Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

18 mar 2008, 20:58

DZIEWCZYNY NIEUWIERZYCIE ALE MIALAM SEN DLATEGO PISZE, cos tak ciagle nie mozecie sie dogadac jesli chodzi o to spotkankoa tu w nocy mi sie objawilo jakzescie moglyby sie dogadac. Po prostu stworzcie nowy warek-ankiete i niech kazda glosuje, jesli nie mozecie sie dogadac w sprawie miasta to zrobcie ankiete co do miasta, jak zostana trzy miasta zwyciezcze to zrobcie glosowanie jeszcze raz spsrod tych trzech wtedy te dziewczyny co glosowaly wczesniej na inne miasta beda mogly rowniez zadecydowac sposrod tych trzech. Na samym koncu poszukajcie miejsc do noclegu, czy spotkania, i glosujcie na linki i znow trzy zwyciezszcze linki to nowa ankieta i nowe glosowanko. Tak bedzie wam o wiele latwiej kobietki i szybko sie dogadacie! Mam nadzieje ze jakos wam pomoglam moim pomyslem, trzymam kciuki zeby sie udalo. Nie moge uwierzyc ze to rozwiazanie mi sie przysnilo hihihih :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

18 mar 2008, 21:15

Ja jestem za tym Osjakowem. I z tego co zauważyłam nie ma sprzeciwu. Więc pozostaje kwestia ustalenia dokładnego terminu i listy osób - czyli ilości miejsc do zarezerwowania.

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

18 mar 2008, 22:35

Spotkanie dobry pomysł mamciu :ico_brawa_01: bo cos kiepsko na m idzie
Dla przypomnienia podam wspomniane juz miejsca:
Rogów
Zalew Sulejowski
Osjaków

ja tyle pamietam

Ten Osjaków mogłby byc tylko pozostaje kwestia noclegu bo to mala miejscowosc i nie wiem ile by nas w koncu jechalo, wiec do konca nie wiadomo czy dla wszystkich znalazlyby sie noclegi bo wiekszosc szukalaby 2 osobowych pokoi badz domkow a tego jak patrzylam to malo.

[ Dodano: 2008-03-18, 21:45 ]
To moze wpiszcie się na listę "Kto przyjedzie na spotkanie" i ile osob (maluchów nie licze bo dla nich nie trzeba miejsca)

Iwona (2 osoby) - Osjaków

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

19 mar 2008, 09:44

Witanko

Dopisuję się do listy
Iwona (2 osoby) - Osjaków
Aga0406 (3 osoby) - Osjaków


i link z przypomnieniem do pooglądania
Osjaków
http://www.eholiday.pl/noclegi-8026.html
To jest dokładnie ten ośrodek, wieś obok Osjakowa Drobnice i miejsc jest 130 to raczej nam nie zabraknie hihi i są zniżki dla grup zorganizowanych tak przynajmniej piszą hihi

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

19 mar 2008, 11:24

spotkanie: ja sie wypowiem jak bedzie termin ustalony, bo maj mamy dosc wypełniony: chrzciny córki mojej siostry, chcemy na tydzien wyjechac do SPA i jak wygramy w konkursie pampersa to jedziemy do warszawy na 2 dni. wiec rzućcie jakims terminem.

Własnie sprawdzam możliwości tam dojazdu, jeżeli mój małżonek nie miałby ochoty ani czasu jechac ze mną. Niestety PKP tam nie dojeżdża ale można dojechać pociągiem do Wielunia. A czy któraś z was ewentualnie mogłaby nas odebrać stamtąd autem?
No i mam tylko jeden pociąg bez przesiadki o godz. 14.27 i jedzie 2.42 wiec na miejscu w Wieluniu ok. 17.09 troche późna godzina.

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

19 mar 2008, 12:48

aga0406, tak wiem ze ogolem jest 130miejsc ale z reguły wiekszosc to sa 5 lub 6 osobowe te kempingi, dlatego trzeba ustalic ile osob i do jakiego domku pojdzie.

Termin spotkaniawydawało mi sie ze mowimy cały czas o weekendzie majowym, czy się mylę?

Dziewczynyhej gdzie sie wszystkie podziałyscie?!

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

19 mar 2008, 13:45

są domki 3 ,4, 5 osób jakoś się podzielimy :-)

termin ja się dostosuję :-)

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

19 mar 2008, 14:22

Iwona77, w maju chyba są dwa długie weekendy, bo jest Boże Ciało.

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

19 mar 2008, 14:24

Mówimy chyba o weekendzie majowym ale ja też się dostosuję
Iwona (2 osoby) - Osjaków
Aga0406 (3 osoby) - Osjaków
qunick (3 osoby w tym 2 dzieci i ja;))- Osjaków


Nina wreszcie ma ząbka!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dziś skończyła 13 miesięcy i wymacałąm, a potem wystukałam i zobaczyłąm ząbka - prawą dolną jedynkę...Nareszcie bo już się martwiłam że coś jest nie tak. Ale nocke miałyśmy nieciekawą. Ok 2 w nocy mi się obudziła i nie mogła usnąć - jeszcze ten niemijający już od miesiąca katar jej się nasilił - może od tego zęba? I się męczyłyśmy do rana bo ciągle się budziła. :ico_olaboga: Ale się cieszę że jest ząbek! To co myszka_f u Was jeszcze nie ma ani jednego?

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

19 mar 2008, 14:29

najpierw zdjatka mojej nowej fryzury :ico_smiechbig:

Obrazek

Obrazek

Wogóle to byłam zaskoczona, bo za pasemka, ścięcie i modelowanie zapłaciłam niecałe 70zł :ico_szoking:

spotkanie
ja też sie dopisuję, pojade wszędzie za wami :ico_haha_01: czyli

Dorota.M.(i Agatka) Osjaków

nie wiem czy męż mnie samą puści z małą najwyżej też go chyba gdzieś przygarniemy hyh będzie dzieci pilnował jak my zaimprezujemy hahaha Nie no wybaczcie mi ale mam dziś dobry humor i żarty mi się trzymią. Pospałyśmy dziś z Agatką do 9:40 normalnie szok.... a od jutra koniec spania, zabieram się z mamusią za pieczenie...

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości