Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

06 gru 2008, 12:21

:682: Już Mikołaj grzeje sanie.
Czego pragniesz niech się stanie.
Każde z marzeń skrytych w głębi Święty
Dziadek może spełnić.
Pięknych i radosnych chwil w oczekiwaniu na Bożenarodzenie życzy Edulita i Nikola
:ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

06 gru 2008, 22:18

moc prezentów od Mikołasia dla wsztskich naszych maluszków oraz mamusiek :ico_oczko: ,no i grzecznych tatusiów :mikolaj:

udało mi się dzis zajrzeć na chwilkę :-D

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

07 gru 2008, 22:44

Hej!
Co tu takie pustki.
Hop. hop!!! Już po weekendzie :682:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

07 gru 2008, 23:21

no własnie co tu takie pustki :ico_placzek:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

07 gru 2008, 23:23

Pustki... ale myśle ze jutro spijemy razem poranna kawusie :ico_kawa: :-)

[ Dodano: 2008-12-08, 12:38 ]
Hop hop gdzie jesteście :506:
U nas katar się rozpanoszył i wszyscy smarkamy :ico_noniewiem: mam nadzieje że na katarze się skończy. Szaro - buro za oknem w nocy padało i nic mi się nie chce a mam tyle sprzątania i prania - no cóz trzeba porzucić lenia i wziąść się ostro do roboty :-) Później zajrze i mam nadzieje że ktoś coś tu skrobnie

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

08 gru 2008, 15:19

Miała być poranna kawusia,ale widzę Edulitko,że nie miałaś chętnych :ico_placzek: ,jak nie za późno to ja się piszę :ico_kawa: .Mam ciasto jakby co-babkę piaskową więc zapraszam :-)

ja pilnowałam dziś Bartka ,bo alergia kaszle,smarka się i wcale nie unika Bartka ,więc chodziłam dziś za nim jak cień :ico_olaboga: ,Co za głupi babsztyl wcale się nie martwi ,że za moment Bartek złapie od niej to paskudztwo :ico_szoking: ,A Bartek cały czas by u niej siedział :ico_noniewiem:

Edulitko zdróweczka dla Was,niech na katarku się skonczy ,bo przy tej pogodzie nie trudno o cos więcej :ico_nienie:

gdzie wywyiało wszystkie dziewczyny,pogniewały się czy się gdzieś przeniosły :ico_noniewiem: :ico_nienie: ,wracać mi tu kobiety natychmiast :569:

a ja dziś dodatkowo :ico_duzepranko: :ico_pranko: :ico_odkurzanie: ,mamy dziś księdza po kolędzie,wieć troszku musiałam ogarnąc mieszkanko.Planuję się już zabrac za porządki świąteczne,bo mało czasu się robi,a jak u Was sytuacja porządkowa :-)

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

08 gru 2008, 17:02

Iwciu - u nas w niektórych dzielnicach Gorzowa też juz ksiądz chodzi po kolędzie u nas tradycyjnie po świętach :-) Tak się nakręciłam kawką że mineła mi sennośc i dostałam motorku w pupie :ico_oczko: - sprzątam kuchnie a właściwie w szafkach kuchennych, przyprawy i takie tam... racja że czas zacząc świąteczne porządki. Jak została jeszcze babeczka to prosze kawałeczek :ico_haha_02:
Co do teściówek to słów brak... też znam takie zachowania mojej @ liczy się tak naprawde ona wczoraj się z nią widzieliśmy i ona stwierdziła że to wogóle dziwne że Niki myje zęby :ico_szoking: że nie wie dlaczego ja tak tego pilnuje bo ta pasta to jescze więcej szkody może narobić a pozatym to mleczaki i itak wypadną :ico_puknij: :ico_zly: słów brak i ręce opadaja jak jej słucham to robie się kwadratowa ze złości :548:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

08 gru 2008, 17:10

te nasze alergie jakieś takie głupio-mądre,chociaż im się wydaje ,ż ewszystkie rozumy pozjadały :ico_puknij:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

08 gru 2008, 17:17

Wydaje im sie :-D a przecież powinny być mądrzejsze a nie bardziej przemondrzałe :-D

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

08 gru 2008, 17:24

Witam :-) Poooooooo długim weekendzie :-) No tak pożądki czas zacząć a ja nawet chęci niemam :ico_olaboga: Przez ostatnie dni żegnałam się z kolezanką która na stałe do stanów wyjeżdżała ale chyba jej nie przepuścili. I wraca :ico_olaboga: Dostałam taki cynk od jej bratowej ale niemoge się do niej dodzwonić :-) Mąż miał wolne to zrobiłam już świąteczne zakupy :-) mam już dla dzieci prezenty. A to już połowa sukcesu :ico_brawa_01: Martynka dostanie pieska "Piesek zimny nosek" a Matyldzia organki takie z krzesełkiem z dwoma mikrofonami :ico_brawa_01: Jak przyjechalismy z zakupów to dzieci szybko spac a rodzice do 22 bawili się :-D :-D :-D U nas dziś tez zimno i ponuro pada śnieg z deszczem brrrrrrrr :ico_olaboga: Matyldzia pytała się dzisiaj a coto :-D co to pada??????? :-D Dzieci moje zdrowe ale mnie coś łapie i tak z dala jestem dziś od dziewczyn :ico_noniewiem:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość