Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

09 gru 2008, 21:38

Mary, fajnie ze zajrzalas do nas :-) Duzo zdrowka dla Ani :ico_sorki: Zagladaj do nas czesciej!!!

Nas na szczescie choroby omijaja szerokim lukiem i niech tak zostanie :ico_sorki:

Ja chyba raczej z tych szczepien nie skorzystam, wedlug mnie za duzo szczepionek to tez nie za bardzo... poza tym te szczepionki chyba nie tak do konca sa sprawdzone i nie bede ryzykowac, corka mojej kuzynki po szczepionce ma problemy z jelitami i tak sie to juz ciagnie ze 2 lata, nie przybierala nic na wadze... ale wiadomo kazda Mama decyduje o tym czy chce czy nie chce.

Moj synek juz chrapie a ja ide robic jakas kolacyjke, znowu sama siedze bo maz ma nocki :ico_placzek:
Dziewczyny kiedy zmieniacie mleko na juniora?

[ Dodano: 2008-12-09, 20:39 ]
dzisiaj kolejny dzien jak Majeczka sama zasnela i trwalo to chyba tylko 10 minut jestem dumna z mojej niuni
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

09 gru 2008, 21:42

iwona83, a jeszcze tydzień dwa temu pisałaś że tak ciężko ją uśpić, więc :ico_brawa_01: dla Maji

:ico_sorki: dziękujemy wszystkim za życzonka

Teraz już Arturek oczywiście śpi, położyłam go do łóżeczka i włączyłam sobie film na komie, i sam nawet usnął, tylko dwa razy go z czwaraków musiałam na plecki kłaść bo chciałby wstać, także ja też jestem zadowolona.

mary no niestety taka pora tych różnych chorób teraz, dobrze że już lepiej

Uciekam teraz może jeszcze jeden filmik obejrzę i spać idę, do jutra :ico_haha_02:

[ Dodano: 2008-12-09, 20:45 ]
Dziewczyny kiedy zmieniacie mleko na juniora?
ja kupuję Nestle Nan 3 i ono jest już po 9-tym miesiącu, więc my już używamy dawno :-D

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

09 gru 2008, 22:05

moje dzieci juz spia po wielki mekach az mnie glowa rozbolala i sie poplakalam normalnie,Julia najpierw padla jak kawka pozniej uspilam Mirka a za chwile Julcia jak zaczela kaszlec to az wymiotowala i tak strasznie plakala-wolala ze chce zeby tata przyjechal to zadzwonilam do Marcina i jutro ma wpasc popoludniu-niech tez kurcze wie co sie dzieje bo to meka straszna i fizyczna i psychiczna :ico_placzek: Mirek slyszac placz Julii strasznie zaczal krzyczek musialam go na nowo usypiac i niewiem czy go gardelko boli czy to zeby ida ale strasznie zaczyna krzyczec jak mu cos do buzi pruboje dac i dzis caly dzien nic nie jadl bo nie chcial na sile mu wcisnelam z 5lyzeczek zupki i na sile mu pic podawalam normalnie tragedia :ico_placzek: jezu zeby to sie jak najszybciej skonczylo :ico_sorki: :ico_placzek: jestem za slaba psychicznie zeby patrzec na to jak cierpia moje dzieci.....
Co do szczepionek to ja szczepilam Julcie ta co pisze Iwonka prev.... cos tam nie pamietam jak to sie nazywa dokladnie ale szczepilam ja jak skonczyla 2 latka bo wtedy dziecko dostaje tylko jedna dawke tego a tak musi miec az 3dawki Mirka pewnie tez zaszczepie ale tez jak skonczy 2 latka...Julia miala tez szczepionke na zapalenie opon mozgowych Hiberix u Mirka tego poki co nie stosowalam bo tez nikt nam nie zalecal u Julci byly takie zalecenia...
Dobra dziewczyny uciekam do wyrka niewiem tez jaka nocka bedzie a łeb mi chce peknac buzka

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

09 gru 2008, 22:32

u nas tez dalej kaszel meczy majke mam dosc tej wstretnej pogody

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

09 gru 2008, 22:37

Jola, wspolczuje! Tyle problemow i te choroby wstretne do tego!! Zeby szybko im przeszlo, bo TY tez sie wykonczysz bidulko :ico_olaboga: Zycze spokojnej nocki, zebys chociaz troche odpoczela :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

09 gru 2008, 23:58

Jolka, współczuję ci bardzo... jeszcze sama jesteś z tym wszystkim, ja bym nie dała chyba rady, trzymaj się dziewczyno!!!

Gabriel grzecznie zasnął, ale był kąpany dopiero koło 21, bo poszliśmy późno na zakupy, bo Kuba późno skończył tatuować

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

10 gru 2008, 08:44

Witam.No to ja znów pierwsza więc stawiam kawkę, herbatkę i co kto sobie zażyczy :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

Dlatego własnie ja nie lubię jesieni. Taka potworna pora roku która niesie za soba same choroby :ico_zly: A jak coś się juz przyplącze to trudno sie tego pozbyć.

Jeśli chodzi o szczepionkę na pneumo- i meningokoki to ja kiedys pytałam naszej pediatry jak to wygląda i czy warto zaszczepić . I powiedziała mi że jeśli dziecko nie chodzi do żłobka i nie ma częstego kontaktu z innymi dziećmi to nie zalecałaby takiej szczepionki. No więc my raczej szczepić nie będziemy.

Od jakiegoś czasu Nadia zaczyna próbować mówić. Tak mi się bynajmniej wydaje. Bardzo ładnie wychodzi jej mama i baba, ale czasem wyrwie jej się niewyraźne daj i nie. Cieszę się z tego bo Paweł zaczął bardzo późno mówić.

A roczku raczej moja córcia nie przejdzie na własnych nóżkach bo cosik się nie rwie do chodzenia. Wygodniej i szybciej jest na czworakach więc po co sie męczyc na dwóch nogach :-D

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

10 gru 2008, 09:52

cześć dziewczyny
I powiedziała mi że jeśli dziecko nie chodzi do żłobka i nie ma częstego kontaktu z innymi dziećmi to nie zalecałaby takiej szczepionki. No więc my raczej szczepić nie będziemy.
nasza pediatra powiedziała to samo i ja też od razu zrezygnowałam, bo Gabriel nawet do przedszkola nie pójdzie-dopiero do szkoły, więc nie będziemy szczepić...
A roczku raczej moja córcia nie przejdzie na własnych nóżkach bo cosik się nie rwie do chodzenia. Wygodniej i szybciej jest na czworakach więc po co sie męczyc na dwóch nogach :-D
u nas to samo, Gabriel się tak sprawnie przemieszcza na czworaka, że ani myśli wstawać, On się chyba boi, ostatnio się zapomniał, Kuba go puścił i mały stał ładnych kilka sekund, prosto pewnie, jak się skapnął, że stoi to powolutku sobie klapnął, ale jestem pewna, że jest już na tyle silny, żeby chodzić... no ale po co :ico_haha_01:


My mieliśmy nie najgorszą noc, rano Gabriel sobie po pędrał sam po pokoju, a później nie chciał zjeść kaszki, więc dostał cyca i za chwilę idziemy z Kubą na śniadanie więc jeszcze doje z nami... On juz je takie dziwne rzeczy-po prostu wszystko, to pewnie nie najlepiej :ico_noniewiem: ale tak wychodzi jakoś, szkoda mi mu nie dać, a on się rwie i lubi próbować...

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

10 gru 2008, 10:01

Czesc Dziewczyny,

Kasia, dzieki za kawke!
Jeśli chodzi o szczepionkę na pneumo- i meningokoki to ja kiedys pytałam naszej pediatry jak to wygląda i czy warto zaszczepić . I powiedziała mi że jeśli dziecko nie chodzi do żłobka i nie ma częstego kontaktu z innymi dziećmi to nie zalecałaby takiej szczepionki. No więc my raczej szczepić nie będziemy.
Dokladnie!! Mysle dokladnie tak samo!
Od jakiegoś czasu Nadia zaczyna próbować mówić. Tak mi się bynajmniej wydaje. Bardzo ładnie wychodzi jej mama i baba, ale czasem wyrwie jej się niewyraźne daj i nie. Cieszę się z tego bo Paweł zaczął bardzo późno mówić.
Brawo!!! :ico_brawa_01:
Pawelek mowi cos, ale w swoim jezyku, ktorego ja jak na razie nie rozumiem.. :ico_oczko:
A roczku raczej moja córcia nie przejdzie na własnych nóżkach bo cosik się nie rwie do chodzenia. Wygodniej i szybciej jest na czworakach więc po co sie męczyc na dwóch nogach

Ale leniuchy te nasze dzieci....

U nas to wyglada troche lepiej, Pawelek lubi na czworaka, ale jak tylko okazja to wstaje, teraz chodzi "po meblach" .... czasami sam nieswiadomie sie pusci i stoi, ale jak sie zorientuje... to sie boi i zaczyna plakac, jakby juz upadl, a przeciez nawet podlogi nie dotknal...
Poaz tym kiedys nie lubial jak sie go prowadzalo za rece a teraz to moglby tak chodzic caly dzien... dobrze ze jest dlugi to nie trzeba sie schylac za bardzo.... :ico_oczko:

Nocka u nas w miare spokojna, chociaz od 5.00 do 6.30 bylo brykanie zamiast spanie... :-)

Jak tam chorujace dzieciaczki? jest jakas poprawa??
Mielgo dzionka!!!

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

10 gru 2008, 10:17

Czesc dziewczyny

my dopiero teraz bo Majka od 3 do 6 nie spala co chwilke plakala ale nie wiem co jej bylo bo nie miala ani goraczki pampers przebrany byla najedzona maz uznal ze poprostu sie juz wyspala

teraz dosypia ale jak jej chcialam dac mleka tego nowego to tak zaczela plakac ze musialam isc jej zrobic stare

diekuje za kawke zaraz musze sobie isc zrobic

a teraz musze do niej isc bo juz zaczyna marudzic

prawie cala noc nie kaszlala a spalysmy przy wylaczonym grzejniku

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości