Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

31 gru 2008, 12:51

A na zaczerwienione miejsca po szczepieniu dobrze jest przyłozyc okład z sody (płaska łyzeczka na pół szklanki)
a to pozniej na jakas gaze wyjalowiona czy jak?? :ico_noniewiem:

My szczepienie po nowym roku dopiero.
W sumie spał od 21.30 do 9 z dwiema przerwami na amu.
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: moj Junior spal dzis od 24 do 3.30 a potem od 4 do 7 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i jestem dzis mega wyspana!!! takze ponad 3 godzinki snu nie mialam juz daaaaawno :ico_sorki: a dzis 2 razy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
nic nie chudnę mimio karmienia
na zdjeciach wygladasz na 55kg!!! i wygladasz na dosc wysoka. takze waga nie ma sie co przejmowac tak do konca chyba. Tym bardziej ze tylysmy 9 miesiecy to i trzeba czasu troszke zeby to zrzucic wszystko!!!
Będziemy balowac az miło w piątkę
ale fajnie - w PIATKE!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ciekawe czy ja bede tak balowac wsrod swojej najblizszej rodziny - kiedys w piatke!! :ico_sorki: mam nadzieje ze uda nam sie!!! :ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a w tym roku bedziemy balowac w 7 :-) 3 pary i moj maz sam :ico_brawa_01: dwie pary znajomych, ja z Oliwusiem i maz :ico_brawa_01: hehe
usnął spłakany koło 21 i spał prawie do 2, później zjadł i spał do 5 z minutami obudził się o 8 na śniadanko i teraaz pewnie będzie spał do 11 jak nic..
bidulek :ico_olaboga: ale to dla ich dobra!! i nas bola szczepionki przeciez a co dopiero takie malenstwa jak nie mozemy im pomoc :ico_sorki: trzeba tulic do siebie mocno zeby nas czuly i gadac z nimi! Junior tak gada z rana jak jest wyspany po nocy ze czasem sie nie moge opanowac ze smiechu :ico_brawa_01: normalnie szok :ico_szoking: a jak klaszczemy w raczki (jego raczkami) to tak sie usmiecha skurkowany ze az placze z radosci!!! :ico_brawa_01:

wiola85, rozwiazane juz problemy z TT?? :-)

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

31 gru 2008, 14:46

Wpadam tylko na sekundke by zlozyc Wam zyczenia:
Kochane mamusie zycze Wam duzo szczescia, radosci, pogody ducha i pociechy z tych Naszych malenstw, oby zawsze rosły nam zdrowo :-D
Ja mam kupe roboty przygotowuje małe jedzonko na wieczor, bo wpadnie do nas moja siostra z narzeczonym i jeszcze musze ogarnac troszke domek :-D
wiola85, rozwiazane juz problemy z TT??
tak kochana wszystko juz oki, nastepnym razem musze uwazac zeby znowu sobie tematu nie zignorowac, ale teraz wiem co i jak :-D

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

31 gru 2008, 14:47

betka no to super że mały dał Ci pospać, nasz Filipek już od kilku nocy tak ładnie śpi :-)

Moje słoneczko właśnie śpi a ja powiesiłam pranie, ogarnęłam troszeczkę i idę dalej działać :ico_oczko:

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

31 gru 2008, 16:05

betka, - jesatem raczej przeciętnego wzrostu, 165. Do wysokich nie należe. I dziekuje za komplement, ale naprawde mam do zżucenia :( Ale nic to.

[ Dodano: 2008-12-31, 15:39 ]
Maja przysnela w bujaczku a ja dusze marcheweczke do obiadku. Bylysmy dzis na spacerku ponad dwie godzinki ale straszny mróz przez caly dzien. Choc pogoda piekna bo sloneczna.

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

31 gru 2008, 17:22

blumek, ja tez jeszcze musze troche zrzucic :ico_olaboga: a mam 164cm. i ptrzytylam ponad 20kg :ico_szoking: wiec tez sporo jak na pierwsza ciaze. A ty naprawde wygladasz na wysoka osobe!! i na szczuplutka!!! POWAZNIE!!!
Bylysmy dzis na spacerku ponad dwie godzinki ale straszny mróz przez caly dzien. Choc pogoda piekna bo sloneczna.
my narazie jesli chodzimy na spacer to tylko na pol godzinki. ale pogoda rzeczywiscie piekna, mrozno ale pieknie slonko swieci!!! :ico_brawa_01:

MAMUSIE zycze Wam samych zdrowych dni w Nowym 2009 roku!!! i zeby wszystko szlo wam wedlug ulozonego planu! I zeby dzieciaczki chowaly sie wspaniale i z usmiechem na twarzach wszystkich domownikow!!![/b]

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

31 gru 2008, 19:01

to jestem i ja :-)

wymęczona po zakupach, ale fajnie było.. kupiliśmy telewizorek do sypialni i jestem z niego zadowolona, bo teraz jak prasujeje to moge coś obejżeć :-)

Blumek, my kupywaliśmy pentaxsim i wyszły nam 2 kłucia, można było kupić jeszcze 5 w 1 ale to już 250zł więc dużo większy wydatek, ale i tak dumna jestem z Juniora, bo myślałam, że dużo gorzej będzie..

My na spacery chodzimy na minimum 2 godziny wychodzimy koło 11,30 i wracamy przed 14 tylko pierwsze 2 razy byliśmy po godzince, nasza pediatra mówiła, że z Małym można wychodzić do -10 stopni więc nam mróz nie jest straszny :-)

Nic zmykam na razie, mam góre prasowania, a tak mi się potwornie nie chce..

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

31 gru 2008, 21:22

Szczęśliwego Nowego Roku!

_$$$$$____$$$_____$$$____$$$$$
$$$$$$___$$$$$___$$$$$__$$$_$$$
$$__$$__$$$_$$__$$$_$$__$$$_$$$
____$$__$$$_$$$_$$$_$$$_$$$_$$$
___$$___$$$_$$$_$$$_$$$_$$$$$$$
__$$_$$_$$$_$$$_$$$_$$$__$$$$$
_$$$$$$_$$$_$$$_$$$_$$$___$$$
$$$$$$$__$$$$$___$$$$$___$$$
_________$$$$_____$$$$__$$$

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

01 sty 2009, 12:37

Witamy w nowym 2009roku!!

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

01 sty 2009, 13:49

Witamy w nowym 2009roku!!
my tez witamy :ico_urodzinki: :ico_zdrowko:

bawilismy sie do prawie 2 :ico_brawa_01: niunio grzeczny ze az sama sie dziwilam. w sumie bawil sie z nami tylko z godzinke, reszte przespal. a fajerwerkow nie widzialam zadnychh bo akurat karmilam, wiec i niunio nie przespal wejscia w nowy rok :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

01 sty 2009, 15:07

U nas tez imprezka spoko, mały grzeczny i dał rodzicom sie pobawic :-D hałas mu nie przeszkadzał a w dwunastej nie obudziła go nawet petarda :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość