Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

17 mar 2008, 21:25

:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Dzieki sznowne za trzymanie kciukow! Dzisiaj byl pierwszy kontakt, a zwiedzac dom beda w tym tygodniu, a to zalezy od mojej przyjaciolki co bedzie pokazywac (ona ma klucze!) Zobaczymy! :ico_noniewiem:
Cudnosci kupujecie szalone babeczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Moja tez ma malusie nozie :-D

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

17 mar 2008, 22:06

Brawa dla Elizy za te sprawy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Bucie sliczne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Aniu pzyjaciolka poradzi sobie
A nasza ma juz 18 nozke wiec nie takie male. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

18 mar 2008, 10:47

cześć babeczki!!!!

ale u nas dzis wieje... :ico_olaboga:

Aniu trzymam kciuki za udana sprzedaż...

Basiu duuuużo zdróweczka dla Jasia :ico_buziaczki_big:

Kinga extra butki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a co do rozmiaru bucików to moja Milena też ma malutką nóżkę....9,5 -10cm
na lato kupiłam jej supuer butki na długośc wkładki 11cm...mam wielka nadzieję, że będą dobre...
ale powiem Wam, że u nas to wszystkie dzieciaczki mają małe stopki....po tatusiu :-D
mój mąż ma rozmiar 39 :ico_szoking: i wielki problem przy zakupie butów :ico_olaboga:

a ja wczoraj takie zakupiłam... za 12zł... http://www.allegro.pl/item330744011_pie ... uciki.html

[ Dodano: 2008-03-18, 10:02 ]
Kinga_łódź pisze:Eliza robi siusiu na nocniczek i kupka tez juz dwa razy były taka jestem dumna

jestem pod wrażeniem... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-03-18, 10:06 ]
czy dajecie już maluchom żółtko..? ja własnie teraz dałam Milenie...smakowało jej bo az bużkę otwierała :-D

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

18 mar 2008, 11:23

Witam się z rana :-D

Violu buciki śliczne :ico_brawa_01:

Dziękujemy za pochwały :ico_sorki:

Co do żółtka to ja Elizie staram się dawać 2-3 dni w tygodniu pół żółtka.
Teraz juz powinnam zacząć dawać pół żółtka codziennie. Elizie smakuje jajeczko więc problemu nie będzie.
Ale to wtedy co jedne witaminy chyba odchodzą czyli d3. Bo tak mi mówiła położna co przychodziła na początku.

No i stawiam torcika bo Eliza ma 8mcy
Obrazek

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

18 mar 2008, 11:38

dla Elizy :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

pochwalę się jeszcze jednym zakupem...
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

18 mar 2008, 11:52

Witam :-D a ja dzis dobry humorek mam, bo od rana u mnie słoneczko swieci, chcoiaz na polu 3 stopnie brrrrrr
A na dodatek w koncu przyszyły moje pieniadze z urzedu :-D wrot podatku wiec juz zaszalałam i kupiłam maluchowi zabaweczke :-D
http://aukcja.interia.pl/show_item.php?item=325264327

i ciagnie mnie dzis na zakupy tylko musze nianie dla malucha znaleźć, bo chce z mama razem wyskoczyć :-D własnie dzownie do dziadka moze wróci szybciej z pracy :-D

Violu buciki cudne, ja bede musiała dokłądnie mojemu zmierzyć i cos poszukac na allegro, bo u nas jak jzu jakies fajne sa to kosztuja ponad 50 zł :ico_szoking:

a żółko daje ale nie tak rygorystycznie, poprostu jak jest jajko ugotowane to zawsze mu sie kawałek dostanie i ostatnio juz nawet jajeczniczke jadł i był zachwycony :-D a juz niedługo sie naje jajek bo swieta jajeczne sie zaczynaja :-D

Oczywiście :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla naszej solenizantki :-D

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

18 mar 2008, 12:36

:ico_brawa_01: dla elizki

dziewczyny nie zaglądam, bo nie mam nastroju, a z babcią coraz gorzej, praktycznie wczoraj była ogromna poprawa (lepiej niż przez ostatnie 3 lata), ale tuż przed śmiercią zazwyczaj tak jest
właściwie teraz to tylko czekamy na ten moment, bo chyba tym razem nie ma szans na inny scenariusz
uleńko co do testamentu, bo babcia dawno darowiznę zrobiła swojemu synowi w zamian za opiekę, tylko ten warunek jakoś nie jest spełniony przez ostatnie 3 lata
uciekam, bo muszę do babci zajrzeć
wybaczcie jak nie będę zaglądać i pisać :ico_sorki:

pozdrawiam was wszystkie i przesyłam buziaki dla waszych maluchów i wszystkim gratuluję nowych umiejętności i ząbeczków

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

18 mar 2008, 14:27

Oj Basieńko to trzymaj sie kochana jakoś :ico_pocieszyciel:

sandra16
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:14

18 mar 2008, 15:39

pare fotek
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

18 mar 2008, 16:12

Dziękujemy za życzonka :ico_sorki: :ico_oczko:
Basiu oj bidusia jesteś

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość