Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

10 sty 2009, 09:54

dziendoberek
no wiec Pata milego dzionka zycze w szkole..
ja dzis zadnych planow nie mam, jutro natomiast z przyjaciolka jdziemy na targi slubne :ico_haha_02:

wciaz tez jestem na etapie szukania pracy i nic........

na dworzy kiepsko, cieplej sie zrobilo ale troche pokorpilo i jest wszedzie okropne oblodzenie, oj bedzie dzis polamanych nog rak w szpiatalch :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

10 sty 2009, 15:37

witam

ja juz w domku

KAcper chory,ma 38 st goraczki ale poza temperaturą nic innego,kataru nie ma,nie kaszle,skarżył ise przedtem że ręce go bolą i nogi a teraz pytałam i mowi że nic go nie boli :ico_puknij: teraz leży,albo juz zasnał bo chciał spać,taki jest biedny
zobaczymy jak wstanie ,pojedziemy na dyżur do przychodni :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

10 sty 2009, 18:21

Witam

U mnie nic nudy, znaczy ciagle to samo dzieci i dzieci

pata, ja tez chciala bym sie zakrecic do jakiegos przedszkola, w koncu 3 lata studiow pedagogicznych mam, a w norge chyba za bardzo takiego wyksztalcenia nie potrzeba do bycia przedszkolanka, tam wiekszosc przedszkoli prowadzonych jest na podworku,
No ale co z tego jak trzeba sie jezyka nauczyc, a ja ani nie mam czasu, ani kasy, bo kurs tez kosztuje, wiec przez najblizesze kilka lat zanim nie bede miala mozliwosci pojcia na kurs albo siedzenie w domu z dziecmi, albo praca tam gdzie moj maz
Z reszta w ogoloszeniach norweskich pelno wlasnie ofert przedszkolanek

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

10 sty 2009, 19:41

hejka

ja juz z szefem zalatwilam sprawe, wysle mi juz wszystkie moje papiery i teraz wystarczy tylko czkac na fajne oferty pracy albo aby ktos odpisal na cv :ico_haha_01:

w koncu sterte prasowania mam z glowy choc susza sie 2 nastepne pranka wiec jutro prawdopodobnie dalej bede konczyc...

juro tez jade z przyjaciolka na targi slubne :ico_haha_01: , moze mi sie slub da wygrac hehehehe

T jescze z pracy nie ma.... :ico_noniewiem: szaleja dzis :ico_placzek: a ja nielugo po 19 zaczne szykowac synusia do spania

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

10 sty 2009, 21:28

byliśmy z Kacprem na dyżurze i ma grypę jak i 90 % wszystkich przychodzących dzieci
zbijać gorączkę paracetamolem i bioaron na wzmocnienie,dużo pić i wietrzyć mieszkanie i tyle narazie
pani dr powiedziała że gardło nie najgorsze :ico_sorki:

a on taki biedny :ico_noniewiem: zasnał już znowu

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

10 sty 2009, 21:35

Dobrywieczór, no tu mnie jeszcze nieee było. :ico_haha_01:
Teraz mam ogoromnie dużo czasu więc może Was zasypie postam,i.
pani dr powiedziała że gardło nie najgorsze :ico_sorki:
To dobrze, kurujcie się kochani.

u nas narazie spokojnie żadnych chorób moje dziecko nie ma ...ale też narazie wsród dzieci się nie obracało....teraz po świętach z tatusiem jedynie na spacerki latają...
wciaz tez jestem na etapie szukania pracy i nic....
Trzymam kciuki Natashko :one: napewno wkrótce cosik znajdzies....
A czego szukasz...czegoś konkretnego?
U mnie nic nudy, znaczy ciagle to samo dzieci i dzieci
Oj siunia jak ja Cię dawno "nie czytałam"
Wiem tylko od manenki że jesteś narazie w Polsce, ale juz niedługo do domciu wracasz..Jak pobyt w PL?

Buziaczki :*** :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

11 sty 2009, 00:12

Witam :ico_oczko:

dopiero teraz maz mnie na chwile puscil :ico_sorki:

kasiekk, zdroweczka dla Kacperka oj biedny maluszek :-)
moja Gabi tez ciaga nosem juz miesiac :ico_olaboga: jakos jej nie moze przejsc :-D
Natashka, trzymam kciukasy za prace abys szybko cos znalazla :ico_sorki:
Magdalena_82, witaj milo Cie poznac :ico_oczko:
siunia,jak sie ma male dzieci to na jakis czas trzeba o pracy zapomniec :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

11 sty 2009, 12:19

witam niedzielnie

Wczoraj Kacper obudził sie chwilę po 23 i nie spał do 00.15,ja też jeszcze nie spałam to nie bylo tak źle,potem w nocy obudził sie przed 4 i znowu mu syrop daałam bo rozpalony,dziś nadal ma gorączke 38 która spada po syropie a po 4 godz znowu wzrasta
zjadł pół banana i wypił kubek jogurtu,2 razy chleb ugryzł i wszystko
rano jak wstał mówi taki jestem głodny ale mu nic nie idzie,ciekawe czy rosołek zje potem
teraz poszedł spać,sam chciał

u na -3 i słoneczko

mnie bardzo bolą plecy i głowa nawala też :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

11 sty 2009, 12:53

dziendoberek

Kasiu duzo zdrowka dla Kacperka i zeby Ciebie przestaly plecki i glowa bolec

Madziu w sumie niczego konkretnego nie szukam, poki co zalezy mi na legalnej pracy z umowa o prace i wynagordzeniem min 1200 zł netto :ico_noniewiem: a i taka nawet ciezko znalesc...rzecz jasna najchetniej od 7-15 :ico_haha_01: lub od 8-16 aleto juz w ogole chyba dla niekotrych wymagania ze hoho...a jak patrza w cv ze mam dziecko t juz w ogole nawet dalej nie patrz\a :ico_placzek:
nie poddaje sie szukam dalej

za chwilke klade czortka do spania i jade z przyjaciolka na te targi slubne..

w omciu posprzatalam, biad gotowy do pieczenia i tyle :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

11 sty 2009, 13:02

a Kacper juz sie naspał,maruda

NAt powodzenia w szukaniu pracy,nie jest łatwo ale napewno w końcu znajdziesz :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości