donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

15 gru 2008, 19:44

ja prawie zasypiałam, ale zadzwoniła sąsiadka i byłam u niej na herbatce godzinkę, właśnie wróciłam, a mój mąż robi stroik :ico_szoking: , z żywych gałązek świerku, świeczki i innym pierdół, jestem ciekawa jak będzie on wyglądał :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

15 gru 2008, 19:55

ide zaraz wezmę gorąco kąpiel...... a ppotem obejrze na wspolnej i spac

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

15 gru 2008, 20:07

ja zaraz pójdę kolację robić, bo zgłodniałam

Awatar użytkownika
perelka25
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 252
Rejestracja: 08 cze 2008, 18:31

15 gru 2008, 22:01

czesc dziewczyny mam pytanie czy zaglada aniabella?chcialam do niej napisac pw ale nie moge jej znalezc mi z posiewu wyszly bardzo grozne bakterie klebsiella i pseudomonas chcialam spytac czy cos z tego miala,i czy podawali antybiotyk niew iecie jak sie z nia skontaktowac?

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

16 gru 2008, 00:45

hej hej :-)

ja tak na chwilkę, zanim polezę pod prysznic i rozsiądę się z knigą... rozbudziłam się totalnie.. skurczyki miałam co 10 minut przez godzinkę :-D heh... pewnie, żebym za spokojna nie była za bardzo :-D noo, ale minęły...

perelka25, jest u góry forum opcja "szukaj" i tak jest podopcja "szukaj użytkownika" i tam wpisz Anibelli nicka i Ci wyszuka....

milutka204, noo te kg to na własne życzenie masz na liczniku, więc trzeba było wcześniej myśleć o tym, a Ty tak machałaś ręką i folgowałaś sobie do woli... a krzyczałyśmy, upominałyśmy, także teraz cierp ciało, co żeś chciało :ico_nienie: i ani słowa żalu, bo będziemy się gniewały :ico_nienie: :ico_sorki:

dobranoc Paniom i Brzuszkom :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

16 gru 2008, 08:36

Witam z ranka..dzis czeka mnie załatwianie spraw w urzedzie -jakis podatek od nieruchomosci mam zapłacic i cholera mnie bierze ze musze sie tam fatygowac...ale strasza jakimis karami pieniężnymi wiec wole jechac...
nocka spokojna..tylko z ranka spotkała mnie niemiła niespodzinka ..nie mam wody :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

16 gru 2008, 09:17

Witam z ranca ja juz po sniadaniu :-D pierwszym :P

ananke, no o to chodzi ze ja mam tendencje do tycia a co najsmieszniejsze kazdy mowi gdzie ja ukrylam 22 kg poniewaz po mnie tego nie widac mam odrobinke boczkow no i uda grubsze a tak to duzy brzucholek..... i nawet mąż sie smieje ze klamie ze waze 85! ze to nie mozliwe ..... no moze wody plodowe dużo zajmują przekonamy sie ale to nie najwazniejsze chce juz dzidzie i koniec.. a co do wagi wszystko jest do zrzucenia :-)


w nocy kurde mac prawie wogole nie spalam !!!!!!!!!!!!! nie wiem czy to byly skurcze jeszcze takich nie mialam1!!!!!!!! ale caly krzyz mnie bolal taki gorac oblewal i wstac nie moglam i to chwilowe bylo i caly brzuch przy tym zdretwialy i kuł.....nawet teraz czasem mniewam kucia! czyzby to byly skurcze takie silne?? az malo co nie ryczalam! no i wiecej wydzieliny mam....

ide jeszcze podgryzc kanapke bo ten pączek blee..... a malutka dzis w nocy dawala znac :-D miala chyba 2 dni ciszy:P

[ Dodano: 2008-12-16, 08:17 ]
Marcia77, wiem cos o tym uwierz kup lepiej z 2 baniaki ... bo bez wody sie nie da zyc :ico_placzek:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

16 gru 2008, 10:20

hej hej

ja z rana na chwilkę, zanim dziecko do szkoły wyprawię i Chłop się podniesie :ico_sorki:
noc do bani, ale to juz norma....

ja muszę jakos przeżyć ten dzień... już mnie brzuch boli :ico_olaboga: aż sie boję, co będzie później.....

milutka204, noo, jasne, że wszystko jest do zrzucenia.. tylko przy małym dziecku możesz nie mieć 24godzin, żeby myśleć o sobie i pilnowaniu diety.... ja pamiętam z Młodym takie dzionki, że mi się wieczorem przypominało, że nic nie jadłam :ico_olaboga: także ja wolałam się teraz przypilnować niż potem płakać....
a dziecko, razem z wodami, krwią i łożyskiem waży tylko około 10kg ....

[ Dodano: 2008-12-16, 09:20 ]
mam nadzieję, że gagę dziś wypuszczą do domu :ico_sorki:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

16 gru 2008, 10:24

ananke, dzięki za pocieszenie hihi :-) ja umylam głowke i ząbki i naprrawde nie wiem co robic a ty jutro masz wielki dzien bo wszytsko sie wyjasni! a co do tego jedna z moich znajomych z rzucila po porodzie rowne 20 kg nie wiem jak to zrobila hehe :)

no miejmy nadzieje ze gagę wypuszczą....

a tak pro po wczoraj mi mąz zrobil masaz piersi :ico_wstydzioch: i chyba stąd ta noc nie wyspana w skurczach

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

16 gru 2008, 10:28

witajcie :-) , ja znów sobie pospałam, teraz piję herbatkę, zjem jogurt, umyje głowę i skoczę do sklepu po bułki, a potem będę z mamą robić ciasteczka :-D .
mnie brzuszek kuł jak się przewracałam z jednej strony na drugą, tak to mam taki napięty.
miłego dnia! :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość