Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

05 sty 2009, 15:59

przebieram go u siebie na lozku zostawilam z gola pupa odwracam sie a on mi kupsko walic zaczyna ledwo co zdarzylam reke podlozyc wiec mi na nia narobil ale to byl nie koniec
ja tez juz zaliczyłam na sobie pierwsze kupki i sikanie :-D
Jezeli chodzi o robienie kupek to moj jest karminy tylko butelka, cyca juz nie daje i robi tak z jedna lub dwie na dzien :-) A dzisiaj mielismy wspaniała noc mały spał od 23 do 6 rano :ico_szoking: byłam w szoku jak rano mnie płaczem obudził i w koncu sie wyspalam, wczoraj tez długo spał ale dopiero po 24 zasnał.
Tak czytaląm jak pisałyscie o paleniu papierochow i musze sie przyznac, ze mnie tez strasznie do tego ciagnie, a moj maz pali, tylko ze teraz jak jest mały to wychodzi na dwor albo pod okapem w kuchni stoi, a mnie czasami takie smaki nachodza ze szok, ale powstrzymuje sie bo szkoda mi tego juz prawie rok nie pale no i te kosmiczne ceny papierosow :ico_olaboga:
A moja waga po ciazy szybko wrociła do normy, jak przyszłam po 3 dniach do domu ze szpitala to miałam juz 10kg mniej, a w całej ciazy przytyłam 15kg. Wiec wage szybko odzyskałam, ale teraz jek przestałam karmic piersia to znowu 2kg przytyłam, wiec racja jest ze jak ciagnie z cycka to cos nam tam z tych kilogramow ubywa :-)

[ Dodano: 2009-01-05, 15:01 ]
A i stawiam wszystkim :ico_tort: moj mały Filip konczy dzis 2 miesiace :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

05 sty 2009, 16:27

ale u was fajnie na watku :ico_brawa_01: prawie jak u nas :ico_oczko:
Bede sobie czytac czasem co u was bo wy dla mnie juz takie doswiadczone mamuski, wiec moge przeczytac sobie "madre rady wrzesniowo pazdziernikowych mam"

Wasze dzieciaczki juz powoli zaczynaja sie przekrecac z pleckow na brzuszek, a moj podnosi wysoko glowke jak lezy na brzuszku i probuje prostowac raczki (ale to mu jeszcze nie bardzo wychodzi) no i gada z nami jak najety (szczegolnie jak lezy na przewijaku) :ico_brawa_01: i usmiecha sie juz do nas :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

05 sty 2009, 18:12

Wiola ja stawiam z Toba :))) :ico_tort: Moja Nina konczy dzis 3 miesiace :))))))))

[ Dodano: 2009-01-05, 18:27 ]
No dobra to teraz napisze troche wiecej :) dzis nie pospalysmy zbytnio - pobudka o 3, 5, 8 - ale spala od 21 do 10 w sumie wiec i tak dobrze :))
No i musze pochwalic mojego meza - fakt faktem, do Niny w nocy nie wstanie, tylko czasem jak go cos natchnie, ale zostal z nia dzisiaj znowu 4h i znowu przychodze a ona lezy usmiechnieta i sie smieje do niego jak glupi do sera :D za kazdym razem albo zastaje ich spiacych albo usmiechnietych :) no i pieluszki dzielnie zmienia, dal jej 150ml mleka :D no Kochany :) dzieki temu mam troche czasu dla siebie i moge normalnie funkcjonowac :) no i zaliczylam dzis wyprzedaze :) ale wszystko przebrane i same duze rozmiary zostaly :/

A co sie dzieje z Zirca? Przed swietami ja tu ostatnio widzialam ... zniknela tak nagle! Ciekawe czy to przez swiateczne i sylwestrowe szalenstwo :))

A co do obracania sie, to moja ostatnio obrocila sie z pleckow na brzuszek - strasznie czesto przewraca sie na bok tak ze juz prawie na brzuszku lezy. No i tak jej sie spodobalo lezenie na brzuchu ze teraz to juz nawet jej przytulic nie mozna, bo odrazu sie wychyla do tylu i swiat oglada z takiej perspektywy :) A co do tej pracy Waszej to faktycznie straszne jak trzeba 5 dni w tygodniu od rana do popoludnia codziennie wychodzic :/ ja na szczescie studia mam 3 razy w tygodniu i mam nadzieje, ze po nich zalapie sie na prace w domu :) oby! Takie mam postanowienie noworoczne :D wiec ma wypalic, bo rok temu tak to mialo wygladac ale malenstwo pokrzyzowalo troche plany - za co jestem jej wdzieczna, bo przynajmniej mam czas zeby patrzec jak rosnie :)))
No i prawie krzyczy mama jak placze :P ale to jeszcze nie jest takie swiadome, wiec czekam dalej :D no i chce pelzac juz! Na brzuchu kopie nogami jak zwariowana, troche przesuwajac sie do przodu czasem :) a w kapieli traci panowanie nad soba! Wczoraj az ja wyciagnelam przerazona, bo tak zaczela kopac nogami, ze wszystko mokre, lacznie ze mna i moimi kapcami, podloga, a ona z taka zaciekawiona mina kopie jak oszalala!! Nie moge sie doczekac az ja na basen wezme :)))

Teraz to chyba przesadzilam z rozpisaniem sie :)) :ico_tort: :ico_tort: Jeszcze raz dla wszystkich - szkoda ze nie prawdziwy bo z checia bym zjadla :D mniam mniam ale mam delicje wisniowe :) tez cos! I Najlepszego dla Filipka :)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

05 sty 2009, 19:16

czesc laseczki
Agata super avatarek zreszta najpierw na NK widzialam :ico_brawa_01:
Agusia mi tez polozna kazala mala budzic Ige na karmienie ale nie w nocy :ico_sorki: ciekawa jestem ile teraz wazy w srode ide z nia na wazenie zobaczymy :ico_noniewiem:
Dana no to czekam na wiesci jak Wam pojdzie ,,butelkowanie
my nuda nic ciekawego wczoraj mialbyc nasz,,pierwszy raz,,po porodzie ale Iga nas wyczula bolal ja brzuch i nie spala do 11 potem juz mi sie nie chcialo :ico_haha_01:

[ Dodano: 2009-01-05, 18:18 ]
yoanna tez sie zastanawiam co z Zirca i z Pati bo ich nie widzialam od przyjazdu tu na forum :ico_nienie:
a co do wyprzedazy to u nas tez juz wszystko poprzebierane :ico_noniewiem: ale na moja wielka nonono nie mam i tak ochoty nic kupowac

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

05 sty 2009, 19:55

A i stawiam wszystkim moj mały Filip konczy dzis 2 miesiace
Wiola ja stawiam z Toba :))) Moja Nina konczy dzis 3 miesiace :))))))))
brawa dla naszych dzieciaczkow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Agata super avatarek zreszta najpierw na NK widzialam
dziekuje bardzo :ico_sorki:
a my bylismy na spacerku jednak ale bylo tak zimno i wialo ze trwalo to jakies 30 minut :ico_noniewiem:
kurcze moj sie jeszcze na boczek nie obraca :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-01-05, 18:57 ]
tez sie zastanawiam co z Zirca i z Pati bo ich nie widzialam od przyjazdu tu na forum
wlasnie i sarenka tez sie nie dozywa mam nadzieje ze wszysto ok. :ico_noniewiem:
co do wyprzedazy to u nas tez juz wszystko poprzebierane ale na moja wielka nonono nie mam i tak ochoty nic kupowac
ja tez nie mam ochoty bo jak patrze na siebie to bleeeeee.... :ico_placzek:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

05 sty 2009, 20:11

Ja tez chce Was zobaczyc na NK :))) please? :D

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

05 sty 2009, 20:16

Ja tez chce Was zobaczyc na NK :))) please? :D
wysylam moje dane Agata Kowalska Żagań,Poznań,Irlandia :ico_brawa_01:
jak chcecie to mnie zapraszajcie :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

05 sty 2009, 20:35

Wyslalam zaproszenie :) I nie przestrasz sie zdjeciem glownym :))

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

05 sty 2009, 20:41

moje dane Marta Binczewska(Kaczmarek) Poznan/Bristol :-D

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

05 sty 2009, 20:53

:DD Obie jestescie z Poznania? :) Rowniez wyslalam zaproszenie :) Jejki jakie Wasze dzieciaczki sa slodkie :)))) Rozwala mnie ten reniferek i Mikolajka :)) Powinni reklamy zrobic z Iga i Kacperkiem na pierwszym tle :DD na duzych zdjeciach widac to tysiac razy lepiej :) A swoja droga moja kolezanka rodzi 7 stycznia :) ma cesarke, ale na sama mysl, chyba podniecam sie tak jak przed swoim porodem :)

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość