monis
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1983
Rejestracja: 07 lis 2008, 14:06

11 gru 2008, 12:25

Ja mam wizyty co miesiąc byłam już na dwóch i na obu miałam usg dopochwowe na którym widziałam moje malenstwo. 22 grudnia mam kolejną wizyte na której dowiem się czy bedzie córusia czy synuś :-)

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

11 gru 2008, 13:55

a ja dzis ide na wizyte :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: juz za 3 godziny zobacze malenstwo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: buziaczki odezwe sie jak wroce :ico_oczko:

Awatar użytkownika
scoiattolo84
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 414
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:13

12 gru 2008, 10:17

Witajcie!
Przepraszam za nieobecność, ale wciągnęły mnie przedświąteczne porządki. :ico_sorki:

Cześć monis, ja też mam wizyty co miesiąc i następną mam 29 grudnia. To może ja też się wtedy dowiem, czy noszę synka, czy córeczkę. Zwłaszcza, że moja gin kupiła sobie nowiusieńki aparat usg. :-)

Mdłości przeszły mi całkowicie. Mam zachcianki zarówno na słodkie, jak i na kwaśne i ostre :-D Zaopatrzyłam się już w spodnie ciążowe (brzuszek ślicznie się zaokrąglił). Czułabym się w sumie znakomicie, gdyby nie to, że strasznie mi zatyka w uszach - w lewym non stop. Byłam wczoraj u laryngologa i okazało się, że mam lekki stan zapalny, ale w prawym uchu.. dziwne. Przepisała mi kropelki i kazała pić wapno. Nic więcej nie może mi dać, z powodu mojego stanu. No cóż.. mam nadzieję, że mi po tym przejdzie.

Życzę wszystkim Czerwcóweczkom miłego dzionka :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

12 gru 2008, 11:27

Hej :-D
Ja juz po wizycie :ico_brawa_01: Dzidzius rosnie ma 6 cm i ciagle sie rusza :-D Machał łapkami myslalam ze sie porycze :ico_oczko: Badanie na przeziernosc karkowa tez ok wiec puki co jestem spokojna :-D Ja nastepna wizyte mam 13 stycznia i tez chciałabym poznac płec ale nie wiem czy nie za wczesnie :ico_noniewiem:
teraz czekam z niecierpliwoscia na pierwsze ruchy...
kochane to wasza 2 ciaza z tego co widze wiec powiedzcie mi kiedy w pierwszej poczulyscie pierwszy raz dzidziusia? To prawda ze tak pozno i dopiero po 20 tyg...?
Buziaki! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
scoiattolo84
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 414
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:13

12 gru 2008, 11:58

Ja ruchy w pierwszej ciąży czułam już wyraźnie w 17 tygodniu. W tej ciąży, jak na razie jeszcze nic nie czuję, ale może już niedługo moje maleństwo da o sobie znać :-)

monis
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1983
Rejestracja: 07 lis 2008, 14:06

12 gru 2008, 13:13

scoiattolo84, widze ze jestesmy na równi obie w 15 tygodniu tyle że to moja pierwsza ciąża.
Dzis wybieram sie po spodnie ciążowe bo juz ciężko mi guzik dopiąć ciesze się z tego powodu bo już widac brzuszek :-)
ramonka, ja też sie nie moge doczekać kiedy poczuje ruchy maleństwa

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

13 gru 2008, 09:24

scoiattolo84 pisze:Ja ruchy w pierwszej ciąży czułam już wyraźnie w 17 tygodniu.
to wczesnie :ico_brawa_01:
monis, mi powoli juz tez ciezko dopiac spodnie choc okazało sie ze wagowo schudłam od ostatniej wizyty :ico_noniewiem:
monis pisze:ja też sie nie moge doczekać kiedy poczuje ruchy maleństwa
juz niedlugo :ico_brawa_01:

monis
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1983
Rejestracja: 07 lis 2008, 14:06

18 gru 2008, 10:08

cześć dziewczynki cos tu sie nam cicho zrobilo...
jak sie czujecie?
ja wreszcie znalazlam spodnie ciążowe było bardzo ciężko bo jestem wysoka (178cm) i wszystkie które mierzyłam były za krótkie ale nareszcie się udalo bo już nie moge sie dopiąć w starych dzinsach :)
Już sie nie moge doczekać poniedziałkowej wizyty u gin żeby zobaczyc malenstwo i dowiedziec sie plci.
Byłam w niedziele u koleżanki która ma termin na maj i ona poczula pierwsze ruchy juz w 17 tygodniu :-)

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

18 gru 2008, 13:45

monis pisze:ja wreszcie znalazlam spodnie ciążowe było bardzo ciężko bo jestem wysoka (178cm)
:ico_brawa_01:
ja na szczescie jeszcze sie dopinam :ico_oczko:
monis pisze:Już sie nie moge doczekać poniedziałkowej wizyty u gin żeby zobaczyc malenstwo i dowiedziec sie plci
myslisz ze juz bedzie widac? Ja pewnie dowiem sie w styczniu jak sie uda cos zobaczyc :ico_sorki:

monis
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1983
Rejestracja: 07 lis 2008, 14:06

19 gru 2008, 09:40

ramonka pisze: myslisz ze juz bedzie widac? Ja pewnie dowiem sie w styczniu jak sie uda cos zobaczyc

Na ostatniej wizycie lekarz powiedział że za jak przyjde za miesiąc to już sie dowiem więc mysle że się uda zobaczyć

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: KylieTab i 1 gość