Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

04 sty 2009, 00:14

i rzeczywiscie podobienstwo jest
na niektorych zdjeciach moj Junior wyglada doslownie jak Kacperek na twoim suwaczku!!! ale na zdjeciu wyzej juz nie widze zadnego podobienstwa :-)

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

04 sty 2009, 00:52

Witajcie kochane!
ja jak zwykle puzna noca ale tak juz sie mamy :ico_oczko: Weronisia i tak czeka az sie polozę z nia do lozka i obowiazkowo tatus tez musi byc bo jak nie to nie spi :ico_olaboga:
Chociaz musze sie pochwalic dzisiaj w nocy spala sama w lozeczku :ico_brawa_01: zobaczymy jak bedzie dzisiaj ? moze tez bedzie spala samiutka
A my wazymy juz 5900kg a jeszcze troche do trzech miesiecy zostalo :ico_oczko:
Ale powiem Wam ze juz trzese sie na sama mysl ze musze powoli uczyc mala butli To tak jak Ty Martunia i juz mi sie plakac chce :ico_placzek: jak pomysle ze ona tez moze nie chciec a musi bo w marcu powrot do pracy a ona tylko cycus nawet somka nie chce bo jak jej go wkladam to ja cofa pare razy udalo sie jej wcisnac ale nie chce go
Wie c bardzo sie obawiam tego ze bedzie wielka zlosc :ico_zly: jak jej bede dawala butle
Ogolnie jestesmy zdrowe tylko nadal ma ten katarek tzn charczy jej ciagle i zatyka jej nosek czasem .Musze sie zapisac do jakiegos lepszego lekarza na wizyte z nia bo juz 2 miesiace ma ciagle cos z tym noseczkiem nie tak.Jedna kolezanak mowila ze moze miec uczulenie na nabial wiec przez jakis czas przestalam go spozywac ale nie poprawilo sie nie wiem co myslec na temat tego dziwnego katarku.A ta lekarka co do niej chodze mowi ze to nic wielkiego zeby jej psikac woda morska czyscic i tyle robie tak ale mala juz ma dosc ciaglego psikania i czyszczenia tym aspiratorem a po zatym to zle jej sie spi jak jej sie zatyka

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

04 sty 2009, 10:54

Yoanna,betka przeslodkie foteczki :ico_brawa_01: Noa Oliwierka widzie pierwszy raz :ico_brawa_01: Sliczny chlopczyk :ico_brawa_01: Nasza Weronisia jaka kobietka,juz ma zalotne spojrzenie :ico_haha_01:
bo juz 2 miesiace ma ciagle cos z tym noseczkiem nie tak
A moze to katarek alergiczny?Dzieci z alergia na roztocza maja taki katarek,wysypki czesto zadnej nie ma ,tylko ten katar ciagnacy sie w nieskonczonosc :ico_noniewiem:
Chociaz musze sie pochwalic dzisiaj w nocy spala sama w lozeczku
No pieknie!!!Prosze jaka madra dziewczynka :ico_brawa_01: To ja tez sie pochwale :ico_sorki: MY DZIS MAMY PIERWSZA NOC ,PRZESPANA BEZ JEDZENIA :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Natalka zjadla o 19 wieczorwm i spala do 6 rano bez jedzonka,nakarmilam o 6 i spala do 9 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Za to mam inny problem,kurde ten smoczek :ico_olaboga: Ona jest od niego uzalezniona i w nocy kiedy jej wypada musze wtac i wlozyc do buzi,moze macie jakis sposob jak ja od tego smoczka odzwyczaic?

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

04 sty 2009, 14:23

A ta lekarka co do niej chodze mowi ze to nic wielkiego zeby jej psikac woda morska czyscic i tyle robie tak ale mala juz ma dosc ciaglego psikania i czyszczenia tym aspiratorem a po zatym to zle jej sie spi jak jej sie zatyka
moj tez ma taki katarek ale nie za duzo i raz dziennie mu czyszcze aspiratorem jak mowilam lekarce to powiedziala zeby sie nie martwic bo maluchy maja waskie kanaly w nosku i dlatego tak jest :ico_noniewiem:
To ja tez sie pochwale MY DZIS MAMY PIERWSZA NOC ,PRZESPANA BEZ JEDZENIA Natalka zjadla o 19 wieczorwm i spala do 6 rano bez jedzonka,nakarmilam o 6 i spala do 9
brawa dla Natali ja tez sie chwale, Kacper zjadl po 19 i spal do 1,30 w nocy potem amku i do 6 rano znow amku i do 8 wiec powiem wam ze pierwszy raz sie wyspalam odkad sie urodzil :-D :ico_brawa_01: ale to pewnie jednorazowy wyskok jak znam mojego synka :ico_haha_01: :ico_haha_01:
miszka i jak nowe butle sprawdzaja sie??

[ Dodano: 2009-01-04, 13:25 ]
Za to mam inny problem,kurde ten smoczek Ona jest od niego uzalezniona i w nocy kiedy jej wypada musze wtac i wlozyc do buzi,moze macie jakis sposob jak ja od tego smoczka odzwyczaic?
u mnie jest tak w dzien jak mu wypadnie to ryk i po spaniu w nocy troche lepiej i go tak nie potrzebuje tylko na poczatku a potem nim pluje :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-01-04, 13:27 ]
na niektorych zdjeciach moj Junior wyglada doslownie jak Kacperek na twoim suwaczku!!! ale na zdjeciu wyzej juz nie widze zadnego podobienstwa
no tak bo Kacperek ma juz 3 miechy ponad ale jak byl taki maly jak twoj to podobienstwo jest :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

04 sty 2009, 14:31

Adia mi sie wydaje ze z ta depresja to my wszystkie tak z wysp troche mamy przez to ze nie mamy zadnej pomocy :ico_noniewiem: mi minelko jak pojechalam do PL mialam ponoc mala mi nosili ja moglam sie spokojnie wyszykowac i do tego nie musialam sprzatac gotowac itd bo mama wszystko zrobila dlatego teraz znowu sie wybieram na miesiac ale zobacz jakie masz plusy z karmienia butla-jak Ci ladnie maly dzis spal :ico_brawa_01:
Miszka :ico_brawa_01: brawa dla Natalki za przespana nocke-mnie to jeszcze dlugo nie czeka niestety :ico_olaboga: na cycu przesypia mi max 4-5h w nocy :ico_noniewiem:
a co do smoka to tak juz jest albo dziecko sie od smoka uzalezni albo go nie chce co zrobic :ico_noniewiem:
Dana to widze ze na tym samym wozku jedziemy ze Twoja mala tez butli nie chce ani smoka :ico_olaboga: ciekawe jak sobie z Tym poradzimy :ico_noniewiem: moja siora miala tak samo to mala jej odmowiola picia przez 2 dni!!!!!swigala jej butla o ziemie i koniec :ico_noniewiem: ale ona byla srtarsza miala 1,3 jak ja od cyca odstawila i jadla juz jakies obiadki i deserki zobaczymy jak to u nas bedzie-ja narazie nie odstawiem malej (no ale nie musze bo do pracy przez kilka lat sie nie wybieram narazie)nawet do roku chce ja karmic zobaczymy
pewnie bedziesz pierwsza to mi napiszesz jak Ci poiszlo :-D

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

04 sty 2009, 14:33

miszka i jak nowe butle sprawdzaja sie??
Rewelacja te butelki :ico_brawa_01: Nic nie cieknie,poreczne,Natalie bez mrugniecia przestawila sie podczas pierwszego karmienia :ico_brawa_01: Do tej pory wypijala 60 do 80 ml na tych butelkach 120 do 150 ml :ico_brawa_01: Wyglada na to ze woli nowe butelki :ico_sorki: Ciesze sie,bo z tym jej jedzeniem mam wystarczajaco duzo klopotow :ico_noniewiem:
u mnie jest tak w dzien jak mu wypadnie to ryk i po spaniu w nocy troche lepiej i go tak nie potrzebuje tylko na poczatku a potem nim pluje
A u mnie z kolei jest tak ze do 3 w nocy spi bez smoka,bo jej po prostu wypada zaraz po zasnieciu,a od 3 co pol godziny musze podniesc tylek zeby jej tego smoka wsadzic,bo jej sie przypomina,jakis plytki sen ma od 3 w nocy :ico_placzek:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

04 sty 2009, 14:33

Witam dziewczyny fajnie ze już jesteście z nami :ico_brawa_01: betka ale masz pieknego malucha :ico_brawa_01: u nas nocka okropna mały zasnoł o 20 a potem jak zwykle pobudka o 1;30 3;30 i 5 i 8 Dzisiaj o 3 wziołam go do łózka bo tak mi się chciało spać a nie miałam siły walczyć z nim , zasnoł od razu :ico_noniewiem: życze wam miłej niedzieli :-D :-D

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

04 sty 2009, 14:35

na tych butelkach 120 do 150 ml
no prosze jak ładnie to teraz szybko zacznie przybierać na wadze nasz niejadek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

04 sty 2009, 14:47

mi sie wydaje ze z ta depresja to my wszystkie tak z wysp troche mamy przez to ze nie mamy zadnej pomocy mi minelko jak pojechalam do PL mialam ponoc mala mi nosili ja moglam sie spokojnie wyszykowac i do tego nie musialam sprzatac gotowac itd bo mama wszystko zrobila dlatego teraz znowu sie wybieram na miesiac ale zobacz jakie masz plusy z karmienia butla-jak Ci ladnie maly dzis spal
jakies podatne jestesmy na to cholerstwo :ico_zly: masz racje brak wsparcia rodziny robi swoje :ico_noniewiem:
Rewelacja te butelki Nic nie cieknie,poreczne,Natalie bez mrugniecia przestawila sie podczas pierwszego karmienia
no to super mam zamiar kupic wlasnie nowe bo te mnie tak wnerwiaja,z szok :ico_zly:
u nas nocka okropna mały zasnoł o 20 a potem jak zwykle pobudka o 1;30 3;30 i 5 i 8 Dzisiaj
to i tak nie tak źle u mnie bywalo duzo gorzej, moze teraz sie poleszy :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-01-04, 13:56 ]
wiecie co odkad przestalam malego karmic wpierdzielam jak szalona czekolada normalnie tonami czipsy cola wszystko to czego nie jadlam wogle gora obiadu masakara zamienie sie w slonia :ico_placzek: :ico_placzek: ,a jaka na papierosa mam ochote, moj powiedzial ze rzuca palenie od dzis i w domu ani jednego nie ma :ico_noniewiem: ale bym sie nakopcila :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

04 sty 2009, 16:09

Adia ja nie przestalam Karmic a palic mi sie chce jak nie wiem :ico_noniewiem: jesc racej nie ale waga tak wolno spada przyt tym karmieniu jeszcze mi sporo zostalo nawet na twarzy spuchnieta jestem :ico_noniewiem: co zrobic licze ze jeszcze do lata te 6-8 kilosow mnie opusci :ico_sorki:
Marcin zabral mala na spacer a teraz spi na ogrodzie wie mamy chwile spokoju :ico_brawa_01: pije piwko bezalkocholowe i ogladam filmik-no z przerwami bo co 10 minut latam na ogrod zobaczyc czy mala nie wyje :ico_oczko:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość