Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

17 mar 2008, 23:06

to mi się podoba...
http://www.allegro.pl/item330994789_cze ... 12_m_.html

Lady a jakie teraz mleczko pije Mili? ja próbowałam bebiko i nan, ale niestety nie podchodzi...to znaczy...żołądkowe problemy się zaczynają, więc już pije ten bebilon debilny...

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

17 mar 2008, 23:07

a ja jeszcze musze posiedziec choc spac mi sie chce niesamowice....
Zborra jak bede w h&m ie to oblukam czy cos by sia dla Hanki nadawalo :ico_oczko:
Lady...moj A. dzis zrobil sobie sam kanapeczki :ico_haha_01: ...czasem z litosci tez mu robie w koncu gotowal i zmywal za mnie calą ciążę :-D

wiecie co..troche jestem rozbita....nie wiem czy wam pisalam ze moi rodzice sie rozwiedli jak mialam 1,5 roku...i to byla madra decyzja...nie utrzymywalam z Tata kontaktu az do 17 roku zycia chyba....no i kiedys mama podsunela mi pomysl zeby mu na urodziny zadzwonic z zyczeniami....no i po tym utrzymywalismy kontakt przez jakies 1,5 roku....az do czasu....tyle co sie nasluchalam grozb i innym blozg na moja rodzine to zgroza poprostu...on jest baaardzo bogaty i mysli ze za kase to sie ludzie daja pokroic...ale nie ja...i zerwalam kontakt jak miarka sie przebrala...zwyczajnie ze strachu :ico_wstydzioch: ....no i skonczylam szkole,wyjechalam..poznalamA. i urodzila sie Maya....nikt ze strony taty o niczym nie wiedzial az na Naszej Klasie znalazla mnie jakas ciotka ktora ledwo kojarzylam bo widzialam moze 2 razy....i wczoraj dostalam wiadomosc od syna znajomych taty...ze zdiwiony jest ze zostal dziadkiem i ze pozdrawia...i mnie to kompletnie z rytmu wybilo...bo on gotow mnie tu nawiedzic jeszcze :ico_olaboga: :ico_chory: ....a nie jestem gotowa na spotkanie bo strasznie mnie skrzywdzil...i odpisalam ze mam sie dobrze itp. i dzis kolejne ozdrowienia i zaproszenie.......kurdi...wiem ze nie uciekne...a nie chce zalowac na lozu smierci ze czegos nie zalatwilam...i mnie dreczy teraz to.....
wybaczcie za przynudzanie ale mnie wzielo... :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-03-17, 22:09 ]
Zborra ...sukienka sliczniusia....juz zaczynam sie martwic ze Maya wyrosla z tych sukienek co ma na imprezy kupione :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

17 mar 2008, 23:19

GLIZDUNIA, wcale się nie dziwię, że Cię wzięło..........Kurcze ta "Nasza-klasa" - fajnie, niby fajnie, ale i problemy z tego też mogą być.

zborra, ale śliczna ta sukienusia.

A mój Karol przeważnie budzi się tak przed 7.00. Ale dzisiejszy układ dnia to mi bardzo odpowiadał. Obudził się 7.45. drzemka o 11.30 - 1,5 godziny i sen nocny już o 19.20 i taki układ może być codziennie :-D
A ja mam zawalony nos, masakra, wiem teraz jak czuły się moje dzieci :ico_olaboga:

Dobranoc, bo jutro rano pobudka i do Lublina, a w drodze powrotnej na jakieś zakupy do Puław wskoczymy, bo Kacper nie ma butów i spodni na święta :-D

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

17 mar 2008, 23:33

No Glizdunia nieciekawa sytuacja...Jak nie jesteś gotowa to sie nie angażuj! poza tym, przecież nic nie musisz...Skoro on Cię skrzywdził, to nie widzę powodu, żebyś miała jakiekolwiek skrupuły!!!
A za sukienusią się rozejrzyj ok? jak co to tak do 15f max byś mogła mi kupić co? ale ile wyjdzie przesyłka??? zaraz podeślę jakieś linki co mi się jeszcze widzi...to Ci nakreślę o co biega...Generalnie to bym chciała jakąś taką elegancką kieckę...
http://www.allegro.pl/item327587195_min ... 74_80.html
http://www.allegro.pl/item328269689_nex ... _m_cy.html


Sikorka biedna, lecz się, lecz!!!

Ja też nic nie mam na święta...ale myślę że jakaś bluzeczka wystarczy...zaraz zmierzę czy już się mieszczę w sukienkę i spodnie, to mi już wystarczy za wszystko...

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

17 mar 2008, 23:43

Zborra...wez wejdz sobie na ebaya ale nie polskiego...i wpisz w kategori baby "dress monsoon".....wlasnie ogladalam i konczyly sie swietne aukcje.....z nexta czy h&mu tez mozna cos taniutko upolowac!!!!

[ Dodano: 2008-03-17, 23:01 ]
Zborra...http://cgi.ebay.co.uk/BNWT-Stunning-H-M ... dZViewItem
znalazlam na ebayu...moge Ci zamowic jak chcesz...daj znac...

[ Dodano: 2008-03-17, 23:02 ]
http://cgi.ebay.co.uk/BNWT-Stunning-H-M ... dZViewItem

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

18 mar 2008, 09:14

To ja dzisiaj pierwsza???
DZIEŃ DOBRY

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

18 mar 2008, 09:15

hejka

dzis dzien nie zaczał sie jak co dzien, bo kurna Mila spadła z łózka..kurna jestem taka wybita teraz z rytmu, bo zostałam w szoku jak to sie stało, cały czas ja trzymałam pod reka i nagle słysze buummmmmm i :ico_placzek: taki okropny :ico_placzek: ze zaczełam płakac razem z nia i jestem tak :ico_zly: na siebie, ze jej nie dopilnowałam, ze jutro juz nie bede drzemac :ico_nienie: mała sie nie umiała uspokic, płakała nawet jak ja ubieralam, juz sie bałam ze se cos złamała, albo nos, albo reke albo nozke, normalnie :ico_szoking: zrobiłam małe ogledziny niby nic ja nie boli, lekko rozowe na czole i mała filetowa kreseczka na nosku :ico_olaboga: zachowuje sie teraz normalnie, myslicie ze wszytsko z nia bedzie w porzadku??sory ze tak panikuje, nie jedna z was przezyła to samo i fajnie sie pisało dopoki mnie to nie spotkało a teraz... :ico_noniewiem:

pogoda ładna wiec na spacer pojdziemy..

glizdunia sytuacja nie ciekawa, ale wiesz moze tata twoj załuje tego jak sie zachowywał a jest zbyt dumny zeby sie przyznac do winy i moze teraz liczy, ze wnuczka was do siebie zblizy..no nie wiem oczywiscie wszystko zalezy od ciebie i sama nie wiem jak ja bym sie zachowała w twojej sytuacji..cizeka sprawa :ico_noniewiem:

zbora sukienusie ładne, ale ja jednak cos jasnego wybiore dla Mili na roczek..a mała pije Bebiko, nam pasuje...

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

18 mar 2008, 09:21

Serenity witaj ponownie i rozgość się u nas :)

GLIZDUNIA, ja też uważam że jeśli nie jesteś gotowa to nic nie musisz skoro on Cię tak potraktował. Pewnie będzie chciał zobaczyć wnusię i według mnie możesz się raz z nim spotkać żebyś potem nie miała wyrzutów sumienia ale poza tym nie musisz dłużej utrzymywać kontaktów. Takie jest moje zdanie, ale Ty nie musisz się mnie słuchać tylko podjąć swoją decyzję.

zborra, śliczne sukienusie, aż żal mi czasem że nie mam córeczki, ale jeszcze wszystko przede mną :)

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

18 mar 2008, 09:47

hej....witam sie zrana troche wyspana....Maya spala do 7.00 ale miala w nocy jedna 10min. pobude z krzykiem,ale takim glosem krzyczala ze nie byam w stanie okreslic co ja bolalo...jak zeby to inaczej plakala zawsze...teraz jakby ja ze skory obdzierali a noszenie nie dawalo efektu....

Lady,no wspolczuje upadku,bedzie dobrze,obserwuj Mili i nie kladz spac przez 3h po upadku....wiem jak to jest....3mqaj sie i nie win sie...musztarda po obiedzie juz a przeciez nie chcialas zeby spadla nie?i jeszcze nie raz to moze sie zdazyc...nawet sama wejdzie i spadnie ....
dziewczyny dzieki za dobre slowa...narazie nie mam w planach robic nic....zobaczymy jak dalej sie sytuacja potoczy....

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

18 mar 2008, 09:47

ladybird23, raczej wszystko powinno być dobrze. Obserwuj tylko Milke czy nie zachowuje się jakoś dziwnie. Spokojnie, pierwszy raz to zawsze szok. Teraz to już nie zliczę ile guzów, siniaków itp ma na koncie Krystek.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości