Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

11 gru 2008, 10:03

Hej dziewuszki, ja nawet jak bym nie chciala poznać plci od lekarza to i tak wiedzialam :) Mój mąż zglupial ostanio. Wczoraj znowu jakiś taki mily byl i na silownie poszedl rano żeby czas spędzic ze mną i sie sam przytulal i powiedzial, że teraz to już tak zawsze będzie :ico_olaboga: Coś mu na glowe upadlo :P:P:P Dziewczyny a jak u Was z ruchami dzidzi??? Czujecie coś? Ja wczoraj chyba czulam czkawke, ale nie wiem, nie bylo to kopanie bo to już znam, nie wiem moze to po tej luteinie. Dziwne w każdym razie musze lekarza zapytć - no , ale takie przyjemne :)

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

11 gru 2008, 10:11

ejustysia, po luteinie napewno nie!!! Ja ja biore od samego poczatku ciazy! jesli chodzi o ruchy to juz zgłupiałam....przez jakis tydzien czułam w brzuszku bąbelki i tak jakby sie woda przelewała ale od dwóch dni nic ... :ico_placzek: wiec juz niewiem czy to Natszaka dawała znaki czy miałam jakies urojenia.....
To chyba dobrze ze twój mezus zaczoł sie tak zachowywac moze cos wreszcie zrozumiał :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-12-11, 09:17 ]
ejustysia, gratuluje 21 tygodnia ciazy!!! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

11 gru 2008, 10:22

a jak u Was z ruchami dzidzi
ja raz czuje raz nie czuje... wszytsko zalezy chyba od pory dnia badz nocy :ico_oczko:

a wczoraj zauwazylam ze z sutkow wycieka mi zolta wydzielina czyli tzw siara... hehe moje piersi sie przygotowuja do produkcji mleczka :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-12-11, 09:26 ]
ejustysia, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za kolejny tydzien :ico_tort:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

11 gru 2008, 10:28

ojej zoola to już??? Dziękuję nie zauważylam hihi za 2 tygodnie wskoczy mi 6 miesiąc. Dziewczyny wiecie co, nie moge sie nadziwić, ze to już tak późno jest. Dopiero co test robilam a tu już tyle stronek zapisalysmy hihi no i sie już sierpnióweczki pojawily.

Może faktycznie to czkawka - takie dziwne nie wiem , podskakiwania,impulsy i miarowo co kilkanaście - kilkdziesiąt sekund i trwalo to moze z 3 minutki.
Co do ruchów ja Wikusia czuje tylko wieczorem o stalej porze - wtedy jak juz spokojnie leze to on sobie kopniaczkuje - opowiadam mu wtdy wierszyk "Idzie niebo ciena noca , ma w fartuszku pelno gwiazd..." i trzymam rączkami brzusio i uśmiechnięta zasypam, czasem coś tam do niego zagadam, i sobie pogadamy troszkę :) No, ale ja tego wlaśnie przelewania co pierwse sie od kopniaczków czuje to nie czulam do dziś, lekarz powiedzial, że to nic i w pelni ruchy zaczyna czuć sie nawet w 22 tyg. ale przeważnie przy pierwszej ciąży to w 20 tyg. No i na początku to te kopniaczki sa bardzo delikatne i trzeba sie wczuc żeby poczuć , z czasem jak dzidzia sily nabiera to mocniej kopie. A do tego czy to dziewczynka czy chlopiec to lekqrz powiedzial , że pierwsze slyszy, że chlopcy wcześniej kopią :)

Awatar użytkownika
IVI90
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 451
Rejestracja: 13 wrz 2008, 21:33

11 gru 2008, 14:30

czesc

ejustysiu
Obrazek
moj maz tez wczoraj szybciej wroci, bylo bardzo milo.

zoola mama mi mowila ze to przelewanie to ruchy dziecka.
ja jeszcze tego nie czuje.
Obrazek

avanti witaj
Obrazek

saabciu no co ty? Czyli dar w czasie ciazy granie w karty potem ci to zostalo odebrane.
Obrazek

a my wczoraj milo spedzilismy wieczor Obrazek
milego dnia
Obrazek

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

11 gru 2008, 15:55

No tak to przelewanie to ruchy dzidzi, ale ja tam tego nie czuje tylko kopniaczki :)

Awatar użytkownika
IVI90
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 451
Rejestracja: 13 wrz 2008, 21:33

11 gru 2008, 19:13

a ja wlasnie znalazlam ozdoby swiateczne i je segreguje.
Juz nie moge doczekac sie swiat.
Jutro z matka Grega pojade dokupic kilka ozdob choinkowych.

Obrazek

[ Dodano: 2008-12-11, 18:19 ]
A moja dzidzia ma dzis urodzinki, 16 tydzien.
Obrazek

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

11 gru 2008, 19:35

Ivi gratuluje to tak jak moja, ale moja 21 :)
http://www.allegro.pl/item496129012_loz ... terac.html
Dziewczyny choruje na te lóżeczko, ale troche drogie. W sklepie mam upatrzone za 200 z materacykiem i baldachimem - t
o polowe taniej no i tu jeszcze trzeba dokupic pare rzeczy

Awatar użytkownika
IVI90
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 451
Rejestracja: 13 wrz 2008, 21:33

11 gru 2008, 21:19

ejustysiu wiem ze tez twoja dzidzia ma urodzinki.
lozeczko sliczne.

Greg dzis wpadl w przerwie odiadowej do mnie z dobrym hot-dogiem Obrazek
wiec sie stara jak moze.

Dla wszystkich dzieciaczkow ktore maja dzis mini urodzinki oto mala imprezka-
Obrazek Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

milego wieczorku zycze

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

12 gru 2008, 09:11

hejka!!!
zaczynam 18 tydzien :-D za 4 dni usg !!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: mam nadzieje ze moja corcia bedzie ładnie pozowała bo poprosze o filmik 4 d...
ejustysia, łozeczko sliczne no ale fakt cena tez ładna .....ja sie zastanawiam nad kojcem moja kuzynka ma i bardzo jest zadowolina!te nowoczesne maja bardzo duzo funkcji !!!! i zdecydowałam ze wózek kupujemy( znaczy dziadek) bez gondoli bo wszyscy mi mowia ze to lato zaraz i nie wykorzystam!!!

wczoraj wybłam prawie cały dzien za domem ...wieczorem byłam taka zmeczonaze nie miałam nawet siły do was zejrzeć :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Thomasbulty i 1 gość