Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

16 mar 2008, 23:52

witam wieczorowa pora :)

U nas lepiej,tzn goraczki nie ma ale maly niespokojny,zwlaszcza wieczorkiem :ico_placzek: Zebow nie ma ale dol rozpulchniony.Dalismy mu teraz czopek i zelik na dziasla to moze zasnie :(

delicja, ja tez ostatnio na zakupach bylam i wpadly mi 2 pary butow;p Mialy byc jedne ale drugie byly bardzo tanie i mnie mezus namowil :-D

Mróweczka, ja od paru tygodni taka jestem ;/

caro, ehh co za malpa z tej @ Po co przyszla :ico_zly:

M0rD3CzKa, zdrowka :*

Kolka, my sie nie obrazimy-wypisz sie,wypisz.Jeszcze tego brakuje,zeby cie i tu inwigilowali :ico_zly:

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

17 mar 2008, 09:08

Czesc laseczki nie było mnie tu na TT 4 dni i myslałm ze tu będzie mega czytanie a tu nic kilak postów :ico_placzek: co to sie dzieje.

Rybko bardzo szkoda ze Jedrula ma temperaturke może to coś wirusowego i szybko sobie pojdzie

Mordeczko ty to jestes bidulka z tymi pleckami wspólczuje ci szczerze

Caro hmm no to smutno że sie nie powidoło ale za pare dni znowu bedzie okazja do roboty
a tak na marginesie wiecie ze ja jeszcze nie mam okresu :ico_noniewiem: niewiem czy to normalne czy udac sie do gina ??

No ale powiem wam ze moja łenusia chodzi sama sama taka Zosia samosia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
wogólnie niechce zeby ja trzymac za rączkę, a wczoraj w kościele chciała żeby każdy dawał jej swoja palmę więc mąz znią wyszedł na dwór bo wstyd ludzi i tam chodziłą sama bez trzymania i jak ja R trzymała za ręke to sie wyrywała już czuje jakie to z niej bedzie ziółko, najbardziej to uwielbia sie kłócić z moja mama hihi tak smiesznie wykłada ręczką i tłumaczy
a i tak smiesznie pokazuje jak dziwoni przykłada rączkę do ucha albo jakis przedmiot i sie cieszy ze dzwoni jak ja mówię ,,halo Lenusia '' to ta już ma usmiech od ucha do ucha oj taka jest słodka mówię wam , że normalnie miżal wychodzić z domku rano do pracy

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

17 mar 2008, 10:09

kamelek1, hehe-fajnie,ze Lenka sama smiga.Nasz Jedrul jeszcze nie chce - ale za raczki to moglbym caly dzien :) Goraczki juz nie ma ale nocka taka sobie ;/ Zasnal po tym czopku i zelu na dziaselka ale w nocy budzil sie kilka razy :(

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

17 mar 2008, 10:46

Cześć! Ojjj frekwencja marna, a w dodatku naszej Kari i Katrin padły laptopy :ico_placzek: My wczoraj tez byłyśmy na dłuugim spacerku, który skończył sie u teściów... Ale jakoś znośnie było, a może ja już nie czuję się taka stłamszona :ico_noniewiem:

Mordeczka, mam nadzieję, ze oboje z Kacpim czujecie się już lepiej... Bidulko... że tez musi Cie tak długo boleć... ale teraz chyba jakoś dłużej to trwa niż 2 tygodnie, co? :ico_noniewiem: :ico_placzek: Buźki dla Was!

Rybko gratuluję udanych zakupów :ico_brawa_01: I też trzymam kciuki za Andrzejka, coby mu szybko przeszło, i te zęby szybko zęby wyszły :ico_sorki: kamelek1, brawa dla Lenki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Caro, następnym razem musicie bardziej poszaleć :-D Życzę powodzenia :ico_sorki: :-D

Biorę się za robotę, ale tak mi się nie chce, że nawet nie pytajcie... Za oknem tak buro i czuję się jakaś zgaszona. Mam wrażenie, że jestem napędzana na energię słoneczną, bo bez słońca to wstaję na siłę :ico_noniewiem: Jeszcze do tego miałam krótkie spięcie z R. i w brzuchu muli na @ . I kilka dni temu w naszym mieście miał miejsce wypadek, w którym na miejscu zginęło troje nastolatków w wieku 16-18 lat. Przyczyną jak zwykle była prędkość, ale jakoś mną tak to wstrząsnęło... wrażliwa jestem na takie nieszczęścia.

Zmykam. Życzę miłego dnia

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

17 mar 2008, 16:34

Kolka, o ja :ico_placzek: Ja tez jestem wrazliwa na takie tragedie a zwlaszcza jak gina dzieci :ico_placzek:

Zla jestem bo bylismy z mezulkiem na zakupach i nie ma zadnych fajnych ozdob swiatecznych :( ani rzezuchy :(

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

17 mar 2008, 17:51

iw_rybka pisze:Zla jestem bo bylismy z mezulkiem na zakupach i nie ma zadnych fajnych ozdob swiatecznych :( ani rzezuchy
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: co Ty mówisz??? Zapraszam do mnie... ja mam wrażenie, że w naszych sklepach są tylko ozdoby a nic konkretnego :ico_haha_01:

Zmykam, bo teść przyjechał. Papa

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

17 mar 2008, 18:02

byłam z Erykiem u lekarza o ten kaszelek wrazie co zeby sprawdzic czy nic niema na płuckach (jest OK) i tez z powodu takiego ze Eryk zjadl mi...sudocrem :ico_szoking: :ico_szoking: przestraszylam sie bo to z tl cynku ale podobno niewchlania sie tylko przeleci i nic niebedzie a wpierdzielil z pół pudełka :ico_szoking: srdeniej wielkosci.........................

wczoraj mi sie dziecko nakreciło i cały wieczor latało w tą i spowrotem :-)

A ja Świąt nieczuje-nawet zapomniałam ze Palmowa wczoraj była :ico_noniewiem:
i nadal jestem jakas lewa :ico_placzek:
Potrzeba mi słońca bo ja tez napedzana na swiatlo sloneczne jestem :-)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

18 mar 2008, 02:21

Mróweczka, jejku - Sudocrem :ico_szoking: A smakowalo mu ?;p

Dobrze,ze zdrowy.U nas tez chyba lepiej ale jeszcze dzis profilaktycznie dalam mu czopek na noc :ico_noniewiem:

I jestem zla bo dostalam okres i brzuch mnie boli :ico_zly:

Ide ja spac - dobranoc kochane :-D

[ Dodano: 2008-03-18, 08:50 ]
witam :) Chyba pierwszy raz od miesiecy jestem tu pierwsza ;p

Milego dnia. U nas troche sniegu npadalo przez noc ;/

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

18 mar 2008, 10:22

Cześć

o rany :ico_szoking: :ico_szoking: nikogo nie ma cały czas?? Co jest dziewczyny, za robotę się wzięłyście? :ico_oczko: To idę i ja.
Mróweczka, ja też nie czuję świąt :ico_noniewiem: No i fajnie, że z Erykiem wsio OK :ico_brawa_01:

Rybko, zęby wyrosną i też będziecie mieli już spokój :-)

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

18 mar 2008, 11:47

Witam!

Dużo dużo słoneczka, miłości, radości i aby zając był hojny w tym roku dla Andrzejka całuski

:ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Mnie nie było wczoraj bo zaczęłam porządki niestety trzeba było się w końcu wżiąść za robotę, bo ciągle to odkładałam i odkładałam, a teraz cały tydzień będę musiała robić :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Ja Wam powiem że też nie czuje świąt :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: i jeszcze się z mamą pokłóciłam i wogóle mam taki humor do nonono................ech :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 2008-03-18, 10:53 ]
A wczoraj wieczorem myślałam,że mi serce pęknie, mały się bawił, przyciskał pozytywki na stoliku i nagle wszedł na ten stolik, no to go ściągłam, a on za moment znowu i jak z niego nie gruchnął i nic mu się nie stało, ale za moment zaczął tak płekać strasznie,że w penwmym momencie zaniósł się całkowicie i zamilkł i nie mógł złapac powietrza, ja zaczęłam go trząchać, krzyczałam,ze mój coś zrobił, zaczęłam ryczeć i dla mnie trwało to wieki i przestraszyłam się także nie mogłam sie potem uspokoić i jeszcze teraz jak to piszę, to łzy mi lecą, była to piewrwsz u nas tak straszna sytuacja, gdzie patrzyłam na moje dziecko i nie wiedziałam co robić :ico_placzek:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość