Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

14 gru 2008, 21:27

hej hej :-)

ja tak na chwilkę się melduję, że żyję i jest lepiej... także czekam co przyniesie kolejny dzionek.. jedno wiem na pewno - Krzysiek jest w domu i raczej mnie przypilnuje...

heh..prezenty... właśnie najlepiej, jak wszyscy wyrażą pragnienia, bo tak jest dobrze - każdy dostaje to, co chce/potrzebuje, a nie musi udawać, że mu się coś podoba... my od wielu lat już na początku grudnia robiliśmy "zapotrzebowanie" .... :-) a w ty roku Młody pół tony zabawek :-) Chłop zechciał porządny zestaw do golenia, ja kalendarz na kolejny rok taki mniejszy do torebki w kolorze portfela, który dostałam na urodzinki i zegarek taki mały... :-) my zresztą szaleć nie będziemy... noo i nie wiadomo, czy nie trzeba będzie nam jeszcze czegoś wydumać dla dzidzi :-D
ananke, nylam u mamy juz ci mowie byla główką do dolu ale nozkami nawalala po prawej stronie zeber a teraz sama juz nie wiem jakjest ulozona bo ciezko czuje ruchy tylko lekkie wypiecia po lewej stronie brzucha no i tetno slychac powyzej pępka
noo, to wiesz, wcale nie znaczy, że się odwróciła... :-) ja na przykład czuję wyraźnie główkę - zresztą Małe tak mi sie śmiesznie wypina i gdyby fiknęło główką w dół to bankowo wyczułabym różnicę :-)

Beatris60, noo, teraz to już wrzuć na luz, ciepła dobra herbatka, do tego ciacho i czytaj to po tysiąc razy - a będzie dobrze, zobaczysz :ico_sorki: :-)

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

14 gru 2008, 23:02

dzięki kochane za wsparcie, z jednej str już patrzeć na te materiały nie moge, a z drugiej mam poczucie winy że zamiast zakuwać to cuda wymyślam i dziś np wogóle prawie nie zajrzałam...

ja jeszcze apropos karpatki bo lubie to ciasto a nie piekłam nigdy - te 2 blachy sie na raz w piekarniku piecze???

jeśli o prezenty chodzi - kupiliśmy chrześniakom po grze takiej fajnej - 8 latce monopoly świat, a 3 latkowi tygrysa co mu sie zawiesza różne przedmioty na ramiona i on tam sie kiwa jakoś czy coś. teściom kupiliśmy szampana prawdziwego i bratu i bratowej też taka butelke, a bratu młodszemu sweter fajny (on jeszcze kawaler). mojej mamie kupie krem jakiś bo ona uwielbia kosmetyki, a oli nic chyba nie kupie, może książeczki jakieś, bo ona nadostaje od dziadków (ja wybierm zwykle i kupują co powiem), chrzestnych, cioć, wujków i potem sama nie wie czym sie bawić i co robić z tym...

[ Dodano: 2008-12-14, 22:20 ]
zamykam kompa i ide sie myć i do łóżeczka, jutro mała wraca do przedszkola, koniec ze spaniem do 10, do jutra

maghali
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 07 gru 2008, 11:47

14 gru 2008, 23:26

Witam,milo mi sie czyta Wasz watek.Mam nadzieje,ze nie macie za zle :)Tak sie wczuwam az poczulam jak mi brzuch twardnieje a przeciez w ciazy nie jestem ;) Rodzilam w styczniu 2 razy,dwoch chlopcow.Pierwszego w prawie 10 lat temu ,drugiego prawie 5.Jak ten czas zasuwa :ico_olaboga: az zal...

pozdrawiam cieplutko

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

15 gru 2008, 08:19

witaj maghali :-)

wogóle witam Was z rana z :ico_kawa:
noc taka sobie - nie mogłam usnąć do 1.30 a o 6.30 obudziłam sie wyspana...pewno dłuższą drzemkę po śniadanku zaliczę, zaraz budzę małą i do przedszkola. w planach na dziś poza nauką oczywiście mam gotowanie grochówki, może jeszcze spagetti zrobię bo coś mnie naszła chęć....

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

15 gru 2008, 08:22

hej hej witam z ranka :-D :-D pewnie sobie jeszcze poczekam na poranne towarzystwo do kawuci ale mąz stawał do pracy i ja sie tez juz obudziłam..i nie mam pojęcia co z soba zrobic. :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-12-15, 07:23 ]
Mam nadzieje,ze nie macie za zle :)
Mam nadzieje,ze nie macie za zle :)
jasne ze nie :-D

[ Dodano: 2008-12-15, 07:24 ]
wogóle witam Was z rana z
a jednak mam towarzystwo :-D :-D

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

15 gru 2008, 08:25

Witam z rana ja juz pije herbatke by obudzic moją małą...ale nie chce cos sie za bardzo dobrze ruszyc i to mnie martwi chyba znow obsunela sie na dol poczekamy zobaczymy

Beatris60, ja pieklam dwie naraz ale to tylko jedna sie mocno zarumienila a druga na dodatkowe 15 minut musialam wstawic... ja tez uwielbiam karpacie :-D

maghali, milo ze jestes :-)

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

15 gru 2008, 08:33

widze że dziewczynki powstawałyście :-)

milutka a może mała rano pospać lubi? Mój skarbek jest aktywny rano i dość późnym wieczorem, a w ciągu dnia to różnie.

marcia nie ma co sie zastanawiać co robić - :ico_kawa: na tt :-)

u mnie :ico_kawa: nie była dobrym pomysłem, wypiłam na czczo i teraz koszmarną zgage mam, reflux i wszystko co można :ico_noniewiem:

naprawde juz zmykam małą budzić, do sklikania.

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

15 gru 2008, 08:36

Beatris60, ona caly tydzien szalala z rana a od wczoraj spokoj i cisza po odstawieniu leku dziwne jak narazie musze myslec pozytywnie zobaczymy do wieczora wiem ze jakby sie obsunela ruchy mooge czuc slabiej i oby to bylo tylko to :ico_sorki:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

15 gru 2008, 10:22

hej hej :-)

ja się melduję z rana w lepszym nastroju, bez obrzęków, normalnie niewyspana - także norma wróciła i mam nadzieję, że do środy juz spokój będzie :-) :ico_sorki:
w planach na dziś poza nauką oczywiście mam gotowanie grochówki,
dobra, to na którą godzinę mam być na tę zupkę ?? :ico_oczko: :-D :-D
i nie mam pojęcia co z soba zrobic. :ico_olaboga:
Marcia, to przeglądaj listę rzeczy dla małej i sprawdź czego Ci jeszcze brakuje :ico_sorki: a potem grzebanko po allegro :-D

milutka204, nie denerwuj się zbytnio.. Twoja mała często mało aktywna, więc nie wymagaj od niej teraz nie wiadomo jakich akrobacji... a obsuwać to sie za bardzo juz nie może, bo ma mało miejsca... noo, ale jak dalej masz się tak niepokoić to lepiej jedź na izbę albo do gina :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

15 gru 2008, 10:23

hej hej stycznióweczki - gdzie sie podziewacie???

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość