monis
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1983
Rejestracja: 07 lis 2008, 14:06

23 gru 2008, 09:44

czesc dziewczyny
wczoraj byłam na wizycie termin z usg wacha mi sie miedzy 1 a 4 czerwca z miesiączki wogóle mi nie obliczal bo miałm nie regularną więc byłoby to bez sensu(dokładny wyznaczy po 20 tygodniu)
dowiedziałam się że będe miała synka i widać to bardzo dokładnie :ico_brawa_01: hmm miałam nadzieje na córcie ale i tak bardzo się ciesze
maluszek wczoraj ssal kciuka podczas usg cudowny widok :-)

Awatar użytkownika
scoiattolo84
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 414
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:13

23 gru 2008, 09:51

ramonka pisze:w Polsce kazda kobieta w ciazy ma prawo do opieki lekarskiej nawet gdy nie pracuje i nie jest ubezpieczona wiec za porod sie nie płaci

Dziwne. Jak rodziłam w 2006 roku mojego synka to słyszałam co innego, no ale może od tego czasu coś się zmieniło, a może ja coś źle usłyszałam :-) Lepiej się jednak chyba dopytać w szpitalu. Niby za poród rodzinny (nawet w osobnej sali) według prawa też nie powinno się nic płacić, a ja płacić musiałam :ico_zly:

U mnie ze zdrowiem już lepiej. Trochę trzyma mnie jeszcze katar. Mąż wyzdrowiał prawie całkowicie, a synuś trochę pokasłuje, no i dalej jest na antybiotyku (jeszcze 3 dni). Mnie na siłach trzyma wizja, że za niecały tydzień (29 grudnia) zobaczę moją kruszynkę i może się dowiem, czy to chłopiec, czy dziewczynka :-D

Buziaki dla wszystkich mam!!!

monis
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1983
Rejestracja: 07 lis 2008, 14:06

23 gru 2008, 10:12

scoiattolo84 pisze:29 grudnia) zobaczę moją kruszynkę i może się dowiem, czy to chłopiec, czy dziewczynka :-D


Jak tylko da się podglądnąć to napewo się dowiesz, mi wczoraj lekarz pokazał na usg że to na 100% chłopiec aż sie zdziwiłam że tak dokładnie to widać :-)

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

23 gru 2008, 11:38

scoiattolo84 pisze:Niby za poród rodzinny (nawet w osobnej sali) według prawa też nie powinno się nic płacić, a ja płacić musiałam
tez słyszałam ze za porod rodzinny trzeba zapłacic :ico_puknij: ale ponoc nie w kazdym szpitalu - niestety w tym co chce rodzic trzeba :ico_zly: Tak jak i za znieczulenie :ico_olaboga:
monis pisze:ak tylko da się podglądnąć to napewo się dowiesz, mi wczoraj lekarz pokazał na usg że to na 100% chłopiec aż sie zdziwiłam że tak dokładnie to widać
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
tez chciałabym juz wiedziec kto siedzi w brzuszku :ico_oczko:
ale wizyta dopiero 13 stycznia - mam nadzieje ze pokaze co tam ma :ico_oczko:

Ilka79
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 929
Rejestracja: 05 wrz 2007, 04:14

23 gru 2008, 22:40

ramonka pisze:tez chciałabym juz wiedziec kto siedzi w brzuszku
ale wizyta dopiero 13 stycznia - mam nadzieje ze pokaze co tam ma


Dziewczyny to Wy macie USG na kazdej wizycie?? Ja mialam tylko raz na poczatku ciazy, ateraz dopiero okolo 20 tygodnia, no wiec wtedy dopiero sie dowiem co bedziemy mieli. Bo jak narazie to nawet o imieniu nie myslimy.

monis, Gratulacje chlopczyka..

ramonka pisze:niestety w tym co chce rodzic trzeba Tak jak i za znieczulenie


No wlasnie wszystko kosztuje, ja tez bede musiala zaplacic nie za malo, dlatego chce to miec juz wszystko za soba i nie borykac sie z tymi pieniedzmi, bo wszystko z nas sciagna do porodu, az sie o to boje.

monis
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1983
Rejestracja: 07 lis 2008, 14:06

24 gru 2008, 10:19

Ilka79 pisze:Dziewczyny to Wy macie USG na kazdej wizycie

ja miałam na 1 i 2 wizycie USG dopochwowe(i zdjecie dzidzi) a teraz dopiero pierwsze takie na brzuchu

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

24 gru 2008, 13:56

Ilka79 pisze:Dziewczyny to Wy macie USG na kazdej wizycie??

ja juz miałam 3 razy USG przez to plamienie lekarka za kazdym razem sprawdza z dzidziolkiem ok :ico_oczko:

Kochane chciałabym wam zyczyc spokojnych i pogodnych Swiat! Duzo miłosci i radosci z naszych pociech oby rosły zdrowo i szybciutko bez problemow wyszły z brzuszków :ico_oczko:
Całuje gorąco :ico_buziaczki_big:

Ilka79
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 929
Rejestracja: 05 wrz 2007, 04:14

24 gru 2008, 21:37

Dziewczynki Wesolych Swiat Wam zycze i Szczesliwego Nowego Roku

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

27 gru 2008, 11:28

No i po Swietach - tylko wielkie brzuchy zostały :ico_oczko:
Ja przez cały rok tak sie nie objadłam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

27 gru 2008, 23:06

Sorry że tak rzadko zaglądam ale mieszkam z rodzicami i mój tata właśnie jest na urlopie więc mam ograniczony dostęp do kompa, postaram sie poprawić i zaglądać częściej.

monis, Moja mała na każdym USG ssała kciuk lekarz zawsze się pytał kiedy jadłam ostatni posiłek bo maleństwo chyba jest głodne :-)

Dominikę rodziłam z mężem i nie musiałam nic płacić. W naszym szpitalu jest tylko jedna sala do porodów rodzinnych i musieli tylko sprawdzić czy jest wolna. W tym miesiącu skończył się remont w tym szpitalu więc może teraz jest tam więcej sal do porodów rodzinnych, jak będzie tak daleko to pójdę tam i się dowiem.

Ilka79 pisze:Dziewczyny to Wy macie USG na kazdej wizycie?? Ja mialam tylko raz na poczatku ciazy, ateraz dopiero okolo 20 tygodnia, no wiec wtedy dopiero sie dowiem co bedziemy mieli.

Ja jeszcze nie miałam usg, chce iść prywatnie po 10 stycznia bo chodzę do państwowego lekarza a wszyscy wiedzą jak to jest :ico_zly:

Co do płci dziecka to narazie nie jestem ciekawska. w pierwszej ciąży lekarz powiedział że w 80% będzie chłopczyk a urodziła sie dziewucha więc jakoś nie śpieszno w z tą wiedzą . Będę się cieszyła i z chłopca i dziewczynki, byle było zdrowe. Mój mąż mówi że zmajstrował chłopczyka :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość