Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

08 sty 2009, 16:33

No wlaśnie nie, już kiedyś coś o tym pisalaś i , aż specjalnie sie przyglądalam, ale nie.Jedyny proplem jaki oecnie ma to waga :-D i te brazowe piegi hihi

[ Dodano: 2009-01-08, 15:37 ]
avanti może kup sobie wkladki laktacyjne

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

08 sty 2009, 16:56

ejustysia, ale masz fajnie ze tylko masz piegi

[ Dodano: 2009-01-08, 15:57 ]
one i tak pewnie znikna po ciazy bo sa wywolane hormonami

Awatar użytkownika
IVI90
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 451
Rejestracja: 13 wrz 2008, 21:33

08 sty 2009, 17:34

Cześć

ejustysiu 11kg to chyba nie jest dużo.

avanti a co masz juz pokarm? Chyba cos przeoczylam, zaraz wroce i doczytam.

Saabciu ja mocno trzymam kciuki za WASZ sukces!

Ja po usg, wszystko jest w normie na plusie mam tylko 6 kg :ico_haha_02:
Greg byl 2 dni poza domem w sprawach zawodowych cos tam pozalatwiac. dwa razy w tygodniu chodzimy na terapie malzenska, tylko ze Greg i tak nic sobie z tego nie robi. Juz mnie poinformowal ze na nastepne spotkanie nie przyjdzie bo bedzie w sadzie.

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

08 sty 2009, 17:45

ejsutysia też kliknęłam na link coś jeszcze trzeba zrobić? Ja niestety rzadko bywam na forum bo termin ślubu goni. Ale wszystko do przodu sala już też załatwiona. Od wczoraj wieczorem wyczuwam ruchy malucha przez brzuch. Niesamowite uczucie. Wczoraj małe szalało, dzisiaj spokojniej może dlatego, że ciągle biegam coś załatwiać?

Awatar użytkownika
IVI90
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 451
Rejestracja: 13 wrz 2008, 21:33

08 sty 2009, 17:51

Sylwester to totalna porazka :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: po 23 Greg zniknal i dopiero pojawil sie na sali po 2;00 nad ranem i nawet sie nie wytlumaczyl. Bylam zla to nasza pierwsza taka impreza kiedy jestesmy malzenstwem i o 12;00 w nocy stal przy mnie tesc, tesciowa i brat Grega ze szwagierka a moj slubny gdzies przepadl. Do tej pory nie wiem gdzie byl, nawet nie chce sie tlumaczyc :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Ja juz nawet nie pytam, bo i tak mi nie powie. W glebi duszy wiem ze terapia nie pomoze, bo on tego nie chce, nie chce zeby bylo lepiej bo sam mi to powiedzial w oczy :ico_szoking:
Takie sa skotki naszej wpadki i jego szybkich oswiadczyn. Generalnie jest do bani i jedyna osoba ktora podtrzymuje mnie na duchu jest moj dawny kumpel od imprez.
Grega nie bylo 2 dni w domu byl w LA nawet do mnie nie dzwonil, ja do niego zreszta tez nie dzwonilam. Z sypialni wyniosl sie na dobre :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Wiec o co tu walczyc?
A z moja ciaza wszystko ok- coreczka zdrowo rosnie, serduszko wali jak dzwon. bylam na usg i wszystko jest w normie, szyjka macicy jest ok nie potrzeba szwow. Anemia jest juz bardzo slabiutka wiec nie ma powodow do stresu, cisnienie w normie- brzuszek w tym roku tylko raz byl twardy ale to przez Grega bo sie ze mna poklocil to oczywiscie standard w jego wydaniu. Ale mam mocne postanowienie- chce urodzic moja corcie, tyle ile daje rady to sie ucze i zaleglosci sa nadrabiane na uczelni wiec idzie ku lepszemu, na terapie chodze bo w razie rozwodu udowodnie ze sie staralam i zrobilam wszystko co w mojej mocy zeby to malzenstwo ratowac. Nie moge zyc zludzeniemi- on sie nie zmieni a nawet jest coraz gorszy.
prepraszam ze ostatnio tak rzadko wpadam ale musialam napisac 2 prace i jeszcze zabralam sie za czytanie ksiazki o terrorystah hihihi ;-) uwielbiam to.
To na tyle

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

08 sty 2009, 17:58

avanti a co masz juz pokarm?
Tak. Siara jest pierwszym pokarmem maluszka...niestety nie moge sie do tej "nowosci" jakos przyzwyczaic...wystarczy lekko ucisnac przypadkowo piersi a juz na koszulce mam mokre slady....wkladki laktacyjne sa chyba jedynym rozwiazaniem tylko ja w domu lubie chodzic bez stanika bo tak mi jest wygodniej i w tym przypadku wkladki nei bardzo mi sie przydadza

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

08 sty 2009, 18:06

Fajnie, że masz już pokarm będziesz miała pewność, że maluch będzie miał co jeść po urodzeniu.

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

08 sty 2009, 18:15

fortuna fofa dzięki - tak wystarczylo tylko kliknąć :) avanti wspólczuje, ale jeśli to Cie pocieszy każdą z nas to czeka :)
ivi wspólczuje sytuacji w domu, a 11 kg to niedużo jeśli np chodzi o wage tira a nie ciężarówki :P

[ Dodano: 2009-01-08, 17:27 ]
dziewczyny milutka pisala o 14, że już jej wody odeszly :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: pewnie dziś zostanie mamą jak już nią nie jest :)

Awatar użytkownika
IVI90
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 451
Rejestracja: 13 wrz 2008, 21:33

08 sty 2009, 19:09

ejustysiu po porodzie szybko zgubisz ;-))

avanti az ciekawa jestem jak to jest jak leci siara ;-)

Moja Vanesska coraz czesciej kopie, wiec jestem spokojna ;-))
Co do mojej sytuacji juz wiem ze nie bedzie dobrze, tylko coraz gorzej.
Dobra ja uciekam na 13;00 jestem umowiona w Centrum Handlowym

DOBRANOC :-D

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

09 sty 2009, 08:06

czesc ciotki ja sie melduje i zarazem informuje ze dzis mam troche latania po miescie i niestety pojawie sie dopiero po poludniu :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: mam nadzieje ze bedziecie tesknily :-D :-D :-D

aaaa jeszcze chcialam wam powiedziec ze prawdopodobnie wybralismy ostateczne imie dla synka i wszystko wskazuje na to ze bedzie Igorek a konkretnie Igor Artur (drugie imie po moim tatusiu, ktorego prawdopodobnie juz nie ma wsrod nas) :ico_noniewiem: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość