Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

16 gru 2008, 12:00

witam,

Maziu spiochy z tych twoich dziewczyn :ico_brawa_01:
ja dziś sie wzięłam za wc,łazienkę i kuchnię i juz tylko kuchnia mi została :ico_brawa_01: .Jutro u chłopaków i posprzątane :ico_brawa_01: ,jeszcze tylko pościel i święta :ico_oczko:

uciekam na spacerek ,a potem do roboty :-D

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

16 gru 2008, 14:32

Hej :-)

Lilcia w dzień odpuszcza sen ale dobranocka o 19 potem kaszka i śpi - Rozi w czasie dobranoc je i kładę ją :-D przesunęłam kąpiel na 18:30 (tak w Superniani też było w przykładowym plenie dnia)

Jedziemy na Święta do Gołdapi do rodziców moich, zdjęli mi w sobotę aparat - nie mogę się przyzwyczaić i np. do zdjęć jeszcze odruchowo zamykam usta :-D ale czad jest, nigdy takich prostych nie miałam...

Po 16 odbieram aparat retainer, na noc i potem spadamy o ile będzie pasował jeśli nie - do soboty czekamy na ortodontę i dopiero wtedy...

Buźka

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

16 gru 2008, 17:27

Witajcie

Tu Wasza zaginiona duszyczka :-D Melduję że jeszcze żyję :ico_haha_01:
Przez pierwsze 3 tygodnie była sielanka bo Wiktor cały czas spał i jadł co 3h a w nocy raz albo wcale. Zaczął się czwarty tydzień i zwiększył mu się apetyt, rośnie szybko i ma większe potrzeby, cyca woła co godzinę a w nocy nawet 3 razy, dlatego od dwóch dni na noc dostaje już flachę bo ja muszę jakoś żyć w ciągu dnia bo jest jeszcze mój kochany Konrad :-) który uwagi też potrzebuje.

Poza tym jest super, mam w końcu rodzinę taką jak zawsze chciałam mieć :ico_brawa_01: Konrad jest bardzo opiekuńczy, już nie mówi że nie kocha Wiktorka :ico_haha_01: No i wygłupia się ze mną że on też pije mleczko z cycka, wskakuje mi na nogi gdzie leży rożek, lekko muska mi pierś i słodko gada "am am am" :-D

MARITTKO koniecznie prześlij fotki swojego "nowego" uśmiechu, 13-tego myślałam o Tobie :-D

Mam straszne zaległości w czytaniu, cofnęłam się tylko do dnia porodu bo chciałam zobaczyć która z Was przekazała jako pierwsza na forum dobrą nowinę i tym samym wygrała konkurs. RITERKO GRATULUJĘ - byłaś najszybsza :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: W związku z tym nagroda jest Twoja, czyli miesięczny karnet na mleko prosto z mojego cycuszka :ico_prezent: :ico_smiechbig:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

16 gru 2008, 17:58

No jestem ale sie dzisiaj nalatałam :-D Matyldzia miała prawie 5 godzinny spacer. Nawet zasneła w wózku :ico_brawa_01: Dziewczyny i wkońcu wymysliłam prezent dla męża bedzie to golarka :-D Tylko doradzcie mi w miare możliwości, moze maja wasi meżowie. Mój strasznie nielubi się golic, dlaniego to koszmar. Mysle jak kupie mu jakąś fajna to się ucieszy :-D Witaj Kasiulko ale fajni chłopaczki, i nawet podobni do siebie. Co do spania moich pociech to wieżcie mi tak się wymeczyłam z moją Martyną, że teraz jestem z siebie dumna że przyzwyczaiłam ich do takiego rytmu.Mam nadzieje że im się to nieodmieni :-)

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

16 gru 2008, 18:19

Kasiu super ,ze jesteś choć na chwilkę :-D ,ja zaspałam w dniu Twojego porodu i nie miałam szans być pierwszą ,a szkoda :ico_oczko: .Chłopcy podobni ale nie jak dwie krople wody :-) ,ale przystojni :ico_oczko: obydwaj .

Maziu co do golarek to ja zero podpowiedzi,wybacz :ico_sorki:

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

17 gru 2008, 00:43

Witajcie!
kasiulka, chłopcy strasznie podobni do siebie :-D
maritta, ja też chcę zobaczyć twój piękny uśmiech.
maziu, mój goli się Gillette, ale tata ma golarkę Philipsa i jest b. zadowolony.
iwciu, Maciusiowi zdarza się spać w dzień, dziś np. spał 1,5 godzinki i zasnął mi dopiero o 20.50, ale też później go kąpałam, bo farbowałam mamie wlosy :ico_noniewiem:
Uciekam spać, bo jutro do pracy...

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

17 gru 2008, 09:58

cześć

Choe- dzięki, fajnie że Maciuś nauczył się sam zasypiać ja tak robiłam dawniej i też Kornel sam zasypiał, teraz kładę się obok na łóżku i czekam aż zaśnie , boję się go zostawić po tym jak wypadł z łóżeczka, niedługo po swiętach przywiozą nowe łóżko może wtedy zmienimy sposób zasypiania, chociaż na początku tez będę się bała, że spadnie i będę czekać aż uśnie

Kasiulka- miło Cię widzieć, chłopaki podobne i jakie zdjęcia im robisz, takie ame, chyba założysz album porównawczy :-D gratuluję Riterce mleczko z cycunia nio nio to jest nagroda :-D

ciekam bo mały siedzi na kolanach i nie daje pisać miłego dnia

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

17 gru 2008, 16:48

hej kobiety,

a gdzie WY??? :ico_zly: ,tylko Mery dzis dyżuruje :-)

ja też kładę się koło Bartka jak zasypia a potem układam mu gruuuby koc koło łóżka, w razie zetknięcia z podłogą,żeby nie było takie bolesne :ico_oczko:

uciekam do chłopaków :516:

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

18 gru 2008, 15:36

Witamy z Kornelem
Gdzie się podziewacie?? Siedzicie chyba w domu i porzadki robicie bo pogoda fatalna

A my sami Daniel pojechał na szkolenie do Warszawy ale wraca wieczorem. Nudzimy sie okropnie nie kładłam dzisiaj małego bo wczoraj usypiał półtorej godziny wieczorem, myslałam, ze wyjdę z siebie, mam nadzieję, ze dziś padnie wieczorem. Za oknem ciemno pochmurno okropnie, dlaczego śnieg nie pada tylko deszcz? :ico_noniewiem: W święta zapowiadają, ze śniegu nie będzie szkoda inna atmosfera się robi jak biało za oknem.

Uciekam bo juz laptop mi szwankuje juz raz mi zgasł po napisaniu posta

Edytko- zdolna jesteś widziałam na nk jakie pazurki potrafisz wyczarować, szkoda, ze tak daleko bo bym się skusiła :ico_oczko: na takie cudeńka

[ Dodano: 2008-12-18, 14:38 ]
Ciekawe czy któraś dzisiaj zajrzy stawiam na Iwcie :-D

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

18 gru 2008, 16:02

Witam!!! Własnie miałam to samo pisać Mery, Gdzie się podziwacie przy tak paskudnej pogodzie :-) U nas na slasku też szaro buro i ponuro :-) Matyldzia obowiazkowo poszła spac bo bym chyba oszalała :ico_noniewiem: Przez ta pogode jest strasznie marudna, chodzi i marudzi daj am ale niewie sama co chce. Pusć bajke ale tez wybiera i wybrać nie może :ico_olaboga: Ja robie poządki nastepny pokój gotowy teraz tylko dziecinny ale go zostawiam na koniec. No i jutro zabieram się za kuchnie :-) Kupiłam mężowi wczoraj golark z Brauna, duzo wydałam więcej niż chciałam. Więc mysle ze mu się spodoba :-) Musi :-D Oj od jutra ma padać śnieg z deszczem i tez mam nadzieje ze spadnie troche białego puchu na swieta :-)

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość