Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

17 gru 2008, 15:30

BeWu pisze:frydza ale z tym powtarzaniem to tez niezły ubaw nie? j

hihi dokladnie,ubaw ze hej :-D

Wiki sie budzi cos juz przemawia aaaa woła abe czyli zabe hihi,jedziemy na zakupki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

17 gru 2008, 16:12

Witam!
U mnie wszystko dobrze. Przygotowania do Swiat, zlozylam wypowiedzenie z wynajmu mieszkanka i do 30 stycznia musze sie wyrobic ze swoim mieszkaniem!
hehe.BEdzie wszystko na przyspieszonych obrotach :P

Ale cudnie sie wszystkouklada. Zadzwonil nasz kumpel i powiedzial ze wzial sobie kredyt i troche moze nam pozyczyc na urzadzanie sie.. Dlugoterminowa pozyczka hehe A wczoraj w praktikerze babka powiedziala, ze Duzy na dzialalnosc gosp dostanie od 3-5 tys na 1% na rok.. Wiec za ta kaske, napewno sie prowizorycznie urzadzimy!
Buszuje wiec dzis po necie i zukam mozaiki szklanej do lazienki :): A ceny takie, ze glowa boli :/
Zaraz sie Mis budzi, wiec tylko wam jeszcze wkleje kilka fociakow:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
[IMG]
[URL=http://imageshack.us]Obrazek

Obrazek

A tu popakowana czesc prezentow : nie moge sie juz doczekac!!!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Tak sie ciesze.. Za 5 dni bedzie juz Duzy, bedziemy razem cieszyc sie nowa chałupką i dumac, co i jak urzadzic. W koncu! Nasze marzenia sie spelniaja.. I są nareszcie takie realne :-D

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

17 gru 2008, 18:35

SZLAG by to trafil maz upierdzielil zderzak w aucie :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_olaboga: :ico_olaboga: ja pech to na calego!!!!!!!!!!!!!

[ Dodano: 2008-12-17, 17:37 ]
Juli, sliczny Misio boski jest :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ekstra ze duzy juz tuz tuz bedzie z Wami :-D
A prezencik to ja poprosze ten najwiekszy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

17 gru 2008, 20:46

Hej!
Wybaczcie, nie mam weny żeby pisać - Weroniczka ma kolki (chyba), albo szkodzi Jej niemal wszystko co jem. Raczej to drugie, bo jak poje cyca to za chwilę robi się czerwona, pręży się i płacze :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Jak bym mogła to nic bym nie jadła żeby Niuni nie szkodzić...

[ Dodano: 2008-12-17, 19:48 ]
Juli, dopiero teraz zobaczyłam fotki - Misio słodziak na maksa! A prezenty super zapakowane - pobudzają wyobraźnię.
Frydza, przykro mi z powodu samochodu... Aha, zdjęcie Wikuni w podpisie - rewelacja! Cudna mała dama!

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

17 gru 2008, 21:43

ania1980, biedna Weronisia,wspolczuje,pij herbatke koperkowa moze pomoze :ico_sorki: :ico_sorki: bo na inne specyfiki to za wczas!!biedactwo!!

Dziekujemy za kaplemenciki :-D

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

18 gru 2008, 08:43

juli ale ten Misio słodki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
no i ślicznie zapakowałaś te prezenty :ico_brawa_01: ja bym tak nie umiała.... :ico_noniewiem: naprawdę ślicznie!

aniu biedna Weronisia.... ja pamiętam że mi położna na patronażu mówiła że takiemu maleństwu można juz podać herbatke koperkową w niewielkiej ilości tak do 20 ml

frydza kruca banda że tez przed Świętami taki pech! ale nie przejmuj się ważne że wszyscy zdrowi :ico_oczko:
dla pocieszenia napiszę Ci , że ja też mam "stuknięte" auto - wjechał we mnie facet na parkingu jak cofał, ale szczegół auto sprawne, po nowym roku się wyklepie i luz, z tym że w tym przypadku mnie to nic nie będzie kosztowało, bvo to ewidentnie jego wina

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

18 gru 2008, 11:13

Witam z :ico_kawa: niebawem ide do fryzjera humorek mi sie polepszy :-D


BeWu pisze:frydza kruca banda
kochana usmialam sie z tego hihi dobra kruca banda!!
W nas nikt nie wjechal tylko maz ciapa wyjzedzal z garazu i zachaczyl i zderzak odpadl :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Dobrze ze szkoda przynajmniej Was nie bedzie kosztowala bo ten facet pokryje ufff

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

18 gru 2008, 14:41

kurcze ale tu pustki.... :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

18 gru 2008, 15:29

Dzien dobry! :*
JA w miare wyspana.. Wrocilam do domku po3, ale walczylam z Misiem, ktory sobie wyrzucal smoka i go podnosil z podlogi.. I miauczal.. Bylo glaskanie po glwoce, po pleckach ipewnie kolo 4 zasnelismy. Wstalismy po 9 wiec nie jest zle ;)
Uff. Wkurzona jestem,bo mialam z kumpela jechac na lumpy a ona 30minprzed czasem wyslala smsa ze nie moze. nonono. A to tak daleko, ze sama nie dam rady. Bo w dwie osoby lzej po prostu.. Kilka przesiadek, ponad godzina podrozy.. Nie lubie sama. buuu ;( A dzis wielka dostawa...

Wczoraj duzy dzwonil do pracy! I gadalismy 25 minut! Cudownie! Obydwoje w takich dobrych humorach, swiergotalismy do siebie Byl w Holandii i chwalil sie swietna chinska restauracja.. I obiadem za 40 euro.. A ja w tym czasie wsuwalam makaron knorra :P No ale...:P Firma placi toniech korzysta.
Duzy wraa we wtorek rano..Wiec musze wykombinowac opieke dla Małego na noc z pn na wt i poranek..Bow pracy mamy "wigilie" pracownicza.. wiec bedzie impreza do rana.. A raz w roku mozna tak poszalec

Czytalam wszystko caly poranek, ale na raty..I pamietam niewiele

Bewu - Dziekuje za pochwały Misia. A jak ty sie czujesz? Dajesz rade? Praca, Kali.. szok.

Aniu- cudne dziewczynki masz! Widzialam foteczkina nk ipo prostu pieknie.,. Ale bedziesz miala raj za 3 lata..a za 14!!!BEda sobie wykradałyciuchyi kosmetyki! haha.ale super miec starsza siostre!

Frydza- Ale Gapa z meza. ale zdezak totam piardzik :P :) A jak uniegoz praca?

My sie juz dotlenilismydzis. Mis pomiauczał, potem byl bunt, bo chcial prowadzic wozek.. Nastepnie uciekał,a ja w pelnej dezorientacji.. Łapac wozek z torebka i zakupami, czyMisia... I tak biegalam. Dotarlismy do domu zdyszani i zmeczeni.. Ja Misiem, on matką, ktora go tak meczyla :P
Zjadl i spi. A ja sie relaksuje, obiaduje i planuje weekend zeby wszystko logicznie jakos poukładac.
Rano jade z kumplem na zakupy -tzn on jest szoferem mojego auta, a my z Misiem fruwamy i kupujemy/.. Zarcie, chemia i wszystko juz na Swieta.. Zaliczymy lumpy.. A potem luz. Wieczorem do pracy, w sobote odsypianie, a pozniej juz gotowanie, sprzatanie i czekanie na Duzego!

A teraz ide sie polozyc na anape, bo@ mi doskwiera.. KAwa ilista zakupow mnie czeka..

[ Dodano: 2008-12-18, 14:30 ]
A! przepisy na drinki! Dzis jeszczecos napisze :)
Mam nadzieje ze wymysle cos z malej ilosci skladników :):

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

18 gru 2008, 16:03

Witam ja po fryzjerze,jestem blondi :-D :-D hihi inna Frydza!


JULI zpraca meza nic nowego nadal szuka,mysle ze niebawem cos znajdzie oby oby :ico_sorki: :ico_sorki:
Szkoda ze kumpela napisala ze nie idzie na zakupki!!a duzy juz tuz tuz wraca ale super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-12-18, 15:05 ]
Juli pisze:A! przepisy na drinki! Dzis jeszczecos napisze :)
Mam nadzieje ze wymysle cos z malej ilosci skladników
hihi chyba Majowki cie o to pytaly!!

[ Dodano: 2008-12-18, 15:07 ]
Obrazek

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość