Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

17 gru 2008, 22:10

kasiulek247 pisze:a co tam na te okazje tort od poczatku do konca

:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Asia, to przynieś mi trochę tego swiatecznego zapału, co??

[ Dodano: 2008-12-17, 21:17 ]
Dziewczynki, a jak u Was z apetytem na finiszu?? Ja mam wilczy, nie poznaję siebie :ico_szoking: Jem jedno, a już myslę co następne bedzie :ico_puknij: Własnie zjadłam 3 kanapki z chlebkiem razowym i twarogiem i jestem niedowartościowana :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

17 gru 2008, 22:25

Aniafs tylko 3 ja zjadalam min po 5 i zaraz szukalam a co przeszlam przez kuchnie to o lodowke zachaczyc musialam:) :-D

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

17 gru 2008, 22:34

kasiulek247 pisze:ja zjadalam min po 5

kochana, jeszcze dwie dorobiłam :ico_wstydzioch: a przy okazji natknęłam się w lodówce na cebulki marynowane i tak z 15 to jednym tchem... :ico_wstydzioch:
Przeglądałam początki naszego grudniowego forum, kilkadziesiat pierwszych stron...napotkałam fotkę Evik, z porodu, z Tymonkiem na brzuszku...aż się powyłam :ico_placzek:

Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

17 gru 2008, 22:46

aniafs mialam w takim razie tak samo a co do foteczki to pamietam tez ryczlam boziu ale ja beksa jestem no a wy dajecie mi ciagle powody do plczu nie zawsze sa to gozkie zale a raczej bywaja lzy radosci i wzruszenia i tak z wami jest(na kogos trzeba zgonic)idepolazic po stronkach sklepow duzo prezentow trzeba kupic a zero pomyslow ...hihihi wlasnie dzwonil do mnie maz pojechal na zakupy zkartka i dzwonil jakie ja podpaski chce..dobrze ze go w sklepie nie rozumieja bo by mieli ubaw z tego jak wymienial wszystkie firmy grubosc i dlugosc..ale sam chcial jechac bo zaczelo sie od podpasek a ze reszta przy okazji ...soczki multum soczkow bo pragnienie mam ogromne

[ Dodano: 2008-12-17, 23:34 ]
i gdzie zas sa wszyscy ale tak juz mam jak ja jestem to nikogo nie ma... :ico_placzek:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

17 gru 2008, 23:38

aniafs, niestety lub stety, telewizji polskiej nie mamy.. u nas tylko dziecko bajki ogląda, a że radzi sobie świetnie z angielskimi, to tv jest angielska, darmowa, mały odbiornik... jakos za polską tv nie tęsknimy... :ico_sorki:

Karolina, taa, Pestka sama się wystraszyła cc :-D woli jeszcze posiedzieć u mnie :-D

kasiulek247, noo, masz rację, usuwano tutaj ciąże ze względu na płeć i teraz trzeba zapłacić na prywatnym usg, żeby płeć poznać...

ja zmykam dziś wcześniej spać... nie drzemałam po obiadku, choć miałam taki zamiar, bo się mama na skype włączyła i 2 godziny pogaduch :-D

kolorowych senków :-D

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

17 gru 2008, 23:59

kasiulek247 pisze:KAROLINKO ty malpko kurka wodna pomimo tego co sie stalo tobie tez czasami trzeba nakopac ty sie kobieto troszcz o swoja rodzine a przedewszystkim o siebie a nie o byle ludziska

Wszystko pięknie, ładnie, Kasiu, ale tylko w teorii... Ja tak po prostu nie potrafię... Wiem, fiśnięta jestem pod kopułką, ale charakteru człowieka nawet w obliczu tragedii czasem nie idzie zmienić... W tym i mojego...
Trzymajcie się dziewczątka do jutra... Spokojnych snów i jak najmniej wstawania...

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

18 gru 2008, 00:00

ja też :ico_spanko: pa, pa!

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

18 gru 2008, 00:11

A ja własnie od mamci wróciłam. Co do jedzenia to też pochłaniam olbrzymie ilości, najwięcej oczywiście na wieczór i przed samym snem. Co do ryczenia to mnie też teraz różne rzeczy wzruszają i co chwila mam czerwone oczy i zasmarkany nos. Trafiłam ostatnio na opis Shoo z porodu- super napisany i taki wzruszający- poczytajcie jak będziecie miały minutkę.

[ Dodano: 2008-12-17, 23:14 ]
No dobra, widzę że tutaj pustki już. Madzia- mój forumowy nocny Marek teraz z wiadomych względuów tutaj nie bywa a i Anake która ze mną trochę dłużej klikała też już dziś odpadła :-) I dobrze dziewczynki, spijcie dobrze i do zobaczenia rankiem

[ Dodano: 2008-12-18, 07:31 ]
Ooooo, ale mi się dziś udało - nawet naszego rannego ptaszka Karolinkę wyprzedziłam. Tak więc Karola dziś ja stawiam kawusię i zapraszam na śniadanko :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: A po śniadanku stawiam :ico_tort: - zostały mi 3 dni do terminu, który oczywiście mimo wszystko nie jest żadną datą wiążącą :-)
No dobra a teraz znów muszę się wyżyć i wygadać - możecie mnie strzelić w łeb za użalanie się nad sobą, ale właśnie tego potrzebuję. Tak więc do lekarza na ktg jadę dziś sama, bo M. musi być w pracy. I wszystko rozumiem, wiem że nie zrobił tego specjalnie ale i tak jestem zła. To moja pierwsza ciąża i sama sobie jestem winna z moją samodzielnością (wiem Karola powtarzałaś to 100 razy- oczywiście za każdym razem miałaś racje)ale mam żal że wszystko muszę sama bo on jest wiecznie w pracy. Że mam wrażenie że ta cholerna praca to jest ważniejsza ode mnie i od naszego dziecka. Wiem że spokojnie dam rade dojechać do Bydgoszczy, w końcu to nie tak daleko, ale chciałabym żeby czasem i mną się ktoś zaopiekował. :ico_placzek: A oprócz tego boję się bo po ktg pan doktor znowu zrobi mi "gmerando" i pewnie będzie bolało....No dobra to sie wygadałam - mam nadzieje że nie spaprałam Wam dnia moim narzekaniem

[ Dodano: 2008-12-18, 08:03 ]
Poczytuje sobie różne wątki i trafiłam na mądre i piękne słowa skierowane w czasie porodu przez położną do Zirci. Pozwole je sobie zacytować, bo warte uwagi i zapamiętania: "miej oczy i umysł szeroko otwarte i maksymalnie skup sie na swoim ciele. I przeżyj to całą sobą, bo dzieje się cos pieknego. I nigdy więcej sie nie powtórzy....twoja dusza i ciało całe zycie czekały na ten moment-właśnie po to jesteś kobietą..." Madra kobitka...aż ciarki przechodzą

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

18 gru 2008, 09:46

Dzień dobry, robaczki...

tosia pisze:zostały mi 3 dni do terminu, który oczywiście mimo wszystko nie jest żadną datą wiążącą :-)

:-D :-D :-D

Wyprzedziłaś mnie @, bo musiałam położną ściągnąć do ściągnięcia szwów... Sama bym cholerstwo wyciągnęła, ale tak mnie skubańce bolą, że stwierdziłam, iż automasochistką nie jestem i niech to inni robią... Najwyżej dostanie po ryjku... Jakbyście słyszały jakiś plask ok.15tej, to znaczy, że się zaczęło i Karola leje położną... :ico_oczko:

Tosieńko, przykro mi to mówić, ale płacisz teraz właśnie taką cenę za swoją wcześniejszą, zupełnie niepotrzebnie pokazywaną samowystarczalność... W pracy istnieje coś takiego jak opieka nad żoną, jak urlop... Gdybyś stanowczo pokazała któregoś dnia mężowi, że nie dajesz sobie sama rady, że potrzebujesz jego pomocy, wsparcia, opieki, zapewniam Cię, że nie jechałabyś tam dzisiaj sama... Daleko, czy nie, nie miałabyś teraz rozterek...
Ale stało się, nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem... Głowa do góry i jazda na badania... Myślami jesteśmy z Tobą, więc tak całkiem, zupełnie sama nie jesteś... :ico_pocieszyciel:
Gin raczej będzie gmeranie na Tobie uprawiał, bo stan szyjki trzeba sprawdzić... A może to badanie okaże się pomocne i w jego wyniku coś się ruszy...? Nie ma tego złego......... :ico_oczko:
Tylko jedź kobieto ostrożnie... Nawet jeśli Ty uważasz, pełno innych wariatów jest na drodze... :ico_zly:

Miłego, spokojnego i udanego dnia, słonka...

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

18 gru 2008, 09:49

Karola- a niech Ci tylko ta położna troche więcej bólu zada niż to konieczne- wal śmiało i krzycz głośno, z Bydgoszczy do Poznania już niedaleko, przyjadę Cię wspomóc
Co do samowystarczalności- oczywiście masz rację :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość