Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

11 sty 2009, 14:25

edyta29 pisze:. Babki tam pracujące już 7 lat jeszcze na chorobowym nie były , dostałam formularz na badania wstępne ale nie wiem czy ma sens je robic jak i tak wiem że najpierw muszę iśc do szpitala

To może lepiej zadbaj najpierw o siebie a potem dopiero myśl o pracy. a nuż wrócisz tam...
edyta29 pisze:.No a Tomcio w kąpieli super rewelacja ,

dziekujemy...
..
może nawet dziś pójdziemy? zobaczymy co Artur powie bo Tomek już dobrze wygląda, tylko wydaje mi się że jeszcze ma nos zatkany... więc nie wiem...
a smarowaliśmy mu plecki i klatke piersiową "pentax baby" jak dobrze pamiętam i to ładnie dało efekty tak myśle :ico_oczko:
Agniecha - a może spróbuj zorganizować Tomkowi bardzo aktywny poranek jakiś spacer do południa
właśnie z tym spacerem to jest troche problem, bo niestety w zime jest mi trudno wyjść nawet troche z ubraniem Tomka mam problem, chociaż radzę sobie chyba dobrze... i problem później na dworze, że ślisko... :ico_placzek: ja sama nigdzie nie wychodze bo się boje a jeszcze z Tomkiem.. :ico_olaboga:
Alineczq pisze:nie zmusisz Tomeczka do zmiany godzin snu. Tak to juz jest, ze to maluchy narzucaja nam swój plan dnia, a nie my im. Co byś nie robiła, on i tak zrobi po swojemu.

masz chyba racje, bo codzień go usypiam po 20 i chcę żeby zasnoł wcześniej a on dzień w dzień o 21 :20 no wczoraj było ok 5 min wcześniej bo tak to rawie idealnie...20 po 21 Tomek śpi :ico_olaboga: nie wiem i troche też kłóce się z Arturem o to, bo on uważa że to jest mój obowiążek usypianie Tomka,ale wczoraj w rozmowie powiedział że ja poprostu jestem w tym lepsza, on by tak go nie uśpił i gdyby nie ja to by chyba dziecko nie spało... :ico_oczko: ale ja go usypiam od 40 do 60 min 4 razy cycek, on chce się bawić ucieka mi, idzie do ojca, chce żeby go gonił...
KURCZE!!!! TOMEK MI ZASNOŁ W HUŚTAWCE...może chwile poczekam, albo nie podłoże mu koc pod głowe, żeby mu było wygodniej kurcze...udało się jest 13:10 super...i to rozumiem, ale codzień go wkładam do huśtawki i nie chciał spać... :ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ania1980 pisze:a Jej głównym hasłem jest "ne"

Tomek też wszystko ne, nawet jak coś chce to ne jak odpowiada twirdząco to ne...
super jesteś dzielna że znajdujesz czas na tłumaczenie. brawo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Frydza pisze:Wiki wrocil apetyt je i non stop woła mamo amu amu

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: bardzo się cieszę...
Alineczq pisze:Myślicie, ze wpadam w depresję? Normalnie od jakiegoś czasu czuję, ze tracę zainteresowanie do wszystkiego

A Ty się trzymaj, pomyś sobie że ja jestem w gorszejsytuacji, bo ja nawet na spacer nie moge wyjść...ale nie marw się :ico_oczko: ja też dosyć często łapie doła ale trzeba pozytywnie myśleć...[i kto to mówii?] pozdrawiam, ale się napisałam

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

11 sty 2009, 16:44

helo!!!

Madziorka - zdrówka dla całutkie rodzinki i wspaniałej imprezy urodzinowej sisterki!!!i wszystkiego najnjalepszego dla Niej!!!

Aniu - jeszcze chwile i bedzie wiosna, zanim sie obejrzymy a bedziesz nam opowiadać jak Weronika zaczyna smigać :ico_oczko: pamietacie jak to dawno/niedawno było? :ico_oczko: jak ten czas leci..teraz najwazniejszy spokój, cierpliwość i faktycznie jakies sposoby radzenia sobie z brzuszkowymi problemami..masaże, kropelki??i jak najmniej stresu dla niuni bo ponoc tez to ma wpływ na te cholerne kolki..a Helenka przy sostrzyczce jak wydoroślała, przyspieszony kurs "ja sama"...co do zazdrości scenek haha u nas tez Alek sie wkurza jak sie z R przytulamy, czy jak sobie tanczymy razem :ico_haha_01: trzeba z nim i koniec wtedy sie lepiej czuje :ico_haha_01: super że brat i mamusia zagoszczą, Helenka na pewno sie bedzie baardzo cieszyć!!i oczywiscie wielki podziw za tłumaczenie/100stron :ico_olaboga: /ale widze że energia od Ciebie bije i to jest extra!!!

Frydza - udanego wypadu do pradziadków!!!

Edyta - a Ty kochana bedziesz podpisywac umowe??bo tak sobie mysle ze skoro i tak przymujesz do własnej wiadomosci że mozesz tej pracy nie kontynuowac, to moze po prostu zanim cos podpiszesz czy sie zdeklarujesz - oznajmij im, wyrażając swoje dobre chęci/szczerosc/i to ze Ci na tej pracy zależy/bo Ci pasowałaby tak?/ to że czeka Cie zabieg i że musisz sie tego zabiegowi wtedy i wtedy mniej wiecej poddać i czy im pasi to??gdy nawet Ci odmówia teraz to i tak lepsze szanse na przyszłość???lepiej chyba tak niz gdybys nic nie powiedziała??albo wyszłoby po fakcie??ja tak sobie myslę..a poza tym tak tez myslę, ze jak nie ta praca to inna Ci sie trafi..nie łam sie!!buziaki

Alineczka - każdy łapie co jakis czas jakies tam dołki, ale tak sobie myslę ze Ty kochana w ubiegłym roku tyle przeżyłaś, wydaje mi sie że może Ci męczyc przewlekły stres, ale że depresja to chyba za duzo powiedziane...może udaj sie do jakiegos specjalisty??może wystarczy kilka takich spotkań i poczujesz sie lepiej..??w takich momentach jakie Ty przeżyłaś potrzeba czasem bardziej profesjonalnej pomocy..wiem że jesteś silna kobietą ale czasem trzeba znaleźć miejsce w którym troche sie z siebie spuści tych smutków, goryczy..coś uporządkuje...takie jest moje zdanie..bo my tu ciagle piszemy Ci -- bądź dzielna, jestes silna, a czasem człowiek musi sobie pozwolić na chwile słabości, na przezycie swojego bólu, swoich rozterek..a w tym pomoc specjalisty jest niezbedna wg mnie..

Indigo - jak tam polowanie na sukienkę??wyłowiłaś coś??

a ja sie dzis lepiej juz czuję :-)
teściowej nie podejrzewam o takie niegodne tesciowych uczynki :ico_haha_01: :ico_oczko:
jutro do pracy a nawet nie wiecie jak mi sie nie chce :ico_olaboga:
i pewnie znów na troche zamilknę bo padne wieczorem na łepek i jako wielki leniwiec nie bede nic robić oprócz leżenia i patrzenia :-D a może i nie??kurcze ja sie w koncu musze wziąc w garsć.....

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

11 sty 2009, 21:27

HELLLOOOOOOO


MADZIORKA super mieliscie kulig :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no i dla Leosia i sisterki Obrazek
a ta babka niezle dowalila ze Lelus mały :ico_puknij: ech ci ludzie naprawde,wiadomo kazde dziecko jest inne! :ico_oczko:


AGNIECHA super ze Tomus zasnal ci wczesniej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: oby tak dalej :-D


Aleksandrowicz pisze:?kurcze ja sie w koncu musze wziąc w garsć.....
nono wez sie w garsc bo brakuje tu Ciebie kochana :ico_buziaczki_big:

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

11 sty 2009, 22:07

Hej ja właśnie z pracki wróciłam

Alexandrowicz no ja tak właśnie zamierzam zrobic , znaczy się powiedziałam jednej osobie , dostałam też formularz do lekarza i chcę aby to on napisał że mam taki problem i jak im będę to wręczac to wtedy pogadam i zobaczymy . Na razie umowy nie podpiszę
A tobie jak tam w pracy???

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

11 sty 2009, 22:45

madziorka
mozesz w domu pootwierac balkon/okna
ubrac go cieplo i w pokju swirowac
albo w wozku polozyc spac . na swiezy powietrzu
badz w domu

To jest nawet fajny pomysł, szkoda że nie mam balkonu! Ale coś może wymyślę...
Super że tak się wyszaleliście, fajnie że masz siostry, zazdroszczę Ci :ico_oczko: że masz siostry, ja taka sama...mam Tomka!
A my dziś nie byliśmy na basenie, a pojechaliśmy do moich rodziców Tomek tak poszalał z babcią tak się umęczył bo w tej huśtawce to mi spał 15 min przy próbie wyciągniecia go zraz się obudził...i klops! w samochodzie krótką drzemke sobie strzelił, a po powrocie zasnął mi w 15 min :ico_szoking: :ico_brawa_01: to jest robota... musiałam po drodze do rodziców wspomóc groszem WOŚP i chciałam serduszka jak co roku...teraz nawet chętniej dałam pieniążki, bo wiem jaki to jest skarb mieć zdrowego malucha! i jak rodzic przeżywa kaszel mały katar dziecka a jakieś poważniejsze choroby, o boziu :ico_olaboga: :ico_placzek:
no dobra to tyle,

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

12 sty 2009, 10:16

hej

ja dzis z dobrymi wiesciami od rana...
nasza wspollokatorka KOlezanka Asia wreszcie urodzila Paulinke!!! a 2 dni jej to zajelo ufff
bole krzyzowe brrrr

ale sa juz razem . termin miala na 27 grudnia to sie wreszcie doczekali hihi
jak wrocimy do UK to beda swiezo po szpitalu itd taka malenka kochana drobniutka istotka. cudo!

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

12 sty 2009, 10:23

Witam i ja

Siedze jeszcze w pizamie a co tam jakos weny brak .....pranie wstawilam jeszcze 2 czekaja w kolejce poscielilam lozeczko i tak leniuchuje hm.....

Na popoludnie ide do pracy jutro rano sroda wolna ufffff

Wczoraj wspomagalismy orkiestre i bylo fajnie :):)

Madziu ogromne brawa dla kolezanki i super ze wszystko ok :):
Obrazek

Obrazek

Obrazek serce z lodu jeszcze nie skonczone :)

taki sobie ja Obrazek

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

12 sty 2009, 10:35

Fotki z wypadu w Gory

Szczawnica 2008
Obrazek

wyjazd kolejka linowa na Palenice
Obrazek
zabawy na szczycie
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Slowacja
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jaworzyna Krynicka
Obrazek
i jazdaaaa
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2009-01-12, 10:13 ]
Sylwester 2008

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

12 sty 2009, 11:16

Madziorka - Ale super wypad.. Istne szalenstwo. Lelek bedzie mial cudne wspomnienia i jak bedzie mial kilka lat,bedzie mial sie czym chwalic. Swietne atrakcje..
Kiedy wracacie do UK?
No i gratulacje dla wspollokatorki! Dlugiego porodu wspolczuje.. no ale juz ma swoja kruszynke :-)


MAdzia- Slicznie wspieraliscie WOŚP.. Myniestety ze wzgledu chorobyi duzej odleglosci od starowki, w tym roku ominelismy .. :/
Ja ostatnio jestem bardzo rozbita. Ciagle jakies klopoty mi spadaja na łeb. Nie dosc ze chorzy,tojeszcze tyle obowiazkow, spraw do zalatwienia.. Padam.
Dzis juz zaczynaja mi wykanczac mieszkanko.. W koncu! Za 17 dni musze sie stad wyprowadzic i juz mialam noz na gardle.. Terminy gonią a dopiero rozpoczynaja sie prace.
Dodatkowo przerosły mnie troche koszty urządzania - tzn musze zapłacic tej ekipie 4000 zl :/ Niby po znajomosci, ale i tak cholernie drogo.. :/
Musze pozyczyc jakies 2000 zl.. Bo w lutym musze oplacic ZUS na firme Duzego, podatek do skarbowki, splacic raty..
Dobrze, ze teraz Duzy wypływa na tak długi kontrakt.. Zagwarantuje nam to duzo kaskiw lutym i marcu. Ufff.
W czerwcu planujemy wakacje. Nie wiem czysami - romantycznie.. Czy z przyjaciolmi.. Napewno wyrwiemy sie na tydzien, lub troche wiecej zresetowac sie, poopalac..Nie wiem czy Grecja, czy Hiszpania.. Ale napewno tam,gdzie bedzie slonce, woda i dobre drineczki :): Wynajmiemy sobie auto, lubskutery i bdziemy jezdzic.

Mis siedzi teraz i oglada BAwmy sie Sezamku.
Ja wczoraj wystawiłam Krzesełko UCzydełko ze Swiątna allegro.. Bo prezent okazał sie niewypałem.Mis jedyne co,to wciska lampke. Wali w nia z calej sily,cieszysie i ucieka..Wiec ani to zabawa, ani edukacja.. Kupie mu cos innego za te pieniazki.

Ze względu na chorobe - moja i Misia- siedzimy caly czas w domciu..Idostaje juz pier**ca.. Ani na zakupy, ani na lumpy, ani na spacer.. :/ Mam zakupowe zaleglosci i mam ochote poszalec, ale niestety.. nie ma gdzie, ani kiedy. Dzisiaj jade na 19:45 do ginekologa. Wyjde kolo 16 i pojade moze sobie poszalec.. choc troszeczke. Dla rozrywki :/
Echh.. To chorobsko jakos mnie przystopowało. Czuje sie taka zblokowana i tesknie za cieplymi, suchymi dniami. Mam nadzieje, ze jakjuz sie wprowadze do siebie, poczuje swobode i bedzie mi lepiej.

Przepraszam, ze nie odpisze.. Ale ciagle czytam na raty i nie mam wenydo odpowiedzi.. :(

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

12 sty 2009, 11:22

czesc Madzia... my tez dolaczamy do aktywnego udzialu w WOŚP hihi tyle ze bez fotek
Marcinek jaki dumny!!!

Juli hmm krzeselko uczydelko u nas tez bez rewelacji ale zobacze jeszcze co bedzie po powrocie do UK ( w srode w nocy) bo tutaj wiadomo ze za duzo sie dzieje

choc dostal autko-zlomka na sterowanie i straaasznie za nim szaleje hmm

teraz kupilam mu ksiazeczke rymowanke z FP, bo jeszcze nie mial.. a ladnie sie nia bawil u znajomych
poza tym tam sa polskie piosenki ktorych nie znamy hehe

a wasze maluchy bawia sie tym?

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość