Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

12 gru 2008, 22:54

Ja jestem.
Dzieciaki mnie dzisiaj doprowadziły do szału :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: a dokladniej Kuba. jest taki niedobry, że już mi ręce opadają. Wydaje mi sie ze wszystko przez nudę. Siedzi w domu i nie ma co robic. Chciałam go zapisac do przedszkola ale w ciągu roku to duża kolejka i nie ma miejsc. Nie myślalam że ta zima bedzie taka ciężka. :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Mnie jakoś tak przeraża wyjazd za granicę :ico_noniewiem: obca kultura, nie znam języka. jakos się nie widze na emigracji. Dobrze że mój P. całkiem całkiem zarabia także poki co nie myslę o ucieczce. chociaż szczerze - czasami jak popatrze na tych moich rodzicow i babke (co z nimi mieszkam) to bym chciala uciec jak najdalej :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

13 gru 2008, 09:11

dzień doberek
dzisiaj dalszy ciąg sprzątania i będę miała z głowy - moc jest ze mną !!!! :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
tzn tego generalnego sprzątania bo sprzątać będę jeszcze "milion" razy do świąt :ico_oczko:
Sylwia.O., pewnie jak męzuś dobrze zarabia i do tego macie sklep to nie ma co myśleć bo po co :ico_oczko: jedynie ta sytuacja mieszkaniowa :ico_noniewiem:
Dzieciaki mnie dzisiaj doprowadziły do szału :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: a dokladniej Kuba.
tak to juz jest są gorsze i lepsze dni ale zagadzami się z toba ta zima też dla nas jest ciężka a w szczególności jak pada deszcz i całe dnie w domu :ico_zly:
zubelku :ico_brawa_01: za sprzątanko , dziewczynki pewnie zachwycone dziadziem i ty też pewnie szczęśliwa - super :ico_brawa_01:
zabieram się wpadnę później
niech moc będzie z wami :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

13 gru 2008, 10:49

jedynie ta sytuacja mieszkaniowa
powoli myślimy żeby to zmienić.

Pata - niech moc będzie z Tobą i szybko posprzątaj :-D :-D

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

13 gru 2008, 14:40

moc jest ze mną !!!!
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
powoli myślimy żeby to zmienić.
oby Wam się szybciutko udało :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

ja dzisiaj pilnuje małego siostry ale teraz chłopaki poszły spac więc mam chwilę relaksu :ico_oczko: pije :ico_kawa: która chce
Patka dla ciebie podwójna :ico_kawa: na dodanie energii :-D

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

13 gru 2008, 15:12

Paulina446, :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: za kawkę

zrobiłam przerwę w sprzątaniu i poszliśmy do miasta przed 10 za zakupki i w drodze powrotnej bo zeszło nam troszkę dłużej gdzieś o 12, 30 kaba zasnął :ico_olaboga: ale poradziłam sobbie , najpierw wniosłam zakupy a potem wózek z kubusiem na 1 pięto - tak dawno już tego nie robiłam , zawsze kuba idzie za rękę za mną a w 2 ręce wózek a teraz stongmen-ka Patrycja - mówiłam że moc jest ze mną :ico_oczko:
rozebrałam go i położyłam w łóżku na śpiąco i śpi ale nie robił siku :ico_noniewiem:

kupiłam w mieście szablony świąteczne i zrobiłam dekoracje sztucznym śniegiem na oknach u kuby - ot mądra partycja rano umyła okno a potem je zaśniegowałam heheheh


ale mam za to dziś świetny humorek powoli świątecznie zaczyna u nas być :ico_oczko:
zamówiłam kalendarze na allegro i żadnej odpowiedzi :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: nie wiem czy dojdą do świąt a to maja być prezenty :ico_zly:

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

13 gru 2008, 15:33

Pata jakie masz haslo do bloga bo chcialam wlaśnie zajrzeć to Was a nie mogę :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

13 gru 2008, 18:18

witam
ja dzis od rana byłam w szkole,zajęcia miałam do 13,mężu mnie zawiózł i przywiózł :-D dzieki temu byłam szybciej
zmęczona jestem bo nie mogłam zasnąć wczoraj no i dzis wstawałam o 6 i ta jazda,kilka godzin siedzenia i słuchania robią swoje
pije właśnie 3 kawe,zaraz mają przyjsc znajomi bo przyjechali z Ełku i jutro wracają juz do siebie

w szkole poznałam fajna dziewczynę,tzn kilka osób poznałam ale z tą tak od razu wyszło że mamy wiele wspólnego :ico_brawa_01:
dzis miałam metodyke wychowania przedszkolnego i za tydzien mam to samo i bedziemy jakieś scenariusze zajęć sami robić a ona oceni na koniec

a potem od 10 stycznia zjazdy mam co tydzień w soboty,
mielismy miec przez połowę ferii codziennie też ale ponoć nam to podarują,za to w wakacje napewno mieć będziemy kilka dni z rzędu,ale skończyć mamy normalnie jak pierwsza grupa na koniec sierpnia :ico_sorki: Kacper stęsknił sie za mną,tak słodko sie tulił jak wróciłam :ico_haha_01:

dzis dostalismy niedobra wiadomość,
pamietacie mówiłam Wam o siostrze mojego męza,że po tej kłótni ze mną za jakis czas okazało sie że jejteściowa ma raka wątroby i jest źle z nią
i niestety umarła tylko nie wiem,wczoraj czy dziś w nocy :ico_puknij:
(*)
i oni sie nie widzieli bo oni wiedząc że jest tak bardzo chora zamiast od razu przyjechać to czekali nie wiem na co (i robili jeszcze tam chrzciny :ico_puknij: ) i mieli dopiero na święta przyjechać i nawet wnuka nie zobaczyła od najmłodszego syna :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

13 gru 2008, 19:41

cześć
patadaj trochę tej energii

mnie dzieciaki tak absorbują, że nie mam czasu na nic :ico_olaboga:

pokaże Wam moją Majkę http://pl.youtube.com/watch?v=NRHHhzPEgaY

i Michasiątko http://pl.youtube.com/watch?v=nBht11ufTn8

u nas w sumie nic nowego

Dziewczyny za każdym razem jak wchodze na forum przez linka z poczty to nie wchodze na konkretny watek tylko pojawia mi sie komunikat, że moje konto przekroczyło jakąs tam ilość nieczytanych postów, da się to jakoś ominąć? Szału przez to można dostać

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

14 gru 2008, 00:14

babe_boom, super dzieciaczki
Dziewczyny za każdym razem jak wchodze na forum przez linka z poczty to nie wchodze na konkretny watek tylko pojawia mi sie komunikat, że moje konto przekroczyło jakąs tam ilość nieczytanych postów, da się to jakoś ominąć? Szału przez to można dostać
na stronie głównej forum na górze masz "zobacz posty nieprzeczytane" czy cos takiego. musisz tam wejść i na dol jest "oznacz wszystkie fora jako przeczytane" i musisz to kliknąć. Na kilka dni bedziesz miała spokój a potem znowu musisz powtórzyć to.

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

14 gru 2008, 00:31

Sylwia.O., dziękuje i dziękuję :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość