Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

09 sty 2009, 18:50

betka, dziewczyny maja racje, musisz troszeczke wyluzowac i zufac mezowi on na pewno dobrze zajmie sie małym :-) Kazda z nas pewnie na poczatku na kazde stekniecie dziecka w nocy była obudzona, ja tez, ale teraz wiem ze on albo sie przeciaga i takie dzwieki wydaje albo tak sapie jak lezy na pleckach, albo czasami puszcza baczki na spaniu :-D to mnie zawsze rozsmiesza :-)
Motylek22, to ty chudzinka byłas 45kg przed ciaza :ico_szoking: super figurka, ale pewnie jestes niziutka :-) Ja tez szybko wrocilam do wagi z przed ciazy, ale te bioderka tez chyba jeszcze mam szerokie, bo niektore spodnie mnie uwieraja w biodrach, dopne sie normalnie ale sa jakies przyciasnawe :-)
#ania#, zdjecie bomba :-D a maluszek ma juz duzo włoskow widze, bo moj to jakis łysawy, jedynie z tyłu ma takie długie szkutki :-D

No a u nas dzis była pielegniarka dac małemu zastrzyk :ico_placzek: oj płakał maly ale nie az tak bardzo-dzielnie sie trzymał aniołek :-) Naszczescie tesciowa załatwila nam pielegniarke i bedzie do nas przyjezdzac, bo tak musielibysmy chodzic do osrodka na zastrzyk, chociaz tam mamy blisko to w weekend jest zamkniete i do szpitala trzeba by bylo jechac, a w taka pogode to strach z nim wychodzic jak jest chory.

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

09 sty 2009, 19:26

Aniu świetne zdjęcie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: widać jak Jasio zmężniał :-D Pućków nabrał :-)

betka chyba faktycznie to stękanie jest normalne. . . już sama nie wiem ale i tak wspomnę o tym u pediatry. Bo ostatnio często jak się budzi to płacze i w ogóle jakoś więcej płacze i przy tym się pręży. :ico_noniewiem:

wiola85, fakt jestem niziutka :-) jedyne 152 :-) A spodnie jak się okazało pasowały tylko te które były luźniejsze :ico_oczko: a te które miałam obcisłe nawet na bioderka ciężko wcisnąć :ico_haha_01: Ciekawa jestem ile teraz ważę :ico_oczko:
oj płakał maly ale nie az tak bardzo
brawa dla dzielnego Filipka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-01-09, 18:28 ]
betka POWODZENIA obyś się wyspała :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-01-09, 18:59 ]
Nasz Filipek też ma mokre boczki po nocy :ico_oczko:

A linię na brzuszku też mam, moja siostra miała ją mniej więcej rok po porodzie. I brzuszek zrobił się znów płaski mniej więcej po 6 miesiącach. Więc mamy jeszcze troszke czasu aby dojść do formy z przed ciąży :ico_oczko:

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

09 sty 2009, 20:12

Motylek22, mam nadzieje ze sie wyspie - przynajmniej dwa razy po 3,5h by sie prezydalo. ale tak ciurkiem!!! :ico_sorki: :ico_sorki: jutro dam znac jak mi poszlo.
już sama nie wiem ale i tak wspomnę o tym u pediatry. Bo ostatnio często jak się budzi to płacze i w ogóle jakoś więcej płacze i przy tym się pręży.
my sobie tu mozemy gdybac i sie wspierac ale w razie potrzeby "skonsultuje sie z lekarzem lub farmaceuta" :-)

[ Dodano: 2009-01-09, 19:16 ]
wiola85, zapomnialam podziekowac za komentarz do zdjecia :-) a suknia byla taka jaka sobie wymarzylam - poprostu MOJA... :-) a co wazne dla mnie - tylko ja mam taka, szyta na miare i prawie moj projekt (prawie moj bo oczywiscie cos tam sciagalam z jakis gazet) bo nie lubie miec czegos takiego samego jak ktos ma - a slub to wyjatkowa okazja do wygladania tak jak sie chce!!! :-)

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

09 sty 2009, 20:19

Betka mój Jasio tez ma czesto mokre boki, ale zauwazyłamn ze trzeba wysoko z tyłu pampersa układac to wtedy mniej sie moczy, ale fakt jest to wkurzajace jak dziecko sobie spi w nocy, a tu trzeba go do naga rozebrac i przewinac..
Aniu sliczny maluszek:)
betka, a wasz Oliwierek spi z wami w łózku?

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

09 sty 2009, 20:24

Asiula - ja chłopakom pieluche zakładałam tak, ze własnie z przodu było więcej. Bo przeciez tam sikają :-D :-D Sprobujcie dobrze ułozyc pieluche w okolicach pachwin, trzeba ją najpierw tak jakby wywinąc zeby te brzegi dobrze przylegały do nózek - kurcze, nie wiem jak to opisac :ico_haha_01:

A co do dziecięcych dzwięków to maluchy mają nieskonczony repertuar - czym nieustająco spędzają sen z powiek swoim mamom :-D

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

09 sty 2009, 20:32

antynorma, no własnie tez mi sie tak wydawało i tak robiłam,,i był ciagle zesikany, wiec spróbowałam na odwrót i jest lepiej :) Nie wiem moze mój Junior jakos dziwnie sika:) :-D Aha i za kazsdym razem staram sie mu kierowac fiutka w dół.

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

09 sty 2009, 20:35

asiula_o, spi z nami bo nie mialabym sil wstawac do niego tak czesto. Ale moze trzeba go w lozeczku rzeczywiscie. Ale na poczatku spal w lozeczku ale ja tak padnieta bylam ze z wlasnej wygody spal z nami zebym nie musiala sie rozbudzac dajac mu jedoznko... ale dzis i tak spie w drugim pokoju.

antynorma, juz co ja nie probowalam zeby on sie nie zasikiwal.

Polozna na powiedziala ze jajka trzeba w gore a siusiak na dol - wnioskuje z tego ze jajka zeby sie nie ubrudzily w kupce a siusiak na dol zeby nie zasikiwac sie. TYLKO JAK TO ZROBIC :ico_olaboga: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

09 sty 2009, 20:39

hej

ale naklikane :ico_olaboga: widać że nasze maleństwa coraz większe bo czasu więcej na TT mamy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
mój Jasio tez ma czesto mokre boki
moja mała też, czasem nawet 3 razy w nocy ją przebieram i choć staram się jak najlepiej zapiąć tego pampera to i tak nie zawsze wychodzi
chyba faktycznie to stękanie jest normalne
moja Sara też stęka i się trasznie wierci, nawet moja mama mówiła że jeszcze tak ruchliwego dziecka nie widziała :-D więc chyba to normalne bo większość naszych pociech tak ma :-)

moja córcia upodobała sobie ostatnio pieluchę tetrową i jak tylko położe jej pieluszkę obok buzi to się uśmiecha zamyka oczy i śpi :-D trochę się boje jej tak kłaść żeby czasem sobie jej do buzi nie włożyła i się nie udusiła, więc jak tylko zasypia to ją zabieram

ciekawe co u domidj tak dawno jej tu nie było

betka, trzymam kciuki za spokojną noc :-)

zmykam bo czas na kąpiel kolację i spać :ico_papa:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

09 sty 2009, 20:46

Wiolka, Jaśkowi to już się włosy wytarły, kudłaty był okropnie, z tyłu to już ma takie place, śmiesznie to wygląda :-)

Dziewczyny, a może pieluszki są już zamałe?? nam się zdarzyło kilka razy na początku, i teraz raz czy dwa, boJaś wyrósł z rozmiaru "2" i teraz kupujemy już od 5-9 kg no i jest super.

Ponaklejałam już Puchatki, Tygryski, Prosiaczki i Osiołka, jutro zrobie zdjęcie to zobaczycie te moje wariacje z naklejkami :-)

Bąbel wykąpany,ale nie jadł jeszcze, bo było by za szybko, mniej więcej 1,5 godziny no może 2 a staram się trzymać tych przepisowych 3 godzin między karmieniami żeby mu się wszystko przetrawiło, oczywiście nie z zegarkiem w ręku.Nic Bąbel pewnie się za jakiś czas obudzi na ostatnie jedzonko przed spankiem nocnym, a później to pewnie koo 3-4 rano mam nadzieje :-))

P jutro ma pierwszy egzamintrzymamy kciuki z Jasiem, po z tym nażeka że go bardzo głowa boli, pewnie się pogoda zmienia..

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

09 sty 2009, 20:47

Anetka29, moj brat tak lubil piluszke. i spal z nia. przykrywal sie i spal :-)

[ Dodano: 2009-01-09, 19:50 ]
ciekawe co u domidj tak dawno jej tu nie było
no dawno jej nie bylo... pewnie zajeta... albo jak ma chwilke to odpoczywa...

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości