kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

08 sty 2009, 11:19

Oj, a co tu takie pustki :ico_olaboga: gdzie jesteście dziewczyny? Ja właśnie zasiadłam do kompa nadrobić zaległości, a Krystiano ma spać, ale chyba nici z tego bo właśnie teraz śpiewa.
HEKTORKA - fajnie, że udało Ci się pogodzić pracę i dom i że wszytsko u was w porządeczku :-) .
KAMELEK - wyobrażam sobie ile jest formalności i papierkowej roboty z założeniem Chatki... trzymam kciuki, żeby wszystko poszło sprawnie i bezproblemowo.
Muszę uciekać, bo mój mały urwis nie śpi... ech marudny jak cholera... ale spać nie będzie i już, jedny słowem zbuntowany prawie dwulatek :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

08 sty 2009, 13:10

cześć...
widzę że wszystkie dzieci mają bunt dwulatka... a mój nie :-D
ostatnio nawet jest grzeczniejszy niż wcześniej :ico_brawa_01:
za to Natalka ma bunt nastolatka... :ico_olaboga: już nie wiem jak z nia rozmawiać... jej najlepsze zajęcie to pyskowanie i kłócenie się ze wszystkimi :ico_olaboga:
Dawid za to wrócił od taty i płacze bo tęskni i nie chce żeby było tak jak jest :ico_olaboga:
urwanie głowy z tymi starszakami... cieszcie się że wasze maja bunty dwulatka ... później jest o wiele gorzej!! :ico_sorki:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

08 sty 2009, 16:29

cześć dziewczynyki :-) cieżko mi tu teraz wpadac, bo jak młodszy śpi to zajmuje się bardziej starszym, staram się cały czas,żeby nie odczuł,ze się mniej nim zajmuje :-) , teraz śpią obydwoje jednoczesnie :-D :-D ........Oskar jest jednak troche zazdrosny-ale to raczej nieuniknione, z buntem jest u nas to samo-krzyczenie, rzucanie się na podłogę kopanie mebli, nas, gryzienie, itd-same wiecie+teraz lekka zazdrość i noworodek w domu =mieszanka wybuchowa :-D .....ale wiecie co teraz przy dwójce jestem lepiej zorganizowana niż przy jednym dziecku :ico_noniewiem: ,dużo pomaga mi mama i mężulek, ja o 9-tej już padam :ico_wstydzioch: i śpie z Filipem, a on zajmuje się starszakiem-coraz póżniej chodzi spać, wieczór należy do nich....już bym chciała,żeby byla wiosna, bo z tej zimy to u nas nici, mróz jest, ale śniegu jak na lekarstwo :ico_zly: :ico_zly:

ide coś wszamać, zanim się chłopaki obudzą :-)

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

08 sty 2009, 18:53

caro pisze:.....ale wiecie co teraz przy dwójce jestem lepiej zorganizowana niż przy jednym dziecku

bo to chyba tak jest że jak ma się wiecej dzieci to jakoś..... ''łatwiej'' się zorganizować. :-D

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

08 sty 2009, 23:52

ja zameldowac ze dotarlismy ijestesmy w UK...

a Eryk mi sie wydaje ze grzeczniejszy teraz niz ostatnio bo potrafil sie rzucac itp.

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

09 sty 2009, 13:53

a my stawiamy :ico_tort: , bo Filipek ma dziś 2 tygodnie :-)

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

09 sty 2009, 23:35

hej Kwiatki

caro, dużo całusków dla Filipka, jejku jak ten czas zleciał, niedawno czytałam że urodziłas.

Przez ta prace czas mi leci tak szybciutku, nie mam czasu na nic.
Dzisiaj wziełam pierwsza wypłatę, a dodatkowo mam jeszcze 200 zł z kuronióki za to że znalazłam sobie prace.

Kamil jakis ostatnio marudny ale zauwazyłam dzisiaj że mu zębole sie wyżynają 5 górs i dół. Te mało je może dlayego.
Jutro idziemy na urodzinki Aluni, nażeczona kamila kończy 2 latka.

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

10 sty 2009, 13:17

melduje się i ja... ale tu cisza okropna :ico_placzek:
Pamietacie czasy kiedy siedziałyśmy tu ciągle....zawsze było z kim popisać.... na czacie szalałyśmy....ech...

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

10 sty 2009, 20:57

ale cisza...

a my za 2 tyg mamy sie przeprowadzic a ja chalupki nieznalazlam jeszcze wrrrr :ico_placzek: ...chyba mam za duze wymagania :ico_noniewiem: szukam i szukam...

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

10 sty 2009, 23:23

Elooo. Ja na temat frekwencji to już się nie wypowiem bo mi słów brak. Zwłaszcza jak sobie przypomnę, że nam Tt było za mało, to tego czata... Ale kto tam najbardziej szalał? :ico_oczko: :-D
Mróweczka, a jakiego Wy gniazdka szukacie? Chyba jednak musisz się na coś zdecydować :ico_noniewiem: Pokazałabyś jakieś foty z PL?
Caro, jak tam Mamuniu? Ty pewnie o tej porze już kimasz słodko?
M0rD3CzKa, Ty mnie tu nie strasz z tymi buntami! Ledwo zawiesiłam broń po pierwszym a już mnie nastolatkami straszysz? :ico_olaboga: :-D Ja myślę, że Dawid i Natalka muszą po prostu wszystko w sobie strawić. Zwłaszcza Dawid- bo po tej wizycie pewnie odżyły mu jakieś wspomnienia :ico_noniewiem: A na to trzeba czasu. Niestety nie wiem co z pyskowaniem... Ale dasz radę- dzielna i mądra kobita jesteś.
A u nas OK. Na Julcię nie narzekam, jak pisałam wcześniej zawiesiłyśmy broń. Za to z R jesteśmy w stanie wojennym :ico_zly: Mamy teraz coś takiego jak dziewczyny w UK- coś w stylu tego PLAY.. coś tam coś tam :ico_wstydzioch: No i Jula jest wniebowzięta. Tyyyle dzieci, piłki itd :-D A ja obserwując ją na tle innych dzieci puchnę z dumy. Nie wiem kiedy tam jeszcze pójdę, bo pęknę :-D Mało, że dziś na własne uszy przekonałam się, że moje dziecko lepiej mówi jak 2,6 letnie dziecko. To jeszcze wierszyk cały potrafi powiedzieć :-D I w ogóle i w ogóle :-D

Dobra, wlazłam tu na chwilę i się przechwalam :ico_wstydzioch: No, ale nie mam o czym ciekawym klikać a tak się tym wszystkim rajcuję, jakbym conajmniej ja taka mądra była :ico_haha_01:

To ja spadam. Zajrzę tu na 200 stronie :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-01-10, 22:29 ]
Kasik, widziałam na Twoim opisie na gg, że Vikuś znów chora... Mam nadzieję, że jest już lepiej!! Co to tym razem i dlaczego?

A zauważyłyście, że zmienili opisy statutów na TT? Ja jestem mózgiem tego forum :-D :-D Pierwszy raz, jestem mózgiem czegoś. Odkąd wyrosłam i przestałam być mózgiem naszej zadymiarskiej paczki na ulicy :-D :-D Miałam wtedy ok 14 lat :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość