Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

02 sty 2009, 17:45

U nas cos sie popierdzielilo i Natalia spi jakos dziwnie,w nocy sie wierci i poplakuje a budzi sie o 6 rano!A tak bylo fajnie
no to witaj w klubie :ico_placzek: moj normalnie szaleje wyje jak klade go spac w dzien spi po 30 minut i za godzine znow jest spiacy i wyje musze go bujac mocno owijac to dopiero sie uspokaja :ico_placzek: w nocy zasnie najpierw na 4 godziny potem butla i 3 spi, potem cyc spi 1,5 i w koncu laduje u mnie w lozku i tak go przetrzymuje z 2 godzinki ze mna jeszze i wstajemy przed 9 rano,najbardziej mnie wykancza to usypianie w ciagu dnia myslalam ze go przetrzymam to sam zasnie ale nie i tak wyje, nie wiem sama czy cos zle robie :ico_noniewiem: tulam go bawie sie clujeposwiecam caly czas uwage a on taki nie dobry sie zrobil :ico_noniewiem:
mam pytanko jakich butelek urzywacie bo ja mam aventu ale to taki syf, przeciekaja :ico_szoking: , miszka jak czesto karmisz Natalke bo moj nawet 3 godzin bez butli nie wytrzymuje, musze go zabawiac i wogle by jakos sie mu zapomnialo, w nocy tez daje mu butelke i dwa razy cyca i tak stopniowo sie odzwyczajamy, tak mi cholernie przykro ze musze to zrobic...cycki mnie bola wiec odciagam troszeczke by sobie ulzyc, lekarka chciala dac mi tabletki na zatrzymanie laktacji ale one koliduja z tymi na depreche co biore , wiec musze jakos sama zatrzymac laktacje :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

02 sty 2009, 19:23

czesc dziewczyny :-) my dzis po szczepieniu,biedny tak sie darł,nie płakał tylko krzyczał :ico_placzek: a mi myslalam ze pęknie serce :ico_placzek: potem ładnie zasnął i nie dawno sie obudził zjadł cycusia i znowu teraz śpi,wiecie co mój malutki ma troche za niką wage :ico_placzek: ,nie kumam jak czytałam na necie to dopiero w 5 miesiącu powinien podwoic wage urodzeniową :ico_noniewiem: teraz waży 5850g więc żeby podwoić swoją wage musi przybrać jeszcze ok.400g ale ma na to jeszcze 1,5 miesiąca :ico_noniewiem: więc myślałam że dobrze,a ona mi dziś pokazała tą siatke z wagą mojego Nicolaska i jest troche za mała :ico_noniewiem: i nic już nie rozumiem,mam go karmić częściej w dzień ale w nocy nie budzić.
a propo szczepienia na gruźlice to tu w NO też jej nie ma dopiero jak bedzie miał 15 LAT,za 3tyg,mamy kontrole to sie dowiem może też moge zaszczepić go wcześniej :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

02 sty 2009, 19:40

mam pytanko jakich butelek urzywacie bo ja mam aventu ale to taki syf, przeciekaja , miszka jak czesto karmisz Natalke bo moj nawet 3 godzin bez butli nie wytrzymuje, musze go zabawiac i wogle by jakos sie mu zapomnialo, w nocy tez daje mu butelke i dwa razy cyca i tak stopniowo sie odzwyczajamy, tak mi cholernie przykro ze musze to zrobic
Ja tez mam Avent i przyznaje racje w 100% :ico_sorki: SYF!!!!!Przeciekaja,normalnie mam ochote na Tommee Teepee zmienic,bo tak mnie wkurzaja!!!!Ja kochana karmie ja co 3 godziny a nawet czasami co 4,ale ona jest niejadek.Kochana gdybym miala Ci radzic to po prostu zmien mleko na to dla Hungrier Babies np.Cow&Gate albo SMA,ale Natalka nie lubiala SMA wiec pijemy Cow&Gate,zreszta wklejam linka poczytaj :-) http://www.cowandgate.co.uk/our_product ... ier_babies
Jak dostanie to mleczko,zreszta jest pyszne to bedziesz miala spokoj na conajmniej 3 godziny i dluzej pospi w nocy :ico_sorki: Ja mam tych zmian mleka juz kilka za soba,dlatego mysle ze przynajmniej dla Natalki to jest najlepsze,sprobu moze sobie :ico_sorki:
teraz waży 5850g więc żeby podwoić swoją wage musi przybrać jeszcze ok.400g ale ma na to jeszcze 1,5 miesiąca więc myślałam że dobrze,a ona mi dziś pokazała tą siatke z wagą mojego Nicolaska i jest troche za mała i nic już nie rozumiem,mam go karmić częściej w dzień ale w nocy nie budzić.
Moja byla wazona 2 dni temu i na szczescie przybiera na wadze,wazy 5520 i jest 62cm dluga,wiec wedlug jej siatki miesci sie w granicy normy,bo miala malutka wage urodzeniowa,pocieszylo mnie to bardzo :ico_sorki:
mamy kontrole to sie dowiem może też moge zaszczepić go wcześniej
No tak jest w calej zachodniej Europie z tego co sie orientuje,szczepia tylko dzieci z grup podwyaszonego ryzyka,czyli u nas np.tylko murzynow rutynowo,ale jak sie pojeczy lekarzowi to zleci,powiem Ci ze sie zastanawiam czy jej jednak nie zaszczepic na ta gruzlice jeszcze pozniej,tyle sie nasluchalam o powiklaniach po tym szczepieniu,ze normalnie sie boje.Podobno nawet przypadki autyzmu po tym byly :ico_olaboga: No sama nie wiem,moze skoro nie szczepia to wiedza co robia nie?

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

02 sty 2009, 19:47

Witam Panie w Nowym Roku :-D
Zycze Wam wszystkim spełnienia najskrytszych marzen, duzo radosci i miłosci, oraz zdrowka bo to jest najwazniejsze, oczywiscie nie zapominam o dzieciaczkach, niech zawsze przynosza Wam wiele radosci i rosna zdrowo :-)
Mam takie pytanko czy wasze dzieciaczki zasypiaja w łozeczku? Bo moj to nie ma szans zeby tam zasnał, zwsze po karmieniu zasypia jak go przykladam do odbicia, albo jak go poloze na kanapie, sam w pokoju nie zasnie.
Chciała bym go jakos tak bardziej przyzwyczaic bo boje sie jak to bedzie gdy ja pojde do pracy, a niestety to sie zbliza wielkimi krokami :ico_placzek: chociaz bardzo tego nie chce, bo strace wiele z dorastania malenstwa :ico_placzek: lecz niestety boje sie ze finansowo nie damy rady z jednej wypłąty.
Dlatego pytam o to zasypianie, bo chce miec potem wiecej czasu zeby cos w domu porobic, a tak to musze caly czas przy małym siedziec az zasnie. Maz pracuje na zmiany wiec jak ma nocki czy południówki to nie ma szans zeby był przy usypianiu małego.

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

02 sty 2009, 20:15

Mam takie pytanko czy wasze dzieciaczki zasypiaja w łozeczku? Bo moj to nie ma szans zeby tam zasnał, zwsze po karmieniu zasypia jak go przykladam do odbicia, albo jak go poloze na kanapie, sam w pokoju nie zasnie.
U mnie tez nie ma szans,moze ze 2 razy mi sie udalo :ico_placzek:
Chciała bym go jakos tak bardziej przyzwyczaic bo boje sie jak to bedzie gdy ja pojde do pracy, a niestety to sie zbliza wielkimi krokami chociaz bardzo tego nie chce, bo strace wiele z dorastania malenstwa lecz niestety boje sie ze finansowo nie damy rady z jednej wypłąty.
no ja tez w czerwcu do pracy wracam :ico_olaboga:
Dlatego pytam o to zasypianie, bo chce miec potem wiecej czasu zeby cos w domu porobic, a tak to musze caly czas przy małym siedziec az zasnie. Maz pracuje na zmiany wiec jak ma nocki czy południówki to nie ma szans zeby był przy usypianiu małego.
Nie mam pojecia kochana jak to bedzie,ale jakos musi byc,tak to sobie tlumacze,naucza sie pewnie dawac z maluchami rade,ja teraz zostawiam Natalie z Arturem na kilka godzin co jakis czas zeby sie jej nie bal :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

02 sty 2009, 21:13

no ja tez w czerwcu do pracy wracam
do czerwca to jeszcze troszke masz czasu, ja ide z poczatkiem marca, te 18 tygodni szybko zelci a malenstwo bedzie miało przeciez dopiero 4 miesiace :ico_placzek:
ja teraz zostawiam Natalie z Arturem na kilka godzin co jakis czas zeby sie jej nie bal
ja przyznam sie szczerze jeszcze samego go nie zostawiłam z małym, ja mam do niego pełne zaufanie, ale on sam sie boi, bo raz jak sie nim przez chwile opiekował to mały zaczał mu sie zanosic z plączu i on stasznie sie wystraszył. No mam nadzieje, ze jakos to bedzie :-)

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

02 sty 2009, 21:50

Przeciekaja,normalnie mam ochote na Tommee Teepee zmienic,bo tak mnie wkurzaja!!!!
no wlasnie tez tak mysle albo dr brown, podobno dobre znajomi chwala , one w srodku maja taka rurke antykolkowa :ico_noniewiem:
Ci radzic to po prostu zmien mleko na to dla Hungrier Babies np.Cow&Gate albo SMA,ale Natalka nie lubiala SMA wiec pijemy Cow&Gate,zreszta wklejam linka poczytaj
mysle ze jeszcze poczekam do 4 miesiaca i zmienie bo i tak bedzie trzeba, moze sie jeszcze poukada to karmienie zobaczymy, a boje mu sie zmienic na to bardziej sycace to mi sie kluska roztyje :ico_noniewiem:
ja przyznam sie szczerze jeszcze samego go nie zostawiłam z małym, ja mam do niego pełne zaufanie, ale on sam sie boi, bo raz jak sie nim przez chwile opiekował to mały zaczał mu sie zanosic z plączu i on stasznie sie wystraszył. No mam nadzieje, ze jakos to bedzie
u mnie Piotr raz zmienial mu pieluche doslownie raz i maly tak ryczal ze az sie dusil,ale to bylo na poczatku teraz Piotr pieluch sie nie tyka :ico_noniewiem: choc nie ma racej roblemu by znim zostal to raczej aj sie boje go z malym zostawiac :ico_noniewiem:
czesc dziewczyny my dzis po szczepieniu,biedny tak sie darł,nie płakał tylko krzyczał a mi myslalam ze pęknie serce potem ładnie zasnął
biedny Nicolasek dobrze ze juz po wszystkim i ladnie ci lulal :ico_sorki:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

02 sty 2009, 22:09

w nocy zasnie najpierw na 4 godziny potem butla i 3 spi, potem cyc spi 1,5 i w koncu laduje u mnie w lozku i tak go przetrzymuje z 2 godzinki ze mna jeszze i wstajemy przed 9 rano,najbardziej mnie wykancza to usypianie w ciagu dnia
no kochana ja mam tak samo to jesst niesamowite ale już sie przyzwyczaiłam do tego najgorzej chyba wstać o 5 bo człowiek nie wie co sie dzieje a do tego mały zawsze kupe robi i musze go przebierać a potem to juz zabieram go do łożka bo mały steka i fuczy a jak go położe przy cycku to zasypia i spi tak do 8 . W dzień naszczęscie mam troche lepiej bo mały zasypia na spacerku o 11 prawie na 3 h a potem robi sobie jeszcze 2 drzemki tak po 30 min ale to już tylko u mnie na rękach
Mam takie pytanko czy wasze dzieciaczki zasypiaja w łozeczku? Bo moj to nie ma szans zeby tam zasnał, zwsze po karmieniu zasypia jak go przykladam do odbicia, albo jak go poloze na kanapie, sam w pokoju nie zasnie.
Ja nauczyłam Antka zasypiać w łożeczku troche to trwało i niekiedy miałam dość ale dałam rade mały i tak płakał zawsze przed zasnięciem nawet jak miałam go na rekach wiec przetrzymałam ten płacz i mały teraz ładnie zasypia w łóżeczku oczywiscie musze przy nim być ale sam zasypia :-D :-D
Ja tez mam Avent i przyznaje racje w 100% SYF
no zgadzam sie mały się za bardzo męczy ja mam butelke z NUK i mały bardzo fajnie z niej pije :-D
nie kumam jak czytałam na necie to dopiero w 5 miesiącu powinien podwoic wage urodzeniową
gdyby tak naprawde było to Antek musiał by iśc na diete bo jeszcze nie ma 3 miesięcy a już brakuje mu niewiele do podwojenia wagi ur3420 a ma już 6200 :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

02 sty 2009, 22:40

do czerwca to jeszcze troszke masz czasu, ja ide z poczatkiem marca, te 18 tygodni szybko zelci a malenstwo bedzie miało przeciez dopiero 4 miesiace
aaaaaaaaa u nas jest 39 tygodni,ale ja juz w ciazy poszlam :ico_noniewiem: Strasznie krotki masz ten macierzynski,co oni zwariowali,no szkoda gadac :ico_noniewiem: Ja w sumie powinnam wrocic w kwietniu ale wzielam jeszcze 3 miesiace bezplatnego,wlasnie po to zeby dziecko juz mialo tak z 8 miesiecy.Nie no strasznie krotko,co to jest 18 tygodni?
ja przyznam sie szczerze jeszcze samego go nie zostawiłam z małym,
Rozumiem bo tez pierwszy raz mialam z tym klopot :ico_noniewiem:
no wlasnie tez tak mysle albo dr brown, podobno dobre znajomi chwala , one w srodku maja taka rurke antykolkowa
Wiesz kochana co ja zrobilam?W BabiesRus jest promocja 4 butelki Tommee Tipee za polowe ceny ,czynne jest do 22 wiec wsiadlam do auta i juz mam butelki,a Avent wyladowal w koszu :ico_sorki: Nie masz pojecia jak ja na te butelki wyklinalam :ico_olaboga:
a boje mu sie zmienic na to bardziej sycace to mi sie kluska roztyje
No moze i masz racje,wiesz.
Ja nauczyłam Antka zasypiać w łożeczku troche to trwało i niekiedy miałam dość ale dałam rade mały i tak płakał zawsze przed zasnięciem nawet jak miałam go na rekach wiec przetrzymałam ten płacz i mały teraz ładnie zasypia w łóżeczku oczywiscie musze przy nim być ale sam zasypia
Ubawicie sie :ico_haha_01: Jak pisalam Wam ze Natalka nie zasypia sama,wstalam od kamputera,a ta spi :ico_smiechbig: Chyba wiedziala,ze ja obsmarowuje :-D

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

02 sty 2009, 22:44

Ubawicie sie Jak pisalam Wam ze Natalka nie zasypia sama,wstalam od kamputera,a ta spi Chyba wiedziala,ze ja obsmarowuje
no widzisz jak mądra dziewczynka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość