Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

09 sty 2009, 23:49

witam kochane !
juz poczytałam co u was bo nie mialam jak zajzec do was bo mi sie babeczki do chaty schodza bo chca zeby im wloski robic bo jak mowia nie dogodzi im nikt tak jak ja he he he Wiec juz powoli zaczelam pracowac tyle ze w domu :ico_oczko:
No jeszcze troszke a nowe pazdziernikowe :ico_ciezarowka: sie pokaza ja dowiedzialam sie 14lutego :-D ach... co to byly za Walentyki :ico_oczko:
My seksik juz uprawialismy ale jakos bardzo sie nie pale do tego :ico_noniewiem:
Wczoraj bylismy na usg bioderek wszystko jest ok i juz nie musimy wiecej kontrolowac :ico_brawa_01: a dzis znow byla butla poszlo lepiej 140ml zaliczone :ico_brawa_01: miszka, kochana moja niunka po szczepionce goraczkowala nawet 39,9 byla masakra i temperature miala prze cala noc i nastepnego dnia do wieczora :ico_olaboga: to byla masakra ale to tez podobno normalne tak mi lekarka mowila jak do niej dzonilam w tym czasie .Teraz mam 14 stycznia szczepienie i juz mi slabo na sama mysl :ico_olaboga: mam nadzieje ze niunka tym razem lepiej to zniesie
A co do księzy to u nas tez bywaja tacy kretyni a puzniej sie dziwia ze czlowiek do kosciola nie chodzi jak taki jeden z drugim pokozuje tyle zawisci ze odechciewa sie patrzec na ich mordy zakazane. Ja ma wujka ksiedza i tak sie z nim kiedys pozarlam ze szok i nie odzzywam sie z nim .To sa zwyczajni ludzie tyle ze jescze bardziej zaklamani jak my udaja ze zyja w celibacie gowno wiedza na temat zycia w rodzinie a pouczac chca

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

10 sty 2009, 12:13

hej lasencje, ale mnie wzielo gardlo mnie tak boli ze mowic ledwo moge, tak sie boje ze kacper sie rozchoruje :ico_placzek: juz kicha czesto :ico_noniewiem: dziewczyny czy tu sprzedaja ta wode morska do noska? jak to idzie po angielsku???

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

10 sty 2009, 12:22

Oj dziewczyny widze,ze tu powazne tematy poruszacie, wiec i ja sie troszke wypowiem.
Jesli chodzi o seksik to mam juz go dawno za soba :ico_haha_01: w sumie zaraz po 6 tygodniach był nasz "pierwszy raz" po porodzie. Wrazenia no nie ciekawe, bolało mnie i czułam sie jakby mnie ktos znowu rozdziewiczał :-) ale potem za kazdym razem było lepiej, i teraz jest juz super :-D \
A ksiezowie no coz... ciezki temat. My niedawno pozbylismy sie wikarego bo sie okazało ze bzykal siostre zakonna z tej samej parafii i obaj wylecieli. No i jak oni moga nas nauczaci czegokolwiek radzic, jak sami zyja w grzechu i to nie byle jakim. Ilu jest takich ktorzy maja dzieci i rodziny :ico_zly: bo moim zdaniem powinno byc tak, oni tez powinni miec swoje rodziny i dzieci to wtedy mogli cos na ten temat powiedzic z doswiadczenia włąsnego a nie sie wymądrzaac :-)
Z chrztem tez roznie to bywa ksiadz nie zawsze jest miły, chociaz nam sie udało zrobic go bez mszy, tylko sama ceremonia. A chcielismy tego dlatego, ze zyjemy tylko na slubie cywilnym, ze zwzgledu na to ze zwiazałam sie z rozwodnikiem i nie mozemy przystepowac do komuni swietej( co tez moim zdaniem jest głupota). Bo na przyklądzie mojego meza, co miał biedny zrobic jak jego była go zdradzała z innym i zaszła z nim w ciaze :ico_szoking: no nic biedak musiał sie roziesc bo przeciez nie bedzie wychowywac obcego dziecka i tolerowac dziwki w domu :ico_zly: ( sorki za wyrazenie ale tak było)
Wiec powracajac do chrzcin ksiadz sie zgodził na takie wyjscie tylk daltego ze znał Marcina i pomagał mu sie starac o rozwod koscielny. Pisali razem takie pismo do kurii i takie tam, wiec powiedzmy szczerze zrobił to po znajomosci. Tak wszystkim kaze uczestniczyc w niedzielnej mszy i na niej chrzcici dziecko :ico_olaboga:
No a milosc.... u nas jest bardzo dobrze, moze dlatego, ze pobieralismy sie dopiero w maju ubiegłego roku i nasz staz jest malutki. Jest dobrze Marcin jest kochanym mezem i wogole jest super :-D
Ale bardzo sie boje,ze to nie bedzie trwac długo :ico_placzek: ale taka jest prawda ale dlaczego..... dlaczego tak sie dzieje, ze ludzie ktorzy sie bardzo kochaja potem staja sie dla siebie obojetni i mijaja sie w drzwiach, nie majac o czym ze soba rozmawiac. Czytałam ze u niektorych z was juz sie cos takiego dzieje, tylko jak z tego wyjsc rozstac sie??? czy to jest najlepsze rozwiazanie??? hmm nie wiem wiec ciezko mi sie wymadrzac na ten tamat.
Mam nadzieje ze nigdy nie dojedzie do tego ze bedziemy sie miajc, Moj Marcin bardzo duzo juz przezył i ja chce mu dac to szczescie na ktore tak bardzo zasluguje :ico_haha_02:
No to sie rozpisałam i was zanudziłam moimi przemysleniami i przezyciami :-)

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

10 sty 2009, 13:17

Wiola-Prezes widze ustawia :ico_smiechbig: Niezla fotka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

10 sty 2009, 15:59

:ico_smiechbig: dobre dobre

u nas nuda...mala spi a ja pije kawke :ico_kawa:
musze troche poprasowac ale mi sie nie chce :ico_noniewiem:
Adia duzo zdrowka dla Ciebie i malenstwa :ico_sorki: a co do Wody Morskiej to nie wiem czy tu jest ja mam z PL ale sa kropelki takie jak ta woda morska w kazdym supermarkecie bez recepty-ale jak maly bedzie mial katar to lepiej idz do lekarza przepisze Ci troszke mocniejsze-Igdze takie przypisal jak byla chora-i zaraz nosek odetkaja :ico_sorki:
Wiola nie zawsze jest tak ze po slubie jest cos nie tak...u nas juz bylo
przed :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: nie no to byl zart :ico_oczko: ale my juz razem 12 lat wiec tak wiesz po staromalzensku :ico_haha_01: nuda...
Dana wpadlabym do Ciebie zrobic wloski ale troche daleko...

Miszka jakie mleko dajesz Natali???? bo kurde moze mi Igol nie chce butli bo jej nie smakuje :ico_noniewiem: a juz 3 przerobilam mleka :ico_haha_01: i nic pije z buteli jedynie moje :ico_noniewiem: a to rozwiazanie lekko do nonono dla mnie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

10 sty 2009, 16:26

mmarta81, Igolek super wyglada :ico_brawa_01:
Maly w koncu zasnol pozniej pojedziemy do apteki po jakies leki oczywiscie jesli szanowny piotr sie obudzi :ico_zly:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

10 sty 2009, 20:20

mmarta81, 12 lat?? kurcze to ty musialas byc młodziutka jak wychodziłas za maz :-)
Nie bede sie wiecej juz rozpsywac :-)

Awatar użytkownika
catherinepd
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2018
Rejestracja: 23 gru 2008, 22:07

10 sty 2009, 22:19

Witam, czy i ja mogę raz po raz do Was zaglądać? moja córcia urodziła sie 03.10.2008r :)

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

10 sty 2009, 22:44

catherinepd,
Witaj napisz nam cos wiecej o sobie :-)

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

10 sty 2009, 23:35

mmarta81 pisze:Miszka jakie mleko dajesz Natali???? bo kurde moze mi Igol nie chce butli bo jej nie smakuje a juz 3 przerobilam mleka i nic pije z buteli jedynie moje a to rozwiazanie lekko do nonono dla mnie
Ja kochana na Cow&Gate,pyszne mleczko,tez roznych probowalam,nalmniej lubiala SMA,smierdzialo jej chyba,bo krecila noskiem i plula nim :ico_noniewiem: Ale Igolek slodziutki na tej fotce!!!!
adia26 pisze:Maly w koncu zasnol pozniej pojedziemy do apteki po jakies leki oczywiscie jesli szanowny piotr sie obudzi
Boze bidoczki Wy moje,straszne te katarzyska i kaszliska :ico_zly: Zdrowka zycze :ico_sorki:
wiola85 pisze:12 lat?? kurcze to ty musialas byc młodziutka jak wychodziłas za maz
Nie bede sie wiecej juz rozpsywac
A my 16 lat razem a 12 po slubie :ico_olaboga: Rany jak ten czas leci :ico_olaboga:
catherinepd pisze:Witam, czy i ja mogę raz po raz do Was zaglądać? moja córcia urodziła sie 03.10.2008r :)
Witaj kochana :ico_brawa_01: Bardzo nam milo,Adia dobrze gada :ico_haha_01: Napisz koniecznie cos o sobie :ico_sorki: Moja Natalie w pierwszej wersji miala byc tez Emilie :ico_brawa_01: A jeszcze w poprzedniej Kubus :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-01-10, 22:45 ]
obejrzalam zdjecia Emilki na fotosiku :ico_brawa_01: CUKIERECZEK NORMALNIE :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Slicznosci :ico_brawa_01:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość