Awatar użytkownika
mamamonia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 13 sie 2007, 12:55

18 mar 2008, 20:39

No mamuśka asika troszkę może i spuchłaś na twarzy ale nadal pięknie wyglądasz. Brzusio cudny, a włoski odświeżone rewelacja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Bardzo mi sie podoba :-D

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

18 mar 2008, 20:43

oj mamamonia dziękuje za miłe słowa ale już chyba czas syna na świat wydać i zadbać o siebie bo coraz gorzej wyglądam. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mamamonia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 13 sie 2007, 12:55

18 mar 2008, 20:58

Nie przesadzaj. Ale z syniem to już w ogóle piękna będziesz :ico_brawa_01:
Ja tam nieskromnie odważę się napisać, że ze swoją Julką też mam zamiar stworzyć genialny duet :-D
Jak mamuśki o siebie dbają to wyglądają suuuuper :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kamilamariusz
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 05 mar 2008, 12:12

18 mar 2008, 21:04

ja juz tez nie moge doczekac sie porodu. W koncu bede mogla przytulic malenstwo. Coraz bardziej dokuczaja mi obrzeki nog, ale jak na razie daje rade :-) pozdrawiam was :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

18 mar 2008, 21:39

asika82, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za włoski i fotki sa super i wygladasz naprawde swietnie :ico_brawa_01: kamilamariusz, a ty na kiedy masz termin????

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

18 mar 2008, 22:19

Witajcie ponownie,
ja niestety przegapiłam "rozmowy..."
Asika wyglądasz super w nowych włoskach, bardzo ładnie wyszedł ten nowy balejage :ico_brawa_01:
fakt troszku zmieniłaś się na buzi, ale to dlatego że już niedużo Ci zostało - zawsze tak jest, jak tylko urodzisz wrócisz "do siebie" wszystkie wrócimy :-D
mamamonia pisze:Jak mamuśki o siebie dbają to wyglądają suuuuper :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

zgadzam się, nie mogę patrzec jak młode dziewczyny spacerują z wózkami, takie rozbebłane, nieumalowane, byle jak ubrane... Nie rozumiem tego, w końcu dziecko powinno nam dodac skrzydeł, pewności siebie, powera - ja się do męża śmieje, że po porodzie muszę zrobić "remont" w szafkach i kupic coś fajnego, zresztą on też mi powiedział, że pewnie on mi zrobi porządek w szafce jak będe w szpitalu a jak już dojdę do siebie, to mnie na zakupy weźmie - fajnie mam nie :ico_haha_01: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mamamonia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 13 sie 2007, 12:55

19 mar 2008, 09:29

Dzień dobry! Wstawać śpiochy.

Za mną noc pełna przekręcania się z boku na bok, oraz wyciągania się małej w brzusiu. Trochę umęczona, ale już na nogach jestem. Dziś chyba odważę się wystawić nosa na dwór :-D

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

19 mar 2008, 09:37

Witam!
Ja nawet wyspana, ostatnio o wiele lepiej mi się śpi i wstaję wcześniej co mnie bardzo cieszy bo nie muszę póżniej śpieszyć się żeby na 9 być już gotowa. Mój synek taki ostatnio spokojniutki, przekręci sie z bo ku na bok , 2 minutki pokręci i śpi dalej. On już też chyba tylko na tate czeka . :-)
Myszka_ pisze:nie mogę patrzec jak młode dziewczyny spacerują z wózkami, takie rozbebłane,
zgadzam się w 100%

[ Dodano: 2008-03-19, 08:38 ]
mamamonia pisze:odważę się wystawić nosa na dwór :-D
Oj mamamonia pogodę sobie wybrałaś :ico_haha_01: U nas śnieg więc w stolicy też na pewno.

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

19 mar 2008, 09:48

Witajcie kwietnióweczki.

Ja Was czytam ale jakoś nie miałam weny do pisania. Ostatnio bardzo mało czasu spędzam przed komputerem. Mały mi tak napierał na krocze przez kilka dni że nie dawałam rady ani siedzieć ani chodzić a do tego odezwały się moje bóle reumatyczne :ico_placzek: Ale czego się nie robi dla dzidzi. Zaciska ząbki i idzie przed siebie do przodu. Wogóle to ostatnio cierpie na bezsenność. Może się w końcu wyspie jak mężuś przyjedzie :ico_haha_01: A to już jutro późnym wieczorem. Nie moge się doczekać :ico_brawa_01:

edit53 pisze:no ja tez mam na cacy wysprzatane

Ja może dzisiaj wezmę się za jakieś lekkie porządki coby nie przesadzać. Muszę wytrzymać w dwupaku do 30 marca. Wtedy mam zielone światełko na poród. :ico_brawa_01:

AgaSza pisze: Śniło mi się, że mi mąż nożem brzuch rozcinał ...


A mi się wtedy śniło że urodziłam bez problemów ale mój maluszek miał problemy z serduszkiem i oddychaniem i zmarł mi na rękach :ico_placzek: Ale na szczęście to był tylko sen.

AgaSza pisze:gorzej z seksem-coś mój mąż ostatnio niechętny jakiś-smutno mi trochę, bo ja właśnie niedawno ochoty znów nabrałam, to on się wycofał :cry:


No ciekawa jestem czy mój będzie miał ochote jak zobaczy swoje "Słoniątko" :-D Mam już 22 kg na plusie :ico_olaboga:

asika82 pisze: Niedziela handlowa to fajna sprawa kupiłam butki na wiosne i do nich torebkę.

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Super zakup.

słoneczko4 pisze: mała nereczki ma ok , :-) , waży 3340 g. mam juz zielone światło na ruszanie sie

Super że z malutką wszystko w porządku. I jaka duża dziewczynka :ico_brawa_01:

Myszka_ pisze:mam zaszczyt poinformować, że dziś przez CC przyszła na świat
Antonina Maja, malutka waży 2450 g i mierzy 48 cm.
Córcia Małgośki i Piotra. Mama i córa mają się dobrze :-D
Gratulacje dla szczęśliwych rodziców
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


GRATULACJE dla świeżo upieczonych rodziców :ico_brawa_01:

AgaSza pisze:jednak dzieciątko zmarło :-(

Dlaczego ten świat jest tak okrutny [*] [*] [*] :ico_placzek: :ico_placzek:

edit53 pisze:wczoraj byli u nas na obiedzie wiec od rana siedzialam w kuchni,było spoko tylko ja padlam wieczorkiem jak male dziecko wydawalo mi sie ze jeszcze troche i sie przewroce ze zmeczenia

Współczucia. Ja bym w życiu się nie podjęła teraz robienia obiadków dla rodzinki.

asika82 pisze: U mnie wszystko ok, rozwarcia nie ma , lekarz mówi,ze spokojnie doczekam do 27. 03. To teraz zacznę sie martwić ,ze do terminu doczekam a Marek planuje tylko na tydzień przylecieć więc byłoby kiepsko. Jeszcze mam USG 27 marca to zobaczymy akurat jakie postępy zrobie tzn moja szyjka.

Co Wy tak wszystkie się uparłyście żeby zostać marcówkami?? Czyżbym sama została na kwiecień??

Myszka_ pisze:Ostatnio czuję się coraz gorzej, brzuszek coraz częściej pobolewa, do tego od wczoraj krzyże pobolewają, co prawda nie bez przerwy ale bolą i to tak dziwnie - więc chyba bóle krzyżowe mnie nie ominą, czuję też że mały puka coraz częściej i mocniej do "drzwi" mówię mu kochanie jeszcze tydzień i możesz wyskakiwać, nie chcę na święta rodzic :ico_noniewiem:

Na szczęscie to już coraz bliżej. Wszystkie marcóweczki już porozdwajane więc nasza kolej.

Myszka_ pisze:zgadzam się, nie mogę patrzec jak młode dziewczyny spacerują z wózkami, takie rozbebłane, nieumalowane, byle jak ubrane...

No rozbebłane i byle jak ubrane to się zgadzam ale z malowaniem nie :ico_haha_01: Ja sama się nie maluję. Czasami lekki makijaż zrobie ale to wszystko. :ico_oczko:

Myszka_ masz jakieś nowe wieści od Evy ??

Asika82 fryzurka super. I brzuszek tez niczego sobie :ico_brawa_01:

asika82 pisze:Ja nawet wyspana, ostatnio o wiele lepiej mi się śpi i wstaję wcześniej co mnie bardzo cieszy bo nie muszę póżniej śpieszyć się żeby na 9 być już gotowa. Mój synek taki ostatnio spokojniutki, przekręci sie z bo ku na bok , 2 minutki pokręci i śpi dalej. On już też chyba tylko na tate czeka .

Mój to taki urwis że szok. Cały czas się przeciąga i mnie po pęcherzu kopie. Normalnie masakra. Czuje tylko jak co chwile mi skóra się na brzuchu napina i robią się górki :ico_haha_02: Mały rozrabiaka mi rosnie :-D

asika82 pisze:Oj mamamonia pogodę sobie wybrałaś :ico_haha_01: U nas śnieg więc w stolicy też na pewno.


A u nas słoneczko przebija aczkolwiek nie jest ciepło ale nie jest źle na dworze. Tyle że troszkę mroźno. Ja zaraz zmykam na zakupki. Trzeba coś upiec na juto i jakąś kolacyjke zrobić dla mężusia na powitanie.

Wogóle to ciekawa jestem jak tam mamuśka bliźniaków z naszego watku. Zapewne już rozpakowana. :ico_noniewiem:
Więc życzę miłego dnia laseczki.

Awatar użytkownika
mamamonia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 13 sie 2007, 12:55

19 mar 2008, 10:02

asika82 pisze:
mamamonia pisze:odważę się wystawić nosa na dwór :-D
Oj mamamonia pogodę sobie wybrałaś :ico_haha_01: U nas śnieg więc w stolicy też na pewno.


No właśnie zaczął padać śnieg. Rezygnuję :ico_zly: Kurtka mi się nie dopina, zimno ,a w nocy gardło bolało. Lepiej jak zostanę.
A na poczcie polecony czeka... To sobie poczeka.

Joanna ale żeś posta strzeliła :ico_szoking: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość