edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

04 sty 2009, 10:40

Witam
Frydza no to udany sylewk , co do incydentu , zawsze jakieś tam są olac to .Grunt że się podobało , No i młoda super zniosła rozłąkę , już sobie jej zdziwioną minkę wyobrażam hi hi hi .
Dzięki za komplement ;)

Kamilko fotki super powaliło mnie to jak śpiewa cudne :)

Asiula dla Emilki dużo dużo zdrówka no wypoczywaj bo ci się należy :)

Juli fotki rewelacyjne ,a to z uśmiechniętymi buźkami wymiata , super .

Asia Emi na tych fotkach tak dorośle wygląda , na początku się zastanawiałam czy to rzeczywiście ona , wow , ile ona ma wzrostu ?

Agniecha no trzymam kciuki , oby bez problemowo wam poszło . No i Tomcio też ślicznie wyszedł super .

Alineczq witaj a pochwal nam się Wańką bo dawno nie było jej fotek . Co do pracki ja też muszę zacząc szukac bo w sierpniu kończy mi się wychowawczy , no ale do sierpnia jeszcze trochę czasu zostało .

Oj Kamilko dobrze że wypluł , niestety masz rację często zapominam że Wiki to jeszcze przecież bąbelek , człowiek się czasami nie zastanowi , i podziwiam cię wiem że Ja bym wpadła w panikę .Człowiek czasami potrzebuje takiego silnego puknięcia , aby pomyślał co robi .

A co u nas , Wiki rozwaliła krzesełko do karmienia ale już naprawione , bo istniała taka opcja ze trza by było nowe kupic , dobrze że udało nam się go podreperowac .

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

04 sty 2009, 12:28

Witam!
Kamilko, szok z pomarańczem :ico_szoking: dobrze, że zachowałaś zimną krew... kurczę, a my Helence mandarynki dajemy - niby mniejsze kawałeczki niż pomrańcza, ale przyuważyłam, że Szpak je w całości połyka :ico_szoking: więc zaczęliśmy Jej kroić.
Frydza, co z Wikusią?? Przeszła gorączka??

Kurczę, patrzę za okno i widzę, jak rodzice wożą jakiegoś maluszka na sankach... a my sanek jeszcze nie mamy. No i ciężko wybrać się razem na spacer - trochę się boję, że dla Weroniczki temp za niska. Na razie 3 razy była na spacerku. Teraz kima moja Niunia, a Lenka na spacerku z tatusiem.

Alinko, super, że jesteś, czekamy na fotki Wańki!

Fotki chwalę grupowo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A wszystkim szukającym pracy powodzenia!

I jeszcze chciałam postawić :ico_tort: bo Helenka kończy dziś półtora roku oraz drugi :ico_tort: bo Weroniczka kończy dziś miesiąc! Kiedy to zleciało??

Zmykam odespać troszkę nockę.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

04 sty 2009, 12:34

Witam,nocka tragiczna Wiki co chwile sie budzila :ico_placzek: :ico_placzek: nie chce nic jesc,goraczka 38,5,tylko pije,biedne nasze dziecko :ico_placzek:
Slina jej kapie z buzi ,bluzka cala mokra,zeby z tylu jej ida !!
Jak bedzie gorzej popoludniu to jedziemy na pogotowie!



KAMILKO dobrze ze nic Tomusiowi sie nie stalo :ico_sorki: :ico_sorki: za szybka reakcje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:



ANIU dla Twoich Uroczych Coreczek :ico_tort: :ico_tort: ale to zlecialo :-D

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

04 sty 2009, 13:54

Frydza Biedna Wikunia, oby jej przeszło.
Kamila dobrze że zachowałaś zimną krew
Moje chłopaki chwile na dworze... dziś idziemy na basen, spróbuje zabrać aparat, może sfotografuje mojego pływaka
to tyle życzę Wam miłej i zdrowej niedzieli...

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

04 sty 2009, 18:59

My po kościółku. Nawet znośnie sie Tomek zachowywał. Tylko cholernik na tył kościoła sobie spaceruje i wcale sie nie boi mnie zostawić.
A mój mąż dziś tak się wygłupial z Tomkiem, ze łóżeczko połamał. Coś tam posklejał, ale nie wiem czy to wytrzyma długo. On jest normalnie jak dziecko czasami ech.

Aniu buziaki dla dziewczynek:)

Frydza żadne leki nie pomagają na tą temperaturę??
Słuchacj mi w aptece pani kiedys mówiła, ze najlepiej u dziecka zbic temperature wkładając chłodny kompres w zgięcie pod kolanami. Mało osób o tym wie, a ponoć najbezpieczniejsze i szybko daje efekt. Spróbuj.

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

04 sty 2009, 19:44

My tez po kościółku, Wanesska nawet nie pisnęła :ico_szoking: zazwyczaj wierci się, hałasuje, a dziś jak zahipnotyzowana. Szok.

Frydza oby Wikusi się poprawiło, biedne dziecko. Pewno jej trójki wychodzą, co? Unas to były najgorsze zęby ilez Wańka się namęczyła przy nich. Spróbuj sposobu Kamilki, moze da efekty.

Kamilko az strach pomyśleć z tą pomarańczą. Dopbrze, ze zareagowałaś, ja bym pewno padła z przerazenia. No ale podobno właśnie w takich momentach matka zachwuje się "najtrzeźwiej", oby tak było i oby nas ten rozsądek i intuicja nigdy nie opuszczały.
Co do zabaw, to nieźle poszalał męzulek hehe. Kocur tez czasami się tak wydurnia, ze się boję ze coś albo jednemu albo drugiemu albo otoczeniu się nie stało :ico_haha_01:

Aniu buziaczki dla Twoich aniołków. Alez piękna róznica wieku :ico_brawa_01:
My jutro stawiamy torcik za 1,5 roczku :ico_oczko:

Obiecuja totalne mrozy dzisiejszewj nocy. Nono zobaczymy. Ja uwielbiam mrozik, fajne takie rzeźkiepowietrze. Jezeli za dnia będzie niewiele kresek na termometrze, pójdziemy pooszlaeć na śniegu.

Wgrywam fotki, zaraz się pokazemy.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

04 sty 2009, 19:46

Witam,bylismy na pogotowiu bo Wikunia po wstaniu miala dalej goraczke i plakala i oczywiscie nic nie chciala jesc!!!
pani doktor bardzo fajna,oczywiscie bez placzu sie nie obylo,gardło Wiki ma zawalone na maksa i do tego ida jej zeby w samym tyle wszystko naraz!!
my na goraczke mielismy panadol a najlepszy jest IBUFEN zakupilismy odrazu,a jak temp przekroczy 39 stopni to tylko czopki paracetamol!
I lekki antybiotyk na gardełko,Wiki oczywiscie tego nie chciala pic wszystkiego,ale wkoncu wypila teraz juz szaleje na autku ,chyba jest poprawa :-D :-D

[ Dodano: 2009-01-04, 18:46 ]
Alineczq pisze: Pewno jej trójki wychodzą, co?
3 i 4 juz za nami teraz widze 6

[ Dodano: 2009-01-04, 18:47 ]
Alineczq, czekamy na fotki :-D :-D

[ Dodano: 2009-01-04, 18:48 ]
-indigo- pisze:A mój mąż dziś tak się wygłupial z Tomkiem, ze łóżeczko połamał.
hehe niezle,ech ci faceci!!


DZIEKUJE WAM ZA TROSKE :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-01-04, 18:53 ]
I JESZCZE tesciowa mnie wku... przyszla i oczywiscie wszystkie madrosci swoje bedzie opowiadac,a daj Wiki to a tamto :ico_puknij: mowie jej ze nie chce jesc a lekarka powiedziala ze niemamy jej zmuszac,a ta dalej swoje!!
zdjecia tesciowa ogladala i jak zobaczyla Wiki na sniegu ze siedzi :ico_olaboga: :ico_olaboga: omało zawału nie dostala,a jak tak mozna itd echhhhhhhhh
Tlumacze jej ze grubo zubierana itd a ta dalej swoje,ona najlepiej by niunie na rekach nosila :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

04 sty 2009, 20:24

Frydza 6?? uuuuuuu to grubsza sprawa :ico_olaboga:

Ni i obiecane fotki
narazie "codziennie"


Pomagam mamusi szyć firanki
Obrazek

kocham układać piramidki z klocków!
Obrazek

póki mama nie widzi hehe
Obrazek

trzeba sobie jakoś radzić...
Obrazek

trzeba wszystkich tu poiustawiać w pionie!!
Obrazek

na rozstaju dróg
Obrazek

jak juz mówiłam - kocham klocki!!! (ale cwaniara zawsze wybiera klocki tej samej wielkości :)
Obrazek

[ Dodano: 2009-01-04, 19:31 ]
no i świątecznie

Święty przyniósł prezenty!!!
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

dla duzych tez coś było pod choinką...
Obrazek

święta tuczą...
Obrazek

mamo dość juz mnie cmokać! nuuuuuudne to
Obrazek

zabawa ze starszą kolezanką sąsiadką
Obrazek

w to mi grajj
Obrazek

Sylwestrowo (mama trochę wyschnięta...)
Obrazek

uśmieszek na pozegnanie roku
Obrazek

bombeczki moje bombusie
Obrazek

i na koniec. Buuuuuuuuuuuuuuzi taaaaaaaakie duzeeeeeeee
Obrazek

[ Dodano: 2009-01-04, 19:35 ]
Aga nie zwracaj uwagi na tą zołzę. Juz się mogłaś nauczyc :ico_haha_01: pogada pogada i juz, a Ty rób swoje.

Trzymam kciuki za Wiki!

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

04 sty 2009, 22:21

Alineczq, super foty,ale Vaneska sie zmienila duzo wloskow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i takie ciemniejsze hihi super :-D Pieknie wszystkie zdjecia a zabawa z papierem toaletowym hihi rewelka :-D


Wiki dzis co zjadla hmmm 2 łyzki rosolu i to wszystko,teraz zasnela bez niczego,mleka nie chciała ,szalała w łozeczku,tylko oby jutro apetyt wrocil :ico_sorki: :ico_sorki:

Co do tesciowej to ja olewam ,niemam innego wyjscia!!

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

04 sty 2009, 23:41

Alinko świetne foteczki. Tomek też wybiera i układa klocki tej amej wielkości. Widocznie to taka przypadłość tego wieku. No i to zdjęcie z piciem przez szczebelki mam identyczne hehehe. Ale nasze pociechy podobne do siebie :-D .
Na Sylwestra wyglądałyście obie przepięknie. Waneska coraz bardziej podobna do Karola ( o ile to jeszcze jest możliwe) :-D

Frydza jak mała nic nie zje ze dwa dni to nie padnie z głodu. Nie ma sensu jej pchac na siłę. Na razie się nie martw. Dawaj jej picia dużo i to na co ma ochotę a będzie dobrze. U nas przedostatnia trójka idzie. jeszcze jedna zostanie. Czwórki juz wszystkie. Ale jak piszesz o tych tylnich zębach to aż mi dreszcze przechodzą brrr...

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości