Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

15 gru 2008, 10:26

:523: hello

Dawno sie nie odzywalam... :ico_wstydzioch: Ale w koncu pisze :-D
Zeszly tydzien uplynal mi na ...pierogach (2 dni - jeden miesne, drugi ruskie ), uczeniu Oli robienia na nocnik i sprzataniu :-)
A i wszystko jeszcze nie skonczone :ico_noniewiem:
pierogi - jeszcze musze zrobic z kapusta i grzybami no i uszka (musialam sobie podzielic na kilka dni, bo nie mam jak zrobic tego na raz przy 2 dzieciakow)
uczenie Oli - choc mielismy kilka dobrych dni, to jeszcze dluga droga przed nami :ico_oczko:
sprzatanie - musze jeszcze posprzatac na gorze w sypialniach, no i porobic dekoracje i ubrac choinke + codzienne sprzatanie :ico_haha_01:

Tak wiec ten tydzien tez bedzie zajety :-) Jedno dobre, ze maz bedzie mial wolne - jutro pol dnia i w czwartek caly - wiec jakby nie patrzec co drugi dzien w domu :-)
Niestety prace przed swietami konczy 24.12 o 12, wiec w sam dzien Wigili nie bedzie az tak pomocny w domu :ico_oczko: (jeszcze pojedzie po moja siostre i jej chlopaka na stacje, bo przyjezdzaja do nas)

Na razie koncze, ale jak znajde czas to napisze - tylko mam nadzieje,ze bedzie tez co poczytac :-D

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

15 gru 2008, 10:28

Witam :-) Troszke mnie tu nie było :ico_sorki: Ale juz jestem. :-) Przed temi świętami to wieczna bieganina, do tego troche się pochorowałam :ico_olaboga: Zaraziłam męża i Matyldzie właśnie dziś idziemy do lekarza :ico_olaboga: Katar i kaszel zagoscił u nas w domu :ico_zly: Ale jak zwykle swięta się zbliżaja to mój mąz już tak ma od dziecka, ze zaczyna chorować a Matyldzia idzie w jego ślady :ico_olaboga: A w tym tygodniu moja Martynka ma same występy dziś idziemy na jasełka do przedszkola a we czwartek na jasełka z kółka tanecznego :-) Edulitko ja wychodziłam za maż majac 22lata tez wszyscy pukali sie po głowach, Że tak szybko zaraz po szkole. Bez pracy bylismy wtedy i bez mieszkania. Chodzilismy ze soba 4 lata :ico_olaboga: i już mi się znudziło chodzenie z jednego osiedla na drugie, wiec powiedziłam mojemu facetowi alebo się chajtamy alebo spadaj :-D No i tak przekonałam go do małzeństwa. On dostał jeszcze przed slubem prace, i dwa lata jako małzeństwo szalelismy :-D W druga rocznice ślub urodziłam Martynke, i tu się troche nam skruciło :-) Nigdy nieżałowałam ze tak szybko wyszłam za mąż. Będzie dobrze nie martw się, wkońcu są dorosli wiedza co robią. Mery i widzisz maz już w domu już po strachu. Dobrze,że już wrócił :-) No Iwciu brawa dla ciebie :ico_brawa_01: Dzielna dziewczyna ty tu pełnisz cały czas warte :-) Powiedz mi kochana twój Dominik ma już prawie 11 lat co mu kupujesz pod choinke :-) Rżuć jakimis pomysłami fakt ja mam chrzesników troche starszych bo 13 i 15 lat ale może cos poradzisz co im kupic :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

15 gru 2008, 10:49

Hej kochane,

wreszcie się pobudziłyście :-D ,ja wiem ,że mało czasu przed świetami,ja też zaraz ide sprzątać,mam mase prasowania :ico_olaboga: .Maziu dyżur to my tu pełnimy z Edulitko i troszkę nam Chloe pomagała :-)

co do prezentu to chyba pomocna nie bedę ,zawsze mam problem.W tym roku zaszaleliśmy i kupilismy Dominikowi komórkę,z tego co wiem to jeszcze ma dostac jakąś bluże i pistolet na kulki(chyba wszystkie marzenia mu sie w tym roku pospełniaja :-D ).Dominik lubi czytać,więc zawsze cieszy sie z ksiązek i więcej nic mi do głowy nie przychodzi.Ja mojemu chrześniakowi nic nie kupuję,bo bym chyba zbankrutowała :ico_szoking: .Mieszka z nimi jego starsza siostra z trójką dzieci,więc kazdemu smerfowi trzeba by cos kupic i sobie odpuszczam gwiazdkę.Zawsze na imieninki i urodzinki staram się cos fajnego kupić :-)

Felicyty swięta pełna gębą szykujesz :ico_oczko: ,ja jadę na gotowe,tzn jadę pomóc ale sama nic nie szykuję

uciekam ,bo nic nie zrobię :ico_wstydzioch:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

15 gru 2008, 11:01

No ja mam w najblizszej rodzinie 8 dzieciaczków których musze obdarować do tego wchodza rodzice no i mój maz :ico_noniewiem: Juz nikiedy niemam pomysłów do tych wszystkich prezentów :ico_olaboga: ojjjj ta moja Matyldzia marudzi :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

15 gru 2008, 13:21

Maziu mi też brak pomysłów,dzieci mamy tylko dwójkę swoich do obdarowania,bo męża siostra ma stare dziewczyny po 18 i 21 lat,wię im tym bardziej nie wiadomo co i zawsze jakis drobiazg dostają.Tym bardziej ,że pannice rozpuszczone,nic im nie pasuje :ico_puknij: to co się wysilać :ico_noniewiem:

uciekam dalej sprzątać,patrzę,że jak dalej mi tak dobrze bedzie szło to do świąt ,tzn. do niedzieli zdąże :-D

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

15 gru 2008, 14:00

Wpadłam się przywitać

My na święta do teściów jedziemy a tam dzieciaczków nie ma więc tylko im trzeba jakis upominek kupić no i siostrze Daniela i jej męzusiowi. Właśnie usypiałam godzinę Kornela. najchetniej to by nie spał w dzień a po południu potem chodzi i miączy bo zmęczony. Znowu jak śpi to wieczorem nie chce iść spać . Tak źle i tak niedobrze.

Miłego dnia

Chloe- jak małego nauczyłaś zasypiać bo coś o niani pisałaś ?

Edytko- nie przeczytałam wszystkiego i za bardzo nie wiem o co chodzi z Twoją siostrą ale mam nadzieję, ze wszystko będzie dobrze i będą szczęśliwi.

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

15 gru 2008, 22:41

Mery -ja wybrałam marudzenie w ciągu dnia,a teraz to i marudzenia nie ma :-D. Wieczorem już i tak godziny spania sie przesunęły :ico_olaboga: .Na początku Bartek zasypiał ok20,30,a teraz bryka do 21 a potem meczy sie żeby zasnąc.Dziecko szybko sie przestawia,tak przynajmniej było z moimi chłopakami :-)

Gdzie znów dziś "wcięło" Edulitkę,melduj sie kochana,bo ja cię tu wychwalam a Ty co?!?!?! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

15 gru 2008, 23:18

Hej! I ja się melduję :ico_haha_01:  jutro jestem cały dzień w domu, bo wykorzystuję "opiekę" :ico_brawa_01: A to znaczy, że mogę nie zajrzeć na forum :ico_szoking:
edulita, trzeba myśleć, że siostrze wszystko się ułoży, ale młodziutka jest :ico_nienie:
iwciu, dziękuję za docenianie moich starań.Co do świąt, to my będziemy w domu. Na Wigilię pewnie pójdziemy do rodziców lub teściowej, pewnie przyjedzie mój brat z rodzinką, no i odwiedzimy siostrę mojego M.
maziu
, zdrówka wam życzę
mery, u nas to poskutkowało, a Maciej chodził spać o 23.00.1. rytm wieczoru: stała godzina kąpieli, mleko, potem mycie zębów2. jedna czytana bajka na dobranoc3. całus i formułka "Teraz trzeba iść spać, wszystkie dzieci w naszej klatce już śpią i wymieniam dzieci sąsiadów, które już na pewno śpią :-D " [z tymi dziećmi, to mój pomysł, jak zapomnę, to Maciej sam przypomina, że "Dzidzi aaa"]4. odwracam się tyłem do łóżeczka, zakrywam wyjście i nie mówię ani słowa. Mały zazwyczaj jeszcze się bawi, opowiada, ale po góra 30 minutach zasypia :-D  :ico_brawa_01: Przez pierwsze wieczory było ciężko, bo próbowal wychodzić z łóżeczka, teraz już wie, o co chodzi.Dzisiaj zasnął o 20.00 :ico_brawa_01:Dobranoc :516:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

15 gru 2008, 23:29

Chloe ja wiedziałam,ze jeszcze dzis zajrzysz,to chyba Twoja pora :ico_oczko: ,ja też wieczorami mam czas a w ciągu dnai to z doskoku. :-D
a Maciuś jeszcze w ciągu dnia śpi czy nie???Jesli śpi to jestem pełna podziwu,Bartek tak wcześnie nawet się nie chciał kąpać i wszystko zawsze robię według własnie takiego "planu"

na dziś mi starczy,uciekam spać :ico_spanko: ,do jutra :-)

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

16 gru 2008, 10:14

Witam!! Dzis mam dzień na wariackich papierach :ico_olaboga: A opowiem wam jak moje dziewczyny chodzą spać :-) Matyldzia idze do południa spać o godz. 12 i śpi 2 a nawet 3 godz. potem idziemy po Martynke. oK. godziny 19 ida do kapieli, potem patrzą na mini mini az rybka pójdzie spać. I oczywiście zaczyna sie jeszcze chwile mama jeszcze chwile, No to siedza o 20.30 myją ząbki i kto pierwszy do łóżka :ico_brawa_01: Kłade całuje po przytulam i zamykam za soba drzwi :-) Nikiedy jest tak że o 20 ida spac to zalezy od ich checi. Ale jak by Matyldzia nie spała do południa, to 19.30 już spi :-) Jak nie wczesniej :-)

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości