Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

17 mar 2008, 21:15

Małgosiu uuuu, przykro mi, kochana, wierze ze sie ulozy :ico_pocieszyciel:

Karolas ja samopoczucie? no i czekam na relacje z dziszejszego popoludnia, mam nadzieje ze zalatwilas z tą pracą

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

17 mar 2008, 21:51

Malgosiu dzisiaj macie ciężki dzień ale to się zdarza w każdym malżeństwie i w każdym związku. Jak ja bym ci opowiedziala naszą historię to pewne byś nie uwierzyla, ale bylo tragicznie.. kiedyś jak się spotkamy to pogadamy. Musisz być dobrej myśli. Jestem z Tobą i wspieram cię mocno!!!!!!

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

17 mar 2008, 22:11

Dziewczyny dziekuje slicznie za wszystkie komplementy jesli chodzi o zdjecia, naprawde mi milo, szczegolnie gdy nie mam takiej duzej samowartosci, takie pochwaly duzo dla mnie znacza, wierze wtedy ze jednak jestem do czegos zdolna, dziekuje jeszcze raz bardzo, naprawde jestescie kochane! :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

olala, ania0807, ja staram sie robic zdjecia w naszej sypialni co jest tez pokojem Julki do zabaw, tam jest najwiecej swiatla bo pokoj jest maly i bialy. Za to wieczoram musze uzywac lampy bo sie sama autmatycznie i tak wlacza inaczej zdjecia bylyby gruboziarniste, ale to zaden problem wystarczy sie oddalic i wyciagnac lufe ( zoomowac ), nawet zdjecie w przyblizeniu jest bardzo dobrej jakosci. Ja uzywam kamerki Fujifilm FinePix S6500fd , tu jest link do kamerki http://www.fujifilm.com/products/digita ... index.html

malgorzatka nie no co ty nie siedze i nie czatuje na Julenke hihih po prostu robie zdjecia jak sie bawi, robie je z daleka wiec nic nie spostrzega, a przyzwyczajona jest do tego ze siedzi sama wiec nie denerwuje sie jak wyjde na chwilke z pokoju. Jak sie bawi to jest taka skoncentrowana ze nawet jak jest wieczor to jej lampa nie przeszkadza. To chyba tez kwestia przyzwyczajenia, Wojtus pewnie nie przyzwyczajony do aparatu,a ja kupilam aparat jak Julenka miala pare tygodni, wtedy duzo zdjec robilam ale treaz coraz zadziej, wiadomo jak sie dostanie aparat to od razu chce sie probowac i uzywac, teraz juz tylko do albumu, czasem ja sadzam na lozku w sypialni i wtedy robie zdjecia do albumu zebysmy wiedzieli jak wygladala kazdego miesiaca, ona tak szybko rosnie, daje jej wtedy jakas zabaweczke i tyle. Jak ja zawolam to sie spojrzy na mnie, usmiechnie sie, czasem robie zdjecia w czasie zabawy jak sie gilgamy lub turlamy w lozku. Roznie to bywa. Ale ogolnie uwielbiam robic zdjecia, szczegolnie Julci, a to taka sliczna pamiatka!
Fajnie ze sie spotkalas z myszka, hihih no widac po zdjeciach ze Dominisia rzadzila hihihi fajnie ze juz taka samodzielna z niej dziewczynka, potrafi okreslic swoja wole.
jelsi chodzi o test to hihihi po tym tescie mialam dwa okresy wiec chyba nie jestem wciazy, choc bardzo bym chciala, niestety musze poczekac do czasu kiedy bedziemy mieli wieksze mieszkanko. A wogole bardzo mi sie podoba twoje mieszkanko, ze zdjec widac ze jest bardzo ladnie urzadzone i wyremontowane. Budowaliscie wszystko od nowa, czy remontowaliscie? I co to taki wisielczy humor dzis masz co? :ico_haha_01:
Iwona nie no super interes z ta kurteczka, ja juz dzisiaj tez poszlam i Julce kupilam bo za cieplo juz an taki gruby kombinezonik a to juz polowa marca. Sniegu to wcale nie bylo, dzis to jzu wogole cieplo, ale tak to wieje i zimno, ale nie az takie mrozy by jeszcze w kombinezonie chodzic, mala sie pocila az.
dorota M. echh i tesciowa dopiela swego, ale widze ze ty za to bardzo szczesliwa! Bardzo sie wtedy ciesze, to prawda ze pieniadze szczescia nie daja, ty teraz cala w skowronkach i moze jakos uklady z tesciowa sie polepsza, ale kurcze co jej odbiilo by tyle ludzi pozwlaniac :ico_olaboga: chyba rzeczywiscie jakis szok przezyla psychiczny i stad ta reakcja....

no kobietki swieta wielkanocne a u mnie nic.....buuuu :ico_placzek: maz pracuje az do piatku, zadnej taryfy ulgowej, nic a nic, zadnych swiat, zadnej swieconki, po prostu nudy na pudy, tylko zajac czekoladowy i tyle. Siedze w tym domu i tylko sie wkurzam,a z nudow to nawet wymyslam co chwile rozne zabawy z Julka, dzis az sie usmialam bawiliysmy sie w chowanego- ganianego. najpierw ja sie chowalam i Julka miala mnie znalezc jak mnie znalazla to uciekala do sypialni na czworaka i na lozko sie wdrapywala a ja za nia i dajesz dalej gilganie na calego. a potem patrze a ona wlazla pod stol i czeka hihihi az ja znadje, a jak sie cieszyla jak ja znalazlam hihihihi Kupilismy Julce taki basenik maly tyle ze w srodek kulki wsypalismy i mala uwielbia sie w nim bawic hihihi dzis to nawet juz go odwracala i przykrywala sie nim hihi jak domkiem hihihi no a potem pojechalismy na wieeeeelgachne zakupy, ja sobie kupilam ciuchy i Julce tez, zwroce w przyszlym miesiacu jak jej macierzynskie przyjdzie. Treaz jak mam wolne to i czas mam na zakupy a potem licho znow trzeba bedzie tyrac na nastepne egzaminy. No i tez mysle ze w koncu mi sie cos nalezalo, moze jutro zrobie zdjatko, kupilam sobie spodenki i bluzke w bardzo prostym stylu i sukienke do chrztu. A sukienka tez w prostym stylu, taka bardzo naturalna. Szara. i Julence ciuszki - od body po kurteczke. A i tak zla jestem i niezadowolona, to chyba od tego ze taki stres mialam ze wzgledu na egzaminy, za duzo od siebie oczekuje.......a teraz siedze bez meza....wroci dopiero o 23 z pracy, dzis wyjatkowo dlugo ale i tak....

wpadka sluchajcie dziewczyny jaka ostatnio wpadke mialam, normalnie myslalam ze padne. No wiec bylo juz po polnocy, Julka spala a nam sie zabralo na baraszkowanie :ico_wstydzioch: Julki lozko jest przsytawione do naszego, ale ona sobie smacznie spala, no i nigdy sie nie budzi, chyba ze jest chora. My tu sobie wiec baraszkujemy, a anders nagle patrzy a Julka stoi normalnie w lozeczku i sie na nas patrzy :ico_szoking: :ico_szoking: jak ten sie zerwal z koldra, szybko nas przykryl, a Julka dalej sie patrzy hihihi wtedy ja ja polozylam do spania i zasnela od razu. Ale po prostu sie tak wystraszylismy jak ona tak stala, oczy otwarte, takie zdziweinie an twarzy miala hihihihi echh pierwszy raz tak mi sie zdarzylo.
No a druga rzecz to Julka mowi na kupke PUUUUHHHAAA , wiec dzis przylazla do mnie , ja od razu wyczulam ze smierdzi z pieluszki, i ona sie chwali: PUUUUHHHHHAAA hihihihi :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

17 mar 2008, 23:35

AGA0406 mi ta miejscowość osjaków pasuje akurat tyle km. ile przewiduje najwięcej wiec spoko no i cenki niezle za noclegi takze jak co ja jestem na tak. Fajne miejsce w lecie wiec dla mnie spko naprawdę a jeszcze tam poczytałam ze dla grup zorganizowanych zniki ;0
DZIEWCZYNY NO WLASNIE CO Z NASZYM SPOTKANIEM CO?, GDZIE? JAK? KIEDY?
Ta miejscowośc co AGA podała jest ciekawa i tanie noclegi co wy na to?
JA MOJA CHOROBA I MOJA NOWA PRACA napisze tylko w mega wilkim skrocie bo juz padam na twarz oki a jutro opiwiem więcej obiecuje ;.
Dzis w nowej pracy było ciezko bo ja chora,oslabiona biore naprawdę mocną dawę antybiotyku wiec sie tam narobilam i napiocilam ach.........
Troche jestem rozczarowana a trochę zadowolona narazie mieszane mam uczucia wyjdzie w najblizszych dniach czy dalej bede tam chciala pracowac czy raczej nie ;0. Zobaczy sie poki co ide spac bo padam biore leki i pod kolderkę.
Acha ale wiecie co jest najlepsze? Ze jak weszłam o 20.30 do domku to taka błoga cisza tutaj hi hi hi, dzieciaczki najedzone i juz spajuchnały więc ich tylko otuliłam kołderką jak matka to robi zawsze najlepiej popatrzyłam na moje piące aniałoeczki bo dzis jak ich całe popoludnie nie widziałm to normalnie aniolki hi hi hi i tyle. Taka rewelka ze szok, natomist mina mojego meza moila wszystko za siebie-wykończony, wymęczony, zniesmaczony i co? i jeszcze na nocke musial isc hahahahahahahaha nie no smieszne to nie jest wiem ale przynajmniej wie teraz co ja mam na codzień no hi hi hi hi i nie było mi go dzis zal ani ciut ciut nic a nic a co tam ja tez chora zapierniczłam, rano po lekrzach, zakupy potem obiad i do pracy zaiwaniać szłam wiec sory gosciu zycie!!!!!!!!! tak mu powiedziłam ;)
A on do mnie nie badz zła bo wiem ze nie lubisz jak dzieciaki ci rzeczy plamia ale mela wpakowała mi rączke do miski z kaszką i se wytarła w bluzeczkę;)
a ja juz ze zmeczenia i w ogole zaczęłam sie smiac przytuliłam go i powiedziałm spoko, na proszek jeszcze kase mamy idz juz do tej pracy bo sie spoznisz ;)
Oki kochane jutro doczytam reszte co naskrobałyscie, pojde po zakupy nastawie zupkę moze na dwa dn zeby spokoj był i tyle ;)
Papap spokojnej nocki dla was wszystkich pa

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

18 mar 2008, 09:24

Małgorzatka, i co? dzisiaj lepszy dzień? ja też sie wczoraj z mężem pokłóciłam ale dziś mnie przeprosił. A poszło o głupote. Był zły, że mu nie powiedziałam, że dostał list z HRK - pośrednictwa pracy mimo że mu powiedziałam jak tylko przyszedł z pracy tylko widocznie mnie nie słuchał.

MamciaKochana, świetny ten twój aparat. Sprawdzilam na allegro i u nas nówka kosztuje 1150zl. Ja mam olympusa, kosztował niewiele mniej a jakość zdjeć sto razy gorsza. Może namówie męża zebyśmy nasz aparat sprzedali a kupili ten co ty masz.

karolas, napisz koniecznie szczegóły jak było w pracy, co ci tam nie podpasiło. A dużo metrów masz do posprzątania?
A ja być może przez kilka tygodni będę miała szanse se troche dorobić w domku w internecie. Jedna szkoła językowa chce żeby ich strona internetowa była w google na pierwszym miejscu i dlatego chcą zeby adres ich strony powpisywać na inne strony w necie. Za jeden wpis płacą 1zł, gościu pisze, że średnio na godzine wpisuje ok. 15 razy wiec 15 zł za godzine. czyli za takie 8 godzin dziennie 120zł, za tydzień 5 dni - 600zł więc całkiem niezle. Powiedziałam o tym męzowi, a on, że to praca głupiego, nic rozwojowego itd. Kurde, Pan dyrektor sie odezwał. A dla mnie nie ważne jaka praca byle cos sobie w domu dorobic i miec kaske dla siebie.

chwale się Asi przebił sie piąty ząbek! Pierwszy ząbek dostała tak późno, bo jak miała 11 miesięcy ale teraz szybko nadrabia zaległości. Ale na pewno nie dogoni rekordzisty, któraś z was pisała o dziecku znajomej chyba co ma juz 14 zębów a jest młodsze od naszych dzieci, szok!!!!
No i jeszcze wczoraj Asia pierwszy raz robiła siusiu na nocniczek. Posadziłam ją przed kąpielą pod prysznicem, siedziała jak prysznic był włączony no i zrobiła. Kochana jest.

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

18 mar 2008, 09:40

Witajcie
u nas nocka moze byc, raz czy dwa tylko sie obudzil z kaszelkiem i przez to plakal.
ale ja myslalam ze na dwor pojde spac, tak mi kaszel dokuczal, ze myslalam wszystkich obudze

olala, gratuluje zabka, u nas tez pozno wyszedl pierwszy w 10 misiacu narazie mamy 4.

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

18 mar 2008, 10:48

lulu duzo zdrowka dla was. i nawet nie mysl sobie ze jestes zla mama. dla Filipka jestes najlepsza na swiecie. glowa do gory

Malgorzatka mam nadzieje ze dzis juz masz lepszy nastroj. nie mozesz sie denerwowac bo to sie dzidziusiowi udziela. no i super ze sie z myszka spotkalyscie. fajne zsjecia. szkoda ze ja mam do wszystkich tak daleko

Dorota.M. no to niezle wam sie porobilo, ale moze przez to tesciowa wroci do normalnosci, nie wspominajac o dobrym wplywie meza na nastroj Twoj i Agatki

mamcia
zdjecia fajne i te ciuszki tez super. takie wzorzyste i kolorowe. a Julce pasuja jak nie wiem co. aha! no i niezly numer z ta wpadka. my tez mamy loczeczko przy naszym lozku ale poki co Tymek spi jak zabity

aga i inne dziewczyny chodzace z dziecmi na basen- na jakie baseny chodzicie? ozonowane czy z normalna chlorowana woda??

Iwona my ostatnio kupilismy Tymkowi kurteczke taka na teraz za 63 zl. oto fotka:
Obrazek
Obrazek

karolas zycze Ci szybkiego powrotu do zdrowka i zadowolenia z pracy

a u nas dzisiaj taka zima:
Obrazek
Obrazek
byla rano bo teraz juz polowa stopniala.kicha

moja praca pojechalam wczoraj na 14 i mialam nikogo nie miec, wiec myslalam ze sie dalej zapoznam z gabinetem. no ale troche popracowalam. co prawda drobiazgi 2x henna brwi i rzes z regulacja i 1x sama regulacja, ale zawsze. za to dzisiaj mam caly dzien zajety a i tak zostaje godzine dluzej. a w salonie mila atmosfera, klientki tez mile, zadne tam wielkie panie, wiec mysle ze bedzie dobrze. poza tym jestem bardzo optymistycznie nastawiona do tej pracy. wszystkim szukajacym zajeciadziewczynom zycze powodzenia:)

[ Dodano: 2008-03-18, 09:50 ]
olala gratulujemy zabka

nam przebila sie wczoraj dolna prawa dwojka wiec jest juz 11 zebolow :)

[ Dodano: 2008-03-18, 09:52 ]
ML niezla historia, pewnie mialas troche stracha. i gratuluje podjecia decyzji o drugiej dzidzi :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

18 mar 2008, 12:32

karolasno wlasnie,napisz szczególy,duzo tych pomieszczen,ktos jest z toba?

kelly, ładna ta kurteczka i wyglada na cieplusia

olala, gratuluje zabka :ico_brawa_01:

Powiedz gdzie mozna znalezc taka prace przez internet, duzo jest takich ofert i czy do takiego np nastawiania stron to potrzebuja tylko jednej osoby czy szukaja wiecej, tez probuje cos zarobic ale ciezko znalezc cos tylko na weekend bo tylko wtedy moge.

luluciesze sie ze nocka byla lepsza :ico_brawa_01:

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

18 mar 2008, 13:01

kelly my jeździmy na basen z normalna wodą chlorowaną i małemu nic się nie dzieje :-) Przecież w domu woda leci tylko troszkę mniej chlorowana a dzieciaki się kąpie przecież od małego. Chyba że ktoś ma szczęście mieszkać gdzie woda górska z kranu sobie leci

Dla dzieciaków za zębolki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

18 mar 2008, 13:49

cześć dziewczyny, jejku jaką miałam okropną noc, to znaczy Agatka spała pieknie, ale mnie męczyłtaki kaszel, teraz też siedze cała zakatarzona i tak mnei w płucach ściska, boli koszmarnie i ten kaszel... kurcze nie wiem wieczorem chyba do lekarza pojadę, ale najpierw fryzjer, nie odwołam nie ma co, musze jakos wyglądać na te swięta...
Agatka wczoraj dostała od teściowej rowerek, zaraz wkelję fotki.....to znaczy mąż przywizół od niej, sama sie jeszcze nie zjawiła no i wczoraj też moja siostra kupiła jej adidaski :-)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

karolas dziekuejmy za chociaż krtóką relacje, już wyobrażam sobie jaka byłaś padnieta, napisz tylk ocos jeszcze o tej pracy :-) A mąż kurcze jakiego masz męża kochanego, tak wspaniale się dziećmi zajął no :ico_brawa_01:
lulu cieszę sie ze Fifi już coraz lepiej, może dzis w nocy obudzi sie tylko raz a pojutrze wcale :ico_brawa_01: Z tym kaszlem to masz tak jak ja, jak mnie bierze w nocy to szybko do łazienki biegnę sie wykaszelć, bo jak nie to zawsze pół domu na nogi postawie i Gagatka też....
kelly śliczna kurteczka i piekną zime masz za oknem, jejku no ja jakoś nei mogę sobie wyobrazić iść do święconki w śniegu, jakoś tak tego nie przyjmuję do świadomości....mam nadzieję że będzie łądnie bo Agatka miała iść ze mną i nawet ma taki malutki koszyczek gdzie zmieszczą sie słodycze:-)
Bardzo sie cieszę ze Ci się podoba praca, może kiedys wpadne do Twojego salonu :-)
mamcia no niezła wpadka hehe nie ma co, ale wyobraź sobie że Agatki łóżeczko stoi zaraz koło naszego łóżka - Agatka jest ze tak powiem na wyciagnięcie mojej ręki... i zawsze jako dochodzi do czegoś wieczorkiem :ico_wstydzioch: to też tak jakoś po cichaczu hehe ale wiecie jak to jest, na szczęście Agatka jeszcze nigdy sie nie obudziła hihi
No nic idę dalej sprzątać i zabieram się za szukanie jakiś fajnych przepisów-placuszków na święta, tak jakoś w tym roku nie czuję jeszcze swiąt....

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości