Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

12 sty 2009, 11:34

Madziu moj Ksiazeczke rymowanke ma dostal pod choinke rok temu i do tej pory ja uwielbia :) a na pierwszym miejscu ida weszystkie auta plus klocki :)

Zdjecia cudne :)

Juli nie zazdroszcze tego wszystkiego i co najgorsze wszystko na twojej glowie ale coz po wszystkim usiadziecie w swoim urzadzonym mieszkanku i powiedzie "warto było "

[ Dodano: 2009-01-12, 10:34 ]
I duzo duzo duzo zdrowia dla Krzysia :)

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

12 sty 2009, 12:26

hej ja tylko się przywitam...
madziorka zdjęcia świetne, śliczna zima!
Juli och musisz jakoś to wszystko ogarnąć, jesteś dzielna dziewczyna, widzę że trzymają Cię plany wakacyjne, my też w czerwcu planujemy...ja my może złożyumy wniuosek na wczasy rechabilitacyjne, znalazłam ośrodek w Jastrzębiej Górze, byłoby extra...bo przecież czerwiec to już niedługo, też mi się bardzo chce ciepła wiosny, słońca! :ico_oczko: pozdrawiam

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

12 sty 2009, 13:59

Witam i ja :-D rano o 9 patrze na temp i -10 ,o 11 bylo juz -1 ufff i wyszlismy na spacerek,Wiki zadowolona wyszalala sie i spi :-D



MADZIORKA gratulacje dla nowej mamuski :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: meczyla sie biedna no ale kruszynke ma juz kolo siebie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Zdjecia super ,Lelus ma ekstra czapki :ico_oczko: a ty pomarancz rewelka :ico_oczko:
My tez mamy ta ksiazke rymowane Wiki dostała ja na roczek ,i co dzien sie nia bawi slucha i udaje ze spiewa hihi



JULI kochana wspolczuje,ale bedzie coraz lepiej,mieszkanko uzadzicie i pozniej usiadziecie razem i bedziecie przeszczesliwi :-D :-D


MAGDA witaj ,super fotki i serce z lodu fajniutkie!

[ Dodano: 2009-01-12, 13:00 ]
agniecha772 pisze: w Jastrzębiej Górze,
bylam kiedys w tym miescie super polecam!!

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

12 sty 2009, 17:38

Frydza pisze:agniecha772 napisał/a:
w Jastrzębiej Górze,

bylam kiedys w tym miescie super polecam!!

Wiem ja byłam tam 2 razy ale pare lat temu, a wiadomo jak te nadmorskie miasteczka siuę zmieniają, ale myślę że w czerwcu to raczej są dziadki [tzn emeryci i rencisci] co nam odpowiada, bo nie lubimy tego tłumu i hałasu, najbardziej na plaży. kiedyś to lubiałam ale czasy się zmieniły, ja też...
Tak piszecie o książeczce rymowance, i patrze dziś a Tomek też się tym bawi, też to dostał na roczek od dziadków! i też to lubi, my z Arturem też śpiewamy :ico_oczko:
Mój Tomek śpi, zasnął o 15:30 troche go ululałam i zasnął :ico_brawa_01: super bo 15 to nie 17! i poresztą ten tydzień Artur ma na popołudnie wiec muszę sobie radzić sama z Tomkiem a jest to ciut męczące dla mnie kiedy nie umiem znaleść chwili dla siebie...Ale jakoś poradze. A w pt przyjeżdza do mnie mamusia i zostanie do niedzieli... :ico_brawa_01: super bardzo się cieszę...I nawet stosunki teściowa zięć chyba się troszke polepszyły...oby tak zostało... A wiecie co? może dziś przyjedzie taka koleżanka, mam dla niej kosmetyki troche mnie zdenerwowała, napisałam jej esmsa że jak chce to żeby przyjechała, chętnie też pogadam bo jakoś nie umiem się zorgaizować z Tomkiem bo nic nie moge zrobić... i to poprostu było takie gadanie, bo tak. A ona do mnie dzwoni...Co? nie umiesz sobie bezemnie poradzić? :ico_szoking:
szczena mi opadła :566: i powiedziałam że chyba zwariowałaś?
Chyba tak myśli wariatka bo w sb u nas była i uśpiła Tomka, chociaż wcale jej nie poszło łatwo...ale chyba chciała się popisać...
no nie wiem? ja ją nawet lubie, ona jest taka "prosta"nie znaczy że prostaczka, bynajmniej, ludzie prości są spoko sama też jestem dosyć...a dobra bo już się zagłębiam nie potrzebnie...troche mnie wkurzyła i tyle...
A Tomek miał dziś kare, tak mnie zdenerwował, ja sobie w kuchni pichce dla Artura obiad, a mały siedział cichutko w pokoju i coś to było podejrzane, ja ide do pokoju,a Tomek bawi się ziemią z kwiatka, połowe wywalił na kolumne podłoga w ziemi, on też cały ufajany... i dostał po łapkach, powiedziałam NIE WLNO!!! I i poszedł do kuchni na krzesełko 2 min, troche jeszcze mam problem z egzekwowaniem bo sie śmieje ja...nie umiem go ukarać... ale nie wiem czy odniosło skutek? zobaczymy do następnego razu...
A ciesze sie bo dziś mi przyszły soczewki i już mam nowe... :ico_oczko: i dobrze widze...

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

12 sty 2009, 21:50

heja
wrocilam wlasnie od znajomych
ale bylo milo
whiskacz, pogaduszki
a lelek bawil sie tak ladnie ze starszymi kolezankami
tylko troche nam wstydu przyniosl na koniec kiedy bawil sie kieliszkami do jajek. chodzil i udawal ze z nich pije :ico_wstydzioch: :ico_brawa_01:
smiali z nas jak z AA hehe
kochany dzieciak..

dziewczyny pozyczyly mu swoje autko do zabawy
a ten teraz ma faze na sterowanie
wiec zabral pilota tv i probowal auto uruchomic
biedny dzieciak
nie kumal dlaczego auto stoi w miejscu hehe

ide na cieplo herbatke co by % wywietrzaly hehe

milego wieczorkowania papa

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

12 sty 2009, 23:04

hej a u mnie była ta znajoma, oj powiedziałam jej że nie jest niezastąpiona i ok...Ale to ona ma większy problem z mężem, jak to chłopy, powiedziała że ma dość ciągłego starania się o męża...i ją rozumiem, bo ten jej chłop [przyjaciel Artyura z dawnych lat, szkolnych, wojskowych] jest straszny, nawet się nie interesuje synami, mają swóch, powiedziała że jak tak dalej pójdzie to nie wie co zrobi, bo mów że od nowego roku ona zero starań, przytul, buzi wiecie? a on też więc jemu chyba nie trzeba...on tylko praca warsztat i klapki na oczach, jak się cieszę że mój Artur jest jaki jest, też jest momentami okropny :ico_oczko: ale w tych najważniejszych rzeczach jest świetny, mówię tu o Tomku, bo R nawet nie wie co jego synowie lubią czego nie lubią kompletnie zero zainteresowania. A są ze sobą 13 lat! nonie wiem, oby jakoś się to im poukłdało...dobra niezanudzam...

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

13 sty 2009, 01:08

cześć,

Edyta - trzymam kciuki za powodzenie Twojej sprawy!!!a u mnie ok w pracy, tzn tak jak pisałam kilka dni temu :-D dzis sobie rozpisałam fajne nawet zajęcia dla dzieci/warsztaty umiejętności interpersonalnych/, ale znając życie ciężko będzie je zrealizować, bo do tego typu spraw niezbędne jest zaangażowanie dwóch stron..no duzo by mówić, jak na razie jestem dobrej mysli :-D

Juli - mam nadzieję że z tymi wynikami ok, daj znać go ginekolog powiedział!!dużo zdrówka dla Ciebie i Krzysia!!!teraz jest Ci ciężko ale odbijecie sobie niebawem, czas leci szybko..

Magda - fajnie że wpadasz, miło zobaczyć Marcinka!!pokaż i Ty nam się, bo już dawno nie widziałyśmy Ciebie!!i oczywiście my też wczoraj przyłączyliśmy sie do akcji i dostaliśmy dwa serduszka do kolekcji :-)

Madziorka - zdjęcia bardzo fajne, Wy to jesteście kreatywni!!Sylwesterowy Leon pierwsza klasa!!co do zabawek FP - według mnie są bardzo fajne, akurat ksiązeczki nie mamy, krzesełka tez nie, ale mamy i ciuchcię i radyjko i komórkę oraz pieska, i wszystkie zajmują Alka, pieska Alek uwialbia i piosenki i wierszyki które wyśpiewuje
i oczywiscie gratulacje dla świeżych rodziców!!!zdrówka dla Paulinki!!!!fajnie bedziecie mieli teraz :ico_oczko: i Leon przymierzy się do roli braciszka :ico_oczko:

dziewczyny, co sądzicie - w zeszłym miesiacu/grudniu/ dostałam taki jakby okres tydzień przed planowanym, bardzo skąpy i w ogóle jakis dziwny, kolor inny, zero dolegliwości..po kilku dniach, niby już w dniu planowanej @ pojawiło się coś konkretniejszego, ale tylko jeden dzień?i znów niby takie tam plamienie, no i teraz w styczniu powinnam dostac @ dopiero po nastepnym tygodniu a dzis znów jakies plamienie sie pojawiło???zaczynam sie juz martwić o siebie, zwłaszcza że miałam pod koniec sierpnia wypalaną nadżerke i poxniej sie nie wyrobiłam z kontrolą w listopadzie i jakos przeszło mi przez palce, a teraz tez jakos do poznania nie mam jak podjechać, co to może być??powinnam sie martwić??spotkałyście sie kiedys z czyms takim??

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

13 sty 2009, 11:37

czesc :ico_kawa:
Aleksandrowicz ja tak mam, tzn podobnie... ale ja biorę tabletki, a Ty? Tez się muszę w końcu wybrać, bo widocznie mi nie odpowiadają...

Madziorka super urlop!! Tylkko pomarzyć. Piękne zdjęcia, urocza rodzinka :)
ja mam nadzieję, ze w tym roku nam się uda wuyjechać.. Kocur obiecał na moje urodziny (kwiecień) pojechać gdzieś na egzotykę. Nie będzie szału jeszcze, no i temperatura jakaś znosna, wiec dziecku tez nie będzie źle.

Ach no i gratulacje dla Nowego Zycia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Agniecha.. smutno jest czytać takie rzeczy.. Niektórym brak poczucia odpowiedzialności... Egoiści pieprzeni!

Nie mam zbyt wiele czasu, lecę dopić kawkę i ogarnąć chałupę, bo to juz robi się niebezpieczne :ico_haha_01:

Ach no i najwazniejsza wiadomość!!!!! Wanessce idą dwie górne 6-[size=150]tki[/size] :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Normalnie zero objawów.

[ Dodano: 2009-01-13, 10:41 ]
No i jeszcze parę zimowych fotek.
Wiem, ze są o tuym samym, ale nie umiałam się zdecydować, które pokazać :-D

Tu jest -12!!! a ona nie chciała wyjść z lasu
Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ten dzień trochę ciep[lejszy
Obrazek

nie dało się jej do domciu ściągnąć..póki się nie zaczeło sciemniać :ico_haha_01:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

13 sty 2009, 13:41

witam :ico_kawa: zaraz mykam robic obiadek ,popoludniu wpadnie kumpela z Majeczka :-D :-D



Aleksandrowicz, lepiej idz do gin ,ja takiego czegos nie mialam,po co sie martwic zmykaj !!!



Alineczq pisze: Wanessce idą dwie górne 6-tki Normalnie zero objawów.

super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Zdjecia cudne Vaneska zadowolona na maksa hihi i mamusia zadowolona :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-01-13, 13:55 ]
MAM PYTANKO
MAJA DZIECIACZKI WASZE TAKA ZABAWKE BAWIA SIE ???
http://www.allegro.pl/item527329364_edu ... lejka.html

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

13 sty 2009, 23:32

cześć dziewczyny!!

Alineczka - a to Waneska wytrwała zawodniczka śniegowa :ico_oczko: super zdjątka!!a co do tych moich objawów - tabletek nie biorę..

Frydza - co do zabawki - mamy cos takiego, Alek raz na jakis czas sie tym zainteresuje jak położę gdzies w zasuegu jego wzroku :-D /bo tak w ogole chowam mu wieksza czesc zabawek i etapami rozdaje bo jak ma tego tak duzo to nie wie na co sie zdecydować :-D /, moje zdanie jest takie - na pierwszy rzut oka - zabawka super, ale długo dziecka nie zajmuje :ico_oczko: choc to pewnie zalezy od charakterku i zainteresowań :-) u nas Alek pobawi sie kilkoma koralikami i koniec zabawy :-)

a ja jestem dzis wykończona, już mysle o piątku :-D
dziś dostałam okres :ico_olaboga: a powinnam dostać za tydzień :ico_olaboga: w grudniu tez dostałam tydzien wczesniej, jak tak dalej pójdzie to.. :ico_noniewiem: no bede musiała sie przejść do lekarza, na razie czekam co dalej sie bedzie działo :ico_oczko:
miłego wieczorka!!!

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości