Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

20 gru 2008, 12:15

Hello!
Ja też na chwilkę bo nie mam czasu. Wczoraj po zakupach stałam cały wieczór w kuchni. Zrobiłam na dzisiaj leczo, sałatkę z selera i ananasa, kopiec kreta i biszkopt upiekłam na tort. Dzisiaj jeszcze muszę zrobić jajka faszerowane no i tort dokończyć.
Muszę jeszcze na zakupy szybko jechać.

Wszystsko przeczytałam więc nie mam zaległości, ale żałuję, że teraz nie mogę odpisać bo było pare ciekawych rzeczy do skomentowania ;-).

Uciekam teraz, pa.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

20 gru 2008, 14:47

Mam karpia na swieta okazalo sie w polskim sklepie ze jednak przywiezli kurcze ale jak zobaczylam ta cene to troche szkoda sie zrobila 14e za malego karpia no ale co wigilia raz w roku jest :-D :-D :-D

gorzej bylo z czyszczeniem pierwszy raz w zyciu to robilam ale jakos dalam rade

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

20 gru 2008, 16:34

Zaliczyłam angielski :-D :-D :-D
Na piątkę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Trafiłam na łatwe pytania...a jedno to było: przedstaw się i powiedz coś o sobie: ile masz lat, gdzie mieszkasz numer telefonu itp...no takie pytania to pikuś :-D
Nie mam teraz czasu bo dopiero co weszłam i mały się obudził ale może wieczorkiem się uda :-D

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

20 gru 2008, 17:58

cześć dziewczyny. my dzisiaj znowu zmokliśmy na dworze...
a tak moklliśmy wczoraj:
Obrazek
Obrazek
był takim typem który mnie szalenie pociągał- taki troche nieokrzesany, szalony, pomysłowy "pozytywny wariat"
jakbym o Kubie czytała, dlatego własnie laski tak za nim szaleją :ico_oczko: najfajniej było przez pierwsze 3 lata, później przestało mi się to szaleństwo tak podobać, bo zap[ragnęłam bezpieczeństwa i stabilizacji, czyli to czego dawanie do dziś kubie trochę krzywo wychodzi-może tacy wariaci powinni być zawsze sami-ciągle z innymi kobietami, tylko przez chwilę, aby dawać im zastrzyk czegoś niezwykłego, a później w drogę... :ico_oczko:

Ja jeszcze nic na święta nie zrobiłam... choinka "w lesie" również... Jutro jadę dokończyć zakupy z moim bratem, może go zaciągnę do korony po prezent dla Kuby-najpewniej książka... a później kubę zaciągnę po prezenty dla innych :ico_oczko: trzeba mieć sposób

wczoraj udało mi się nie drogo wylicytować dla Gabriela kombinezon, bo ten jest fatalnie uszyty-jak stanie to mu sie nogawki na bucikach zwijają, ale ma za nisko krok i gdy siądzie, to mu się nogawki prawie do kolan podwijają, a na tłowiu ma wielką bułę z materiału-do marca by były jak krótkie spodenki...

Gabcioch teraz ma drzemkę, my jesteśmy po obiedzie, kuba ogląda miami ink

a w ogóle kilka dni temu Kuba kupił Gabrielowi szczura-świetnie na niego reaguje :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

20 gru 2008, 18:29

aniulka gratuluje 5 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-12-20, 17:53 ]
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

a tu jeszcze kilka fotek

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

20 gru 2008, 20:05

http://pl.youtube.com/watch?v=TSMR1aCQias

chyba z 2 tygodnie to próbowałam na you tube wysłać... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

20 gru 2008, 20:09

Justyna super filmik Majka to daleko w lesie z schodzeniem z kanapy

a ja dzisiaj wieczorem to caly czas na kompie siedze maz z pracy wrocil i powiedzialam mu ze ma sie z niunia bawic bo narzeka ze ma malo czasu wiec ja mam teraz wolne

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

20 gru 2008, 21:14

witamy my juz choinke mamy i jest ok niunia nie podchodzi az tak gozej bylo ze strojeniem jej babki latalypo calym domu.nie mam czasu nawet popisac i poczytac was zmykam pa

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

20 gru 2008, 21:15

Cześć dziewczyny :-)
My dopiero teraz, bo cały dzień praktycznie poza domem, rano angielski, później szybki obiad i wypad do reala (dostaliśmy z firmy bony), kupiłam już wszystkie prezenty i takie drobiazgi dodatkowe, jak kaszki dla Uli, bardzo tanie tam są. Po zakupach pojechaliśmy do mojej kuzynki za miasto, zobaczyć ich dom, jak postępy w remoncie i małego owczarka niemieckiego. Taki jest słodki maleńki, ma 6 tygodni, porobiłam fotki, to potem Wam wkleję.
Nie wiem czy będzie Wam się chciało czytać takie moje eseje
Przeczytałam całego posta miło się go czytało.
Mam karpia na swieta okazalo sie w polskim sklepie ze jednak przywiezli kurcze ale jak zobaczylam ta cene to troche szkoda sie zrobila 14e za malego karpia no ale co wigilia raz w roku jest :-D :-D :-D
Super, wigilii bez karpia to bym sobie nie wyobrażała :-)
Zaliczyłam angielski :-D :-D :-D
Na piątkę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Brawo!!!! Dobrze, że poszłaś :-) masz już za sobą ;-)

Justyna, fotki super i filmik też ekstra, Gabcioch świetnie sobie radzi z schodzeniem z łóżka, a ta końcowa scena rozbrajająca...

Uciekam Ulę nakarmić, bo już na kaszkę pokazuje :-) Później zajrzę....

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

20 gru 2008, 21:32

i ja witam, dzisiaj też cały dzień na nogach. Była moja siostra cioteczna więc wykorzystałam na maksa, siedziała z Arturem (chrześnikiem zresztą) a ja sprzątałam, choinkę ubierałam (pół dnia) a teraz właśnie kurze w pokoju i szkło poczyściłam, także kawał dobrej roboty dzisiaj za mną jeszcze tylko w poniedziałek okna i kurze w kuchni i jestem gotowa na Święta.

Justnano super zdjęcia, a to chodzenie, tak powolutku spokojnie, super :ico_brawa_01:

uciekam bo Artur usnąć nie może. Do jutra mam nadzieję :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości