Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

21 gru 2008, 19:33

Dobra, to na dzisiaj wystarczy :-D
Bo się oglądanie nudne zrobi :ico_haha_01:
iwona83 pisze:mam nadzieje ze ta temperatura to tylko tak troszke bo juz mam naprawde dosc

Żeby przeszła...no gorączka to straszne...wtedy wiecznie tylko marudzi...ja tego nie lubię...
Ale Krystian to tylko po szczepieniach miał gorączkę...

[ Dodano: 2008-12-21, 18:43 ]
Mam suwaczek :ico_brawa_01:
No i już wiem...ja wklejałam obrazek (suwaczek), a nie kody!!!
a pod suwaczkiem były pobierz kody czy coś takiego...
ale już wiem :-D
iwona83, stawiam :ico_kawa: i :ico_tort: :ico_haha_01:
Dziękuję Ci :-D

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

21 gru 2008, 19:43

no i udalo sie

[ Dodano: 2008-12-21, 18:44 ]
nie ma za co polecam sie na przyszlosc

no i :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za suwaczek

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

21 gru 2008, 19:50

Tylko ten napis pod suwaczkiem taki trochę niewyraźny, ale to nic :-D
Ja nie mogę, jeszcze tylko 38 dni do roczku, ale zleciało...
A ja dzisiaj sprzątałam...już wszystko mam zrobione...teraz jeszcze tylko potrawy, ale jeszcze czas...
Mój mąż właśnie dzwonił...dzisiaj przyjeżdża z remontu :-D

[ Dodano: 2008-12-21, 19:18 ]
Ale dzisiaj tutaj wyjątkowo pusto...

[ Dodano: 2008-12-21, 19:21 ]
Krystuś się obudził...
narazie idę...mam nadzieję, że uda mi się wpaść do was wieczorkiem :-D

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

21 gru 2008, 20:30

aniulka8503 pisze:Ale dzisiaj tutaj wyjątkowo pusto...


chyba tylko we dwie okupujemy dzisiaj tt :-D

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

21 gru 2008, 22:20

Cześć :-)
Ale popisałyście :-)
Marcia, nieźle Cię urządzili z tym netem, dobrze, że już wszystko działa :-) Będziesz z nami częściej :ico_oczko: Fajowo, że mężuś wraca w styczniu, w końcu będziecie razem. Prawko na pewno dobrze Ci pójdzie, skoro nie czujesz się źle za kółkiem :-)
Justyna, zdjęcia fajowe, jak Gabriel reaguje na szczurka?
Aniulka, nareszcie suwaczek się u Ciebie pojawił... brawa :ico_brawa_01: i zdjęcia Krystianka :-) śliczny z niego chłopczyk :-) Cała Wasza rodzinka bardzo sypmatycznie wygląda :-) Zdjęcia możesz wszystkie dodawać do jednego postu, nie tylko jedno :-)
Mary, ja mam w domu dwa koty i jeden kocur się Uli boi, a druga kotka nawet daje się pogłaskać, Ulka też je bardzo lubi i pozwalam jej na kontakt z nimi, jeszcze się nie zdarzyło, żeby któryś ją podrapał. Oczywiście, że nie pozwolę jej na szarpanie, albo robienie im krzywdy, bo pewnie kocur by ją drapnął w końcu :ico_oczko:
Tylko ten napis pod suwaczkiem taki trochę niewyraźny, ale to nic :-D

Pewnie wzięłaś kody miniaturki suwaczka :-)
Iwonka, nie dobrze, że Majka ma temperaturę, niech jej szybciutko przechodzi :ico_nienie:

Ula już śpi, ja dzisiaj większość dnia w kuchni spędziłam, ale mam już bigosik i paszteciki zrobione.
Choinkę będziemy ubierać prawdopodobnie w wigilię, taka u nas tradycja, że się w wigilię ubiera. Miałam Wam wkleić zdjęcia i filmik z chodzenia Uli, ale nie miałam kiedy dzisiaj się tym zająć. Może jutro się uda :-)

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

21 gru 2008, 23:46

ależ się rozpisałyście, ja teraz wściekła jestem jak szlag... Gabriel dopiero zasnął i to moja mam dokonała tego cudu bo ja już nie miałam siły... przez to na 2 ukcjach w których licytowałam sobie kurtkę przebili mnie o 1zł i o 2zł :ico_zly: na domiar tego szczęścia od chyba 2h piszę z moim ojcem smsy, bo zapraszałam Go na mega rodzinną wigilię, ale powiedział, że nie przyjedzie. Nagle moi bracia mówią, że ojca nie można tak samego zostawić i pojadą do niego-no wściekłam się jak osa... rozpieprzył mi całe święta bo jak zwykle jest przeciw! a ten mi teraz zaczął jakieś syfy wyciągać i mieć pretensje o coś co robiłąm jak miałam 12 lat :ico_puknij: kurde wigilii nigdy w domu nie było bo on siedział w aucie i chlał, albo co gorsza chlał w domu-wtedy nawet nie można było przy stole barszczu wypić tylko każdy w swoim pokoju, awantury w domu, że zamist spać i rano wstawać do szkoły to ja se szczoteczką krew z posadzki zmywałąm po nocahc i się napatrzyłam na najgorszy patologiczny syf,m a on mi teraz mówi "taki wam dałem dobry start" :ico_puknij: :ico_zly: jeden brat tłamsi wspomnienia alkoholem, a drugi kolorowymi tabletkami i wizytami na grupach wsparcia, a ja jestem w miarę normalna,b o spotkałam na swojej drodze kubę, którego mój ojciec z resztą nienawidzi... ufff jak dobrze to z siebie wywalić :ico_sorki:

NIE MUSICIE CZYTAĆ TEKSTU POWYŻEJ, DOSKONALE POSŁUŻYŁ WYŁADOANIU ZŁYCH EMOCJI, LAE NIESTANOWI PRZYJEMNEJ LEKTURY
:ico_oczko:

ja się już trochę przejmuję, że gabriel nie wyraża najmniejszego zainteresowania chodzeniem lub chociaż samodzielnym staniem :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

22 gru 2008, 00:12

czesc kochane
zas was zaniedbalam ale ostatnio te porzadki swiateczne i przygotowania zabieraja mi caly cenny czas
u nas nic nowego chyba idzie Mirkowi gorna jedynka bo marudzi i juz bialą plamke widac.Dzis bylismy na Mikolajkach z Kosciola fajnie bylo tak rodzinnie i koledy sobie pospiewalismy a pozniej przyszedl mikolaj i rozdal dzieciom prezety :-D
Justynaale Gabik super schodzi z tej wersalki usmialam sie nieziemsko Mirek to ciagle nurkuje a ten jego usmiech na koncu filmu to łoo najchetniej bym go wysciskala :ico_haha_01:
aniulka angol na 5 :ico_szoking: normalnie gratulejszyn :ico_brawa_01:
niewiem co mam jeszcze napisac spiaca jestem i mysli mi błakają sie po glowie
no nic postaram sie zajrzec jutro innej porze to moze dam rade heh :ico_haha_01:
buziaki

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

22 gru 2008, 00:29

Jola_85 pisze:angol na 5 normalnie gratulejszyn

Jakbyś dostała tak proste pytania jak ja to też byś miała 5 :-D
Wylosowałam najłatwiejszy zestaw z możliwych :-D
Ale cieszę się bardzo, bo były tylko dwie piątki...moja i kumpeli (ona to w ogóle maturę z angola miała więc ona bez pisania wszystko umie)
także nie jest źle :-D
Krystuś zasnął 20 minut temu...
Jak zasypiał to leżał w łóżeczku i sobie nucił...normalnie jak melodyjka :ico_haha_01:
I dzisiaj leżał, siadał i kładł się w nogi...i tak chyba z 6 razy...
Mam nadzieję, że prześpi ładnie nockę :-D
Mężuś przyjechał, ale już zasnął...jutro znowu jedzie po pracy na remont...
Ja jutro też muszę jechać, bo jutro będą nam montować okna więc jutro większość dnia mnie nie ma :ico_placzek:
Dzisiaj przywieźli nam w końcu kuchnię...ale dopiero jutro o 19.00 będą montować, także ja już tego efektu nie zobaczę...dopiero następnym razem :ico_olaboga:
Iwonka nauczyła mnie robić te zdjęcia...narazie umiem tylko wklejać jako wiadomość...
ale spokojnie, może jeszcze się nauczę inaczej :ico_haha_02:
A suwaczek...suwaczek też dzięki iwonie :-D
Czyli :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: należą się iwonie :-D

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

22 gru 2008, 01:04

Fintifluszka pisze:NIE MUSICIE CZYTAĆ TEKSTU POWYŻEJ, DOSKONALE POSŁUŻYŁ WYŁADOANIU ZŁYCH EMOCJI, LAE NIESTANOWI PRZYJEMNEJ LEKTURY :ico_oczko:

Przeczytałam, zanim przeczytałam wytłuszczony tekst... :ico_wstydzioch: Nie miałaś łatwego dzieciństwa, podziwiam Cię, że dla taty jesteś jednak dobra, że myślisz o nim. Niewiele osób tak by potrafiło. Ja wyleciałam z domu jak miałam 18 lat, macocha mnie wywaliła, bo przeczytała mój pamiętnik, w którym napisałam trochę przykrych na nią rzeczy i do tego doszedł romans z sąsiadem starszym ode mnie o 20 lat... długo nie potrafiłam jej tego zapomnieć, nienawidziłam ją i wspólne wigilie to był koszmar, nie odzywałyśmy się do siebie i była bardzo niemiło. Teraz jest już lepiej, Ona się zmieniła... powiedziałabym, że cud się zdarzył, przeprosiłyśmy się na naszym ślubie i od tamtej pory... odpukać jest dobrze. Nie przejmuj się, może braciom uda się tatę namówić na wspólną kolację, a jak nie, to będziesz miała najbliższych, czyli Kubę i Gabriela przy sobie.
Strata kurtki na allegro to duża strata, zwłaszcza, że tak byłaś blisko jej kupienia, ale może znajdziesz ładniejszą.... :ico_oczko: Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :ico_oczko: Głowa do góry... będzie dobrze :-)

Fintifluszka pisze:ja się już trochę przejmuję, że gabriel nie wyraża najmniejszego zainteresowania chodzeniem lub chociaż samodzielnym staniem :ico_noniewiem:

E tam, pamiętasz jak sama mówiłaś, że lepiej dla dzieci, że później chodzą... a Gabriel jeszcze roczku nie ma... nie masz się czym przejmować, na Niego też przyjdzie pora... ciesz się z Jego osiągnięć, czasem dla nas tak małych, ale dla Niego olbrzymich :-)
Ale się nagadałam... pewnie nie chcesz tego czytać...

Aniulka, fajnie, że Iwonka Ci pomogła, teraz pójdzie już z górki :ico_oczko:

Uciekam spać.... Ulek coś zaczyna pojękiwać...
Papapa :-)

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

22 gru 2008, 02:41

Idę spać...
Jutro mam ciężki dzień...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość