Awatar użytkownika
taa
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 834
Rejestracja: 15 gru 2008, 18:40

16 gru 2008, 15:08

Mika85: fajnie że wpadłaś do nas :) a twój mały synek jest uroczy, zawsze miałam słabość do dzieci, a najbardziej lubię ich pyzate policzki. :-)

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

16 gru 2008, 15:09

Wiecie co przeczytalam post karoliny z gródniówek po powrocie ze szpitala, ale się splakalam. Ma szczęście, że jest silna i ma rodzine przy sobie. Ja bym nie dala rady.

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

16 gru 2008, 16:21

taa, ejustysia mi taż czasem ciężko, bo jednak czy mniejszy czy większy obciążenie dla kręgosłupa jest i już się nie jest takim sprawnym jakby się chciało. Ale ja taki brzusio mam po mamie, bo mi mówiła, że dużego nie miała i tylko brzuch jej rósł a reszta ciała pozostała bez zmian :-)

Hey mika85 śliczny synuś i dzięki za podzielnie się swoim wspomnieniami i dobra radą "spać, spać, spać!" :ico_sorki: :-D :ico_brawa_01:


ejustysia
ja też czytałam tego posta Karoliny i wcześniejsze i mi to trudno nawet wyobrazić sobie taką sytuację, a co dopiero ją przeżyć :ico_olaboga:

ktoś wcześniej zapytał czym zajmowałyśmy się przed ciążą.
Ja pracowałam i po urodzeniu dalej będę pracować w Sądzie w Wydziale Rodzinnym i Nieletnich jako sekretarz sądowy czyli moja praca polega na protokołowaniu na rozprawach, wysyłaniu wezwań, odpisów do stron, zszywaniu akt itp. Lubie to ale w dzisiejszych czasach wymagają od człowieka żeby pracował jak robot bo ważne są tylko statystyki a to już jest przesada.

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

16 gru 2008, 16:51

hej Mamuski :-D
Misiuna gratulacje :ico_urodzinki: z okazji odliczania ja juz odliczam od paru dni :-D przypuszcam ze w piatek znowu zmieni mi sie data porodu :-D po kazdym usg mam inny termin :-D ale wg miesiaczki mam na 11 wiec tego sie trzymam :-D

Fioletowa Ania slieczny malutki brzusio ciut wiekszy od mojego

Ejustysia przesliczne buciki i body :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Agnieszka ja tez nie moge uwiezyc ze bede mama , z jednej strony nie moge sie doczekac a z drugiej wiem ze nie jestem jeszcze psychiczne na to przygotowana i chcialabym zeby ta ciazy troche dluzej trwala zebym zdazyla sie oswoic z ta mysla :-D :-D

a dzisiaj rano moje Dziecie mnie obudzilo tak skakalo wiercilo sie ze za sie obudzilam , przeczytalam ze to pewnie czkawka :ico_szoking: :ico_szoking:
ale fajne bylo to uczucie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

16 gru 2008, 17:20

fioletowa ania ja też bardzo lubilam soją pracę a z dnia na dzień trace nadzieje na powrót do pracy po porodzie :( w klubie mam umówione, że od 1 września, ale czy mi sie uda

Awatar użytkownika
taa
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 834
Rejestracja: 15 gru 2008, 18:40

16 gru 2008, 17:38

Ja jak narazie cały czas pracuję. Byłam już na zwolnieniu 3 dni (grypa żołądkowa), zwariowałabym w domu :ico_olaboga: Pacuję w szkole na stanowisku księgowej, więc moja praca to przede wszystkim komputer i cyferki, lubię ją choć coraz częściej dokucza mi ból pleców.
Wróciłam od położnych, jak narazie mam dobre wyniki choć żelaza zaczyna brakować w organizmie i muszę jeść produkty bogate w żelazo, żeby nie było gorzej.

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

16 gru 2008, 17:45

Ja jestem instruktorem fitnessu i tańca sportowego i choć bym nie wiem jakie miala wyniki nie moge pracować :) Ale zaczynam troszke tęsknic za klubem, to byl mój 2 dom, zreszta tam nawet więcej czasu spędzalam niż w domku :) ooo i moje rollery :( w ciąży też nie można chodzić na nie, ach sie rozmarzylam :)

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

16 gru 2008, 19:36

ejustysia więcej optymizmu na pewno wrócisz do pracy i będziesz się nią cieszyć a Wikuś jak podrośnie troszkę to będzie ćwiczył z mamusią :ico_brawa_01:

ja dziś posprzątałam trochę w domu, bo mąż wczoraj skończył kłaść płytki na korytarzu a jak się je docina to się wszędzie kurzy. :ico_olaboga: ale ważne, że już położone jeszcze tylko fuga i będzie spoko :-)

Jutro jadę do miasta na zakupy i pochodzę po sklepach z ubrankami dla dzieci. Chce sprawdzić ceny sklepowe z tymi na allegro. Przy okazji pójdę do siostry i przyjaciółki :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

16 gru 2008, 19:43

fioletowa aniu no ja mam nadzieje , że Wikulek będzie cwiczyl ze mną :)
Co do cen to ubranek nie oplaca sie kupować na allegro - ceny te same może ciut tańsze a dochodzi przesylka no a w sklepach masz teraz taki wybór, że ho ho, ja za te śpioszki co zdjęcie wkleilam dalam 11 zl i to na szerokiej w Toruniu, pewnie we wloclawku taniej by jeszcze byly, za buciki dalam 24. co do lózeczek to tez na allegro są droższe , ale wózki na allegro duuuużo tańsze :) przynajmniej z cenami u mnie we wloclawku :) no i sama przyjemność chodzenia po sklepach dziecięcych :)

misiunia_29
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 663
Rejestracja: 06 sie 2008, 15:21

16 gru 2008, 19:49

Ejustysia, a ja znowu się z Tobą nie zgodzę. Łaziłam u nas po mieście i sprawdzałam ceny i okazało się, że na allegro są o wiele tańsze. Przykład na pieluchach tetrowych u nas kosztują 4.00 zł, a na allegro 1.35zł to jest różnica. Ja prawie całą wyprawkę robię na allegro.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], basnas i 1 gość