Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

08 gru 2008, 19:36

Kurcze mam nadzieje z Kostkiem wszystko ok :ico_sorki: czekamy na kolejne wieści od Karoli- mam nadzieje że tym razem już bedą lepsze

Aniu- a to Ci babsztyl wredny no,tak jak piszesz krowa jedna. Terminy terminami ale chyba widzi w jakim jesteś stanie poza tym nawet jak sie nie stawiłaś to wystarczyło żeby Cie spokojnie i kulturalnie poinformowała o dostarczeniu L4 i byłoby po sprawie :ico_zly:

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

08 gru 2008, 20:05

Nadal zadnych wieści od Karoliny....pisałam jej, że jak się czegos dowie to niech zaraz da znać, bez względu na porę, ja i tak mam bezsenne noce.
Tosia, szkoda słów...ja jej mówiłam, że to juz koniec ciąży i że w obowiązkowy dzień stawienia nie mogłam przyjechac, ale ją to nic nie wzruszyło, termin to termin. Musiałam pisemne wyjasnienie złozyć :ico_puknij: Tylko jak oni się po kilka dni spóźniają z wypłatą zasiłku to ja nie chodzę i im o terminach nie wykrzykuję.
a macie jakies wieści od Evik??

[ Dodano: 2008-12-08, 19:09 ]
A i Osity coś nie widać :ico_noniewiem: ale u nich dziś świeto w Hiszpanii, sama nie wiem :ico_noniewiem:
Ja mam jutro wizytę, tez się trochę stracham. Niby nic się nie dzieje, czuję się dobrze ale czasami się chodzi z rozwarciem nic nie czując przy tym :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

08 gru 2008, 20:19

Ania -te baby w urzedach to wredne babska :ico_zly:

Osita pisala ze dzis maja swieto i jej maz bedzie siedzial przy kompie wiec nie mamy co sie martwic:)

No wlasnie ani Evik ani Karola....
Coraz mnie nas tutaj jest....

Ja dzis pojechalam do lidla na zakupy i juz chodzic nie moge tak mocno boli mnie spojenie łonowe,w srode ide do gina to ciekawe co powie

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

08 gru 2008, 20:25

aniafs pisze:A i Osity coś nie widać :ico_noniewiem:

hahhahha, o wilku mowa :ico_haha_01: wlasnie czytam i... :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: karola, a co ty za numer tutaj wycinasz?? kurka, nie mozesz na tylku tych 2 dni usiedziec spokojnie??? kurcze, bede sie denerwowala, no ale wiecie, mam takie psieczucie, ze karola jeszcze dzis kostka zobaczy... w sumie 2-3 dni nie beda im graly roznicy a pozbeda sie "klopotu" juz dzisiaj :ico_noniewiem:
evik - 10 a ja 12 :-D :ico_oczko: i bedzie ciag zachowany :-D :-D :-D
ania, wiesz, ja mialam podobny cyrk w up w siedlcach... i chyba masz ten sam pokoj, nie? ja mialam z literka "m" :ico_noniewiem: no wiec, u mnie bylo tak, ze pojechalam do szpitala na kokntrole i mnie zostawili na pewne badania :ico_noniewiem: a wiadomo - w polandzie zeby bylo "rentownie" to pacjenta na 3 dni zostawiaja, a to wawka byla :ico_zly: skoro jestem bezrobotna, to l4 sie nie wystawia, prawda? bo dla kogo??? bezrobotnego??? no i wzielam ten wypis i poszlam jakos nastepnego dnia a baba z morda ze nie bedzie szukac moich papierow, ze data to data i ze jej nic nie obchodzi ze gdzies tam bylam :ico_szoking: bo mialam OBOWIAZEK sie zglosic i ze wykresli mnie z listy itp itd... popatrzylam sie na babe, ale nie tylko ja - kolezanka tej "milej" pani tez sie na nia spojrzala wymownie... a ja - ze prosze bardzo, niech mnie skresli. tylko niech pieczatke ladnie postawi, zeby bylo wiadomo, jak sie nazywa i kto pozniej konsekwencje tego skreslenia z listy bedzie ponosil :-D ze ja bez problemu strace kilka godzin, ale ona straci wiecej na tym wszystkim... bo znam taka mila pania z tygodnika siedleckiego i w ogole.. :ico_oczko: a ze ja czasami jak jestem juz zmeczona ludzka glupota i chamstwem to tez jestem wyszczekana, to pani nagle z tonu spuscila i powiedziala, ze nie ma po co sie denerwowac, ze nie musze na nia krzyczec :ico_noniewiem: :ico_puknij: i tym bardziej straszyc :ico_szoking: :ico_puknij: ale od tamtej pory nie mialam problemow. oczywiscie wyjasnienie zlozyc trzeba bylo :ico_noniewiem: nie wystarczylo pokazac wypisu ze szpitala :ico_puknij:
kurcze, nie daje mi spokoju karola :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

08 gru 2008, 20:33

ja tez tak was w wolnej chwili podczytuje i co to sie to dzieje to ze pozadek trzeba zachowac w cyfrach to nie mialo znaczyc ze Karolcia w ramach mamkowania zglosi sie kolejna no nie taa kobieta to na kazdy sposob prubuje zachowac tu lad...Karolcia trzymam kciukasy ze jak kolwiek mialo to byc dzis czy pojutrze to oby wszystko sie jak najlepiej dla was obojga zakonczylo...jeszcze raz trzymam kciuki

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

08 gru 2008, 20:49

Dziewczyny a moze Karola juz rodzi i dlatego nie daje nic znac :ico_noniewiem: ???
No nic to czekamy dalej....

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

08 gru 2008, 21:21

hej ....

zaglądam za wieściami od Karoli :ico_sorki:

osita, mam nadzieję, że masz rację i Karola dziś już będzie tuliła Kostka :ico_sorki:

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

08 gru 2008, 21:29

Ej no ja też jak na szpilkach chodzę przez tą naszą Karolcie :ico_noniewiem: I nawet M. się dopytuje co tam u naszej "Przodującej" słychać. Karol daj choć maleńki znaczek żebyśmy wiedziały że z małym wszystko w porządku :ico_sorki:

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

08 gru 2008, 22:09

Ta Karolina tylko trzyma nas w niepewnosci,Karola zlituj sie i daj nam znac :ico_sorki:

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

08 gru 2008, 22:36

Mam nadzieje że niebawem dostaniemy wiadomość że Kostek jest już z mamą po drugiej stronie brzusia

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: KylieTab i 1 gość