Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

10 gru 2008, 13:16

Sandrusia, rozumiem, rozumiem..chyba za dobrze... nas wszystkich przybiła tragedia Karoliny i zwiększył się strach o nasze pociechy... ale wierzę, że będzie wszystko dobrze :ico_sorki:

Awatar użytkownika
secret25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 06 sie 2007, 17:31

10 gru 2008, 13:25

Hej:)
Ja już po wizycie u gina.Mała nadal malutka ale najważniejsze,że przybrała na wadze,rośnie i sie nie zatrzymała.Waży nieco ponad 2 kg,ale wiadomo,że usg lubi się mylić,mam tylko nadzieję,że w moim przypadku myli się w właściwą stronę,tzn.Mała nie jest mniejsza niż wskazuje tylko większa:ico_sorki: Poza tym wszystko ok,anemii i zółtaczki nie mam :-D
Kurcze ananke, nie dobrze z tym Twoim Krzysiem :ico_olaboga: ,ale bądx dobrej mysli,że szybko sobie coś znajdzie i faktycznie dobrze,że masz już dla Dzidziusia wszystko,przynajmniej jeden kłopot z głowy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

10 gru 2008, 13:35

secret25, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Twojej Malutkiej... suprr, że wszystko jest ok....
Kurcze ananke, nie dobrze z tym Twoim Krzysiem :ico_olaboga: ,ale bądx dobrej mysli,że szybko sobie coś znajdzie i faktycznie dobrze,że masz już dla Dzidziusia wszystko,przynajmniej jeden kłopot z głowy :ico_noniewiem:
mam nadzieję, że jednak się ułoży i szybko znajdzie pracę, bo juz wystarczy, że ja nie sypiam po nocach... a jeszcze jak on zacznie ze stresu to dopiero będzie...

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

10 gru 2008, 13:37

a ja jakas nadal rozlazła jestem..wczoraj posidziłam na zebraniu wspólnoty i miałam dosyc..dzis chyba przelezę cały dzień- tat przywiózł objadek wiec w sumie luzik..
nareszcie moj mąz zmądrzał i idzie dzis do lekarza :-D :-D :-D

ananekwiesz ze trzymam cały czas kciuki!!!!bedzie dobrze..

secret super ze z dzidzia i z Toba ok :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: moja mała jest jeszcze mniejsza..ale mam nadzieje ze jeszcze podrosnie bo nie mam zamiaru jej jeszcze z brzuszka wypuszczac

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

10 gru 2008, 13:45

nareszcie moj mąz zmądrzał i idzie dzis do lekarza :-D :-D :-D
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: noo, suprr :-) nie ma to tamto :-) musi wyleczyć plecki, żeby mógł nosić malutką, jak Ty będziesz odpoczywała :-)
ananekwiesz ze trzymam cały czas kciuki!!!!bedzie dobrze..
:ico_wstydzioch: :-D dziękuję :ico_sorki:

Awatar użytkownika
secret25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 06 sie 2007, 17:31

10 gru 2008, 13:47

secret super ze z dzidzia i z Toba ok moja mała jest jeszcze mniejsza..ale mam nadzieje ze jeszcze podrosnie bo nie mam zamiaru jej jeszcze z brzuszka wypuszczac
Dzięki:) Napewno jeszcze urosną,mój gin mówił,ze teraz jest okres najbardziej intensywnego przybierania na wadze u dzieciaczków.Także,nie ma co nam się spieszyć do rozpakowania,bo im dłużej Maleńkie będą w brzuszku tym więcej przybiorą :-)
secret25, dla Twojej Malutkiej... suprr, że wszystko jest ok....
Dzięki :-D
juz wystarczy, że ja nie sypiam po nocach... a jeszcze jak on zacznie ze stresu to dopiero będzie...
Oj to nie dobrze,że się nie wysypiasz :ico_olaboga: ,niedługo nie będzie już wyboru,no chyba,że urodzą nam się megaspokojne dzieci :-D Moja siostra na przykład przesypiała od początku całe noce,wszystko jedno czy miała mokro czy sucho,nic jej nie przeszkadzało,a że urodziła się 4 kg ciężka,to pediatra powiedział mamie,ze nie musi jej budzić,jak sama nie ma ochoty wstawać :-D .Takie dziecko to ja bym bardzo chciała :ico_brawa_01:
gaga sorki,że dopiero teraz,ale właśnie doczytałam.Wyrazy współczucia dla Ciebie i Rodziny.

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

10 gru 2008, 13:54

Moja siostra na przykład przesypiała od początku całe noce,wszystko jedno czy miała mokro czy sucho,nic jej nie przeszkadzało,
noo, to marzenie chyba każdej matki :-) tak przesypiać całe noce to mój synuś zaczął łaskawie przed drugimi urodzinami.... tzn ja zaczęłam przesypiać, bo on dalej się budził na picie.... ale miał w rogo łóżeczka butelkę i radził sobie bez budzenia mojej osoby...
Oj to nie dobrze,że się nie wysypiasz :ico_olaboga:
noo, dreptam do wc, jak się przekręcam z boku na bok to też się budzę, bo muszę "przerzucić" brzucholek... a to jeszcze czasami za gwałtowanie zrobie i cos mnie boli... :ico_olaboga: noo, masakra po prostu... a ostatnie dwie noce jak zasypiałam to mi się głupoty śniły okropne...

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

10 gru 2008, 13:57

ja wróciłam od fryzjera, zadowolona :-D , teraz cos zjem, a jak mąż wstanie to skoczymy do miasta
secret, super, że z dzidzią wszystko OK i że wyniki masz też dobre, z moich to gin byl bardzo zadowolony a zarazem zdziwiony, że takie dobre i spytał czy czasem męża na badanie nie wysłałam :-D
Marcia, dobrze, że mąż w końcu idzie do tego lekarza

Awatar użytkownika
secret25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 06 sie 2007, 17:31

10 gru 2008, 13:59

mój synuś zaczął łaskawie przed drugimi urodzinami.... tzn ja zaczęłam przesypiać, bo on dalej się budził na picie.... ale miał w rogo łóżeczka butelkę i radził sobie bez budzenia mojej osoby...
To i tak nie źle,mój ma prawie 2,5 budzi się na piciu i chociaż wie gdzie ma butelkę,to najfajniej jednak jest jak mamusia poda do łapek :ico_noniewiem:
noo, dreptam do wc, jak się przekręcam z boku na bok to też się budzę, bo muszę "przerzucić" brzucholek... a to jeszcze czasami za gwałtowanie zrobie i cos mnie boli... noo, masakra po prostu... a ostatnie dwie noce jak zasypiałam to mi się głupoty śniły okropne...
No to faktycznie nie do pozazdroszczenia :ico_olaboga: .Ja też się budzę na siku,zazwyczaj wtedy kiedy Bartuś na piciu właśnie.Chociaż to prawda,mi też się ostatnio straszne głupoty śnią :ico_puknij: ,to chyba dlatego,że jesteśmy już "na wylocie" i zaczynamy sie jeszcze bardziej tym wszytskim przejmować :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

10 gru 2008, 14:00

ja wróciłam od fryzjera, zadowolona :-D
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: noo, to najważniejsze :ico_sorki: ja tęsknię za moją fryzjerką... ale jak będę po porodzie to jadę do stolicy do polskiej fryzjerki, bo ją chwali cała północno-zachodnia Szkocja :-D to ja też sprawdzę :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość