Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

26 gru 2008, 10:52

caro pisze:ja nie mogę spać, bo coś mnie skurcze zaczęły jednak nękać :-D , nie przechodzą.....zobaczymy co z tego wyniknie :ico_oczko:
I wynikło!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: To jest sms od Caro...
[size=150][center]No to jest jednak niespodzianka Bożonarodzeniowa :-) Godzina 7,28... 4 kg... 58 cm :-) Teraz śpi a mama odpoczywa :-) [/center]
[/size]

KAROLINKO!! GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
jEJKU, JAK SIĘ CIESZĘ, AŻ DO GÓRY SKAKAŁAM :-D

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

26 gru 2008, 12:19

Caro GRATULACJE!!! ale fajnie !! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ps. Kolka dzieki za smska :D

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

26 gru 2008, 23:02

[center][size=200]OGROMNIE GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!

HUURRRRAAAAAA!!!!!!!!!!!!!

A TO SUPER NOWINA :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
[/size][/center]

Awatar użytkownika
agi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 19 kwie 2007, 22:01

26 gru 2008, 23:17

[size=200]Karolinko, ogromniste gratulacje!!!! Filipku witaj:)))[/size]

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

26 gru 2008, 23:48

Kasik-dzieki za te cudowna wiadomosc!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[size=150]Kochana Karolinko,ogromne gratulacje,bardzo sie ciesze,ze masz juz Twojego duzego Kruszka w ramionach.Dobry synus pozwolil mamusi troszke poswietowac z Oskarkiem a drugi dzien Swiat zarezerwowal juz na zawsze dla siebie :ico_haha_01:[/size] :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

27 gru 2008, 02:41

katrin, Ci sms'ka... Nie to, że chcę podziękowań albo coś, ale czy ja mam dobry numer?? Wysłałam na ten, z którego kiedyś ( 7,04,2007) dostałam sms'ka od Ciebie :ico_noniewiem:
A w ogóle wszystkim dziś opowiadałam, że moja kumpela urodziła dziś synka :-) I piłam za zdrowie Tej dwójeczki :-) Kurczę, czuję się, jakbym to ja urodziła. :-D :-D :-D
Jutro zadzwonię do Caro i pomęczę ją pytaniami o szczególy, bo nie wytrzymam do czasu aż tu wróci :-)

A jak tam Wasze święta?? Jak się spisały Mikołaje? Pytam o prezenty i zachowanie?. Bo moje prezenty były nawet nawet, ale np mąż mnie wkurzył do białej kości. Dziś powiedziałam do jego brata ( to plotkarz, czyli tak jakby do jego rodziców), że jeżeli jego mama jest jego największym autorytetem i najbliższa jego sercu a mnie ma w d......e, to ja go zwracam, bo nie ma sensu, żeby tyle osób naraz się męczyło...
Jego mama pobawiła się dziś z Julcią ze 3 godziny jednym ciągiem i była na mnie wściekła, że taki obowiązek jej na barki zwaliłam, prawie płakała i mówiła, że nie daje rady.... A jak ona sobie wyobrażała sobie siedzenie z Julką jak ja pracowałam?? Że mają sobie tylko w oczka patrzeć przez 8 godzin?? R żalił się po pijaku do mamusi, że ja jestem gorsza od niej...

[ Dodano: 2008-12-27, 14:08 ]
Hej Laski!! Gdzie jesteście?? Odpoczywacie po świętach? Ja też zmęczona. Każdy u nas leżakuje, ja dopiję kawkę i też się kładę :-)

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

27 gru 2008, 15:23

:-D
[size=200]Karolinko jeszcze raz...moje gratulacje...Filipek śliczny [/size] :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A Oskarek pewnie juz brata widzial...super z Niego starszy brat...

dobrze ze na n-k wklejona fotka bo bym nic niewiedziala :ico_nienie:

a tak na marginesie 7.28 czy 7.38??

A po Świetach super...tylko ze nic mi sie teraz niechce :-D

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

27 gru 2008, 16:01

witam...
wrrrr napisałam posta a Kacper kliknął raz i post zniknął :ico_zly:
no cóż od początku ....
Kolka Ty pokaż R co znaczy być gorsza od mamusi.. wtedy doceni jaki skarb w domu ma :ico_oczko:
Mróweczka, mi ani po świetach ani przed sie nic nie chce.. więc norma :-D
widziałam też na NK zdjęcie Filipka Caro- śliczny maluszek.. aż szkoda że ja już nie bardzo mogę pozwolić sobie na następne :-D :-D

Muszę się pochwalić że moje dziecię zaczeło w ko ńcu gadać... chyba wigilia na niego tak zadziałała i zaczął przemawiać ludzkim głosem :-D :-D :-D
co dzień kilka nowych słów gada :ico_haha_01: Tylko wujek jarek nie cieszy się ;) bo niestety został nazwany przez Kacpra bułą... jak mu każe mówić wujek albo Jarek to woła BUŁA!! hahah a ile radochy przy tym ma :-D no i jak na zakochanego przyszłego męża przystało jednym z pierwszych słów było słowo Jula :-D :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-12-27, 15:46 ]
a ja się trochę nudzę bo moi panowie poszli na spacerek... a że Dawid jest u taty a dziewczyny u babci to mam luzik .. więc zrobiłam kilka scrapów...


mam nadzieje że nie pogniewacie się że zabrałam zdjęcia z podpisów :-D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2008-12-27, 15:57 ]
scrapy w oryginalnych rozmiarach i bez hostingowania przez foitosik wyglądają dużo lepiej i jeśli chcecie to mogę je wysłać na wasze maile :-D
Ps. jeśli ktoś chcę to mogę porobić scrapki trzeba tylko fotki na mój mail wysłać :-D

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

27 gru 2008, 19:45

M0rD3CzKa pisze:Ty pokaż R co znaczy być gorsza od mamusi..
ale to już chyba bardziej się nie da :-) Ja mam za dobry charakter :-)
Fajnie Kacpi mówi, hahaha Niedługo Was zagada na śmierć :-D . Scrapki fajne, jak zwykle.

A ja dziś tak leniwa jestem, że... :ico_olaboga: :ico_wstydzioch: nic mi się nie chce, najchętniej bym tylko spała i spała :ico_wstydzioch:

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

28 gru 2008, 00:20

hello

Jejku czemu mnie nie powiadomiliscie o tak wpaniałej nowinie

Karolciu kochana ogromne gratulacje, ach jak bardzo sie cieszę że już tulisz Filipka w swoich ramionach

FILIPKU Mała Kruszynko! Z okazji Twego przyjścia na świat życzę Ci, abyś każdą wylaną łezkę odpłacił rodzicom tysiącem uśmiechów i żeby każdy dzień Waszego wspólnego życia był uroczysty jak święto.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość