholernie wyczulona na pewne rzeczy.... :-D

spadam na śniadanko :-)

Awatar użytkownika
Sandrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 500
Rejestracja: 13 cze 2008, 15:55

06 gru 2008, 11:27

Dziendoberek :-D

Musze Wam powiedziec, ze mam zwariowanego meza :ico_haha_01: wiecie, wczoraj mialam urodzinki ale spedzalismy je we dwoje w domku. Maz zawsze celuje w zaskakiwaniu mnie prezentami :ico_haha_01: Co roku w styczniu - lutym wyjezdzamy plazowac sie do innego kraju. W tym roku mialy byc Hawaje (tu taka wycieczka kosztuje grosze a w styczniu sa super oferty) ale z wiadomych powodow nie wyszlo nad czym strasznie ubolewalam. No i maz wczoraj na urodziny kupil mi taka hawajska gitarke (to sie nazywa ukulele http://www.teamintlco.com/Mahalo/ ) na ktorej odegral (kiedy i jak on sie tego nauczyl :ico_szoking: ) mi happy birthday zeby mi tego wyjazdu tak zal nie bylo :-D :ico_brawa_01: Gitarka jest biala co bym sobie na niej mogla sama kwiatki wymalowac :-D A z normalnych rzeczy to dostalam CD Daniela Powter'a, ktora sama sobie zazyczylam i mase europejskich przysmakow, tak trudno tu dostepnych :ico_brawa_01: Kurcze, z kazdym dniem sie utwierdzam, ze mam super meza :ico_brawa_01: :-D

Dzis doszly pampersy, wiaderko do kapieli i reszta drobiazgow, wiec zostalo mi do kupienia juz tylko lozeczko :-D
bo wczoraj wieczorem około 23 wzięło mnie na zabiegi kosmetyczne
tez mam takie "napady" :-D
odstawiłam gimnastykę z obcinaniem i piłowaniem paznokci u nóg,
i jak Ci poszlo? ja ostatnio po takich akrobacjach sapalam jak parowoz i z czerwonego lakieru juz na dobre zrezygnowalam na rzecz brokatu, zeby nie bylo widac jak nierowno pazury maluje :-)

mimo, ze u mnie juz wieczor, to dzis jeszcze planuje posprzatac w swojej szafie, bo juz nic tam nie moge znalezc :ico_olaboga: maz dzis idzie na impreze z kumplami i pewnie sciagnie do domu nad ranem wiec ja sobie pewnie cos polskiego sciagne do ogladania.

Awatar użytkownika
secret25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 06 sie 2007, 17:31

06 gru 2008, 11:28

Hej i ja się melduję na chwilkę w przerwie sprzątania.Moje mamusia dzis przychodzi na obiad i zostaje na noc takze troszke muszę chałupe ogarnąć:)
Mąz jedzie na dwudniowy turniej halowy do Gorlic,co niezbyt mi sie podoba ,ale co zrobic :ico_noniewiem:,nie chciałam byc sama więc zaprosiłam sobie mamę do towarzystwa :ico_haha_02:
Miłego weekendu Dziewczynki i hojnego Mikołaja :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość