mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

28 gru 2008, 12:28

Witam po swietach :-D Ojjjj ale się najedlismy!!!!! :-D Prezenty bardzo fajne dziewczyny dostały 6 lalek organy, piesek zimny nosek, torebki. A ja chyba byłam najgrzeczniejsza bo dostałam to co chciałam. Bardzo praktyczne prezenty, nową suszarke na pranie, deske do prasowania prostownice i bielizne :-D OOOO a teraz te nie przyjene sprawy choroba do nas wróciła i jestesmy chorzy ja z Martynka mamy kaszel straszny.Mojemy mądremu mezowi to wyglada na zapalenie oskrzeli.Matyldzie już tez łapie powoli no i mąz juz tez pokaszluje. Więc jutro cała rodzinka wybieramy się do lekarza :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

28 gru 2008, 15:11

mazia***, duuuuuużo zdrówka :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

28 gru 2008, 15:48

Maziu, zdrówka wam życzę!
A gdzie reszta??

[ Dodano: 2008-12-28, 22:13 ]
Ale pustki :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

29 gru 2008, 19:52

Witam po świętach
u nas też choróbsko zaatakowało
Mazia jak tam po wizycie u lekarza??
Witaj Paulinka :D
gdzie macie fotki??
kurcze mam mega zaległości w czytaniu, ale postaram się nadrobić, mam od środy wolne to może mi się uda zaglądać częściej.
Teraz komputer ma Jaś więc dostęp ograniczony
buziaki dla wszystkich

Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

30 gru 2008, 00:34

I tutaj wpadam życzyć słodkich snów :ico_spanko:
Kurcze martwi mnie ciągle uciekające oczko Oliwi chodzimy co pół roku do okulisty ale ciągle słyszę że to jakiś mój wymysł a gdzie idę to każdy mi zwraca uwagę na jej oczy ze zezuje :ico_noniewiem: wiec znowu się umówiłam ale już do innego bo ta moja lekarka to chyba jest ślepa :ico_puknij: teraz to w ogóle jest strasznie wcześniej aż tak nie zezowała :ico_noniewiem: martwię się tym bo oboje z E nosimy okulary i chciałabym jej tego zaoszczędzić ale co ja mogę jak ci lekarze to banda patałachów przepraszam ale już nie wiem jak to nazwać :ico_zly: no wiec znowu nas okulista czeka mam nadzieje że tym razem nie zostanę odesłana z kwitkiem :ico_noniewiem:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

30 gru 2008, 09:34

Witam :-) No potwierdziła się diagnoza mojego męża, wszyscy mamy zapalenie oskrzeli :ico_szoking: Matyldzia wczoraj bardzo kaszlała :ico_olaboga: No i wszyscy na antybiotyku, ja mam lezeć. Wczoraj mąz niepojechał do pracy bo autko tez się rozchorowało i musiał kupić nowy akmulator :-) Opiekował się nami cały dzień, Ja spałam a on bawił się z dziecmi :ico_brawa_01: No ale wieczorem tez z nim juz bylo gorzej. Dziś koniec lezenia, mąż do pracy pojechał a ja musze iść do kosmetyczki paznokietki i takie tam :-)

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

30 gru 2008, 11:32

Witam

Przepraszam, ze mnie nie było ale pojechaliśmy do teściowej we wtorek i wróciłam dopiero w niedzielę, nie zdążyłam nawet Wam życzeń złożyć, wybaczcie, dziękuję wszystkim za pamięć i życzenia. U nas idą piatki górne i mały wychodzi z siebie , masakra. Wczoraj przywieźli nam meble i mam straszny bajzel bo Daniel właśnie skręca je z kolegą pudeł pełno,zreszta ze starych mebli wszystko powyjmowane więc nieład lekki panuje, a jutro mam gości i nie wiem kiedy to posprzatam, dobrze, ze teściowa zrobi mi jedzonko na jutrezjszy wieczór bo ja napewno bym nie zdążyła. Przyjeżdza do nas siostra Daniela z mężem i jego cioteczny brat z żoną i córką i razem mamy spędzić sylwestra. Ciekawa jestem tylko jak mały będzie spał bo rozdrażniony jest tymi zębami i czy przypadkiem pół nocy nie spędzę przy łózeczku.

Nie wiem co u Was bo nie czytałam, mam nadzieję, że wszystkim święta się udały :ico_haha_01:

Życzę Wam udanego sylwestra.
Niech w Nowym Roku, świat będzie dla was pełen ciepła, radości i przyjaciół, a w Waszym domu niech nigdy nie zabraknie miłości, zrozumienia i szczęścia.
Buziaki dla Wszystkich.

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

30 gru 2008, 12:26

Maziu no współczuje choroby, przed sylwestrem troszkę kiepsko buuu ale mam nadzieję, że nie wpłynie to na zabawę
Mery buziak dla Kornela za bolące dziąsełka

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

30 gru 2008, 13:09

Witam!
maziu, trzymajcie się i życzę wam zdrówka.
paulino, życzę powodzenia u okulisty. Ja też z małym się wybieram, ale może dopiero w lutym. Pora zbadać wzrok, ciężko będzie na pewno :ico_olaboga: , ale cóż.
mery, wyślij nam zdjęcia twojej posiadłości, bo na pewno jest, co podziwiać. To ostatnie ząbki Kornelka?? Maciejowi "idą" trójki dolne, już je widać :-D, ale na razie ma tylko 12 ząbków.

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

31 gru 2008, 14:16

Witam :-)

Jestem przerażona jak to forum usycha :ico_placzek: Przestańcie już jeść :-D Ja tam przestałam :-D

Skoro takie puchy to życzę Wam SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!!

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości