Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

20 gru 2008, 13:46

Beatris60, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: suprr, występy dzieci zawsze są wzruszające - sama miałam ostatnio mokre oczy :-D

Awatar użytkownika
Sandrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 500
Rejestracja: 13 cze 2008, 15:55

20 gru 2008, 13:59

dziendoberek :ico_haha_01: ja tez sie witam :-) chyba sie te nasze brzuszki odnosnie skurczy jakos telepatycznie dogadaly :ico_szoking: Ja od wczoraj mam skurcze i nie ma znaczenia czy stoje czy leze. Pocieszajace tylko, ze nie sa regularne. Przez te skurcze nic w sumie nie moge zrobic, :ico_zly: Do kibelka tez latam jak szalona :ico_olaboga: i to wcale nie na siusiu :ico_wstydzioch: Jutro mielismy w planach wypad na zakupy i do kina ale chyba z tego filmu zrezygnuje.
ananke, slodkie fotki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

20 gru 2008, 14:08

Sandrusia, noo, widzi mi się Kochana, że Twój organizm się oczyszcza przed porodem - często tak się dzieje na 2 dni przed...
te zakupki to możesz sobie juz podarować... :ico_sorki:
ananke, slodkie fotki :ico_brawa_01:
:ico_sorki: dziękuję :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

20 gru 2008, 14:47

ananke super zdjęcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Sandrusia Ty nie szalej :ico_nienie: - miałaś czekać ze mną do stycznia.

My znaleźliśmy salę na stypę, zrobiłam też zakupy do pieczenia ciasta i teraz zaległam na kanapie. Dziś nic nie robię. Po tych wszystkich porządkach nadwyrężyłam sobie ścięgna prawej dłoni od wykręcania mokrych ścierek i teraz dłoni w pięść nie mogę zacisnąć. Jutro będę piekła.

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

20 gru 2008, 14:49

hejka
ja pogotowane mam i teraz jade na olbrzymie zakupy ja nie cuzje czy mi brzuch twardnieje tylko w nocy jak siku chce to strasznie twardy jest... i wogole chce mi sie siku to nie moge nic puscic a strasnzie mi sie chce... jak narazie to tylko bole krzyzowe mam nic wiecej...a dzis mala delikatnie daje znac o sobie

jjade na zkaupy i po reniferka

ananke slicnzie wygladasz potem ja swoje wrzuce

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

20 gru 2008, 14:57

gaga22, milutka204, dzięki :-)
My znaleźliśmy salę na stypę, zrobiłam też zakupy do pieczenia ciasta i teraz zaległam na kanapie. Dziś nic nie robię.
noo, Tobie tez juz tylko bacik nad głową powiesić :ico_nienie: żadnego wysiłku... odpoczywać, magazynować siły na "po" :-)

ja powoli chciałam się zabierać za szykowanie na święta, ale Chłop mi zabronił... :ico_sorki: ciasto jedno będę robiła, ale mam przepis taki: wrzuć do gara, wymieszaj, dorzuć cos tam, wymieszaj... i te ciasto dostałam pozwolenie na zrobienie :ico_noniewiem: bigos, krokiety i sałatkę chłop będzie robił pod moje dyktando :ico_brawa_01: uszka kupujemy gotowe także luz... no i ciasta Krzysiek wypatrzył wczoraj jakieś na tackach, więc twierdzi, że kupimy z 3 różne tacki i bedzie, jak znalazł... zresztą - tylko nas troje do tego jedzenia, więc szaleć nie ma co... :-)

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

20 gru 2008, 15:42

ja poleżałam, i mi przeszły bóle, więc wzięłam się za robienie karpatki, wiem, wiem, miałam nic nie robić, ale ile można leżeć, zaraz wstawia druga część ciasta a potem zrobię krem, wszystko z przerwami na odpoczynek :-) , a potem skocze z mężem do naszego mini tesco na małe zakupy

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

20 gru 2008, 16:48

a ja z zakupów wrocilam ale jestem u mamy.... bo mąz bo swej matce wode zawiesc.... no i poczekam sobie na niego i jade do domu,....zakupki w polowie zrobione ale mi sie nic nie chce ....skurczykow brak itd..... czuje sie bardzo dobrze oprocz ze wstac jest ciezko.... brzusio sie lekko obnizyl

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

20 gru 2008, 17:17

a mnie mąż kazał lezeć a sam umył okna i powiesił firanke..tesciowa pojechaął do siostry męża..nie chce mi sie gotowac wiec jedziemy do chińczyka cos zjesc :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

20 gru 2008, 17:19

Marcia77, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla męża za okna :-)

ja juz naszykowałam na obiadek, dziś kotlety z piersi kurczaka... + ziemniaczki + czerwona kapustka :-) czekam jeszcze trochę i będę wstawiała pyrki i zacznę powoli smażyć kotleciki, żeby były cieplusie jak Krzysiek wróci z pracy :-)


no, nie wiem, czy doczytałyście - Bartuś Anni.fs jest juz od południa na świecie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość