Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

08 sty 2009, 21:27

Witajcie dziewczynki, pamietacie mnie jeszcze? :ico_wstydzioch:
Przepraszam, ze tak dlugo sie nie odzywalam, ale wieszcie mi nie mialam na nic ocgoty...
Dzisiaj mialam rozprawe rozwodowa i dostalam rozwod, wiec jestem pannna :-) , tylko wkurzylam sie, bo on dostal prawa do odwiedzin kiedy tylko chce :ico_zly: , i gdzie tu sprawiedliwosc???? nie ma go przez rok ponad i sąd pozwala mu odwiedzac Asie kiedy chce :ico_chory: :ico_zly: , a szkoda gadac.... mam nadzieje, ze nadal mu bedzie tak 'zalezako' na Asi jak do tej pory, czyli wogule!

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

08 sty 2009, 21:51

jestem pannna
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: - a co do odwiedzin .... no wiesz może rzeczywiście.... "bedziecie miec spokój"

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

08 sty 2009, 22:29

Gabi, Aginka, dzieki :ico_haha_02:
Z tymi odwiedzinami to sie sad rzeczywiscie nie popisał
no maja gdzies uczucia dziecka niestety :ico_zly:

I dali mi 300zl alimantow na miesiac ...

Wiecie nie wiezylam ze skonczy sie na jednej rozprawie, ale dzieki Bogu mam to juz za soba :ico_sorki: :ico_sorki: , bo to nic przyjemnego... :ico_nienie:

[ Dodano: 2009-01-08, 21:30 ]
no wiesz może rzeczywiście.... "bedziecie miec spokój"
Aginka mam nadzieje :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

08 sty 2009, 23:59

Gabi super fotki, Emilka widać szczęśliwa :-)

Madziu 3-maj się, na pewno wszystko wróci do normy tylko musisz odpoczywać.

A my dzisiaj byliśmy u logopedy z Patrykiem. 2-3 dni po Sylwestrze zauważyliśmy,że zaczął się jąkać :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: ,nie często, tak sporadycznie i doszliśmy do takiego wniosku, że być może przestraszył się huku petard, o północy jeszcze nie spał, wszystko widział i słyszał i już wtedy zaczął płakać i mówić,że się boi. Z rąk nam nie schodził i z zaśnięciem też był problem. Poszliśmy z nim do pediatry, powiedziała,że być może przestraszył się. Dała nam syropki na uspokojenie i skierowanie właśnie do logopedy. Jeśli po syropkach nadal będzie się jąkał to do neurologa.
Logopeda stwierdziła,że dużo dzieci tak ma. Dziś była "lekcja" poznawcza :-) , następną mamy na 20ego. Głównie mamy go wyciszać, tzn. bawić się z nim w takie zabawy wyciszające - układanie puzzli, klocki i czytanie książek.
Mam nadzieję,że wszystko wróci do normy.

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

09 sty 2009, 09:37

Dzien dobry :-)
A my wczoraj bylismy na tym spacerku w ten ogromny Mroz... ale bylo fajnie :-) Wszyscy mielismy takie czerwone policzki i Ok.
Porobilam tez troche zdjec.. dzieci poubieralam w kombinezony i poszlismy..
A dzisiaj tez sie przejdziemy na taki spoacerek..
Pozatym to Ok.

Gabi super foteczki Widac jaka Emilka szczesliwa i jak jej sie podobalo na sankach :-) To fakt nie bylo mnie troche ale jestem na bierzaco :)

Magda odpoczywaj duzo i kuruj sie :-) A jak Anotos reaguje na chora mame.. ktora musi w lozku lezec?? Pomaga ci tez troszke.. np.cos ci podaje itd..??

Basia witaj po przerwie .. dobrze ze masz juz rozwod.. i moze teraz bedzie u ciebie tylko lepiej.. Wszystkiego dobrego..

Powiem wam ze moja Nicolka to lobuz ogromny..ale jest taka bardzo pracowita i pomocna.. naprawde .. Jak juz wyciagam umyte rzeczy ze zmywarki mala pomaga mi i podaje mi te szklanki czy talerze i sztucce.. pozatym jak odkurzam to juz tez chce poodkurzac ze mna a jak mowie ze mama zrobi to Nicolka przynosi swoj odkurzacz i razem sobie odkurzamy :-) I taka jest do tego troskliwa.. jak juz sie skonczy bawic ladnie wszystko za soba posprzata.. A jak sie troszczy o Marcuska.. tak go przytula i caluje i sie cieszy na jego widok,i malutki Marcusek tak samo reaguje na Nicolke :-)
Marcusek jest taki kochany i slodziutki .. oj duzo bym mogla mowic o moich dzieciach.. a teraz Marcusek sobie spi a Nicole znalazla nasz stary aparat ten co nie dziala i robi mi bardzo zdjecia :ico_haha_01:
Zycze wam milego dnia i do uslyszenia buziaki papa

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

09 sty 2009, 12:10

Witajcie.
Cieszę się, że zaglądnęły w końcu Basia i Iwonka. :ico_haha_02:
Madziu, odpoczywaj i zdrowiej szybciutko.
Basieńko, super, że już po wszystkim. No i faktycznie: z tymi odwiedzinami i wysokością alimentów :ico_zly: . Sędzia chyba nie wie, ile kosztuje utrzymanie dziecka. Może złóż jakąś apelację? A były mąż mam nadzieję da wam spokój. Przede wszystkim Asi.
Iwona H, Kinga czasem też ma takie "zacięcia" w mowie. Ale nie w trakcie wymawiania słowa, tylko pomiędzy wyrazami. Wtedy mówi "Jak to naźiwa się", albo "Yyyy". Ale to chyba normalne u dzieci. Chcą bardzo wiele powiedzieć, a brak im jeszcze słów.
Kristi, :ico_brawa_01: maluszkom. Nicola- Pomocnica :ico_brawa_01:

Mój Klusek dostał plamek i pryszczyków na całym ciałku. Doczytałam się, że to przy Amoksiklavie może wystąpić. Kurcze, strasznie go to pewnie swędzi. Zrobił się nerwowy, wrzeszczy tak, że aż zaciska piąstki, robi się czerwony i się trzęsie. Daję mu wapno dla dzieci, ale nie widzę wyraźnej poprawy. A antybiotyk ma brać jeszcze przez dzisiejszy dzień i sobotę.
U nas dziś kolęda, muszę troszkę ogarnąć duży pokój.

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

09 sty 2009, 21:03

Magda odpoczywaj duzo i kuruj sie A jak Anotos reaguje na chora mame.. ktora musi w lozku lezec?? Pomaga ci tez troszke.. np.cos ci podaje itd..??
Antos jest cudownym dzieckiem, bardzo milo mnie zaskoczyl...teskknie bardzo za przytulaniem z NIM. Antos tez za mna teskni...jest taki kochany i naprawde wszystko rozumie, troszczy si o mnie, patrzy z taka miloscia....wie ze nie moge go mocniej przytulic wiec przychodzi i trzyma mnie za reke...Przychodzi do mnie do pokoju i mowi "muse cie mamuniu pilnowac,"
Myslalam ze moze bedzie sie buntowal, przy kapieli czy spaniu....bo ja przeciez GO nie kapie ale nic ani nie pisnie.
Moje kochane dzieciatko. Naprawde mozna mu duuuzo wytlumaczyc.

Dzieki kochaniutkie moje za troske!!!
Jestescie kochane przyjaciolki!!!

Basiuciesze sie ze jestes!
Brak mi slow na ten Sad, totalna niesprawiedliwosc i jeszcze 300 zl na miesiac....co to jest....
Ale nie mysl juz o tym...najwazniejsze ze masz to juz za soba....mysle ze nie bedzie mu za bardzo zalezalo na wizytach, zmutne to...ale pewno prawdziwe.

Iwona trzymam kciuki za Patryczka !
Aniu oby Patryckzowi przeszlo szybko :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-01-09, 20:04 ]
Kristi, juz niedlugo urodzinki Marcuska :ico_brawa_01:
Macie jz jakies plany na to swieto??!!

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

09 sty 2009, 22:59

Dziekuje za komplemenciki :-) Oj tak Nicolka jest lobuz ale z drugiej strony to moja kochana mala Pomocnica :-) Zeby jej tak zostalo..
Nicolka bardzo szybko mysli i tez duzo rzeczy rozumie i akceptuje :ico_oczko: i tak samo jak Magda Antosiowi duzo sie da wytulmaczyc tak samo ja Nicolce duzo tulmacze a ona rozumie i tak to akceptuje ze tak to musi byc.. i to jest dobrze :ico_haha_02:
Antos jest cudownym dzieckiem, bardzo milo mnie zaskoczyl...teskknie bardzo za przytulaniem z NIM. Antos tez za mna teskni...jest taki kochany i naprawde wszystko rozumie, troszczy si o mnie, patrzy z taka miloscia.
Ogromne :ico_brawa_01: dla Antosia taki madry i dzielny chlopczyk :-) Dobrze ze ma tyle zrozumienia dla mamy :ico_brawa_01: A pierwsze Urodzinki Marcuska beda za niedlugo.. bedziemy w domu,bedzie torcik,i prezenty.. oj pieknie bedzie moj synus bedzie mial 1 roczek to niemozliwe jak czas szybko leci..
Bedzie tez babcia i dziadek i wujek i ciocia z kuzynami .. a Marcusek jest bardzo towarzyski i taki zawsze kochany i usmiechniety wiec bedzie mu sie podobac :-)
A Nicolcia bedzie probowac Marcuskowego tortu :-)

Mama_Ania mam nadzieje ze Patryczkowi szybko minie ta wysypka.. Powodzenia :-)

Moje dzieci i moj mezulek juz spia,i ja tez wybieram sie juz do lozeczka,jutro na te urodziny jedziemy i ciekawa jestem jak bedzie??
Opowiem wam pozniej.. To dobrej nocki papa

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

10 sty 2009, 11:16

Bardzo Wam dziekuje dziewczynki za wsparcie, jestescie przekochane!
Macie racje 300 zl to naprawde smiechu warte, no ale on sie wycwanil i poszedl na bezrobocie a i tak przed sadem stwierdzil iecej niz 200zl nie moge dac, bo go nie stac!!! :ico_chory:
No ale najwidoczniej sąd wie lepiej i mysli ze za 300 mozna przez miesiac dziecko utrzymac, nakarmic, ubracitp. a szkoda slow, najwazniejsze ze mam to juz za soba i ze mam go z glowy :ico_sorki: :ico_sorki:
Przychodzi do mnie do pokoju i mowi "muse cie mamuniu pilnowac,"
Madziu masz naprawde przekochanego syneczka, ogromne :ico_brawa_01: dla Antosia.
A i ciesze sie, ze Ty sie w miare dobrze czujesz :ico_sorki:

Ania, mam nadzieje ze Patryczek szybko wroci do zdrowka :ico_sorki:

Iwona H, rzymam kciuki za Patryczka zeby to szybko minelo :ico_sorki:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

10 sty 2009, 14:25

oj Basiu naprawde szkoda slow....i Jemu zalezy na dziecku....smiac sie chce.... :ico_zly:
Echhh :ico_zly: masz racje najwazniejsze ze nie musisz sie juz stressowac . masz to juz za soba, i miejmy nadzieje ze nie bedziesz musiala juz na Niego patrzec :ico_nienie:

hihi a;e fajowe zdjecie Asienki :-D :ico_brawa_01:

Kristi, Nicolka to tez madra dzieewczynka :ico_brawa_01:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość