Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

09 gru 2008, 11:23

dzien dobry witam sie jako pierwsza :ico_brawa_01: u mnie nocka ok. gdyby nie moja bezsennosc no nie wiem co mnie napadlo ze spac nie moglam :ico_noniewiem: dana, Agusia1982, a moze to uczulenie to od proszku moze zmienilyscie lub jakimis perfumami sie spryskalysie moja znajoma tak miala popsikala sie i malej zaraz cos wylazlo :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

09 gru 2008, 11:25

Dzien dobry :))) ja witam niewyspana bo mala mi zasnela o 00.40 :/ a wszystko przez to ze wczoraj zostala z tatusiem od 12 do 17.30 i pierwszy raz od kilku tygodni caly ten czas przespala, a ja sie tak martwilam :/ no i odrobila wieczorem niechcac zasnac :( ale wybaczam jej bo jest taka kochana i sie tak slicznie smieje :))))

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

09 gru 2008, 12:09

:ico_haha_02: witamy
my jednak nie pojechalysmy do Londynu-Marcin sam odbieze paszport a my szykujemy sie na grupe karmienia piersia i na zakupy :-)
dana Agusia chyba kazde dziecko musi przejsc przez te pryszcze :ico_olaboga: i rzadko kiedy wiadomo od czago to i co to :ico_noniewiem: wiec trzymam kciuki zeby szybko zeszlo :ico_sorki:
Adia ja ostatnio spac nie moge w nocy bo sie denerwuje juz jak damy sobie same rade na lotnisku no i w samolocie :ico_noniewiem: a to juz w czwartek lecimy-oby wszystko ok bylo :ico_sorki:
yoanna masz racje te usmiechy malenst umieja nam wszystko wynagrodzic :ico_sorki: nawet te nieprzespane nocki

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

09 gru 2008, 12:28

ja ostatnio spac nie moge w nocy bo sie denerwuje juz jak damy sobie same rade na lotnisku no i w samolocie a to juz w czwartek lecimy-oby wszystko ok bylo
Bedzie dobrze pomyśl sobie o tym ile milego cie czeka po przylocie :ico_brawa_01:

a kacper na macie szaleje i taaaaaaaaaaaka kupe mi piekna zrobil w koncu ze szcześliwa jestem :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

09 gru 2008, 15:43

Witam dziewczyny!
Natalka zasnela wiec szybciorem mniej wiecej napisze co sie wydarzylo!
Natalka pokaslywala w piatek,wiec w sobote pobieglam z nia do lekarza,okazalo sie ze jest po prostu podziebiona,ale w nocy z soboty na niedziele juz nie mogla oddychac i dusila sie kaszlem a temperatura siegla 39,6,wiec niewiele myslac wsadzilismy ja w auto i o 2 w nocy wyladowalismy na pogotowiu.
Tam jak ja zobaczyli to caly szpital na nogi stanal,na oddzial trafila w ciagu 5 minut,poniewaz tydzien wczesniej byla szczepiona na pneumokoki i zapalenie opon muzgowych,musieli te choroby wykluczyc w pierwszej kolejnosci,tym bardziej ze nasilila jej sie wysypka co wskazywalo na sepse :ico_olaboga: Myslalam ze umre jak mi to powiedzieli :ico_placzek: Ryczalam w glos.Wszyscy lekarze z oddzialu biegali w te i we wte, bo tzrba jej bylo pobrac do analizy plyn z rdzenia kregowego,zeby ta sepse wykluczyc.4 godziny probowali jej sie wkluc w jakaz zyle,zeby zalozyc wenflon bo trzeba bylo podac dozylnie profilaktycznie 2 antybiotyki.Takie k*****male te zylki ze wez sie wkluj....Cala,ale to calutka jest pokluta nawet stopy maja po 3 wklucia,w koncu udalo sie zalozyc ten wenflon w glowe.
Niestety miala go raptem 9 godzin bo wyrwala to w nocy.
Caly dzien wylam z rozpaczy czekajac na wyniki ,na pytanie czy to powazne,lekarze odpowiadali-Czekamy na wyniki,nie wiemy.A ja malo nie zwariowalam :ico_placzek: W koncu wieczorem przyszedl lekarz i powiedzial ,ze wyniki sa ok,ma za to zapalenie pluc ale juz opanowane,teraz bedzie tylko lepiej.
Zobaczcie,zapalenie pluc rozwinelo sie w ciagu kilku doslownie godzin,nie wiem co by sie stalo gdybym zamiast warowac przy dziecku poszla tej nocy spac,ona nie plakala,taka miala goraczke,tylko pojekiwala cichutko.No co sie wycierpiala to tylko my wiemy.
Teraz juz jest dobrze,jeszcze co jakis czas kaszlnie ale w zasadzie juz moge powiedziec,ze jest zdrowa :ico_sorki:
Za to jutro mamy powtorke ze szczepien,wiec juz sie trzese :ico_noniewiem:
Dziewczyny wiecie co sie stalo Karolinie na grudniowkach.Boze jaka tragedia,siedze i rycze dzisiaj,tak mi jej zal bidulki.Jej Kostek umarl w brzuszku 3 dni przed terminem porodu :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Nie moge sie normalnie pozbierac po tej wiadomosci :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

09 gru 2008, 19:00

Dziewczyny wiecie co sie stalo Karolinie na grudniowkach.Boze jaka tragedia,siedze i rycze dzisiaj,tak mi jej zal bidulki.Jej Kostek umarl w brzuszku 3 dni przed terminem porodu :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Nie moge sie normalnie pozbierac po tej wiadomosci
ojej straszne :ico_placzek: :ico_placzek: boże też sie popłakałam normalnie to straszne że takie coś sie zdarza to niesprawiedliwe!!!! :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: ja bym chyba umarła !raz poroniłam i przezyłam to strasznie,do dziś jak wspominam to płacze, ale gdyby taki dzidziuś już duży-tego bym chyba nie przeżyła :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
u nas z wysypką już lepiej odstawiłam mleko i przetwory mleczne oraz cytrusy,i tak jakby dziś już tego nie miał,ale teraz nie wiem czego musze unikac chyba bede musiała jeszcze przetestować czy to mleko czy cytusy :ico_noniewiem: no i chyba juz mu moje mleczko nie starcza bo zaczął budzić sie w nocy :ico_sorki: a było już tak fajnie :ico_olaboga: no ale trudno jak ma taką potrzebe :ico_olaboga: :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-12-09, 18:04 ]
Teraz juz jest dobrze,jeszcze co jakis czas kaszlnie ale w zasadzie juz moge powiedziec,ze jest zdrowa
miszka kochana dobrze ze Natalka już zdrowiutka-duuużżżżo duuużżżooo zdrówka dla malutkiej pięknisi! :-) :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

09 gru 2008, 19:06

miszka, Matko jedyna ale miałas przezycia biedna Natali :ico_placzek: ale tak sie ciesze ze juz lepiej i ty tez odpocznij troche bo musisz byc silna dla malej :ico_sorki: duzo zdrowka dla naszej gwiazdki :ico_sorki:
Dziewczyny wiecie co sie stalo Karolinie na grudniowkach.Boze jaka tragedia,siedze i rycze dzisiaj,tak mi jej zal bidulki.Jej Kostek umarl w brzuszku 3 dni przed terminem porodu Nie moge sie normalnie pozbierac po tej wiadomosci
ja wiem ryczalam jak bobr :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: to jest tak straszne ze boje sie o tym myslec co by bylo gdyby to Kacper zaraz mi sie nasowaja takie mysli :ico_placzek: :ico_placzek: i normalnie idzie oszalec...
tak mi przykro z jej powodu i mały Kostuś.......... nie ja poprostu nie wiem co pisac rycze :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: [*]

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

09 gru 2008, 19:27

witam dziewczyny :ico_placzek: :ico_placzek: nawet mi sie pisac ni chce :ico_placzek: :ico_placzek: wielka strata :ico_placzek: :ico_placzek:

miszka dobrze ze juz jesteś a mała jest z tobą cała i bezpieczna

:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

09 gru 2008, 19:43

;( przesrane, boshh chyba bym umarla po takich przezyciach, Miszka Ty to jestes twarda ze dajesz sobie rade z tym wszystkim! Ale juz teraz bedzie tylko lepiej!

Tragedia z Kostkiem ;( to tak straszliwe nieszczescie ;((( i to po 9 miesiacach kiedy czlowiek sie tak przyzwyczaja :( kiedy wszystko juz jest gotowe :((

maghali
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 07 gru 2008, 11:47

09 gru 2008, 20:07

Witam serdecznie.Gratuluje wszystkim mamusiom.Moja coreczka ma juz roczek i tylko smiga na tych swoich sliczniutkich nozkach. Czytam z sentymentem Wasz watek.Pomyslec,ze czas leci jak wariat i nawet sie nie obejrzymy a nasze dzieci beda mialy po -nascie lat ;)

Przepraszam z gory jesli nie powinnam tak robic ale chcialam napisac,ze mam po swojej coreczce baaaardzo duzo ladnych ubranek od 0 do 12 msc.Chcialabym je odsprzedac ,zeby zrobic miejsce w szafie na nowe.Kolezanka po swoim synku rowniez .Moze ktoras z Was bylaby zainteresowana ;)

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość