Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

07 gru 2008, 22:42

witam u nas dziś kolęda :ico_puknij: ksiądz nam ładnie powiedział że mamy pomysleć nad ślubem kościelnym :ico_olaboga: troszke był w szoku jak sie zapytał o date ślubu a ja mu powiedziałaqm że to data cywilnego kopara mu opadła i myślał co by nam powiedzieć , Antek stawia dzis :ico_kawa: :ico_tort: na 2 miesiące , ale przeleciało . Mały nie chce leżeć na brzuszku i też jaliś leniwy nie chce mu sie główki podnosić , jak jest na rekach to ładnie trzyma . Mały dzisiaj nas zaskoczył dziadek go trzymał na rekach na siedząco ( jezdzi na wózku ) i Antek udawał że płacze zrobił taqką nieszczęsliwą mine zamknoł oczy a zachwile otworzł i patrzył czy ktoś go weżnie żeby go ponośic , ale cwaniak się z niego robi . Uśmialiśmy się z niego niesamowićie pieknie to wyglądało jak popatrzył czy juz ktoś idzie żeby go wziąc :-D :-D teraz już spi juz nauczył sie zasypiac w swoim łózeczku troszke jeszcze płacze ale już wie ze nikt go na ręce nie weznie

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

08 gru 2008, 00:30

slonko2008, :ico_zdrowko: albo cycusiem toascik wzniesmy :-D

Moja niuna glowke trzyma sztywno i ladnie podnosi ale ma takie dni ze jej sie nie chce ale gdzies czytalam ze tak dzieciaczki maja wiec niema sie co niepokoic. Zjadlam za duzo plackow ziemniaczanych i moja mala dostala uczulenia masakra wysypalo ja przeokrotnie. A do tego sama mam cos z zoladkiem dostaje takie ataki bolesci ze sie zwijam z bolu :ico_olaboga: Dziewczynki jak mozecie to napiszcie jak sie te zdjecia wrzuca bo ni cholery nie wychodzi mi to :ico_puknij: jakas nie doswiadczona jestem :ico_olaboga: Prosze podpowiedzcie jak to zrobic :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

08 gru 2008, 01:44

hej kobitki,
Nie meldowalam sie dlugo bo komp strajkowal i nie dal sie odpalic.
U nas jak narazie ok,oby tak zostalo.Eryczek zdrowy,nie ma krosstek ani zadnych problemow skornych ,tylko ciemieniucha sie zrobila,ale tez powoli odpada.
We wtorek czeka nas bilans i szczepienia.Az sie boje.
ERyczek wazy juz 5900,a reszte dowiem sie we wtorek.
Ostatnio mielismy bilans dwulatka z OScarkiem bo skonczyl we wtorek dwa latka.Moj duzy mezczyzna hehe.

miszka --mam nadzieje ze wszystko z NAtalka ok.Slodka niunia.NApisz co u was.
marta mam nadzieje ze sis schudla z nerwow.Czesto tak jest ze nerwy powoduja szybki spadek kg.BAdz optymistka,wierze ze to nic groznego.Daj znac jak bedziesz cos wiecej wiedziec.
JA od porodu schudlam 17kg,ale gdy mam chwilke czasu to pedaluje na rowerku i cwcze brzuszki.Chcialabym jeszcze ze 4,5kg schudnac i bede zadowolona ze swojej wagi.
zirca Synus rosnie na potege.Alez on szybko przybiera.Wszystko z ciebie wycignal pewnie.TY nasza laseczko.Pewnie nie masz kompleksow,zazdroszcze pozytywnie.
ok,lece spac.
Buzkam was wszystkie kobitki,narka,pa

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

08 gru 2008, 03:29

stawiam :ico_tort: bo juz po północy i mój Klusek konczy dwa miechy!!!! cycki i butelki w górę!!! :ico_zdrowko:
co do podnoszenia główki-mój Alex trzyma główke od trzeciego tygodnia zycia całkiem sprawnie. I leżąc na mojej klacie ładnie się podnosi. Gorzej jak kładę go na płaskim, np na łóżku. Dwie sekundy i nic...potem sie kręci, przekręca glowe w prawo i lewo, zarzuca tyłkiem, probuje się przewieszczać-odbija sie stopkami do przodu....ale leniuch glowy podnosic nie chce....nawet zwabiony swoja ulubiona biedronką lub moimi kretyńskimi minami :-D ostatnio nawet demonstracyjnie sie ułozył i zasnał. Albo ryczy jak za dlugo lezy na brzuszku....mimo to nie zrażam się i codziennie cwiczymy....do pierwszego ryku :ico_oczko:
chwytanie zabawek....jeszcze nie...ale uderza w nie łapkami i zaczyna to robic celowo bo sie smieje :ico_oczko: bezbłędnie też trafia własna piąstka w usta-lepsze niz smoczek :ico_oczko:
czy wasze Bejbiki gadają? mój Synek to taki gaduła ze wzbudza sensację :ico_oczko: co prawda dopiero jak powiem ile ma tygodni, bo na oko oceniając...cóż...dają mu minimum 3 miesiace :ico_oczko: gigant :ico_oczko:
Alus gada non stop-przede wszystkim Bu i Gu w róznych konfiguracjach i wydaje mase innych dźwieków. Przypuszczam że dlatego że ja bez przerwy z nim rozmawiam :ico_noniewiem: generalnie fajny sie zrobil, taki komunikatywny :ico_brawa_01:
sarenka, dzieki za komplementy.... :ico_wstydzioch: musze sprawdzić z ciekawosci ile waże....ale przypuszczam ze strasznie malo, bo rurki 36 lecą mi z tyłka. czyli mniej niz przed ciażą....swoja droga ciekawe skąd mi się robi taki tłusty pokarm, jak ja tak malo jem....

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

08 gru 2008, 11:56

Zirka teraz to dopiero depresje dostane jak uslyszalam jaki rozmiar nosisz spodni i ze jeszcze Ci z tylka leca-tez bardzo zazdroszcze :ico_sorki:
a my pobijamy rekordy Iga stolowala sie w nocy co 2 godziny :ico_olaboga: odbilo jej cos albo wreszcze nadrabia te straty z chorobi i moze ja wreszcie zaczne troszke szybciej chudnac
Jutro Londyn po paszporcik-w sumie nie wiem czy jade z Marcinem :ico_noniewiem: moze sie przejedziemy :ico_noniewiem:
a w czwartek PL :-D w sobote ide na ,,metamorfoze,, :ico_haha_01: i dziecko siostrze sprzedaje bedzie jej musiala dac butelke :ico_haha_01: ciekawa jestem jak to bedzie

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

08 gru 2008, 12:06

slonko2008, dla Antosia :ico_tort: :ico_brawa_01:
zirca, dla Alusia :ico_tort: :ico_brawa_01:
sarenka, witaj witaj dlugo cie nie bylo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Prosze podpowiedzcie jak to zrobic
ja używam programu fotosik.pl
jeśli masz ten program jak nie to mozna go Latwo ściągnąć :ico_sorki:
jak juz sie tam zarejestrujesz to masz tam dodaj zdjecia wszystko jest ładnie opisane co i jak wykonac,
wybierasz sobie zdjecie ktore chcesz wkleic,robisz dodaj. Gdy zdjecie sie tam zaladuje pojawja sie tam kody do niego i tam wybierasz sobie np. pełen rozmiar na forum, zaznacz go i skopiuj, gdy to juz zrobisz otworz swoj profil na forum i tam gdzie wklejasz suwaczek wklej ten kod :ico_sorki: :ico_sorki: zatwierdzasz zmainy w swoim profilu i powinno byc dobrze :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-12-08, 11:08 ]
w czwartek PL w sobote ide na ,,metamorfoze,, i dziecko siostrze sprzedaje bedzie jej musiala dac butelke ciekawa jestem jak to bedzie
_________________
no to super napewno bedzie dobrze, święta w pl kurde zazdroszcze :ico_sorki:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

08 gru 2008, 18:32

:ico_olaboga: Iga by calymi dniami teraz jadla :ico_olaboga: szok ze taki maly organizm juz wie ze trzeba nadrobic po chorobie
Dzisiaj u nas bylo cieplutko wiec zaliczylysmy dlugi spacer :ico_brawa_01:
teraz idziemy sie polenic i polezec troszke :ico_oczko:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

08 gru 2008, 18:43

stawiam bo juz po północy i mój Klusek konczy dwa miechy!!!! cycki i butelki w górę!!!
Antek cały dzień pije z cyca zdrowie Alusia :-D u nas pogoda straszna zimno i nawet nie chce się wychodzić mały nie wie co z sobą począć bo zawsze na spacerku zasypiał a teraz spacerku nie było i nie umiał spać .pozdrowionka

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

08 gru 2008, 22:58

adia26, dzieki kochana napewno tak zrobie w wolnej chwili bo malo ich mam bo ten moj loboz nie spi za dnia wcale jak jej nie hustam na rekach nawet teraz ja dyrdam na kolanach :ico_olaboga: Jutro musze isc z nia do lekarza bo ma takie mega uczulenie i niewiem tak naprawde od czego je ma bo jak tak mysle cozjadam to nic takiego strasznego nie jadlam Daje jej wapno ale nie bardzo jej tym razem pomaga jakas sklonna do uczulen ta moja gwiazda.Juz nie wiem co jesc zeby bylo jej dobrze :ico_olaboga: U nas pogoda kiepska ale wypadzik zrobilysmy do sklepu bo trzeba bylo zrobic jakies zakupy no a Weronis uwielbia byc poza domem wtedy spi bardzo dlugo :ico_brawa_01: No to spadam bo juz wrzeszczxy :ico_zly: bo jej na rekah nie bujam tylko na kolanach a to jej mniej odpowiada

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

08 gru 2008, 23:27

witam! mojemu synkowi też coś wyskoczyło na buziuni,i nie wiem od czego :ico_noniewiem: nic nowego nie jadłam,odstawie mleko i zobacze :ico_noniewiem: ale czyżby od mleka jak piję je cały czas? nie wiem kurcze już myślała że u nas jest ok,bez żadnych komplikacji a tu pach i do nas przyszło :ico_sorki: zycze spokojnej nocki dla was dziewczynki i wszystkich bejbików,dobranoc

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości