Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

08 gru 2008, 14:07

Witam

Dzisiaj mam wolne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Aniu kocha i malutka Weroniczko

Malutkiej istotce która przyszła na świat życzę,
aby dla niej "wstawał" każdy kwiat.
W nonono jej do bożej rodziny
życzę powodzenia na wszystkie godziny.
Abyś w zdrowiu zawsze się chowała
i żebyś świat i ludzi bardzo kochała.

BeWu ciesze sie ze juz wszystko sie wyjasnilo ;)

Frydza i Madziorka dzieciaczki cudne ;)

U nas po mikołaju wzbogacilismy sie o mega ciezarowke z laweta, kapciuszki ,skrzynia piratow z klockami i przyjaciela pokaze fotki to zobaczycie :)
Skarbonke i troszke w niej zawartosci :)

Nie wiem co to bedzie po choince :ico_olaboga: :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-12-08, 13:12 ]
Obrazek

Obrazek

Obrazek

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

08 gru 2008, 17:25

Witam mam trochę do nadrobienia może więc może trochę nieskładnie mi to wyjdzie .

Alexandrowicz początki zawsze bywają trudne ale zobaczysz wszystko się ułoży , a pracka jak podoba ci się ???????
U nas katarek nie przeszedł niestety na dodatek doszedł kaszel jak u jednej tak u drugiej więc jutro brykamy do lekarza .

Juli Miś wypisz wymaluj to duży no normalnie skóra z niego zdjęta choc powiem że oczy ma twoje
no i jak ładnie siedzi na nocniku . U nas niestety Wiki wie do czego służy ale nie siada , jak zrobi kupę to mówi ba baba .

BeWu dobrze że żeście się dogadali , doskonale rozumiem jak to cholernie boli jak bliska ci osoba cie zawiedzie .

Indygo dobrze że nie czekałaś bo mógł się wdac jakiś stan zapalny a twoja mamusia sobie poradzi zobaczysz

Asila no brawa dla Emi mądra dziewczynka naprawdę nadziwic się nie moge brawo brawo

ANIU MOJE GRATULACJE Z OKAZJI NARODZIN CÓRECZKI , JEST ŚLICZNA PO PORSTU ŚLICZNA . BUZIACZKI

Indygo Tomeczek w szlafroczku boski no i maska do nurkowania go zafascynowana hi hi hi

Juli kiecka na sylwka super no mi się nowy rok w kuchni szykuje ale dobrze bo kaska dodatkowa nie zaszkodzi co do zęboli to dobrze że już końcówkę widac uuuuffff

Alexadrowicz nie pierwszy raz mały zaliczył gleba i nie ostatani . U mnie to trochę to lajtowo traktuję bo Wiki co chwilę łapie zająca a jak ze schodów schodzi , moja kuzynka na to patrzec nie może .

Hej Madziorka u nas też katarek i lekki kaszelek więc wybrałam się z dziewczynkami do lekarza Wiki ma baktrim i eurospal a Klaudia ma Klacid i też eurospal .
U nas mikołajki też wyszły bombowe nawet diabeł był Wiki bidulka strasznie się wystraszyła .

Frydza zdięcia mikołajkowe superaśne a Wiki z chlebkiem mnie rozbroiła hi hi hi hi hi hi hi

Madziorka skrzacik prze cudny jeszcze uszka takie szpicaste i na poważnie bym się zastanawiała gdzie Lelka przepiłaś :)

Asiula to ja pytałam o te kabinki wolno stojące jak coś będziesz wiedziała to daj znac.

A ja już mam pokoik w panelach ale nerwów mnie to kosztowało , sama praktycznie się męczyłam ze składką ale nie chcę tu o tym pisac i was męczyc .Ważne że panele już są i prezentują się ekstra naprawdę jestem zadowolona

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

08 gru 2008, 18:36

edyta29 pisze:A ja już mam pokoik w panelach ale nerwów mnie to kosztowało , sama praktycznie się męczyłam ze składką ale nie chcę tu o tym pisac i was męczyc .Ważne że panele już są i prezentują się ekstra naprawdę jestem zadowolona
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: najwazniejsze ze masz za soba :-D :-D

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

08 gru 2008, 18:54

Cześć dziewczyny, jesteśmy już w domku :-)
Na razie wpadłam, żeby się przywiać, może uda mi się wieczorem poczytać i coś napisać.
Dziękujemy za gratulacje!
Buziaki!

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

08 gru 2008, 19:00

Aniu ciesze sie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: napisz co tam u was jak Helenka zareagowala na siostrzyczkę??

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

08 gru 2008, 19:54

Witaj Aniu!!! Jak tylko znajdziesz chwilke i bedziesz w pelni sił naklikaj nam jak sie czujecie ijak Heleneczka, Ty i oczywiscie nowa ksiezniczka w rodzinie!!! Caluje :*

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

08 gru 2008, 19:57

My po zakupkach :-D kupilismy prezent Arusiowi mysle bedzie zadowolony bardzo :-D :-D
Dzis oddzwonili do moejgo meza w sprawie pracy :-D w czwartek ma rano rozmowe trzymajcie kciuki :ico_oczko:


MADZIU super marcinkek no i zabawek ma mnostwo niebawem ci pokoju braknie hihi


EDYTKO super ze panele sa super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


ANIU czekamy na dalsze relacje czekamy :-D

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

08 gru 2008, 22:40

hejka
Witaj Aniu

wszystkie zdjęcia mikolajkowe super, ja jak zgram z aparaty też się pochwalę> początkowo Emi bała się Mikołaja ale potem się ośmieliła i nawet na kolanach usiadła. Dostała konia na biegunach, piłkę która zachwyciła ją najbardziej, odkurzacz bo ciągle nasz z szafy wyciągała i trochę ubranek
My też dostaliśmy po drobiazgu, imprezka była fajna.
A dziś w pracy mały zajobek, zaległości z soboty do tego sprawy bierzące, nie wiem kiedy mi zleciało 9 godzin.
jutro musze wcześnie wstać więc mykam do spanka

acha
BeWu wszystko będzie dobrze, najważniejsze że rozumie swój błąd i oby wyciągnął odpowiednie wnioski

papa

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

08 gru 2008, 22:51

czesc


dziekujemy za komplementy dla naszego skrzacika hihi

Juli lelek bawil sie ta zabawka ladnie na zajeciach.. w domu jednak mnie
ale w ciagu dwoch dni dostal za duzo.. i wszystko jest fajne na chwile
wiec mysle ze do tego wroci jeszcze
poki co autka sa najlepsze
dostal az 4. dwa komplety po dwa (tata szczesliwy) dwa terenowe do wspinania . swiecace hehe

i dwa ze skocznia... rozpedza je i szaleje..
poczatkowo bal sie kiedy same jezdzily ale teraz juz ok

no i ta tablice jeszcze ma do rysowania

za duzo nowosci mysle..

teraz gwiazdka jeszcze.... :ico_olaboga:

krzeselko uczydelko juz zamowione. lada dzien bedzie w PL czekac hihi

Bewu uff dobrze ze sytuacja sie unormowala. napewni latwo nie bylo.. ale teraz wazne aby maz juz nie zawiodl cie wiecej!!! mocno ci tego zycze!!!

Aniu czesc!!!! nie moge sie juz doczekac relacji!!! z poordu zpierwszych dni razem,reakcji helenki????

edyta podziwiam za te panelowanie!!! swietnie ci poszlo!!

frydza trzymam kciuki aby mezulel wypadl swietnie na rozmowie!!

madzia czesc!! nie dziwie sie ze MArcinek mial takiego wypasnego MIkolaja. przeciez to najgrzeczniejsze dziecko na watku!!! hihi super

kamila ciebie juz nie ma ale pewnie nadrobisz po powrocie.. zapomnialam wspomniec ze tomek ma sliczny szlafrok..
a i ze chyba sie zmowili bo dokladnie w te sama noc lelek robil podbne jazdy.. obudzil sie skakal po nas, wsiadal adamowi na glowe/szyje i jezdzil jak na koniu
no baardzo smieszne to bylo dla niego..
a ja myslalam ze zaraz go udusze ze te numery heheeh

blizniaki jak nic!

my dzis z tatusiem.. i prawdopodobnie juz do swiat
robotka sie skonczyla
tzn adas zakonczyl prywatna fuche
a na razie nic wiecej sie nie zapowiada
wiec odpocznie troche. a za 2 tyg wylot do PL
oczywiscie on jak nie pracuje to juz ma wyrzuty :ico_puknij:
choc intesywnie ostatnio zapieprzal, i dobrze zarobil
ale najbardziej go meczy ze kaska sie rozplynela nie wiadomo gdzie.. i zadna radosc z tego teraz
ach faceci
zawsze tak racjonalnie do zycia podchodza??

hehe

dzis wstalam o 12.30 :ico_wstydzioch:
adas rano wzial lelka i pojechal rozgladac za praca na nowy rok hihi

a jak wrocili to pojechalismy do Playhousu
adam mial dopiero pierwsza mozliwosc szalenstw tam z lelkiem
wspinali sie na najzyzsze poziomy. dla starszakow hehe
super bylo

pozniej pojechalismy do lekarza,
bo 3 tyg lelek kaszle. raz mniej raz gorzej wrr
no ale osluchal go i wszystko czyste..
wiec wyszlismy tylko z kropelkami do noska..
hmmm

ide zagladnac do lazani bo zostawilam w piekarniku hihi

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

08 gru 2008, 22:53

cześć Dziewczyny!!!

Aniu Witajcie!!!!!!!!!!super że wpadłas!!!!jak tam twoje dziewczynki????jak Ty się czujesz kochana????wielkie buziaki dla Ciebie i Twoich dziewczynek!!!!!

Edyta - extra że panele są i że zadowolona jesteś!!!! :ico_brawa_01: i wiesz co ---Ty to jesteś super babka!!!!sama składałaś??!!!!nieźle...zdolniacha z Ciebie...i trzymam kciukasy żeby dziewczyny szybko wróciły do zdrówka!!!!mój mały jak miał eurespal to nie chcaił tego cuda..mimo że wcale smak nie jest zły..ale u nas wszystkie medykamenty sa bee, oprócz wapna bananowego i zyrtecu :ico_haha_01:

Madziorka - Lelek REWELACJA po prostu rewelacja!!!!przeuroczy ten pomocnik mikołaja, no przeuroczy...!!!! :ico_brawa_01:

Frydza - będę trzymac kciuki za męża oj będę!!!!

Magda - Marcinek ma fajnego kolegę :-D i duży juz Twój chłopak :-)

BeWu - dobrze że juz sie rozjaśniło u Was!!!

Juli - oby szybko czwóreczki powychodziły!!!dużo cierpliwosci i spokoju kochana...u nas teraz chyba trójki idą, nic nie widać ale cały czas Alek pcha łapki i wszystko gryzie..

a ja dzis jestem na maksa wkurzona, posprzeczałam sie z R, no więc teraz na mnie kolej..ale ja sie na R wkurzyłam bo mnie wkurza nasze auto :-D dwa razy dojezdzam do pracy a dwa mam na miejscu, wiec jak dojezdzam to musze autem jechac, a nasze auto ma jakies dziwne systemy zabezpieczajace przed kradzieża i ja czasem mam z tym problem, dzis za cholere nie umiałam uruchomić tego cholerstwa, miałam juz odcisk na palcu i nie dawałam rady :ico_placzek: w końcu jakos sie udało, ale jak sobie pomysle ze kiedys tam nie bede mogla ruszyc gdzies w szczerym polu to aż cała drżę..wiec namawiam R zeby to usunąć a on oczywiscie że nie ma mowy :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: zamiast ułatwic kobicie i oszczedzic nerwów to ma wszystko w nosie :ico_zly:

a tak poza tym wszystko oki :-)
powoli wszystko mi sie reguluje, najgorsze jest poranne wstawanie :ico_haha_01: i gotowanie na zapas..bo ja leniwiec pospolity jestem :ico_haha_01:

buziaki dziewczyny!!!!!!!!!!!!!

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości