Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

24 gru 2008, 13:51

Z okazji Świat Bozego Narodzenia
Składam Wam sederdeczne życzenia
Niech Wam Święta miłe beda
Z dżwiękiem spiewu i kolędą
Z Wigilią tuz po zmroku


Zykam Kochane
Buziaki :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

25 gru 2008, 15:44

leze w łozku mowie wam ale mnie rozłozyło ...... :ico_placzek:

barbara123
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1059
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:41

25 gru 2008, 21:49

Wszystkim życze rdadosnych i pełnych pokoju i miłości Swiąt Bożego Nrodzenia
Zola szybciutko z tego łożeczka wychodź zadnego chorowania- w swieta to tylko poleniuchować

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

27 gru 2008, 09:40

dzien dobry grubaski poswiateczne witam weekendowo :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

27 gru 2008, 10:50

witam! dzisiaj maz pozwolił mi wstac .....całe świeta przeleżałam ....miałam nawet taki moment załamania ze chciałam jechac na pogotowie no ale co oni by mi u nas pomigli :ico_zly: dzwoniłam do mogego gina i powiedział ze poki nie mam goraczki to tylko sok z malin i mleko z miodem ! mierzyłam ta temperature i sie wystraszylam bo w ciazy mam zawsze 37.2 a spadła mi do 36,4 no i w płacz ze Natszce sie cos stało ......ale lekarz wytłumaczył mojemu mezowi(bo to juz on dzwonił go gina bo ja płakałam) ze tak czasami bywa przy przeziebieniach :ico_noniewiem: ......własnie takie miałam swieta

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

27 gru 2008, 15:47

zoola no to wspólczuje, wracaj nam szybko do zdrowia bo Nataszka musi miec zdrowa radosną mamusie. Ja jestem tez strasznie zmeczona po swietach i ide zaraz odypiac. Maly strasznie sie kreci i duzi kopie. Puszczm mu muzyczke 45 min dziennie - bardzo lubi jesień vivaldiego :) No i przeczytalam w gazecie, że dzidzie dobrze jest nauczyc odkopywać - wtedy kiedy on kopnie my naciskamy na brzuszek w to miejsce i on ma nam odkopac - trzeba byc cierpliwym bo on zalapie dopiero po ok 2 tyg o co chodzi :) ale pisze, że dzieci , którym poswieca sie uwage w ciazy są inteligentniejsze - aa nauka odkopywania wyksztalca szybciej neurony :) no wiec ja cierpliwie odkopuje i czasem odkopuje w tym samym miejscu , ale niestety narazie tylko przypadkowo :) pisze jeszcze, żeby dużo do malego mówić, ale chodzi tylko o glos mamy, dziecko wie kiedy mówimy do niego a kiedy rozmawwiamy z kims innym, kazą tez duzo go dotykac i glaskac jesli oczywiscie nie ma sie lożyska przodującego :) a no i jeszcze żeby kolysac brzuszkiem bo to uspokaja maluszka :)

ufff , ale sie napisalam, teraz trzeba to tylko zastosowac :)

[ Dodano: 2008-12-27, 14:55 ]
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: okienko mi przeskoczylo na 6 miesiąć , postawilabym Wam ciacho, ale podejrzewam, że Wam już jedzenie bokiem wychodzi po tych świętach

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

27 gru 2008, 17:34

Puszczm mu muzyczke 45 min dziennie
ja tez puszczam Tusi codziennie muzyke :ico_sorki:
chyba zwariuje ... zaczynam znowu sie martwic o córcie .......dlaczego nie czuje jej ruchów???? kilka razy dziennie karze sprawdzac mezowi czy nie mam czasem twardego brzuszka.........

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

27 gru 2008, 17:37

zoola nieraz dzidzia zaczyna kopać dopiero w 22 tygodniu - tym bardziej, że to dziewczynka. Wszystko jest dobrze kochana. Potem jak juz zacznie kopac to sie tak do tego przyzwyczaisz, że nie bedziesz na to zwracac uwagi. Mój niunius kopie duzo, ale to chlopiec, ja juz na to nawet nie zwracam uwagi :) A muzyczka dla dzidziusi jest super, czytalam, że najlepiej powazna :)

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

27 gru 2008, 17:41

zoola27, dziewczynjki są grzeczne ja poczulam regularne ruchy od 23 tyg i to takie ze nawet nie wiedzialam ze to ruchy ..... i do tej pory czuje dosc delikatne.... i tak samo mam jak ty jak sie nie rusza sluchawki w ruch i czy wszystko w porzadku jest.... nie kazda dzidzia jest ruchliwa i to tez zalezy od temperamentu dziecka jak i od rodzaju ulozenia macicy ja mam np tylno zgięcie

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

27 gru 2008, 17:44

ejustysia, muzyke powazna puszczam juz córci jakies 2 tygodnie..czesto ogładam telewizje a słuchawki przykładam do brzuszka......

nie wiem dlaczego tak sie boje o Natusie......wiem ze jest zdrowa , lekarz zawsze mnie uspokaja ........ona widocznie jest bardzo leniwa ......
ja chyba zgłupieje :ico_olaboga: ja poprostu drugi raz nie przezyłabym straty dziecka

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość